Početna stranicaPretraľnikPomoć! 610RegistracijaLogin

 

 Pomoć!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
is2405
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 60
Prebivalište : Prigorec 42
Vozim : qm 250
Na forumu od : 22.09.2014

Pomoć! Empty
PostajNaslov: Pomoć!   Pomoć! Icon_minitimesri 24 ruj 2014, 09:59

Novi sam na ovom forumu pa molim za pomoć! Nedavno sam uz pomoć sina kupio motor Qingqi 250 cm3 u naizgled dobrom stanju. Čovjek od koga sam kupio kaže samo sviječice i akumulator i bit će uredu. Promjenili ulje i sviječice akumulator još nismo kupili ali hoćemo uskoro. Motor je upalio na guranje kod njega i lijepo radi i doma smo ga palili na guranje. Probali smo sa kablima prek auta ali neće da pali. Molim ak neko zna kaj bi moglo biti da mi napiše.  Hvala!
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Pomoć! Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!   Pomoć! Icon_minitimesri 24 ruj 2014, 10:21

is2405 je napisao/la:
Novi sam na ovom forumu pa molim za pomoć! Nedavno sam uz pomoć sina kupio motor Qingqi 250 cm3 u naizgled dobrom stanju. Čovjek od koga sam kupio kaže samo sviječice i akumulator i bit će uredu. Promjenili ulje i sviječice akumulator još nismo kupili ali hoćemo uskoro. Motor je upalio na guranje kod njega i lijepo radi i doma smo ga palili na guranje. Probali smo sa kablima prek auta ali neće da pali. Molim ak neko zna kaj bi moglo biti da mi napiše.  Hvala!

...bil bi dobro da akumulator uzmeš što prije, da ti se ne dogodi da je aku u "šlusu" odnosno da su mu ćelije zbrikane... između ostalog, u tom bi ti slučaju mogal proć regler i alternator... jesi li možda mjerio dali ti puni akumulator!?… ako je aku skroz prazan napon punjenja će ti biti oko 13V možda i manji ali će zato struja punjenja biti velika i regler će se prilično grijati ., kad je aku u normalno napunjen tada ti je struja punjenja od nekih 13.7-14.5V...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
 
Pomoć!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: