Početna stranicaPretraľnikkromirani okvir za tablicu - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 kromirani okvir za tablicu

Go down 
+14
Domagoj
Vladek
Safet(y)
Brzi
jazz
custom rider
lukylipik
Kunki
ELF
dstranjg
merla
Kamikaza
pero
Hrvoje
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




kromirani okvir za tablicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kromirani okvir za tablicu   kromirani okvir za tablicu - Page 2 Icon_minitimečet 12 stu 2009, 20:18

Vladek je napisao/la:
Hvala svima na odgovorima... Idem u nedjelju do Hrelića, a onda po ostalim lokacija rangirano po cijeni.

I onda netko veli da na ovom forumu nema korisnih informacija, ili da ga je strah pitati (pih!).


Ajd se javi pa idemo zajedno 099 275 2357 na Hrelič
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 366
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

kromirani okvir za tablicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kromirani okvir za tablicu   kromirani okvir za tablicu - Page 2 Icon_minitimečet 12 stu 2009, 23:08

Evo Vladek, google čuda čini, evo linka: http://www.alatnica-mihalec.hr/p2-h.asp

Lijepo prije nego okolo lutaš nazovi Tel: +385 (0)1 / 3390 395, a na stranici ti imaju i mapu pa vidi jel ti se isplati kam okolo lutat jer kako mi se čini ono kod Jureca je isto njihov proizvod.

Samo bih još napomenuo da je moj okvir još OK i sjajan kao i prvog dana jer je pravi INOX a ne neko kromiranje ili slično.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

kromirani okvir za tablicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kromirani okvir za tablicu   kromirani okvir za tablicu - Page 2 Icon_minitimepet 13 stu 2009, 07:17

Google je moj dobri prijatelj, ali sam mislil da netko pobliže objasni kak do tam doći i još sam k tome dobio masu korisnijih informacija koje mi daju bliže lokacije kupovine.

Ali Brzi hvalax
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 366
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

kromirani okvir za tablicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kromirani okvir za tablicu   kromirani okvir za tablicu - Page 2 Icon_minitimepet 13 stu 2009, 22:49

Ja sam si isprintao kartu s google maps-a kad sam išao k njima, ali neznam dal bi opet našao Rolling Eyes Ideš cestom prema Bistri, pa se onda negdje skrene desno pa krosz selo dojdeš skoro ispod Sljemena-

Možda da ih probaš nazvat, vidit pošto je kod njih i pitat jel neki od dučana u ZG koji ti je bliže naručuje njihovu robu.
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 366
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

kromirani okvir za tablicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kromirani okvir za tablicu   kromirani okvir za tablicu - Page 2 Icon_minitimepon 16 stu 2009, 22:39

Vladek, upravo naišao na oglas, pa ti možda bude od koristi

http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/inox-nosaci-motor-skuter-80kn-oglas-749698
[Vrh] Go down
Sponsored content





kromirani okvir za tablicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kromirani okvir za tablicu   kromirani okvir za tablicu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kromirani okvir za tablicu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» bocni nosac za tablicu.
» kromirani nosaci tablica
» kromirani dodaci-gdje kupiti?(rucke,nogostupi i ostalo)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: