Početna stranicaPretraľnikMoj užitak, Keeway Cruiser 250 610RegistracijaLogin

 

 Moj užitak, Keeway Cruiser 250

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dunikola
cro chopper forum
cro chopper forum
dunikola


Broj postova : 7
Godina imam : 75
Prebivalište : Zagreb
Vozim : KEEWAY Cruiser 250
Na forumu od : 27.02.2013

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 21:38

Prošle godine sam ga nabavio, s naznakama da ga prijašnji vlasnik u četiri godine nije previše pazio, jer su neke sitnice govorile da je vjerojatno pao s njega, ali se time nije previše hvalio. Nije mi to bilo bitno, važno mi je bilo da postane moj i da ga uredim kako mislim da takav motor treba izgledati.
Sukladno mojim interesima, to nije jurilica, već davatelj užitka i kada ga vozim adrenalin me učini mlađim, nema bolesti, briga, samo osjećaj slobode i zadovoljstva. Kažu da je ludost prizivati drugu mladost, ali nisu u pravu oni koji se boje biti čak suvozači. Ali to je životna filozofija i ona se ne prenosi zrakom niti riječima, ona je genetski ugrađena.
Zato vozimo se i uživajmo uz parolu, pamet u glavi isto nečem služi!

 biker2

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 110iq9w
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 21:57

Kako si zadovoljan s njime, koliko km do sad, koliko ti troši, max.brzina,gdje nabavljaš rezervne djelove?
[Vrh] Go down
dunikola
cro chopper forum
cro chopper forum
dunikola


Broj postova : 7
Godina imam : 75
Prebivalište : Zagreb
Vozim : KEEWAY Cruiser 250
Na forumu od : 27.02.2013

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 22:15

Napravio sam u godinu dana (prošle godine) oko 3.000 km.
Potrošnja mu je oko 3,3 l/100km, ali uglavnom je to bila vožnja po gradu
(Zagreb ipak ima previše semafora i stajanja). Ove godine mi je potrošnja
oko 3,1 jer se više vozim izvan grada. Pravu dugačku relaciju još nisam imao,
vjerojatno će trošiti i manje.
Vozim ga oko 90 km/h, a potegne i malo preko 120 km/h, ali mi to nije neki
užitak, vjetar je jak.
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 22:18

Ma, preko 100 km/h nije gušt ni na većem motociklu. Gdje se snalaziš za rezervne djelove, čuo sam da je taj motocikl jako jeftin za održavanje...
[Vrh] Go down
dunikola
cro chopper forum
cro chopper forum
dunikola


Broj postova : 7
Godina imam : 75
Prebivalište : Zagreb
Vozim : KEEWAY Cruiser 250
Na forumu od : 27.02.2013

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 22:31

Servisiram ga kod Viktora u Honda/Keeway servisu i jako sam zadovoljan s njima
što se tiče servisa. Ali dogovaram s Viktorom ugradnju dodatnih farova i tu me već voza preko dva mjeseca, ili mu se ne dâ ili to nije još radio, pa bih bio zahvalan ako netko zna tko bi mogao/htio obaviti takav posao.  king
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 22:36

Imaš ovdje ekipe koja dosta šarafi po svojim motorima, javit će se netko, pitaj Vladeka, on je dosta toga radio na svojim motorima...
[Vrh] Go down
dunikola
cro chopper forum
cro chopper forum
dunikola


Broj postova : 7
Godina imam : 75
Prebivalište : Zagreb
Vozim : KEEWAY Cruiser 250
Na forumu od : 27.02.2013

Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitimesri 25 lip 2014, 22:41

Sve preko Viktora iz Honda servisa. On ima i svoju maloprodaju osim servisa i za sada mislim da nije skup, a i sve je imao što sam htio da promjeni (žarulje, truba, ručka od kočnice, bisage i slično). Ja baš nisam od onih koji sami popravljaju svoja vozila, ako imam kakvu ideju i želju, nađem stručnjaka koji to zna i umije, ja nemam vremena se učiti ono što ne znam. Sissybar sam napravio u Velikoj
Gorici (metalni dio), tapecirao u Samoboru. Ja sam informatičar i već unutar tog područja trebaju specijalizacije po informatičkim segmentima, tako da jako cijenim tuđe znanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Empty
PostajNaslov: Re: Moj užitak, Keeway Cruiser 250   Moj užitak, Keeway Cruiser 250 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj užitak, Keeway Cruiser 250
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Keeway Cruiser 250
» Keeway Cruiser 250
» Keeway Cruiser 250
» Keeway Cruiser 250
» Keeway cruiser 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: