Početna stranicaPretraľnikSicilija , prijedlog 610RegistracijaLogin

 

 Sicilija , prijedlog

Go down 
+2
mrljo#2
cro.chopper
6 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimened 26 oľu 2017, 11:27

Evo prijedlog

http://www.triglav.hr/savjeti/putovanja-motociklom-na-proljece-na-siciliju?filter=juristic
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimened 26 oľu 2017, 13:31

..HOG -ovci su ove godine oraganizirali putovanje prema dolje, no oni idu na Dubrovnik pa na Anconu pa dalje..
.predviđeni troškovi za dvoje cca 2700€…s uključenim troškovima goriva, brodova, spavanja.. imam brošuru u PDF-u al' neznam kak' ju postavit..
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimened 26 oľu 2017, 19:06

mrljo#2 je napisao/la:
..HOG -ovci su ove godine oraganizirali putovanje prema dolje, no oni idu na Dubrovnik pa na Anconu pa dalje..
.predviđeni troškovi za dvoje cca 2700€…s uključenim troškovima goriva, brodova, spavanja.. imam brošuru u PDF-u al' neznam kak' ju postavit..

2700 eura ?,malo mi je to prepapreno affraid ,koliko dana?

Baš me zanima taj troškovnik,probaj ga nekako staviti da vidimo.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimened 26 oľu 2017, 20:57

...evo uslikao na zaslonu, krivo cijenu upisao sorry 2182, zamijenio sa kilometražom Very Happy


Sicilija , prijedlog Sicili11
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimepon 27 oľu 2017, 04:13

Je, ova HOG-ova opcija izgleda porilicno skupa.. vjerujem da se to da odraditi i za manje novaca... evo, ima OVDJE jedan putopis sa detaljno razradjenim troskovima, pa proucite ako koga zanima (jedin sto jos nije gotovo, ali i to ce biti uskoro) Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimepon 27 oľu 2017, 06:54

Safet(y) je napisao/la:
Je, ova HOG-ova opcija izgleda porilicno skupa.. vjerujem da se to da odraditi i za manje novaca... evo, ima OVDJE jedan putopis sa detaljno razradjenim troskovima, pa proucite ako koga zanima (jedin sto jos nije gotovo, ali i to ce biti uskoro) :

Kad si u HOG-u ništa nije skupo . Very Happy
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimepon 27 oľu 2017, 09:52

Safet(y) je napisao/la:
Je, ova HOG-ova opcija izgleda porilicno skupa.. vjerujem da se to da odraditi i za manje novaca... evo, ima OVDJE jedan putopis sa detaljno razradjenim troskovima, pa proucite ako koga zanima (jedin sto jos nije gotovo, ali i to ce biti uskoro) Very Happy

..naravno da uvijek može jeftinije, moj frend je za tu lovu sa V Strom-om odvozio putovanje do Nordkappa i natrag 10000km. .. na konzervama, pod šatorom, po kampovima i tak.,
..isto tak' i ovo, isti cilj i isti doživljaji se mogu postić za osjetno manje love, pitanje je želiš li dobru sobu sa doručkom na tom putovanju ili samo prenoćište, želiš li vrhunsku autohtonu spizu ili sendvić i konzervu i tsl...
.. vjerujem da će većina nas za isti krajnji cilj izabrati drugu opciju ili neki miks svega toga!...
..djelomično se slažem sa Karlom, djelomično jer nije nužno tako... iako je činjenica da su većina njih dobro situirani ljudi koji negdje moraju potrošiti zarađeni novac i to poštujem....svi mi znamo koliko nam zarađeni novac vrijedi, pa ga tako i trošimo..

,no... natrag na temu Smile
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimepon 27 oľu 2017, 11:47

Slazem se, svatko trosi kako hoce i naravno koliko moze.. dobar

..nije mi bila namjera suditi ikome, samo skrenuti na cinjenicu da je velikoj vecini pristnih ovdje na forumu to vise nego cijeli njihov godisnji trosak za sva njihova vozikanja, hranu, pice i smjestaj tijekom sezone..
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimepon 27 oľu 2017, 12:45

U cijeloj toj HOG priči trajekt diže cijenu ukupnog troška za cca 40%
Kad se to odbije već se dolazi u neke normalnije okvire dnevnog troška.

Dosta smo na motoru po Italiji i može se proći jeftinije. Uz malo truda na booking.com nađe se smještaja na akciji sa popustima čak do 30%, ali preduvjet je da ga rezerviraš unaprijed. Uz malo detaljnog planiranja sve se to lijepo može posložiti.
Noćenja sa doručkom na taj način plaćamo prosječno 60-ak EUR-a (+/-) za dvije osobe, tu govorim o proljetnoj sezoni i hotelima uglavnom 3 *, nekad se na akciji zalomi i 4*. U ljetnoj sezoni je skuplje. Solidan obrok (predjelo, glavno, desert, piva/vino) može se pojesti za 50-ak EUR-a / dvije osobe u Trattoriama (ala naše gostione) ili kakvom jednostavnijem restorančiću. Nešto jeftinije prođe se u pizzeriama.

Općenito dosta su im skupe (za naše pojmove) ulaznice u muzeje, zabavne parkove, kojekakve žičare i slično pa se na *entertainment* isto tako može potrošiti solidna svota u nekoliko dana.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitimesub 01 tra 2017, 01:20

mrljo#2 je napisao/la:
...evo uslikao na zaslonu, krivo cijenu upisao sorry 2182, zamijenio sa kilometražom Very Happy


Sicilija , prijedlog Sicili11

Dobro ovdje je uvršten i đir do Napolia te spavanja u malo skupljem smještaju,to naravno diže dosta cijenu.
Sicilija je dosta jeftina regija samo se treba znati snaći.
Bed and Breakfasts smještaja ima po cijeloj Siciliji i to od 35 eura za dvoje.
Sicilijanci su veoma ljubazan narod te rado savjetuju kad ih se pita za dobar a ne preskup restoran ili smještaj,jedino loše parlaju strane jezike.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sicilija , prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: Sicilija , prijedlog   Sicilija , prijedlog Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sicilija , prijedlog
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sicilija tour

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: