Početna stranicaPretraľnikMoj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street

Go down 
+13
pinky
Tarze
Rocker-C
martinx
Vladek
mrljo#2
Dule
Easy rider
Zlac
Safet(y)
cro.chopper
magna
marija-stuttgart
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
marija-stuttgart
man
man
marija-stuttgart


Broj postova : 23
Godina imam : 35
Prebivalište : stuttgart
Vozim : harley davidson 750 street 2015
Na forumu od : 11.02.2015

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimesri 25 vel 2015, 21:27

Rocker-C je napisao/la:
E da i ja dodam koju...
Uživo ga još nisam vidio ni čuo, vjerujem da kao prvi motor za početnika je i više nego super.
Na slikama lipo izgleda i virujen da i vlasnica se dobro uklapa u cjelinu.
Ja sam počeo sa yamahom xs400 a sada sam tu di jesan.
Korak po korak,,, pomalo... Wink
Puno sretnih km...   roker

hvala Very Happy
Naravno..korak po korak..ko zna koji ce bit iduci motor Smile za pocetak je super Wink
hvala..takoder!!! dobar roker
[Vrh] Go down
marija-stuttgart
man
man
marija-stuttgart


Broj postova : 23
Godina imam : 35
Prebivalište : stuttgart
Vozim : harley davidson 750 street 2015
Na forumu od : 11.02.2015

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimesri 25 vel 2015, 21:28

pinky je napisao/la:
Iskrene čestitke i sve najbolje u biker2, želim ti mnogo bezbjednih kilometara,

cuga cuga

bit ce Very Happy roker hvalaaaa dobar
[Vrh] Go down
marija-stuttgart
man
man
marija-stuttgart


Broj postova : 23
Godina imam : 35
Prebivalište : stuttgart
Vozim : harley davidson 750 street 2015
Na forumu od : 11.02.2015

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimesri 25 vel 2015, 21:29

HD Biker je napisao/la:
Čestitke..lijep Motor.. roker
roker
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimeuto 03 oľu 2015, 21:30

Pod prvo, Mare, prije nego me Safety bannira radi teme u dobrodošlici članovima, kasnio sam sat-dva, a on odma' zaključao Very Happy .... dobrodošla na naš forum, drago mi je da si me poslušala i došla ovdje, ima nas ovdje i normalnih, a ostali su napaljeni, pa ih ne shvaćaj ozbiljno, to je labuđi pjev dancingbanana . Svaka čast na izboru motora, to sam ti odmah rekao (iako sam ga kod tebe prvi put i vidio, istina), želim da te dugo i sretno služi, da je pod njim a pred tobom cesta uvijek sretna i sigurna, sama znaš čega si se sve odrekla da bi si ovo priuštila i to cijeni, svaka ti čast sa toliko godina i odmah HD Very Happy ! A šta si ono rekla, kada se vratiš u grad, u koji ćeš ono moto klub na stažiranje lol! ?!?
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
marija-stuttgart
man
man
marija-stuttgart


Broj postova : 23
Godina imam : 35
Prebivalište : stuttgart
Vozim : harley davidson 750 street 2015
Na forumu od : 11.02.2015

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimeuto 03 oľu 2015, 22:22

nenad barinić je napisao/la:
Pod prvo, Mare, prije nego me Safety bannira radi teme u dobrodošlici članovima, kasnio sam sat-dva, a on odma' zaključao Very Happy .... dobrodošla na naš forum, drago mi je da si me poslušala i došla ovdje, ima nas ovdje i normalnih, a ostali su napaljeni, pa ih ne shvaćaj ozbiljno, to je labuđi pjev dancingbanana . Svaka čast na izboru motora, to sam ti odmah rekao (iako sam ga kod tebe prvi put i vidio, istina), želim da te dugo i sretno služi, da je pod njim a pred tobom cesta uvijek sretna i sigurna, sama znaš čega si se sve odrekla da bi si ovo priuštila i to cijeni, svaka ti čast sa toliko godina i odmah HD Very Happy ! A šta si ono rekla, kada se vratiš u grad, u koji ćeš ono moto klub na stažiranje lol! ?!?

fala fala Very Happy
hvala ti puno na lijepim rijecima Smile you roker mister airbrush Very Happy falalepa
eh to da,trebalo se odrec dosta toga,ali zasto ne Very Happy its worth it! Wink
hahaha neznam o cemu pricas Very Happy to moramo jos vidis sa zlatkom, imat cemo bussines meeting kad dodem haha!
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimeuto 03 oľu 2015, 23:01

Maloprije smo se razišli, kad ne može popit', družimo se kada god stignemo ovih dana, baš je happy...koliko ja mogu, jel'..... trenutno je tu, doma, ostaje još par dana pa će na jug rendeer . Ali pokvariti ću ga ja, predobar je on Twisted Evil . Tko zna, možda ga natjeram da izvuče motor iz garaže. Nije glancer motor kao tvoj, tvoj HD se previše sjaji dancingbanana treba ovog ljeta naguštati prašine dovdje, da mu se malo taj sjaj skine What a Face
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimesri 04 oľu 2015, 09:24

Čestitam na pravoj makini! Sretno i uživaj!  cheers
[Vrh] Go down
marija-stuttgart
man
man
marija-stuttgart


Broj postova : 23
Godina imam : 35
Prebivalište : stuttgart
Vozim : harley davidson 750 street 2015
Na forumu od : 11.02.2015

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimesri 04 oľu 2015, 12:25

webrider je napisao/la:
Čestitam na pravoj makini! Sretno i uživaj!  cheers
falalepa dobar
[Vrh] Go down
marija-stuttgart
man
man
marija-stuttgart


Broj postova : 23
Godina imam : 35
Prebivalište : stuttgart
Vozim : harley davidson 750 street 2015
Na forumu od : 11.02.2015

Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitimesri 04 oľu 2015, 12:28

nenad barinić je napisao/la:
Maloprije smo se razišli, kad ne može popit', družimo se kada god stignemo ovih dana, baš je happy...koliko ja mogu, jel'..... trenutno je tu, doma, ostaje još par dana pa će na jug rendeer . Ali pokvariti ću ga ja, predobar je on Twisted Evil . Tko zna, možda ga natjeram da izvuče motor iz garaže. Nije glancer motor kao tvoj, tvoj HD se previše sjaji dancingbanana treba ovog ljeta naguštati prašine dovdje, da mu se malo taj sjaj skine What a Face
pozdravi ga puno Smile
haha da,predobar je..vjerujem da ces uspjet u evil plan da ga pokvaris Twisted Evil
on vozi bmw-a jel? vidila sam mu motor,super je!
haha a dok stignem u hr bit ce i prasine,blata,ogrebotine..ma svega xD nece bit glancer dugo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street    Moj prvi bike-  Harley Davidson 750 street  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj prvi bike- Harley Davidson 750 street
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vn 900, moj prvi bike!
» EUROPEAN BIKE WEEK- FAAKER SEE-Harley Davidson
» Harley Davidson V Rod
» Harley Davidson & Open Bike Event N. Vinodolski 27-29.4.2012
» Harley Davidson

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: