Početna stranicaPretraľnikVečernje osvježenje 610RegistracijaLogin

 

 Večernje osvježenje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimeuto 01 srp 2008, 15:20

Ljeto,sparina,vručina,radit,banjat se u moru,ljepe čari ljeta treba iskoristit što se više može.A buduči da je tu uključen naidraži prevoz(motor) i da je sezona nabiranja kilometara najljepše je potražit osvježenje u večernjem điru.
30.06.08(nedjelja) sam dobio poziv od dvoice prijatelja dali sam raspoložen da odvrtim koji kilometar,plan im je bio da ''skoče'' do Delnica i Čabra.Meni je bilo nekako prevruče pa sam odlučio se ohladit u moru al kad se spusti sunce doći ču do pola puta pa čemo zajedno natrag za Pulu.

Čuli smo se predvečer i pitaju me dali bi doša na vrh Učke,potvrđujem dogovor i več sljedečeg trenutka guram motor iz dvorišta.Oni su u Delnicama i šibaju prema Učki (R1 i Z1000),računam da mi do gori triba cca 45 min. i taman sam gori kad i oni.Da me ne čekaju previše dižem se na Y i šiban za gori.Na cesti opsadno stanje domači i strani gosti dolaze i odlaze sa mora.Gužva mi ne predstavlja problem jer sam ionako stalno na ljevoj strani.Imam dobar ritam i uživam na ljetnom povjetarcu.

Prolazim Pazin i primječujem na retrovizoru da mi se približavaju dva svjetla.Hmm mislim si ili je presretač ili neki lik koji voli stisnut gas.Brzo mi se približi i skužim da nije policija(spušteni Audi A3). Vidim da lik ima mota za stisnut gas i počinje naš ples.

Buduči da ja mogu lakše preticat dajem mu mote kad može zamnom.U Cerovlju prolazimo cijeli kolonu po ljevoj strani,ja uživam ''legnut'' a on u G sili.Uspjevamo do odvojka za Buzet di je poveča gužva.Prolazimo par đireva kulturno i kad vidim da mogu a da ne ugrozim sebe i njega ponovno smo u motu.

Ispred Učke sam za 41 min. i spuštam se sa Y-na da započmem uspon.On prolazi i zahvaljuje sa mahanjem i zvukom sirene.Kratki đirevi po dobrom asvaltu mi pružaju dobar grip do gore.Oni su upravo sjeli kad sam ja došao.Lagana večerica na friškoj ariji(vjetrić) dobro godi.Za natrag smo se odlučili spustit na staru cestu poslje Pazina.Još na Y pretičem R1 i šibam svoj ritam(oni lakše mogu držati moj ritam nego ja njihov).Staru cestu do Pule znam jako dobro i mogi se prepustit čarima naginjanja po đirevima,cesta je prazna i doživljaj je još ljepši.

Vrlo brzo smo u Puli i završavam večernje osvježenje čisteči kacigu i jaknu od mušica.Sad se vrti nova ideja po glavi ''jutarnje osvježenje'',dignut se rano jutro i prije poslovnih obaveza napravit koji kilometar hmmm...
[Vrh] Go down
ivek
man
man
ivek


Broj postova : 395
Godina imam : 35
Prebivalište : Varaždin
Vozim : MZ TS 250/1
Na forumu od : 18.02.2008

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimeuto 01 srp 2008, 21:04

baš super tekst cheers svaka cast tak bi i ja..
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimesri 02 srp 2008, 00:23

Večernje osvježenje 1A2BB063-FF74-6344-A32C-EE772B12D7DA_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimesri 02 srp 2008, 07:03

i ja se volim voziti rano ujutro, i baš je super, lipše negu uvečer.

a što se tiče tempa, vozio sam iza vas u vodicama i iako sam bio na domačem terenu debelo sam zaostao
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimesri 02 srp 2008, 08:11

izgleda lijepa vožnja bržeg tempa....

to magna: e, da si imao old lady, ne bi zaostajao... lol!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimesri 02 srp 2008, 10:45

ma ja sam zaostao jer sam vozio normalno, ali oni su malo letali
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitimesri 02 srp 2008, 12:42

Pa i nismo baš,normalan tempo lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Večernje osvježenje Empty
PostajNaslov: Re: Večernje osvježenje   Večernje osvježenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Večernje osvježenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» My marauder VZ 800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: