Početna stranicaPretraľnik4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  610RegistracijaLogin

 

 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN

Go down 
+18
Karlo
palac
DavorS
zed12
deda bum
darko68
merla
Medevelin
HP_fan
Razarac
martinx
Kicho
custom rider
cro.chopper
pinky
Hyosung
Lars_Viking
stipko
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimened 11 sij 2015, 10:56

Poštovane motociklistice, motociklisti, motoristi, mopedisti, skuteraši, bikeri, ljubitelji vožnje na 2 kotača.
Temeljem odluke Skupštine i Vijeća Udruge KARAVANA ZA ŽIVOT „bikeri na cesti“ održane dana 10.01.2015. godine u Puli donosimo slijedeću;

ODLUKU I POZIV

4. Karavana za život „bikeri na cesti“ održati će se dana 02.05.2015. godine sa konačnim mjestom okupljanja u Zagrebu, ŠRC JARUN, otok Hrvatske mladeži.
Pozivamo Vas SVE, bez obzira na vjeru, naciju, pripadnost klubovima, Udrugama i stranakama, sa ili bez motora, mopeda i sl...da svojim prisustvom pomognete nama (i Vama) da pokažemo Hrvatskoj javnosti koliko nas ima, kako nismo zanemarivi sudionici u prometu i ukažemo na probleme koji se već sustavno godinama ignoriraju.
Pozivamo Vas sve u ime svih onih poginulih 994 motociklista( u proteklih 10 godina) koji nisu više sa nama, onih koji su vozili sa nama...do jučer...a sada voze nebeskim cestama iz svima znanog razloga...jer ih NISU VIDJELI.
Pokažimo javnosti da možemo 1 dan u godini izaći organizirano na ulice, proći cijelom Hrvatskom, neka javnost vidi koliko nas ima, neka nas vide, zaista vide...ali i vide naše probleme, naše zahtjeve i naš stav...onaj odlučan stav i želju za ŽIVOTOM jer na njega svi imamo pravo.
Zašto? Jer i mi smo ljudi, majke, očevi, braća, sestre...sa jednakovrijednim PRAVOM NA ŽIVOT baš kao i oni „jači“ sudionici u prometu...automobili, kamioni, autobusi...oni koje štite lim, zračni jastuci, čelik i „oklopi moderna doba“ dok nas štite...samo tanka moto odijela i zaštitne kacige!
HVALA VAM što ćete biti dio jedne jedinstvene kolone i što ćete se barem na 1 dan voziti sa nama, solidarizirati sa svima nama u organiziranim kolonama pod pratnjom i barem na 1 dan...zaštitom od „jačih sudionika u prometu“.
Pozivamo ovim putem i sve motocikliste iz susjednih nam država...podijelite ovaj poziv, priključite nam se i pratite stranice www.karavanazazivot.com kao i facebook stranice Karavana za život „bikeri na cesti“ kako bi na vrijeme saznali sve točke okupljanja,mjesta sastajanja i vremena polaska kolona prema 1 cilju,1 mjestu okupljanja i 1 mjestu slanja poruke svim sudionicima u prometu i cijeloj Hrvatskoj javnosti.Motociklizam ne poznaje granice,baš kao i tragedija kada se dogodi...ne poznaje nacionalnost i zato Vas očekujemo ovdje,u Hrvatskoj, da date potporu nama jer svi smo isti...i svi imamo isti cilj...preživjeti na cesti i vratiti se sretno našim obiteljima.
Pozivamo ovim putem i medije da konačno uzmu svoja „ubojita pera“, svoje „usmjerene kamere“ i naciljaju baš na ovaj dan...02.05.2015. ŠRC JARUN, otok Hrvatske mladeži i pokažu volju, znanje, profesionalnost, solidarnost ali i slobodu izražavanja i prenošenja istine na koju se toliko često pozivaju.
Pozivamo Vas da dođete, na vrijeme prenesete vijest Vašim urednicima i „rezervirate termin“ i ...spasite barem jedan život...već tada ste napravili jako puno....za Vas smo osigurali sve potrebne informacije na info@karavanazazivot.com i sve potrebne materijale koji su više nego dovoljni da se naš glas čuje!
Hvala Vam u ime Udruge KARAVANA ZA ŽIVOT „bikeri na cesti“ što ćete biti sa nama 02.05.2015.
S poštovanjem,
Predsjednik UKZŽ
Mladen Stjepan Vitković-Stipko
091/254-9537
organizacija@karavanazazivot.com

[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimened 11 sij 2015, 17:54

Nadamo se da se neće ponovit vrijeme od prošle godine. Da nas može puno PUNO više doć.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Hyosung
man
man
Hyosung


Broj postova : 366
Godina imam : 27
Prebivalište : zg
Vozim : Kawasaki er5
Na forumu od : 13.09.2013

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimened 11 sij 2015, 20:24

Dolazim bez obzira na vrijeme, samo da me obaveze ne stisnu,
ali računam Laughing
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepon 12 sij 2015, 15:11

dobar Iskreno se nadam da ću biti prisutan biker2
zajedno sa ljepšom polovinom cheers cuga
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepon 16 vel 2015, 16:57

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  XNfquH0

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimeuto 17 vel 2015, 13:08

Ako se bude moglo zašto ne
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimeuto 17 vel 2015, 13:18

Lars_Viking je napisao/la:
Nadamo se da se neće ponovit vrijeme od prošle godine. Da nas može puno PUNO više doć.

Po onakvom vremenu više ne idem. Prošle sam godine, negdje na pol puta upitao samog sebe "*ebote, jesi li ti normalan??"

Inače bih mogao doći... S šatorom.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimeuto 17 vel 2015, 18:26

Kicho je napisao/la:
Lars_Viking je napisao/la:
Nadamo se da se neće ponovit vrijeme od prošle godine. Da nas može puno PUNO više doć.

Po onakvom vremenu više ne idem. Prošle sam godine, negdje na pol puta upitao samog sebe "*ebote, jesi li ti normalan??"

Inače bih mogao doći... S šatorom.

ja sam bio mokar, ali iz tebe je curilo ko iz ranjene kurve What a Face What a Face What a Face What a Face
katastrofa, kad smo krenuli ja i boro, bio sam suh cijelih pet kilometara What a Face What a Face What a Face
tamo je bilo katastrofa, ali nema veze .... bio vidio i ispunio svoju dužnost .... bio sam dio karavane za život bikeri na cesti ...a to mi je bio cilj!

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 09:21

da ne otvaram novu temu vezano za osiguranje preko UKZŽ,tko želi,može to učiniti I ove godine.
,...Malo informacija vezano za osiguranje.Reagirali smo na cijene osiguranja motocikla (već sada) I u tvrtki Euroherc d.d. za koju smo se odlučili za nastavak suradnje osigurali smo Vam još bolje uvijete osiguranja motocikla...Naravno, sada se u "paketu" mogu naći I automobili stanovi, životna osiguranja I ono najvažnije što mnogi zaborave...putno osiguranje koje smo Vam unutar osiguranja motocikla omogućili besplatno (na 7 dana) Cijene su još "pinkicu" otišle dolje jer I dalje želimo popuste prenijeti na sve naše članove.
Oni koji još nemau iskaznicu trebali bi je imati do 6 mjeseca jer sve više naših partnera traži dokaz o članstvu (što je I logično jer nitko ne želi dati popust ako ne mora:)Smile) jer smo Vam od tada omogućili dosta noviteta vezanih za dućane motoopreme, smještaje, itd...Živili Vi nama I vozili se dugo, spretno I sigurno.
Dopredsjednik UKZŽ Željko Marinović I ja,obišli smo 16 direktora i članova uprava osiguravajućih kuća (referente, voditelje,zastupnike, direktore podružnica nismo niti brojali) I odabrali smo ovu opciju. Nadam se da ćete biti zadovoljni. Ako ne, zaista Vas nitko ne prisiljava,sa ponudom u EH uvijek možete "spuštati cijenu drugdje" no ove godine EH je odlučio biti partner UKZŽ I nadajmo se da će sudjelovati u humanitarnoj akciji na JArunu zajedno sa svima nama.
Sretno I sigurno u 2015 želimo svima na 2,4,8,16...kotača I sretne Vam ceste bile.
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 09:25

,..da dosta je komentara vezano za vrijeme,nažalost,ne možemo utjecati na isto I žao nam je da je prolom oblaka(umanjenica) bio u onolikim razmjerima.Nadamo se zakonu vjerojatnosti...ne može se ponoviti 2x...ili? Smile
Hvala Vam još jednom što ste došli u onolikom broju,1653 motocikla po onom vremenu je ...kappa do poda I nastavljamo raditi dalje na onom što smo Vam obećali prošlu godinu,ukidanja poreza na motocikle u ovako bezobraznom iznosu...nadam se da ćemo uspjeti do karavane kako bi ostalo I za koju kapljicu benge...:)Blizu smo,jako blizu
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 09:33

Stipko, svaka vam cast na trudu i rezultatima.
Kako je ovo izborna godina, trebalo bi i vlastodrsce malo pritisnuti, mogle bi se neke stvari promijeniti i oko kojekakvih besmislenih nameta.
[Vrh] Go down
https://route66.me
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 13:10

stipko je napisao/la:
,..da dosta je komentara vezano za vrijeme,nažalost,ne možemo utjecati na isto I žao nam je da je prolom oblaka(umanjenica) bio u onolikim razmjerima.Nadamo se zakonu vjerojatnosti...ne može se ponoviti 2x...ili? Smile
Hvala Vam još jednom što ste došli u onolikom broju,1653 motocikla po onom vremenu je ...kappa do poda I nastavljamo raditi dalje na onom što smo Vam obećali prošlu godinu,ukidanja poreza na motocikle u ovako bezobraznom iznosu...nadam se da ćemo uspjeti do karavane kako bi ostalo I za koju kapljicu benge...:)Blizu smo,jako blizu

...kad ste sve organizirali još morate organizirat i ljepo vrijeme Very Happy ,dečki svaka čast na trudu,nadam se da se vidimo na karavani...(ako organizirate ljepo vrijeme)
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 18:28

Smile Da ,to vrijeme mi je već sada "nad glavom" ali kako svima tako I nama.Bilo bi nam iskreno žao da bude najava kiše jer treba dati priliku Zagrebu kada se rijeka motora slije na Jarun za lijepa vremena.Imamo osjećaj,mi u organizaciji da je sutra karavana.
Ono što Vam još nismo napisali a svakako nas veseli da smo konačno uspjeli u kategoriji chopper.
Kako?
Isforsirali smo HMS da u kategoriju motoslaloma ubaci kategoriju chopper-Rečeno-učinjeno tako da ćete na jarunu moći gredati prvenstvo Hrvatske na kojem će sudjelovati po prvi puta u povijesti I kategorija chopper.Harley Davidson je ovdje napravio veliki korak I stavio na raspolaganje nekoliko motocikla na korištenje Demo Teamu UKZŽ a priliku da ih svi isprobaju imati će svi članovi UKZŽ ali I svi oni koji dođu na Jarun...
Da ne mislite na nismo pazili na Vas...bila je to jedna gesta I HVALA ovom cijenjenom forumu koji je uvijek bio ZA karavanu I uvijek nas je podržavao ali I kritizirao kada smo to zaslužili.
Vidimo se mi na JArunu za lijepa I sunčana vremena:)
Najveća zasluga za ovaj potez prema HMS-u ide dopredsjedniku UKZŽ Željku Marinoviću,ne meni dancingbanana
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 19:07

kategorija geek svaka čast UKZŽ

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesri 25 vel 2015, 19:49

ne znam dali znate, ali za samo 25 kuna možete postati i podupirujući član UKZŽ-a i ostvariti neke pogodnosti !!!
više informacija i detalja imate na web stranicama ( pod linkovima obrasci pa podupirajući član) http://www.karavanazazivot.com/
iskaznica
4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Iskaznica_prednja

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepet 20 oľu 2015, 21:38

Jedna isprika onim motociklistima, bikerima, ljubiteljima vožnje na 2 kotača.
Nadam se da će nas shvatiti MC, MK i MD kao i freerideri sa kojima se možda ne družimo niti vidimo onoliko koliko bi mi zaista htjeli.
Uvijek je lijepo vidjeti susret u kalendaru, na neke stignemo, na neke ne. Željeli bi doći na svaki susret, nemamo susrete koje „izbjegavamo ili favoriziramo“.
Odabrali smo ovaj način borbe za prava svih motociklista. Mnoge „pobjede“ na pišemo i ne objavljujemo kao niti poraze (kojih je puno više nažalost)
Posvetili smo i podredili doslovno vlastite živote, obitelj, prijatelje i sve stavili „na čekanje“ zbog ciljeva koje smo obećali i koje smo si zadali...i koje ćemo ostvariti garantirano.
Uspijevamo ali je strahovito teško i iscrpljuje. Vikendi su podređeni vožnjama Demo Teama, prilagođeni su po gradovima, interes je ogroman i odrađuju se svi poligoni, „usput“ se odrađuju dopisi, rad na izmjenama i dopunama zakona o porezu na motocikle, osiguranja, edukacija, organizacija 4 KARAVANE ZA ŽIVOT „bikeri na cesti“ i još jako, jako puno toga.
Molim Vas ovim putem da nam oprostite što se ne družimo više, što se ne sretnemo češće i što nismo sa vama onoliko koliko bi mi htjeli...a htijeli bi jer i nama treba malo „zraka“ no kako sada stvari stoje...nema naznaka skorom, slobodnijem disanju.
Nadam se da nam nećete zamjeriti i svakako se vidimo...HVALA VAM na razumijevanju i podršci koju nam pružate svakodnevnim porukama, mailovima, sms-ovima i pisanjem postova podrške (ali i kritike koju uvijek prihvaćamo i uvažavamo te uzimamo sa posebnom pažnjom, dobronamjerno)po forumima.
VELIKA HVALA OD UKZŽ TEAM-a
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepet 20 oľu 2015, 21:56

Svaka čast na trudu i vremenu kojeg izdvajate,po meni je ovo važnije nego ić na neki susret,susreti su zabava a karavana je nešto više i zato kapa dolje meštre.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimesub 21 oľu 2015, 07:54

iagree slažem se i ako Bog da vidimo se!

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Razarac
man
man
Razarac


Broj postova : 91
Godina imam : 51
Prebivalište : Pula
Vozim : Dragstar1100 Classic
Na forumu od : 17.04.2012

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimened 05 tra 2015, 19:40

Napokon je došlo vrijeme vožnje. Kao svake godine ja sam in.
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepon 20 tra 2015, 17:35

evo nam malo zvuka I najave...
https://www.youtube.com/watch?v=VAldL52mYH4&feature=youtu.be
Podijelite link mailom,porukom...u principu kako god:)
Vidimo se na Jarunu 02.05.2015.
https://www.youtube.com/watch?v=VAldL52mYH4&feature=youtu.be
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepon 20 tra 2015, 21:11

Ako bude ok vrijeme nas par kreće iz Pule
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimepon 20 tra 2015, 21:40

custom rider je napisao/la:
Ako bude ok vrijeme nas par kreće iz Pule

Javimo na vrijeme polazak iz Pule I mjesto okupljanja (Arena) Voditelj smjera je Igor 0995030676 I ako što treba slobodno se njemu obrati.Sretno I vidimo se.Kako sada stvari stoje vrijeme nam ide na ruku,23C I sunčano.Prerano je još za ozbiljnije I točnije prognoze ali sve ćemo znati 2-3 dana ranije.
Svima želim sretnu I sigurnu vožnju.
Ovaj puta je "napad" na Zagreb:) Čeka se dozvola MUP-a za jednu od najvećih kolona motocikala pod geslom "neka nas vide I čuju" sljedećom rutom Bolnica Blato(okupljanje svih smjerova iz RH)-Savska-Ilica-trg bana J.Jelačića-Praška-Gl.Kolodvor-Branimirova-Držićeva-Slavonska-Jarun.
Dršte palčeve:)Al nećemo samo tako lako odustat.Vrijeme je da odlučnije djelujemo I idemo na sve ili ništa.Dosadašnje aktivnosti bile su izuzetno slabo medijski popraćene.
Vrijeme je da to promijenimo...blokadom Zagreba na najlegalniji način
[Vrh] Go down
HP_fan
man
man
HP_fan


Broj postova : 346
Godina imam : 46
Prebivalište : Pula
Vozim : K 1600 GT
Na forumu od : 02.04.2010

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimeuto 21 tra 2015, 05:58

custom rider je napisao/la:
Ako bude ok vrijeme nas par kreće iz Pule

iagree

cura je dobila slobodan dan, tako da samo ovisi o vremenu. roker roker roker roker
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimeuto 21 tra 2015, 06:37

U koju uru bi se kretalo ispred Arene iz Pule
[Vrh] Go down
stipko
man
man



Broj postova : 160
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb-Hrib
Vozim : KLEopatra
Na forumu od : 12.12.2011

4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitimeuto 21 tra 2015, 07:15

custom rider je napisao/la:
U koju uru bi se kretalo ispred Arene iz Pule

Okupljanje ispred Arene u 6,30h.Kontakt od Igora je gore u postu.Polazak u 7,00h Spajate se sa Riječanima I dalje se do KA-Zg
[Vrh] Go down
Sponsored content





4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Empty
PostajNaslov: Re: 4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN    4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
4.KARAVANA ZA ŽIVOT "bikeri na cesti" 02.05.2015. ŠRC JARUN
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Karavana Prelaka-Vukovar 2015
» Karavana "PREVLAKA - VUKOVAR" 2011
» Karavana za Vukovar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: