Početna stranicaPretraľnikMK  FAUST Ladimirevci 610RegistracijaLogin

 

 MK FAUST Ladimirevci

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




MK  FAUST Ladimirevci Empty
PostajNaslov: MK FAUST Ladimirevci   MK  FAUST Ladimirevci Icon_minitimened 02 pro 2007, 22:17

Evo prenosim informaciju

MK FAUST Ladimirevci organiziraju 2. WINTER PARTY, 8.12.2007 GODINE
-ulaz i hrana za bikere besplatna
-dobra svirka
-noćenje u toplom
-striptiz

Kontakt 098 636 785 (Ićo)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MK  FAUST Ladimirevci Empty
PostajNaslov: Re: MK FAUST Ladimirevci   MK  FAUST Ladimirevci Icon_minitimened 09 pro 2007, 16:47

Donosin utiske :

Ekipa Čaplji je posjetila ekipu i utisci su više ne odlični . Pravo domačinski , kako je vrijeme klanja tako su se domačini potrudili da prave domaće specijalitete (kobasica, krvavica , čvarci ) nađe na stolu . Winter party je definitivno razlog da se društvo okupi i kad to vrijeme baš i ne dopušta .

Bilo je super i ponovilo se opet kaže naš Aca.
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

MK  FAUST Ladimirevci Empty
PostajNaslov: Re: MK FAUST Ladimirevci   MK  FAUST Ladimirevci Icon_minitimened 09 pro 2007, 17:21

deep je napisao/la:
Donosin utiske :

Ekipa Čaplji je posjetila ekipu i utisci su više ne odlični . Pravo domačinski , kako je vrijeme klanja tako su se domačini potrudili da prave domaće specijalitete (kobasica, krvavica , čvarci ) nađe na stolu . Winter party je definitivno razlog da se društvo okupi i kad to vrijeme baš i ne dopušta .

Bilo je super i ponovilo se opet kaže naš Aca.
ocekujemo slike Very Happy
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Gost
Gost




MK  FAUST Ladimirevci Empty
PostajNaslov: Re: MK FAUST Ladimirevci   MK  FAUST Ladimirevci Icon_minitimened 09 pro 2007, 22:11

Žao mi je naša ekipa nije slikala . Jedino ako Ićo presidente Faust-a nije što uhvatio u objektiv . Ja doduše nisam mogao ići jer me lomi neka prehlada , a jutros je moja ekipa došla me posjetiti donijeli su zahvalnicu i isprićali utiske .

Nadam se da će negdje neke slike i izroniti .
[Vrh] Go down
Sponsored content





MK  FAUST Ladimirevci Empty
PostajNaslov: Re: MK FAUST Ladimirevci   MK  FAUST Ladimirevci Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MK FAUST Ladimirevci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: