Početna stranicaPretraľnikPomoć oko poliranja i kromiranja 610RegistracijaLogin

 

 Pomoć oko poliranja i kromiranja

Go down 
+2
Hyosung
cookie
6 posters
Autor/icaPoruka
cookie
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : varaždin
Vozim : honda shadow 750 ACE
Na forumu od : 15.08.2017

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimened 20 sij 2019, 13:09

Pozdrav ljudovi bajkeri.Ovak,trabal bi neke aluminijske dijelove ispolirat i kromirati .E sad me zanima da li to neko radi?Znači,da je poliranje strojno sa onim granulama jer sa ostalim načinima poliranja teško je pripremiti za kromiranje.Stvarno bi trebao pomoć,pa ak koga poznajete da to radi...Znači poliranje pa kromiranje...Unaprijed thanks... biker2
[Vrh] Go down
Hyosung
man
man
Hyosung


Broj postova : 366
Godina imam : 27
Prebivalište : zg
Vozim : Kawasaki er5
Na forumu od : 13.09.2013

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimepon 21 sij 2019, 08:16

Probaj pitati u Ghetaldusu
[Vrh] Go down
choke
man
man
choke


Broj postova : 46
Godina imam : 45
Prebivalište : Ogulin
Vozim : Yamaha Wild Star 1600
Na forumu od : 31.08.2015

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimepon 21 sij 2019, 18:20

Pa ako ćeš sam pripremit sve , potrpaj to sve u auto i odnesi u Galmu u Radomlju kod Ljubljane. Budi rano ujutro tamo i bit će odmah gotovo.
[Vrh] Go down
cookie
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : varaždin
Vozim : honda shadow 750 ACE
Na forumu od : 15.08.2017

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimepon 21 sij 2019, 20:33

Zahvaljujem na odgovorima.Naime mene zanima ko bi mi to mogel ispolirati jer ima toga dosta.Recimo,dekli motora,prednje vilice,cilindri i još neke pizdarije.Probal jesam doma,užasno puno posla a ja imam kronični nedostatak vremena.Najbolje bi bilo to pripremiti strojno ,ono sa granulama kak to radi Bliz polish(ili je to radio)jer ne mogu sa njim stupiti u kontakt.Čul jesam za ru firmu u Sloveniji i nije neki problem skoknuti do njih al treba biti pripremljeno za kromiranje.Ima ovdje i kod mene u susjedstv Kovačić iz Križevaca ali i on samo kromira a ne priprema i cijena je o.k,nekih 7 kuna po dcm kvadratnih.Nekad je Blitz poliral i njemu direkt slao na kromiranje al sad ne znam je li on uopče više polira.Nije mi nešto žurno tak da ne mora odmah.Zato bi Vas zamolio ako koga znate da polira,plyz,javite...
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimeuto 22 sij 2019, 07:49

Iz osobnog iskustva ti govorim da teško ćeš naći u HR nekoga tko ti hoće polirati moto dijelove,a  još teže nekog tko će to iskromirati. Doslovno se moraš moliti, a onda te još zavlače i gunđaju kako ima je malo para... Moja preporuka je da sve plastificiraš u mat crnu i to je to. Radio sam to jednom i vjerovatno nikad više u HR.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimeuto 22 sij 2019, 08:14

Blic ti jedini može to dobro ispolirati,probaj ga preko Fejsa kontaktirati.
Kovačić je ok za metal ali aluminij zaboravi kod njega jer on za to nema tehniku osim ako nije naknadno riješio taj problem,nama je kromirao aluminijske djelove pa su se svi ogulili.
Jedino pravo riješenje za aluminij je Slovenija ali nemam kontakt.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimeuto 22 sij 2019, 12:02

znam da je ekipi ovdje poliral majstor kamba, pitaj njega možda ti može pomoć i oko kromiranja.
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t1027-majstor-kamba?highlight=kamba

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
cookie
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : varaždin
Vozim : honda shadow 750 ACE
Na forumu od : 15.08.2017

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimeuto 22 sij 2019, 13:42

Thanks na odgovorima.O vak,baš sam zapel za kromiranje i niš manje me ne zadovoljava.Znam i to da bi i cijena bila paprena al nema veze.Mat boja nikako,plastificiranje isto ne,jerbo ima kod mene (par km)firma za flastificiranje i školski kolega mi tam dela,pa je rekel da bi mi to on sredil za par pivi ,dobro za auto felge al motor ne.Znači oni čak i metaliziraju u toj boji al sve to zgleda onak.Videl sam sve kombinacije srebrne,kroma i toga metaliziranja i nije to to.Inače su dečki kao i firma profesionalni.Blitz i kovačić su odrađivali davnih dana i našim forumašima Merli i Magni(ima i post sa slikama ovdje na forumu) i meni je pre hebeno.Ima i par slika gdje su sredili hondu shadow,prehebeno,uff...Slovenija o.k al priprema,treba mi jeko sa bubnjevima i granulama za pripremu jer homemade,ravno dobitku na lotu.Samo da napomenem da sam nabasal na Dane restauration i to bi mi bila najbolja opcija al isto kontakt nemoguć.Oprostite na podužem postu... ; dobar
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitimepet 25 sij 2019, 08:04

Ako se odlučiš ići putem kromiranja, pripremi se na barem godinu dana bez motora, želim ti debele živce i sretno! A koštati ćete papreno. Bliz nakon što je prvi put odradio posao kako treba, kod drugog me zavlačio mjesecima. S tim da sam mu platio unaprijed.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć oko poliranja i kromiranja Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko poliranja i kromiranja   Pomoć oko poliranja i kromiranja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć oko poliranja i kromiranja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: