Početna stranicaPretraľnikHonda Gold Wing 610RegistracijaLogin

 

 Honda Gold Wing

Go down 
+14
custom rider
cro.chopper
Lars_Viking
Hyosung
martinx
pinky
medo
Bosqeto
Tarze
vedranst
mrljo#2
magna
Safet(y)
Easy rider
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimečet 27 vel 2014, 22:29

Evo nekoliko fotografija novog ljubimca. Dobio je ime *White Eagle*,a u skladu s time doći će i jedan air brush na prednji blatobran.

Honda Gold Wing Mrqc

Honda Gold Wing Zday

Honda Gold Wing 6yjz

Honda Gold Wing Fz8a

Honda Gold Wing 7ybi

Mrko se gledaju :

Honda Gold Wing Gqs0
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimečet 27 vel 2014, 23:41

Easy rider je napisao/la:
Evo nekoliko fotografija novog ljubimca. Dobio je ime *White Eagle*,a u skladu s time doći će i jedan air brush na prednji blatobran.

Mrko se gledaju :

Honda Gold Wing Gqs0

...pa i nije neka razlika  lol! 


..sretno bilo s novom krstaricom  dobar 

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 06:44

Honda ko honda
Ali ovaj X 10 .... Bas sam ga imao na testu par dana pa imam u planu napraviti usporedbu njega i Irona
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 08:45

... aaaleeluujaa! Wink
..jebate kolki gumbići!!... vjerojatno si bil na obuci za upravljanje svim tim, kad ti je trebalo tolko da staviš slikice! Smile hehehe … šalim se naravno!
..jako ljepa krstarica i duboko se nadam da ćeš pored naviganja imat vremena i za naviganje ovom ljepoticom!...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 50
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 09:31

Prestrašna je, golema. Samo, uz sav taj luksuz i blještavilo malo mi je nedorečena s tom malom štafnom za noge, čudi me da i to nije u sinergiji s ostatkom glamura.
A dobro bi joj leglo ima Millenium Falcon  dobar 
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 11:54

vedranst je napisao/la:
Prestrašna je, golema. Samo, uz sav taj luksuz i blještavilo malo mi je nedorečena s tom malom štafnom za noge, čudi me da i to nije u sinergiji s ostatkom glamura.
A dobro bi joj leglo ima Millenium Falcon  dobar 

Možda se na slici i ne vidi baš najbolje, ali *štafna* je puno masivnija nego na ostalim motorima.
Postoji mogućnost montaže papuče i klackalice mjenjača kao dodatne opreme, no onda nastaje problem širine kod zaustavljanja i spuštanja nogu na asfalt, kao i nepraktičnost spuštanja bočnog nogara.Čitajući USA GW forum, mnogi su se nakon montaže papuča i klackalice vratili na original *štafne* tako da po tom pitanju ne mislim ništa mijenjati.


[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 11:59

magna je napisao/la:
Honda ko honda
Ali ovaj X 10 .... Bas sam ga imao na testu par dana pa imam u planu napraviti usporedbu njega i Irona

Za X 10 samo mogu potvrditi da je ludilo od skutera po svim referencama, od voznih osobina,preko komoditeta (naročito za suvozača),prtljažnika (stanu dvije integralke) pa do potrošnje (prosjek 3.3 litre / 100 km u normalnoj vožnji). Dizajn me također bacio s nogu kad sam ga vidio prvi puta,a kako sam već imao pečeng kupca za Nexus....dilema je bila brzo riješena. Čak sam se nakon prodaje Intrudera malo i dvoumio da li mi uopće treba *bajk* pored takvog skutera. No ljubav je ipak prevagnula  dancingbanana a i lajbek bi onda ostao neupotrebljen chopper 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 12:06

,nego jel ima onaj "fensi-šmensi" centralni nogar na elektromotor?.... stisneš na gumbić a on bzzzzz!... i eto zadnjeg kraja u zraku!? Smile
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 12:33

mrljo#2 je napisao/la:
,nego jel ima onaj "fensi-šmensi" centralni nogar na elektromotor?.... stisneš na gumbić a on bzzzzz!...  i eto zadnjeg kraja u zraku!? Smile

Nažalost nije...a bilo bi lijepo....ne znam da li ima opcija u dodatnoj opremi. Mada,motor je zaista odlično izbalansiran i sa bolesno niskim težištem, tako da zaista nije neka posebna tlaka (barem meni nije) dizati ga na centralni nogar unatoč popriličnoj težini.
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 40
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 13:14

Jebate led, ovo je space shuttle  Very Happy 

Ispada veliki X10  Wink 

Jesi ti siguran da ti je A dozvola dovoljna za ovo čudo?  Very Happy 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 15:07

spektakl  Laughing dobar 

cestitam na izboru i zelim ti puno lijepih kilometara i sto duzih putovanja..... sloboda 
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 19:04

jeba te led, pa na ovom se ne moraš ni vozit da bi uživao , samo daš kontakt i ožeži po botunima  Very Happy 
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 19:49

Svaka čast i mnogo sreće i uživancije u  biker2 
 dobar 
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1105
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 21:16

medo je napisao/la:
jeba te led, pa na ovom se ne moraš ni vozit da bi uživao , samo daš kontakt i ožeži po botunima  Very Happy 

Ko captain Picard: warp 2, engage...
[Vrh] Go down
https://route66.me
Hyosung
man
man
Hyosung


Broj postova : 366
Godina imam : 27
Prebivalište : zg
Vozim : Kawasaki er5
Na forumu od : 13.09.2013

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepet 28 vel 2014, 21:19

Čestitke  Laughing 

Krstarica je  slinim 
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimesub 01 oľu 2014, 00:27

medo je napisao/la:
jeba te led, pa na ovom se ne moraš ni vozit da bi uživao , samo daš kontakt i ožeži po botunima  Very Happy 

E medo, medo  Very Happy   dobar3 

Ima da se vidimo čim malo zagrije i nestane ove kiše. Pa čovječe ima nas jedan omanji klub sa ovog područja, a na kraju niko doma kad ga "trebaš" Smile
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 21:21

GW danas registriran i pao je prvi službeni đir od nažalost tek 30-ak kilometara  dancingbanana
Prvi utisci su fascinirajući, totalno druga planeta od svega što sam do sada vozio. U mirovanju se osjeća velika težina,najviše kod uspravljanja sa bočnog nogara. Kretanjem,osjećaj težine vrlo brzo se izgubi i zaista se nema osjećaj da se vozi motocikl tolikih gabarita i težine. U nekim trenucima,čak me podsjeća (vjerovali ili ne) na moj Piaggio X 10 !! Tako ga je lako voziti. Okretni moment je toliki da u 5-oj brzini bez problema možeš voziti od 40 km/h pa nadalje,dakle,gotovo kao skuter,bez puno čeprkanja po mjenjaču !! Sve se odvija bez problema na niskim okretajima, od 1200 - 2000 rpm.  Kao u nekoj video igrici !! Još se malo moram naviknuti na novi položaj sjedenja koji je dosta drugačiji od Intrudera,pogotovo u položaju nogu, te mjenjač (nema više klackalice koja mi malo i fali) no to je samo pitanje još kojeg prevaljenog kilometra. Mjenjač ide kao kroz maslac, nema one custom grubosti i glasnoga *klak*. Skoro da mi i to malo i nedostaje !!
Danas je bilo i dosta hladno (bura dere, vani oko 9 C), ja se zabundao ko medo očekujući smrzotinu,a ono.....!!!! heba te led....meni toplo na motoru !! dobar Podesivo grijanje ručki,sjedala i otvorene klapne za grijanje nogu toplim zrakom, pružaju jednu sasvim novu dimenziju zimske vožnje, barem na ovim manjim brzinama do 70-ak km/h koje sam isprobao danas u gradu i prigradu. 
Surround zvuk sa 6 zvučnika ima jačinu da se i kroz zatvorenu liftericu sasvim normalno sluša glazba ili radio. Ludilo... Bilo je i podosta upitnih pogleda sa trotoara i okolice prilikom prolaska zvučne kutije na dva kotača. Uštekao sam i memory stick tako da je pičila već unaprijed pripremljena kompilacija startajući sa *Smoke on the water*  roker Ha,ha..
Kočnice grizu na prvi dodir, pogotovo na manjim,gradskim brzinama,kako prednje,tako bome i zadnje. Doduše ima integralni sustav kočenja koji kombinira prednje i zadnje klipiće....no osjećaj je i više nego OK. Ovjes je podesiv u širokom rasponu sa mogućnošću pohranjivanja dva set up-a u memoriju (solo ili npr. sa suputnikom i prtljagom). Zgodna opcija koja se aktivira tek pritiskom na memory 1/2 gumb.

Za vikend je u planu i prva tura na 2 dana, do Bleda i Bohinja (zima više nije bauk!!), ako se štogod ne pošemeri u službenom rasporedu.


[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 22:00

Super, uzivaj u voznji i samo opušteno!!!
Jel ćeš pometat one silne lampice na nju?
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimeuto 04 oľu 2014, 22:09

cro.chopper je napisao/la:
Super, uzivaj u voznji i samo opušteno!!!
Jel ćeš pometat one silne lampice na nju?

Ma škicnuo sam već neke led trake u Trstu (Bep*s u zoni Industriale), možda vremenom stavim ispod bočnih kofera. Nisu skupe. Moram se malo sagnut i pogledat mogućnost ljepljenja trake. Sad je primarno i prvo u planu jedan airbrush prednjeg blatobrana na temu *White eagle*.
Već ima neka skica u glavi...Da ga u moru ostalih GW lakše prepoznam na parkingu  Very Happy 
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimečet 06 oľu 2014, 20:37

dancingbanana dobar  Svaka čast, ništa ljepše od takvog osjećaja,
a u drugu ruku znam kako je čekati kada će konačno svršiti kalendarska zima!
U svakom slučaju, najbitinije da je krenula  biker2 ,
pa da  bude sa srećom i mnogo ugodnih kilometara i gušta  rendeer cuga
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimečet 06 oľu 2014, 21:20

pinky je napisao/la:
dancingbanana dobar  Svaka čast, ništa ljepše od takvog osjećaja,
a u drugu ruku znam kako je čekati kada će konačno svršiti kalendarska zima!
U svakom slučaju, najbitinije da je krenula  biker2 ,
pa da  bude sa srećom i mnogo ugodnih kilometara i gušta  rendeer cuga

Hvala svima na dobrim željama dobar 

Dok rade grijači....nema zime na GW  roker 
Grije za ne vjerovati : dupe,ruke,noge...i to sve podesivo  dancingbanana 

Sezona je stvarno pomalo krenula....evo,danas od Rijeke do Opatije snimio 4 kretena na motorima bez registracije  Razz Razz Razz 
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimened 09 oľu 2014, 22:18

Subota / nedjelja...dobra prognoza...pala prva tura do Bleda i Bohinja. Ukupno 470 km.
Vozilo se suzdržano,em novi motor koji tek treba razraditi,em hladan asfalt,em nas dobrano oprala bura na dionici od Pivke do Postojne. Gotovo kao u podvelebitkom kanalu ! Kratki odmor u Ljubljani i piva sa ekipom iz Honda AS Motori... dečki su stvarno super !!
Nisam na Bledu bio još od izleta u osnovnoj školi pa mi to je praktički bio lijepi izlet u nepoznato. Priroda očaravajuća, još uvijek malo prohladno uz zaključak da se svakako treba vratiti još jednom u proljeće kad sve zazeleni i bude kudikamo toplije. Đir uz samu obalu bledskog jezera zaista je fascinirajući, napravili smo ga nekoliko puta...toliko je lijepo i opuštajuće. Piva i tradicionalne bohinjske kremšnite u kavani na obali jezera svakako su nešto što treba ponoviti.
Smještaj u hotelu,večera u pivnici,noćenje....nedjelja ujutro laganini pakiranje nakon doručka i put prema Bohinju. Jutarnja temperatura od tek 3 C natjerala nas je prvo na šetnju Bohinjom da bi tek podizanjem sunca i temperature na 7-8 C krenuli dalje. Hladnoća se sasvim uredno anulirala vjetrobranom u najvišoj poziciji,te grijanjem sjedala,ručica i otvorenim klapnama koje usmjeravaju topli zrak na donji dio nogu.
Dionica Bled-Bohinj je duga 20-ak kilometara i mogu reći da mi je to do sada najljepša kraća dionica koju sam odvozio u životu. Dobar asfalt, povremeno zavojito, landscape kao iz razglednica, oko tebe glečeri još puni snijega, dvije-tri rječice/potoka...malo podsjeća na onu našu prekrasnu dionicu dolinom Mirne,starom cestom od Buzeta prema Umagu.
Đir oko Bohinjskog jezera nije ništa manje zanimljiv od onog oko Bledskog. Jedino što je Bohinjsko jezero smješteno podno planina pa još dobrano ima zaostalog snijega i nešto je hladnije nego na Bledu. Oko obale jezera isto se može proći autom/motorom pa i tu mogućnost nismo propustili.
Nazad smo krenuli oko 14:00, autoput do Postojne, još jedan đir kroz Opatiju i piči doma.

Gold Wing je prvi zadatak odradio savršeno, većinom u petoj brzini...kao skuter...
U dva dana prošli smo ukupno 470 km, onako, penzionerskom brzinom u cilju razrađivanja novog motora, što je na kraju bilo nagrađeno potrošnjom od (PAZI SAD !!) tek 5.7 litara / 100 km, mjereno punjenjem od čepa do čepa. Zaista se vozi kao *diesel*...sve se odvija na 1000 - 2500 rpm-a, uglavnom u petoj brzini dok u četvrtu treba šaltati tek u onim najooštrijim zavojima gdje je ograničenje 30 ili 40 km/h. Čak se i rotori uredno prolaze u četvrtoj brzini  dobar
Na autoputu je isproban i tempomat....što reći...nice gadget !! Pruža lijepi odmor za desnu ruku na kojoj dužoj dionici.
Veliki i široko postavljeni retrovizori kompletno anuliraju mrtvi kut  dancingbanana  što me zaista ugodno iznenadilo.
Neravnine na cesti apsorbira savršeno,podsjeća u najmanju ruku na Citroen C5 !! Surround sistem od 6 zvučnika omogućava slušanje glazbe pri tek 50 % glasnoće čak i na autoputu.

Dosta hvale....nitko nije savršen, pa tako ni GW !! Mislim da bi s obzirom na ogroman okretni moment trebao imati još jednu,šestu brzinu. To bi podnio bez problema i još bi malo smanjilo potrošnju.Nadalje,nogari su dosta masivni i dobro odmjereni za položaj u vožnji, ali prilikom zaustavljanja i spuštanja nogu na asfalt točno su na putanji noge i na neki način smetaju te pri tom manevru treba biti pažljiv. Prvi dan su mi traperice zapele za nogar !! Spojka otpušta dosta naglo, a u kombinaciji sa velikim okretnim momentom čini motor u prvoj brzini prilično nervoznim. Riješeno jednostavnim kretanjem bez gasa !! Prednji ovjes izvrsno upija neravnine no ne mogu se oteti dojmu da bi progresivne opruge u prednjim vilicama još dodatno poboljšale osjećaj držanja ceste i povratne informacije. Eto prostora za poboljšanje !!

Još jedna kratka pohvala : vožnja sa suvozačem ili bez njega ne čini gotovo nikakvu razliku u vožnji. Fascinantno !!
Na bivšem Intruderu razlika je bila drastična.

Bled i Bohinj zaista nisu tako daleko,iz Rijeke tek 200-tinjak km i svakako bih,pogotovo ekipi iz PGŽ-a, preporučio ovaj izlet. Sve bi se moglo bez stresa izvesti čak i u jednom danu tako  dobar 

Troškovi :

- Vinjeta za 3 dana : 7 EUR
- Hotel u centru Bleda : 53 EUR za dvije osobe noćenje / doručak
- Večera u pivnici : ukupno 43 EUR-a (obilno da nismo mogli sve pojesti,a ima i turističkih menija za 10-12 EUR-a)
- Piva,kava,kremšnite : 12 EUR
- Gorivo : 5.7 l/100 km...pa tako 470 km

Slijede fotografije...



 







[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimened 09 oľu 2014, 23:08

Pogled iz hotela

Honda Gold Wing Wthh

Bledsko jezero

Honda Gold Wing Iu87
Honda Gold Wing Tfva
Honda Gold Wing Kw3i
Honda Gold Wing Dfkn
Honda Gold Wing Tfva
Honda Gold Wing Wagk
Honda Gold Wing Gkbn

Jezero bez patki i labudova ? Ni slučajno...

Honda Gold Wing N39w
Honda Gold Wing Qsqh

Dionica Bled Bohinj

Honda Gold Wing Ejro
Honda Gold Wing 1yyu
Honda Gold Wing 1st3

Bohinj

Honda Gold Wing Dp0r
Honda Gold Wing Iy4g
Honda Gold Wing 1wdn
Honda Gold Wing Ifm0
Honda Gold Wing Ejro


Bikers welcome, čak i usred zime

Honda Gold Wing I27n

Povratak

Honda Gold Wing Nm8b

I evo jedna lijepa ideja za još koji vikend,a fotografirana sa reklamnog panoa :

Honda Gold Wing 1fue
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimepon 10 oľu 2014, 00:00

dobar 

Bio gore u utvrdi, isto. Iako pred nekoliko godina (osnovna škola  What a Face )
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitimened 16 oľu 2014, 21:39

Vikend...dobra prognoza...tko može odoliti.... pljuga 
Pala vožnjica od Rijeke do Buzeta pa dalje mojom najdražom dionicom, dolinom Mirne do Novigrada.
Na povratku posjet i šetnjica neponovljivim Motovunom. Potom posjet konobi Volte u Kotlima iznad Buzeta, koju toplo preporučam svim putnicima namjernicima koji se zateknu u blizini (krušna peć, tradicionalna kuhinja,domaći kruh, sve obilno,sve fino, cijene umjerene, ambijent za 5...). Na povratku još đir kroz Opatiju...
Ukupno 265 km

Honda Gold Wing S3fi
Honda Gold Wing M47q
Honda Gold Wing 1bqd
[Vrh] Go down
Sponsored content





Honda Gold Wing Empty
PostajNaslov: Re: Honda Gold Wing   Honda Gold Wing Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Honda Gold Wing
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gold Wing ima 4 banke
» Black&Gold-Yamaha XV 1600
» Honda VT 750
» Honda CB 400 N
» honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: