Početna stranicaPretraľnikVatever - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Vatever

Go down 
+24
Inspektor Dane
Kamikaza
Drifter
chipo
Vladek
webrider
Lars_Viking
gaso999
ropee
Easy rider
dkulas
fire fox
Karlo
Shantung
Zlac
Stipe0901
cro.chopper
ljubo100
mkrezic
vroc-bobi
mavo
Safet(y)
rifireman
Vatever
28 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Ventolin
man
man



Broj postova : 16
Godina imam : 43
Prebivalište : Osijek
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 18.04.2016

Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitimesub 21 svi 2016, 22:22

Dobro dosao.
Jos si i dobar, ja polozio prosle godine sa 34g, a nikad prije nisam vozio motor. Very Happy
Lajkaca za odabir motora.
[Vrh] Go down
Vatever
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 39
Prebivalište : Kvarner
Vozim : Yamaha XVS1300A
Na forumu od : 09.05.2016

Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitimesri 17 kol 2016, 13:23

Inspektor Dane je napisao/la:
dobrodosao

Jesi li vozio što ranije s obzirom da trebaš polagati A kategoriju? Pretpostavljam da jesi jer 1300 ccm i 300 kg baš i nije motor za početnika.

Mislio sam da se ove uvodne teme brzo zaključaju, pa sam malo kasno vidio ovaj post...

Prije polaganja nisam vozio motore (skutere ne računam). Dugo sam razmišljao da li za prvi motor uzeti takvu mrcinu ili krenuti od manje zapremine, ali nakon HRPE pročitanih iskustava na netu i razgovora s ljudima, zaključak je bio da bih motor manje kubikaže relativno brzo "prerastao". Pogotovo jer sam odlučio kupiti novi motor i imati ga godinama, nije mi se dalo slijedećih par godina prolaziti "kupoprodajnu" fazu i postepeno prelaziti na veće kubike...

Moram priznati da me prilično bilo strah težine samog motora. Prije kupovine sam sjeo u salonu na XVS1300Custom (jer je bio nasličniji ovom mom), malo ga nagnuo lijevo/desno i osjetio tu težinu (na mjestu) i odmah se lagano usrao. Počeo se nećkati, ali na kraju ipak naručio. Dok sam čekao da stigne sam nemali broj puta pomislio kako sam prenaglio, da mi to nije trebalo, da će mi past čim sjednem na njega ili u prvom zavoju, da sam trebao uzeti manji motor kao prvi..........

Ali nakon prve vožnje (a i sad, nakon cca 4000km), mogu reć da se motor jako lijepo vozi, ta težina se ne osjeti čim je motor u pokretu, ali da treba biti oprezniji prilikom sporijih manevara (parking, raskršća, okretanja na uzbrdici/nizbrdici), treba.

Ukratko, nisam požalio Smile
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitimesri 17 kol 2016, 18:50

dobrodosao cuga i nekk je sa srećom i dalje biker2 !
[Vrh] Go down
ljubo100
man
man
ljubo100


Broj postova : 380
Godina imam : 56
Prebivalište : Petrinja
Vozim : VN 800
Na forumu od : 16.07.2009

Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitimesri 17 kol 2016, 20:19

dobrodosao
samo polako
[Vrh] Go down
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitimepet 19 kol 2016, 08:16

dobrodosao pozdrav sa Kastva Smile
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitimepet 19 kol 2016, 11:34

Vatever je napisao/la:

Mislio sam da se ove uvodne teme brzo zaključaju, pa sam malo kasno vidio ovaj post...

Prije polaganja nisam vozio motore (skutere ne računam). Dugo sam razmišljao da li za prvi motor uzeti takvu mrcinu ili krenuti od manje zapremine, ali nakon HRPE pročitanih iskustava na netu i razgovora s ljudima, zaključak je bio da bih motor manje kubikaže relativno brzo "prerastao". Pogotovo jer sam odlučio kupiti novi motor i imati ga godinama, nije mi se dalo slijedećih par godina prolaziti "kupoprodajnu" fazu i postepeno prelaziti na veće kubike...

Moram priznati da me prilično bilo strah težine samog motora. Prije kupovine sam sjeo u salonu na XVS1300Custom (jer je bio nasličniji ovom mom), malo ga nagnuo lijevo/desno i osjetio tu težinu (na mjestu) i odmah se lagano usrao. Počeo se nećkati, ali na kraju ipak naručio. Dok sam čekao da stigne sam nemali broj puta pomislio kako sam prenaglio, da mi to nije trebalo, da će mi past čim sjednem na njega ili u prvom zavoju, da sam trebao uzeti manji motor kao prvi..........

Ali nakon prve vožnje (a i sad, nakon cca 4000km), mogu reć da se motor jako lijepo vozi, ta težina se ne osjeti čim je motor u pokretu, ali da treba biti oprezniji prilikom sporijih manevara (parking, raskršća, okretanja na uzbrdici/nizbrdici), treba.

Ukratko, nisam požalio Smile

..evo, sad je zakljucano Very Happy

..a tebi nek ne bude tesko, pa si lijepo otvori novu temu i sve ovo lijepo ponovno napisi i dodaj koju slicicu dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





Vatever - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatever   Vatever - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vatever
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Knjiga članova-
Forum(o)Bir: