Početna stranicaPretraľnikP: Jack Daniels - Lampa 610RegistracijaLogin

 

 P: Jack Daniels - Lampa

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimepon 05 oľu 2018, 09:16

Nakon dugo vremena vratio sam se starom hobiju izradi svakojakih ukrasnih predmeta od obojenog stakla...
..tak sam se malo piigrao i sa praznom flašom o "Đekija", bilo mi ju žao bacit pa ju odlučio ovjekovječit.. sjenilo je izrađeno od stakla u boji u Tiffany tehnici..
.lampa vuče na vintage i pomalo idustrijski stil a idealn je poklon za pravog prijatelja, da ne pričam kak zrači u nekom Baru...

Za forumaše je cijena 550 kn!!!

P: Jack Daniels - Lampa Pixlr_10
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimesri 07 oľu 2018, 07:43

... je li za tu cijenu boca puna !? confused

... sorić, ali i cijena i ta nadogradnja mi ne idu u red moga ukusa i izbora !
... vjerujem da sam u manjini, ali eto, kritika je s moje strane negativna, pogotovo kada pogledam na cijenu ! Shocked

... na stranu tvoj trud i vještina, jer ja to ne znam napraviti te to poštivam! king
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimesri 07 oľu 2018, 08:39

lukylipik je napisao/la:
... je li za tu cijenu boca puna !?  confused

... sorić, ali i cijena i ta nadogradnja mi ne idu u red moga ukusa i izbora !
... vjerujem da sam u manjini, ali eto, kritika je s moje strane negativna, pogotovo kada pogledam na cijenu !  Shocked

... na stranu tvoj trud i vještina, jer ja to ne znam napraviti te to poštivam! king

..ma sve pet imenjače!.. ja niti ne očekujem da se takve stvari svima svide, no sama činjenica da si pogledao i komentirao uradak meni dovoljna...
..ne želim se pravdati no povući ću jednu paralelu i neka to bude baš Jack Daniels... znači netko nemože shvatiti zašto taj JD košta toliko, kad može kupiti našeg imenjaka Badela neznam... lupam, za 3 puta manje nofcov! ..jer žestica je žestica,:kaj ne!...
..a onda će s druge strane doći onaj tko zna da su u proizvodnju tog istog JD uloženi najkvaliteniji sastojci, te uloženi sati i godine  manualnog rada... .
..dok ona treća strana na to sve skupa gleda neutralno i uopće je to ne zanima jer nije konzument alkohola!...
.svatko od nas zna koliko mu njegov novac vrijedi!

...mislim da si razumio što želim reći, no u svakom slučaju hvala za komentar! dobar
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimesri 07 oľu 2018, 08:44

meni se jako sviđa lampa, čak sam i par boca popil s namjerom da si bum složil takvu JD lampu, ali naravno sa običnim kupljenim sjenilom .... naravno nisam ju složil hahaaha....nemam pojima zakaj? valjda nemam vremena Rolling Eyes
ovdje vidim da je sjenilo "custom made" od stakla u boji i to naravno cijeloj priči daje još jedan poseban "tač"
jako lijep lampa mrljo dobar , ako ti bude smetala i nebuš imal kam s njom ..... javi se ...rado ću je udomiti What a Face What a Face What a Face What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimesri 07 oľu 2018, 12:02

cro.chopper je napisao/la:
meni se jako sviđa lampa, čak sam i par boca popil s namjerom da si bum složil takvu JD lampu, ali naravno sa običnim kupljenim sjenilom .... naravno nisam ju složil hahaaha....nemam pojima zakaj? valjda nemam vremena  Rolling Eyes
ovdje vidim da je sjenilo "custom made" od stakla u boji i to naravno cijeloj priči daje još jedan poseban "tač"
jako lijep lampa mrljo dobar , ako ti bude smetala i nebuš imal kam s njom ..... javi se ...rado ću je udomiti What a Face What a Face What a Face What a Face

...fala Cro!... .nego da, sjenilo je od ideje i dizajna pa do izrade moj proizvod i za dobit da ovak zgleda, treba minimalno 11 sati posla... dok je sama cijena materijala više od pola navedene cijene!...
..a glede udomljavanja, prvo se lapada ide malo qur©it u jednu galerijicu a onda bumo vid'li! Wink hehehe
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimečet 08 oľu 2018, 19:14

mrljo#2 je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
... je li za tu cijenu boca puna !?  confused

... sorić, ali i cijena i ta nadogradnja mi ne idu u red moga ukusa i izbora !
... vjerujem da sam u manjini, ali eto, kritika je s moje strane negativna, pogotovo kada pogledam na cijenu !  Shocked

... na stranu tvoj trud i vještina, jer ja to ne znam napraviti te to poštivam! king

..ma sve pet imenjače!.. ja niti ne očekujem da se takve stvari svima svide, no sama činjenica da si pogledao i komentirao uradak meni dovoljna...
..ne želim se pravdati no povući ću jednu paralelu i neka to bude baš Jack Daniels... znači netko nemože shvatiti zašto taj JD košta toliko, kad može kupiti našeg imenjaka Badela neznam... lupam, za 3 puta manje nofcov! ..jer žestica je žestica,:kaj ne!...
..a onda će s druge strane doći onaj tko zna da su u proizvodnju tog istog JD uloženi najkvaliteniji sastojci, te uloženi sati i godine  manualnog rada... .
..dok ona treća strana na to sve skupa gleda neutralno i uopće je to ne zanima jer nije konzument alkohola!...
.svatko od nas zna koliko mu njegov novac vrijedi!

...mislim da si razumio što želim reći, no u svakom slučaju hvala za komentar! dobar

... moramo jednom ove komentare zaliti -






PIVOM !!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitimečet 08 oľu 2018, 19:21

lukylipik je napisao/la:
mrljo#2 je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
... je li za tu cijenu boca puna !?  confused

... sorić, ali i cijena i ta nadogradnja mi ne idu u red moga ukusa i izbora !
... vjerujem da sam u manjini, ali eto, kritika je s moje strane negativna, pogotovo kada pogledam na cijenu !  Shocked

... na stranu tvoj trud i vještina, jer ja to ne znam napraviti te to poštivam! king

..ma sve pet imenjače!.. ja niti ne očekujem da se takve stvari svima svide, no sama činjenica da si pogledao i komentirao uradak meni dovoljna...
..ne želim se pravdati no povući ću jednu paralelu i neka to bude baš Jack Daniels... znači netko nemože shvatiti zašto taj JD košta toliko, kad može kupiti našeg imenjaka Badela neznam... lupam, za 3 puta manje nofcov! ..jer žestica je žestica,:kaj ne!...
..a onda će s druge strane doći onaj tko zna da su u proizvodnju tog istog JD uloženi najkvaliteniji sastojci, te uloženi sati i godine  manualnog rada... .
..dok ona treća strana na to sve skupa gleda neutralno i uopće je to ne zanima jer nije konzument alkohola!...
.svatko od nas zna koliko mu njegov novac vrijedi!

...mislim da si razumio što želim reći, no u svakom slučaju hvala za komentar! dobar

... moramo jednom ove komentare zaliti -






PIVOM !!!

glup glup
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





P: Jack Daniels - Lampa Empty
PostajNaslov: Re: P: Jack Daniels - Lampa   P: Jack Daniels - Lampa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
P: Jack Daniels - Lampa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jack Daniels-vn 900
» Jack Daniels Bike
» Vn 900 zadnja lampa LED

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz :: .:ostalo,sve i svašta:. prodajem & kupujem-
Forum(o)Bir: