Početna stranicaPretraľnikPrijedlog za rutu  610RegistracijaLogin

 

 Prijedlog za rutu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Prijedlog za rutu  Empty
PostajNaslov: Prijedlog za rutu    Prijedlog za rutu  Icon_minitimened 29 tra 2018, 21:32

Prijedlog za rutu
Evo bio malo iskoristio lijep dan jučer pa se provozao, obzirom da sam na prijedlog jednog poznanika na drugačiji način došao do Austrijske R69 (koja je nadam se već većini poznata), odlučih podijeliti savjet sa Vama.
Prijedlog za rutu  Ruta_j10
Kao i često puta do sada iz Zagreba preko Krškog uz rijeku Savu prema Zagorju na Savi, sjeverno od Ljubljane pored   aerodroma Brnik.
E sad dolazi meni nepoznati dio, u mjestu Šenčur okrećem na sjever i tražim cestu za Seeberg pas (poznato kao i Seeberg sedlo). Sa Slovenske strane cesta je dobro održavana i zavojita, te je stvarno užitak malo odvrnuti gas.
Pred završnim usponom sa Slovenske strane nalazi se Planšarsko jezero, a na obali i Restoran u kojem se možete okrijepiti.
Prijedlog za rutu  Inked210
Završnih 5 km do granice su samo serpentine, te se obavezno zaustavite nakon prve od njih, pogled je prekrasan na dolinu (ja nisam pa sad moram stavljat slike sa Gog…).
Prijedlog za rutu  Ruta_j11
Sa Austrijske strane spuštate se klasičnom zavojitom cestom koja normalno oduševljava prirodnim ljepotama okolo.
Prijedlog za rutu  Ruta_j12
Put nastavljamo prema Lavamund-u gdje „69“ koja nam je već poznata malo skidamo prašinu sa rubova guma.
Klasično kući preko Ptuja i Krapine, za još jedan lijep dan.
Evo nadam se da sam nekom bacio bubu u uho za slijedeću vožnju.
[Vrh] Go down
strelicar
man
man
strelicar


Broj postova : 259
Godina imam : 45
Prebivalište : Zagreb - dubrava
Vozim : yamaha xvs 950
Na forumu od : 07.09.2016

Prijedlog za rutu  Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog za rutu    Prijedlog za rutu  Icon_minitimened 29 tra 2018, 21:38

Hvala za ideju,probat ču je i ja ove godine realizirati....
[Vrh] Go down
 
Prijedlog za rutu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: