Početna stranicaPretraľnikLucky sms - prijevara 610RegistracijaLogin

 

 Lucky sms - prijevara

Go down 
+3
asy
Safet(y)
Razarac
7 posters
Autor/icaPoruka
Razarac
man
man
Razarac


Broj postova : 91
Godina imam : 51
Prebivalište : Pula
Vozim : Dragstar1100 Classic
Na forumu od : 17.04.2012

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimepet 16 svi 2014, 23:30

Poštovani bikeri, oni koji će tek postati i ostali članovi foruma. Javljam Vam se kao roditelj djeteta koje je nasjelo na reklamu na televiziji lucky sms. Mnogi u HR su dobili razne maltretirajuće poruke. Ja sam kao roditelj napravio sve da se zaštitim od neželjenih troškova, no HT u ovom slučaju da li namjerno ili slučajno nije kativirao zaštitu od 50 kuna blokade troškova po tom ugovornom broju.
Zašto sam Vam se obratio. Zbog toga da djelujemo protiv tih kriminalaca koji dođu u lijepu našu i remete nam duševni mir i poštenje našeg naroda.
Prema mojoj procjeni sve je već trebalo biti javno, no ili se zataškalo ili je moja kćer jedina koja je nasjela na prijevaru.

Reklama koju je vidjela na televiziji vrtila se 01.03.2014. godine tokom dana s primamljujućom porukom da možete dobiti Iphone. Dijete je poslalo poruku, no budući da su odgovori složeni - šalji još i još, naivno dijete je slalo poruke. Priznala mi je da je slala oko 30 poruka, no nakon dva dana su me nazvali iz HT-a da me obavijeste da ne znaju šta da rade s ugovornim brojem jer je trošak znatno premašio ugovorenu blokadu i da li da puste dalje korištenje usluge.
Ja samo što nisam pao u nesvjest. Trošak do tada je bio preko 4.000 kuna.
Vrag mi nije dao mira, tako da sam napravio određene provjere i saznao da je direktor firme koja je ugovorila ovu pljačku iz Turske, da je vlasnik firme druga firma iz Portugala, te da je to tipični obrazac ponašanja koji je obvezno prijaviti sukladno zakonu o pranju novca i financiranju terorizma. Poduzeo sam sve mjere zaštite koje su mi bile na raspolaganju prema mojoj familiji i na koncu svega konzultirao se s mojim odvjetnikom koji me savjetovao da to sve prijavim državnom odvjetništvu, što sam i učinio.
Budući da sam smatrao da će HT uvidjeti gdje su zaribali, nakon slanja prigovora na račun telefona, lagano su me otpilili iako sam iamo ugovorenu blokadu troškova.
Budući da je to sve tako i u našoj državi može raditi svatko što hoće, može bilo tko doći opljačkati nas i otići nedirnut, probati ću i dalje sve poduzeti da se ti lopovi privedu a po mogućnosti da nikada ne primirišu našoj zemlji.
Otvorio sam mail sretnaporuka@gmail.com.
Molio bi da se jave na taj mail isključivo oni koji su bili prevareni i kojima je nanijeta financijska šteta. Ja ću se pobrinuti da budemo svi zaštićeni od eventualnih neugodnih radnji tih ljudi i sve kontakte držati tajne. Nadam se da ćemo uspeti podići tužbu protiv prevaranata.
Problem je da moj iznos od 4.000 kuna i nije neki za koji bi se moj odvjetnik zakačio, zbog toga tražim da mi se pridruže žrtve ove prijevare, kako bi mi odvjetnik prihvatio slučaj.

Znam da nije ovo mjesto za takve komunikacije, ali zbog ozbiljnosti i činjenice da je svatko mogao nasjesti na tako nešto, imao sam potrebu to podjeliti s Vama.
Kada mogu motore, auspuhe i prerade, valjda mogu i ovo.
Lijep pozdrav
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimesub 17 svi 2014, 03:54

Nazalost, nista novo, ali uvijek je dobro podsjetiti se.. mnogi su vec nasjeli na slicne stvari i skupo platili pogreske..  Evil or Very Mad

puno srece ti zelim u istjerivanju pravde, jer 'veliki' imaju sve mogucnosti kad trebaju naplatiti svoja potrazivajna, a nama 'malima' ne preostaje nista drugo nego dugotrajan, mukotrpna i skupa borba na nasim vrlo cesto neucinkovitim sudovima kojima je lakse stati na stranu .velikih'
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimesub 17 svi 2014, 21:19

sex im majku.
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Razarac
man
man
Razarac


Broj postova : 91
Godina imam : 51
Prebivalište : Pula
Vozim : Dragstar1100 Classic
Na forumu od : 17.04.2012

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimesub 17 svi 2014, 22:07

Znam treba ih nag., međutim malo je to teško. Zbog toga mi trebaju kontakti osoba koji su imali problema istog karaktera da bi ih nag. Treba razglasiti priču, da mi se jave na mail sretnaporuka@gmail.com pa ćemo se dogovoriti.
[Vrh] Go down
fenomenal
man
man
fenomenal


Broj postova : 153
Godina imam : 49
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda
Na forumu od : 28.02.2010

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimesub 17 svi 2014, 22:16

Zao mi je sto ti se to desilo, nadam se samo da ces nesto moci preduzeti....
[Vrh] Go down
nikomljet
man
man
nikomljet


Broj postova : 56
Godina imam : 45
Prebivalište : Mljet
Vozim : keeway supershadow 250
Na forumu od : 11.04.2014

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimened 18 svi 2014, 15:14

koliko god nas ima to je premalo, jer sve te prevare idu do 5000 kn i odvjetnici se s tim ne žele bavit, a HT, VIP, TELE2 i ini drugi to znaju i dobrano iskorištavaju. Nećemo govorit da imaju svoje ljude u državnom odvjetništvu, pa zatežu i odugovlače.

Sretno s nalaženjem i tužbom. dobar 
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimened 18 svi 2014, 19:12

Ufff...želim ti uspjeh u konačnom obračunu....iako to liči na borbu s vjetrenjačama....ako ti se javi nekoliko ljudi koji su u istom sranju...možda se stvore uvjeti za skupinu tužbu....onda će se vjerovatno Operator ispričati i odustati od naplate preko ugovorene zabrane.....prije suda. Sretno...
[Vrh] Go down
Razarac
man
man
Razarac


Broj postova : 91
Godina imam : 51
Prebivalište : Pula
Vozim : Dragstar1100 Classic
Na forumu od : 17.04.2012

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimened 22 lip 2014, 18:01

Evo malo novosti:
HT je odustao od terećenja nalon borbe gotovo 3 mjeseca. Nisu pustili da ide izvan HT-a već su to riješili na njihovom drugom stupnji iako su me i oni prvo otkantali.
Sve u svemu ja sam ovaj put bez odvjetnika riješio hvala svima na podršci.
Iskrno sam želio da se nađemo bar 10 nesretnika pa da nagazimo Ht i firmu davaoca usluge, jer je ovdje bilo puno kršenja Zakona, da ih i porezna i sve inspekcije nagaze.
Poz.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimened 22 lip 2014, 21:59

dobar4 
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
nikomljet
man
man
nikomljet


Broj postova : 56
Godina imam : 45
Prebivalište : Mljet
Vozim : keeway supershadow 250
Na forumu od : 11.04.2014

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimepon 23 lip 2014, 10:22

nek je vama to uspjelo cuga 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 40
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitimepon 23 lip 2014, 13:51

Žalosno je to što mali čovjek uvijek nastrada i što se mora boriti sam ali eto, bar ti je uspjelo  Wink 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lucky sms - prijevara Empty
PostajNaslov: Re: Lucky sms - prijevara   Lucky sms - prijevara Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lucky sms - prijevara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: