Početna stranicaPretraľnikYamaha Virago 535 610RegistracijaLogin

 

 Yamaha Virago 535

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
PcelicaZujalica
cro chopper forum
cro chopper forum
PcelicaZujalica


Broj postova : 6
Godina imam : 47
Prebivalište : Crikvenica
Vozim : Yamaha Virago 535
Na forumu od : 18.07.2019

Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitimepet 16 kol 2019, 22:42

Ovo je moja prinova, pronađena u bespućima Austrije.
Yamaha Virago 535 Dsc_1910

Nisam htjela ništa mijenjat dok ju dobro ne provozam i dok se dojmovi ne slegnu.
Svaki savjet od iskusnijih članova je dobrodošao.
Yamaha Virago 535 Dsc_1911

Ono o preniskoj rol torbici prijašnji vlasnik nije znao, već ima par ogrebotina... Ebi ga ...

Yamaha Virago 535 Dsc_1810

Malo sam švrljala po forumu sa temama 535-ice. Šteta da se na starijim postovima ne vide slike...
Imam par pitanja:
- da li je zbilja normalno na ovim motorima da se čuje šaltanje brzina, pogotovo iz 1. u 2.? Onaj klang! zvuk?
-zašto, o zašto nije stavljen pokazivač goriva? Što bi moglo utjecat na povećanu potrošnju goriva, osim načina vožnje, naravno...
-da li je normalno da se i nakon kraće vožnje mašina jako zagrije?
Do sada sam vozila Zinga 125 koji je bio super ( uz par iritantnih sitnica) ali nije za usporedbu.
Kod kupovine su mi rekli da je napravljen servis i da su austrijanci strogi sa papirima, ali balkanskih fušera ima posvuda, pa...
Yamaha Virago 535 Dsc_1811

Svaki savjet je dobrodošao. Pozdrav svima! geek     chopper rules
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1105
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitimepon 19 kol 2019, 12:22

Nije torbica nisko, vec je vilica kratka. Wink

Ajd napisi kako je isao proces uvoza, jel za svaku zemlju bude malo drugacije.
[Vrh] Go down
https://route66.me
PcelicaZujalica
cro chopper forum
cro chopper forum
PcelicaZujalica


Broj postova : 6
Godina imam : 47
Prebivalište : Crikvenica
Vozim : Yamaha Virago 535
Na forumu od : 18.07.2019

Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitimepon 19 kol 2019, 14:23

martinx je napisao/la:
Nije torbica nisko, vec je vilica kratka. Wink

Ajd napisi kako je isao proces uvoza, jel za svaku zemlju bude malo drugacije.

Sory, al nemam pojma. Frend od frenda se bavi time, ja sam izabrala motor od par ponuđenih, dobila račun i ključeve... Mogu se raspitat...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitimečet 22 kol 2019, 09:28

ovo ti je doktor za yamahu 535 virago, njega sve pitaj i sigurno zna odgovor Wink

https://cro-chopper.forumcroatian.com/u79

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitimepon 26 kol 2019, 11:05

Lijepa Viragica.
Sretno i uživaj!

cheers biker2
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 65
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitimeuto 27 kol 2019, 16:24

Koliko se na slikama vidi, izgleda da je 535-ica u super stanju. Ako ćeš joj posvećivati i malo pažnje služit će te dugo i bit ćeš zadovoljna.
Kao prvo jedan prijedlog. Makni onu torbicu s prednje vilice, jer će ti tokom vremena oštetiti boju na prednjem blatobranu, naročito po našim dobrim cestama.
Normalno je da se čuje zvuk kod prebacivanja brzina, naročito kad je vani ovako vruće i ulje je rjeđe. Naravno, ovisno o tome koliko se jako čuje, Vidi da li ti je kvačilo dobro podešeno!
Pokazivač nivoa goriva nije postavljen zato što je to bio najjeftiniji mali chopper kad se pojavio na tržištu. Osim pokazivača nisu postavili ni lampicu za ulje, kod novijih modela prednju vilicu moraš rastaviti da bi promijenio ulje, itd., sve radi štednje. Unatoč tome to je bio dva puta motor godine u Njemačkoj.
Na potrošnju goriva utječe to, što je to stara koncepcija mašine, nema ubrizgavanja, dva ventila po cilindru, itd. Potrošnja se može kretati od 4 litre, ako ideš na put i voziš se oko 80, do čak 12 litara, ako recimo divljaš po gradu.
Normalna radna temperatura je oko 80°, a po ovim vrućinama i 90°. Ako se voziš dugo u koloni ili recimo na kakvom defileu zna doći i do 100°.
Ako te još šta zanima - pitaj!
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Sponsored content





Yamaha Virago 535 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago 535   Yamaha Virago 535 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yamaha Virago 535
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Yamaha Virago 750, Virago 125
» Yamaha virago xv 250 s
» yamaha virago 535
» yamaha virago 535
» Yamaha Virago 535

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: