Početna stranicaPretraľnikMi se provozali - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Mi se provozali

Go down 
+12
darko68
TommyZG
ropee
Safet(y)
Lars_Viking
crocopzmaj
pinky
custom rider
..koshchall..
Easy rider
magna
zed12
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 09:41

ropee je napisao/la:
Uh, moram priznat da vako dobro nebi ni ja sliko Rolling Eyes  pljuga
Imali smo vrhunske aparate i stručnjake koji su odrađivali slikanje.

Dakle nakon dokumentiranja smo nastavili dalje,u ugodnom ritmu,ja sam mislio da vozim brzo dok me nije jedan Bmw oprao po điru,ja nagnut u điru a on sa vanjske strane me pretiče jaaako fino nagnut,što sam prokleo u tom trenutku da ne mogu za njime....
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 09:57

Eto i mene, mogu samo reći da mi i drugi put ne kažete di idemo, bolje da ne znam. Umjesto na neke atraktivne lokacije, oni me vozaju po nekakvim zabitima di je i koza nepoznata životinja.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 11:04

Medevelin je napisao/la:
Eto i mene, mogu samo reći da mi i drugi put ne kažete di idemo, bolje da ne znam. Umjesto na neke atraktivne lokacije, oni me vozaju po nekakvim zabitima di je i koza nepoznata životinja.

pa kaj niste otišli za zagorje, slavoniju ili sloveniju?
ovo se vozite svake godine kad idete na dalmatinu
ceste u sloveniji su odlične, pogotovo prema most na soči, iako je destinacija malo skuplja od druga dva odredišta zagorje/slavonija

...ma slavonija i baranja je pun pogotak, jeftinije cijene hrane/noćenja, ljudi srdačni/veseli, ceste vrhunske i ima se kaj vidjeti i posjetiti...
svakako drugi put krenite na tu stranu, moja preporuka  dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 11:25

....htjeli smo mi al ovaj šupak nije dao,kao ružno vrijeme če bit....
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 11:38

Nije nam dao u Slavoniju, jer se plašio da će i njega zaustaviti u Mađarskoj kao ove njegove ili još gore, da ga ne zaustave kao ispomoć.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 15:39

Ove pedejske slikopise uopce necu da citam niti ih citam trenutno ... te malo cemo vamo a mozda cemo tamo ...Old riderima kao ja ipak ponekad treba ruta koja nije nacrtana na salveti ...
stoga slika stola na kojem je rucak bio posluzen
Mi se provozali - Page 2 2015_09_18_21_18_28
photo upload sites
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 16:00

javio se i metuzalem rider...


da nastavimo dalje.

nakon što smo se smjestili u kući, odmah smo krenuli u zadar na večeru.

u zadru, dok smo custom i ja čekali medevelina da se vrati sa pivama za ponjet, uslikah jednu predivnu sliku zadra uvečer

Mi se provozali - Page 2 5o9frt

nakon odrađenog obaveznog pejzaža išli smo u centar zadra jest, jedino nas malo ljutilo što se nemože motorima pored restorana, ali šta je tu je

slika iz restorana, prije jela

Mi se provozali - Page 2 R1h8g3

usred jela

Mi se provozali - Page 2 Xer8t3

i jedna na kraju

Mi se provozali - Page 2 6gij5g

ova rajčica pala sa poda, pa smo je dignuli i stavili u tanjur, ako je netko dobio istu u svom jelu, žao nam je
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 20:25

nemoj me glup glup glup nemoj me  dečki vi ste legende cuga  a slike niti Lupino nebi bolje slikal glup nemoj me bok
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 21:16

kako smo prije rekli, najviše nas bilo strah kiše, a mi u picki materini, doduše nije nas bilo strah kiše, nego voziti oko 300 km dok pada...

izlazimo iz zadra, a ono prve kapi po viziru, okrećem se prema customu, a njemu se samo oči vide pri samom dnu vizira (ako niste primjetili jako je mali, pa je takav i u kacigi-kupio na dječijem odjelu, a ona i dalje velika) i osjećaj kako se smije jer smo pojeli govno.

na svu sreću prestala, kako je i počela, pa smo na miru došli do pridrage.

tu se okrećemo stolu i pivi, te laganom razgovoru, iz kojega, medevelin saznaje da sam po zanimanju bosanac, pa je umalo falilo da dođe do okršaja, kojeg je na svu sreću, onaj mali (custom) uspio spriječiti tako što se ugurao između medevelina i mene pa se nismo mogli dohvatiti od trbuha...

odlazimo u krevet na spavanje (njih dva, spavaju u bračnom krevetu zajedno, a ja sam u svom).

usred noći počinje tortura ove dvojice. jebu ih komarci pa nemogu spavati i u kući nalaze uv lampu za komarce, pa počinju sa razvlačenjem žica, da bi negdje oko 03 sata prestali sa hodnjom.

napokon se uhvatio mira i sna, kad odjednom čujem kako razgovaraju o ruti di će se voziti. pogledam na sat, a ono tek 06 sati. pa jebem vam život nećete se vozit kuda vi mislite, nego kuda se meni ide...

premećemo se do 08 i kreće lagano spremanje i lagana marenda u obliku 2 kutije kroasana, a onda kava na bp čijeg se imena nesjećam

zbog lošeg spavanja, ide naravno i loša slika... oprostite

jutarnja kava

Mi se provozali - Page 2 Wsois0
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimepon 21 ruj 2015, 22:49

.....u da na ovo sam skoro zaboravio,na incident,a ko če ih pratit kad si stalno nešto zanovjetao,a i svađa nije falilo,bitanga jedna...
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 07:44

J.... ti ja hotel sa 6 zvjezdica, kad je jedini spas od komaraca UV lampa, koja usput ne valja ništa. A da nije bilo incidenta, Zmajo bi nam sigurno rekao da na regalu pokraj njegovog ležaja stoji nova, ne taknuta kutija s aparatom i tekućinom za komarce (koja je provjereno učinkovita). Zmajo, Zmajo!!!
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 08:02

crocopzmaj je napisao/la:
javio se i metuzalem rider...




ova rajčica pala sa poda, pa smo je dignuli i stavili u tanjur, ako je netko dobio istu u svom jelu, žao nam je

da mi je znat kako to stvari padaju s poda ... a di to padnu , u podrum mozda ? wtf
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 08:28

@ arhaik bobi

Tipfeler... brzina pisanja. Sry za nenamjernu gresku
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 08:34

Nakon kave, odlucili smo se krenut smjer knina, da se popnemo na tvrdjavu.

ulazimo u benkovac i stoji znak knin 85 km. Reko super, da nije bilo sljedeceg zavoja, poslije 300 metara od prvog znaka za knin, gdje je bio sljedeci znak za knin sa udaljenosti od 65 km!!!

Sljedeceg zavoja me vec bilo strah da nebi knin samo iskocio van. Voznjom utvrdjeno da je znak sa 65 km do knina ispravan...

na kninskoj tvrdjavi se i medevelin uhvatio slikanja, tako da je orva slika moja, a druga njegova

[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 08:37

Mi se provozali - Page 2 288xy7m

kamen, kojim je zidana tvrdjava u kninu
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 08:38

Mi se provozali - Page 2 2s6szdk

Jabuka, koja raste na kninskoj tvrdjavi. (Slika nike nesto, ali ima opravdanje medevelin slikao sa novim mobitelom, pa cemo mu oprostiti)
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 15:50

skoro pa vise pravopisnih gresaka nego killova u tvom potpisu Cool

Mi se provozali - Page 2 Qzrgck
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 16:15

tako ti je to, kada pišeš na zahodu...
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 16:19

od knina vožnju nastavljamo d1, dok dalibor, koji je u tom trenutku bio prvi, nije zajebao.

kako možeš zajebati na jedinom kružnom toku, gdje stoji prvi izlaz lijevo da je smjer zagreb, a ravno gračac... ali eto uspio je i to.

sam problem nebi bio toliko velik, da se spremnici nisu okrenuli na rezervu, dok je sljedeća benzinska postaja tek u gospiću.

nastavljamo putem i u mjestu Medak, nailazimo na spomenik u obliku BOV-a (borbeno oklopno vozilo), tu je odrađeno par fotografija, koje nažalost nisu uspjele, pa ih ne objavljujemo.
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 16:34

ulazimo u gospić na benzinskim parama, gdje na samom ulazu, zatičemo nešto nalik na benzinsku postaju sa znakom "INA", međutim u strahu kako izgleda nastavljamo u grad.

dolaskom u grad shvaćamo da nema benzinskih postaja, pa se okuražujemo i pitamo prvog konobara gdje je benzinska, a on lijepo odgovara, da su obje trenutno u remontu i nerade!!!

međutim da par kilometara natrag, imamo benzinsku postaju, a da tamo piše da je to improvizirana benzinska postaja već par mjeseci.

dolazimo na spomenutu postaju natrag, ima plavi dizel, dizel i normal 91.

naravno, sve si toči iz kanistera a račun dobiješ ako ga tražiš, dok ga djelatnik na ini ispisuje na olimpiji.

medevelin i ja natočili normal 91., dok se custom odlučio da naspe plavi dizel!

reko koji k. radiš, a on, pritom gledajući u smjeru svog motora, kaže: "ma krš i lom će to sve progutati, neće mu biti prvi put"! - tada sam shvatio zašto ga nemože ni prodati, najvjerojatnije zbog nadimka Very Happy

jedna slika sa bp ina u gospiću

Mi se provozali - Page 2 2cwtuus
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 16:46

A kad Zmaj zajebe skretanje , onda 10 motora naguzi :-)
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimeuto 22 ruj 2015, 18:59

....o bem te robijo,nismo mi krivi što tvoja krama od motora troši 10,7lit.(moj je trošio 3,7) i tražio si putanje di su benzinske u krugu od 96,7 km,pa si svoju nervozu prenio na nas...

I nisi stavio slike smještaja,preskačeš rute ka šta si i organizirao ovo neugodno putovanje,bem te
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimesri 23 ruj 2015, 08:20

Ajde, nije baš sve tako loše, mogo nas je dalje usmjeriti u još veću zabit, a ..... U biti je, preusmjerio nas je u još veću zabit!!! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimesri 23 ruj 2015, 09:14

Da nije Zmaj tako loš, dokazuje ova njegova, možda najbolja fotografija. Uživajte u dubokoumnom značenju, kompleksnosti i pokušajte se poistovjetiti s mislima koje je autor imao tada u glavi.

Mi se provozali - Page 2 2vtvarl

Mislim da je želio iskazati ljepotu smještaja sa 6 zvjazdica koji nam je osigurao! Very Happy
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitimesub 26 ruj 2015, 15:00

...ona bitanga od Zmaja je shvatila kolko nas je izmaltretirao pa više neće ni pisat,dugo mu je trebalo da shvati...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mi se provozali - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mi se provozali   Mi se provozali - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mi se provozali
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: