Početna stranicaPretraľnikdragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 610RegistracijaLogin

 

 dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
hardcore7
man
man
hardcore7


Broj postova : 146
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor
Vozim : Harley Davidson Road king classic.Harley Davidson heritage
Na forumu od : 23.12.2013

dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Empty
PostajNaslov: dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500   dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Icon_minitimečet 17 srp 2014, 21:34

Planiram kupiti intrudera lc 1500 2006 godina a nisam imao iskustva s tim motorom pa pozivam sve vas koji vozite ili ste vozili ovaj motor,ili imate nekoga ko ga vozi da mi date informacije o kvaliteti potrosnji goriva i ostalo.hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Empty
PostajNaslov: Re: dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500   dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Icon_minitimepet 18 srp 2014, 15:09

knjiga članova      ,,  rulez  ...          imas pp

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Empty
PostajNaslov: Re: dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500   dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Icon_minitimepet 18 srp 2014, 20:21

hardcore7 je napisao/la:
Planiram kupiti intrudera lc 1500 2006 godina a nisam imao iskustva s tim motorom pa pozivam sve vas koji vozite ili ste vozili ovaj motor,ili imate nekoga ko ga vozi da mi date informacije o kvaliteti potrosnji goriva i ostalo.hvala unaprijed

Ja s ga imao 6 godina Prodan prosle godine Nedjelju se vracam doma pa cu opsornije
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Empty
PostajNaslov: Re: dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500   dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Icon_minitimened 20 srp 2014, 20:36

Evo da ispunim obećanje za nedjelju

Intrudera 1500 sam vozio 6 godina i bio u potpunosti zadovoljan. Snage i (pogotovo) momenta sasvim dovoljno za bilo kakvu ozbiljnu vožnju. Može se sasvim lijepo voziti u 5-oj brzini već pri 60 km/h, dakle na *dizelaškim* okretajima. Potrošnja se kretala od 5 lit/100 km na otvorenoj cesti (bez forsiranja, do 100 km/h) pa do nekih max 6 litara u gradskoj vožnji. S obzirom na solidan okretni moment, česta šaltanja (čak i u gradu) nisu potrebna što se onda i odražava na potrošnji.
Sjedalo vozača je zaista kraljevsko i udobno isto kao i pozicija sjedenja. Velike pedale daju lijepu mogućnost udobnog smještaja nogu. Mjenjač kao i na svakom čoperu, glasan ali precizan, sa klackalicom. Glasno se oglasi prilikom prebacivanja u prvu brzinu dok motor nije zagrijan.
Suvozač nešto lošije prolazi u cijeloj priči, ne po udobnosti sjedala, nego po poziciji nogara koji su zbog dva auspuha na jednoj strani nešto višeg položaja pa su boljoj polovici noge u nešto povišenom i alo mzgrčenom položaju što na duže vožnje može biti umarajuće, pogotovo ako je višeg stasa. Rješenje je nabaviti ili napraviti produžetak nogara da se spuste malo niže.
Cijena redovnog servisa je oko 900 kn u ovlaštenom servisu u HR. Obavezno sintetika !!

U 6 godina imao sam samo jedan problem kad se u Puli na defileu ( 30 C +) pregrijao pa je propala spojka. Nakon 15 minutnog hlađenja sa strane sve se vratilo u normalu.

Suha težina je oko 330 kg (ako se dobro sjećam) što ipak traži i malo dodatne snage u manevriranju, pogotovo u gradskoj gužvi ili u uskom prostoru. Na otvorenoj cesti taj detalj je ipak puno manje izražen.

na koncu, sve u svemu, meni je Intruder kao motor ostao u zaista lijepom sjećanju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Empty
PostajNaslov: Re: dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500   dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dragi prijatelji da li ima neko ko vozi suzuki intruder 1500
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Easy rider : Intruder 1500
» Suzuki Intruder VL 800
» Suzuki INTRUDER VS 700
» suzuki intruder m800 2k6
» Suzuki Intruder M800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: