Početna stranicaPretraľnikKardana na Dragstaru 1100. 610RegistracijaLogin

 

 Kardana na Dragstaru 1100.

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ventolin
man
man



Broj postova : 16
Godina imam : 43
Prebivalište : Osijek
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 18.04.2016

Kardana na Dragstaru 1100. Empty
PostajNaslov: Kardana na Dragstaru 1100.   Kardana na Dragstaru 1100. Icon_minitimesub 23 tra 2016, 14:57

Kad pustim gas i motor usporava, kad padnu obrtaji iz kardana se počne čuti zvuk kao da nešto struže. Pri višljim obrtajima se ne čuje i kad pritisnem kvačilo prestane.
Sjetio sam se da sam čitao nešto slično o problemima sa kardanom.
https://sites.google.com/site/vstar1100kb/home/repairs/middle-drive-shaft

pričao sa jednim majstorom, nije probao motor ali kaže da nije čuo za taj problem i misli da sa samo prijenos čuje.
drugi majstor probao i kaže da se nešto čuje ali pošto je samo pri višljim obrtajima da ga šaltam u nižu kad usporavam. Isto nije čuo za taj problem i nema ideju šta bi drugo moglo biti.

Nemam iskustva sa kardanom tako da neznam dali je to normalan zvuk kardana ili nešto drugo. Motor sam uzeo prije dva tjedna i zbog manjka slobodnog vremena sam ga vozio samo kad je bilo hladnije vrijeme. Zbog potkape, kacige i vjetra koji tuče ko blesav sam slabo čuo i motor a kamoli kardan pa neznam ni dali je to od početka bilo tako. Skužio sam tek prije dva dana kad sam se provozao po ljepom vremenu.

Ako može mišljenje i savjet vlasnika dragstara, dali je to normalno ili ima nešto više u toj priči.

Znam da sam sad kao hipohondar koji po netu traži simptome bolesti ali kao što sam rekao, nemam iskustva sa kardanom. A frka me pošto sam zadnju lovu istresao za motor i neki veći kvar bi me parkirao u garažu na duže vrijeme.

Unaprijed hvala
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Kardana na Dragstaru 1100. Empty
PostajNaslov: Re: Kardana na Dragstaru 1100.   Kardana na Dragstaru 1100. Icon_minitimesub 23 tra 2016, 15:18

Moj ti je savjet da odeš kod ovlaštenog servisera i riješiš taj problem.Sve ostalo ti je rekla- kazala.
Ja sam bio vlasnik i 650 i 1100 i nisam se susreo sa takvim problemom a složio sam preko 100.00 km sa tim motorima.Istina na negdje oko 60.000 sam mijenjao križ kardana ali to je bio redovan zahvat.
Moj savjet  Big- Bajk Yamahin ovlašteni servis u Slav.Brodu i tamo rješavaš sve i mirno spavaš.
evo ti broj telefona.
Vlasnik salona i radione Jago-098 263 103
salon-035 448 347.  rendeer
Ako ti treba još kakva pomoc na ovoj strani javi na pp.
[Vrh] Go down
Ventolin
man
man



Broj postova : 16
Godina imam : 43
Prebivalište : Osijek
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 18.04.2016

Kardana na Dragstaru 1100. Empty
PostajNaslov: Re: Kardana na Dragstaru 1100.   Kardana na Dragstaru 1100. Icon_minitimened 24 tra 2016, 18:58

Hvala za savjet Vilko. Nazovem sutra. Sto je najjace bio prije par dana u Big bikeu pogledati opremu ali tad nisam jos skuzio taj zvuk.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kardana na Dragstaru 1100. Empty
PostajNaslov: Re: Kardana na Dragstaru 1100.   Kardana na Dragstaru 1100. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kardana na Dragstaru 1100.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dragstar 1100
» dragstar xvs 1100
» dragstar 1100
» Yamaha XV 1100 Virago
» Dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: