Početna stranicaPretraľnikNovi deda :) 610RegistracijaLogin

 

 Novi deda :)

Go down 
+18
baki-otok
vladimir Vg
Lenči
Genesis051
vroc-bobi
ljubo100
pinky
gaso999
mavo
rifireman
mosor
Vladek
mkrezic
chipo
Safet(y)
Easy rider
cro.chopper
DonQuijote
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimeuto 07 lip 2016, 19:25

Bok svima Prvo moram priznati da sam malo lagao dok sam si radio profil jer je zahtjevan odgovor na pitanje koji motor voziš. Ja ne vozim ništa. Trenutno ne vozim ništa osim auta, što se i ne računa kao vožnja, a zadnji put sam vozio prije nekih 30 godina. Onda sam postao odgovoran, obitelj i bla, bla, uvijek je nešto važnije od mog gušta.
Kao klinac sam tvrdio da ću si s 50 kupiti Harleya no od tada sam bitno reducirao planove bolestan2

Ovaj forum mi je zlata vrijedan izvor dobrih informacija jer , kao što rekoh odavno ništa ne vozim i potpuno sam izvan tog svijeta što hitno želim promjeniti i nabaviti chopper

Love baš nemam previše a želio bi ipak nešto novo, nešto što ću voziti deset, petnaest sezona i to ako bude sreće i zdravlja, kasnije ću definitivno morati odustati od motora zbog starosti.

Molio bih i savjet, pomoć oko odluke. Na vagu stavljam Hyosung Aquila 250 i Kymco Venox 250 iako uopće nemam pojma gdje bi ih nabavio jer ih u HR nema, no to je već drugo pitanje.
Za odluku imam vremena jer ću tek na zimu doći do potrebne lovice

Eto, nadam se da u društvo primate i seniore mlade u srcu
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimeuto 07 lip 2016, 21:36

e deda dobrodošao ..... naravno da primamo sve ..... pogotovo one koji obožavaju ovu vrstu druženja i chopper motore ....
pitanja i odgovore postavljaj u za to predviđene forume i teme i sve pet ..... odgovor stiže brzo sigurno
uživaj i doborodošao jošjednom

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimeuto 07 lip 2016, 21:48

dobrodosao

Ne daj se smesti...uz malo strpljenja sigurno ćeš naći kakvu dobro očuvanu 250-icu koja će te služiti još dugi niz godina.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimeuto 07 lip 2016, 22:00

Welcome on Board! cheers


..i nista se ti ne brini... ima nas djedova ovdje preko nekoliko lol!

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
chipo
man
man
chipo


Broj postova : 444
Godina imam : 46
Prebivalište : Slavonija
Vozim : Suzuki Intruder M800
Na forumu od : 18.08.2009

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimeuto 07 lip 2016, 22:08

dobrodosao
[Vrh] Go down
mkrezic
man
man
mkrezic


Broj postova : 198
Godina imam : 58
Prebivalište : Rab
Vozim : Daelim Daystar 125cc
Na forumu od : 30.01.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 00:19

dobrodosao
Dobrodošao i sretno u potrazi i vožnji
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 08:17

dobrodosao

Nema novih 250-tica custom. Tako da trebaš tražiti dobar polovan motor što je po meni bolji izbor u financijskom smislu.
[Vrh] Go down
mosor
man
man



Broj postova : 45
Godina imam : 43
Prebivalište : Tugare
Vozim : Hyosung Aquila 250
Na forumu od : 04.02.2013

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 09:45

dobrodosao

Ja mogu iz osobnog iskustva potvrditi nešto što sam već čitao kao savjete:

ukoliko se odlučite za Hyosung Aquilu, uzmite karburatorski model, jer u HR nema dijagnostike za EFI model, a karburatorski motor će znati popravljati svaki serviser.
Mene je mučio visoki broj okretaja u leru, i taj problem je imalo još ljudi u nas i vani, i nitko ga nije znao riješiti. Rješenje jednog kolege s ovog foruma primjenjeno je i u mene: fizički reducirati količinu zraka stezanjem gume za zrak. To ujedno znači i paljenje uz malo gasa i manualno zagrijavanje motora zimi.
[Vrh] Go down
rifireman
cro chopper forum
cro chopper forum
rifireman


Broj postova : 510
Godina imam : 57
Prebivalište : Rijeka-Saršoni
Vozim : Suzuki Intruder c800
Na forumu od : 27.07.2008

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 11:09

dobrodosao
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 13:35

dobrodosao

Pozdrav!
Imam ja jednu priču iz života vezano na ovo tvoje obečanje sebi kako češ si kupiti Harleya
do 50. Jednom prilikom ogledava neki deda, ali već i preko 60, moj motor i kad sam prišao
počne priču: Ma ja sam ti oduvijek volio motore, pogotovo Harleye ali nikad da skupim dovoljno para za kupit ga,
uvijek se imalo nešto važnije na šta su otišle pare. Sad sam sve riješio, poženio djecu i sad ima para, ali
nisam ti ja više nekako za to... Very Happy

[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 17:31

dobrodosao
[Vrh] Go down
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 17:36

Hvala svima na savjetima i dobrodošlici
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 08 lip 2016, 20:04

Pozdravi iz BL i dobrodosao cuga
[Vrh] Go down
ljubo100
man
man
ljubo100


Broj postova : 380
Godina imam : 56
Prebivalište : Petrinja
Vozim : VN 800
Na forumu od : 16.07.2009

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimečet 09 lip 2016, 06:27

dobrodosao
preporučujem polovni virago 250ccm
[Vrh] Go down
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimečet 09 lip 2016, 08:46

mavo je napisao/la:
dobrodosao Pozdrav!
Imam ja jednu priču iz života vezano na ovo tvoje obečanje sebi kako češ si kupiti Harleya
do 50. Jednom prilikom ogledava neki deda, ali već i preko 60, moj motor i kad sam prišao
počne priču: Ma ja sam ti oduvijek volio motore, pogotovo Harleye ali nikad da skupim dovoljno para za kupit ga,
uvijek se imalo nešto važnije na šta su otišle pare. Sad sam sve riješio, poženio djecu i sad ima para, ali
nisam ti ja više nekako za to... Very Happy

Jap česti slučaj, ljudi puste da im žiuvot prođe, brinu o obitelji, o ovome onome i onda iscrpljeni i prazni odu u mirovinu, nikada si ništa ne priuštivši. Čekaš, čekaš, uvijek je nešto važnije, a vrijeme ide.

[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimečet 09 lip 2016, 09:55

Dobrodosao Cool
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesub 11 lip 2016, 14:58

dobrodosao
Ja ne razumijem te komentare: ja sam prestar.. Shocked
U biti.. smatram da nam je svima "pisano",  kad smo za u vječna lovišta, dakle, samo i isključivo osobni osjećaj (i eventualno zdravstveni uvjeti)...
Npr. pred 2 godine dobio kirurški titanium cage (kavez) od 4-7 kralješka...
Nakon operacija, koje su bile 02. i 09. siječnja 2014. prošla je godina i pol ... i tjedan preko! Very Happy
13.06.2015. sam dovezao kući rabljenu Aquilu 250...
geek
Obzirom da nemam nešto para, onda sam odvozio samo (nešto preko) 9000 Km u godinu dana (još nedostaju 2 dana ali plaća je za 4, pa.. ) ...
Uz malo sreće, za 2-3 god (kad se riješim jedne krede) uzmem na (novu) kredu nešto preko 250... što tad bude uletilo...
Toliko o zdravstvenom stanju i godinama...
Ako osjećaš, da će te to veseliti, slušaj srce... kupi, zajaši i vozi se, navuć ćeš si osmjeh na lice, i osjećat se bezvremenski! dobar
[Vrh] Go down
Lenči
man
man
Lenči


Broj postova : 187
Godina imam : 36
Prebivalište : Čakovec
Vozim : Harley Davidson 883 low
Na forumu od : 19.09.2010

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimeuto 14 lip 2016, 21:59

dobrodosao

ja sam za aqvilu 250,osobno sam je vozio 6 godina i solidan motor,kupio sam je za 15 a prije par mjeseci prodao za 10 tisuća kuna Very Happy

možeš naći dobru na njuškalu i za dobre novce
[Vrh] Go down
vladimir Vg
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 45
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : kawasaki vn 800
Na forumu od : 11.06.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 15 lip 2016, 22:25

dobrodosao biker2
[Vrh] Go down
baki-otok
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 58
Prebivalište : OTOK-VK
Vozim : HYOSUNG AGUILA GV125
Na forumu od : 16.04.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimened 19 lip 2016, 11:01

dobar biker2
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesri 29 lip 2016, 09:23

Dobrodošao!

dobrodosao
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimesub 02 srp 2016, 15:52

dobrodosao hyosung
[Vrh] Go down
Ventolin
man
man



Broj postova : 16
Godina imam : 43
Prebivalište : Osijek
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 18.04.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimened 10 srp 2016, 15:58

dobrodosao

Ja imam 35 g. Dobrih 10 g. sam razmišljao da polažem i kupiom motor ali nikako mi se nije uklapalo u računicu. Trebao mi auto za posao pa uzeo na kredit, nakon toga samo razvalčio plaću da mogu sve otplatiti i motor pomalo pao u zaborav. Prošle godine odlučio polagati za motor i to više iz razloga da naučim voziti jer nisam nikada vozio ništa osim tomosa. Planirao uzeti Venoxa da se izvježbam, međutim naletio na povoljnu yamahu i pomalo impulzivno podigao kredit i uzeo ju. Moram priznati da sam prvih par dana imao zbrku u glavi, uživao sam u vožnji ali opet sam uletio u kredit, imam još drugih gluposti za riješavati, neznam hoću moći, šta ako sam se zaj... i tako.
nakon par dana stajem pred kuću i izlazi susjed od svojih 70+g. Čovjek jedva hoda i priča jer je imao rak grla. Dođe do mene i kaže "nikako da te uhvatim da vidim motor. Ja sam ti kao mladić obožavao motore. Onda se oženio, zidao kuću, došla djeca i nisam više nikad imao motor. Sad bih si najradije kupio da sam zdrav ali ne mogu više."
nakon tog razgovora sam baš počeo guštati u motoru jer nebih htjeo da se jednom okrenem i skužim da si nisam ostvario neku želju jer sam tada mislio da nije vrijeme za to.
[Vrh] Go down
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimened 10 srp 2016, 20:35

Da sam znao koliko zadovoljstva, koliko gušta i sreće će mi donijeti motor, odavno bih ga kupio.
Neizmjerno guštam. Skroz sam se promjenio, živci na hozntregerima.
Na poslu mi je ponekad koma ali od kad imam motor baš me briga. Stvari koje bi me prije izbacile iz takta danas mi ne znače ništa jer znam da ću poslije posla sjesti na makinu i sve brige i problemi će mi nestati.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitimepon 11 srp 2016, 08:27

Ventolin je napisao/la:
dobrodosao

Ja imam 35 g. Dobrih 10 g. sam razmišljao da polažem i kupiom motor ali nikako mi se nije uklapalo u računicu. Trebao mi auto za posao pa uzeo na kredit, nakon toga samo razvalčio plaću da mogu sve otplatiti i motor pomalo pao u zaborav. Prošle godine odlučio polagati za motor i to više iz razloga da naučim voziti jer nisam nikada vozio ništa osim tomosa. Planirao uzeti Venoxa da se izvježbam, međutim naletio na povoljnu yamahu i pomalo impulzivno podigao kredit i uzeo ju. Moram priznati da sam prvih par dana imao zbrku u glavi, uživao sam u vožnji ali opet sam uletio u kredit, imam još drugih gluposti za riješavati, neznam hoću moći, šta ako sam se zaj... i tako.
nakon par dana stajem pred kuću i izlazi susjed od svojih 70+g. Čovjek jedva hoda i priča jer je imao rak grla. Dođe do mene i kaže "nikako da te uhvatim da vidim motor. Ja sam ti kao mladić obožavao motore. Onda se oženio, zidao kuću, došla djeca i nisam više nikad imao motor. Sad bih si najradije kupio da sam zdrav ali ne mogu više."
nakon tog razgovora sam baš počeo guštati u motoru jer nebih htjeo da se jednom okrenem i skužim da si nisam ostvario neku želju jer sam tada mislio da nije vrijeme za to.


...da, to je ta prica dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





Novi deda :) Empty
PostajNaslov: Re: Novi deda :)   Novi deda :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi deda :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Novi!
» Novi clan_Introduction
» novi sam...
» Ja novi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Knjiga članova-
Forum(o)Bir: