Početna stranicaPretraľnikŠta se isplati posjetit? 610RegistracijaLogin

 

 Šta se isplati posjetit?

Go down 
+4
Bosqeto
Tarze
vroc-bobi
rikitumba
8 posters
Autor/icaPoruka
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 07:49

Evo opet  lijep dan:Jutarnja kavica i vječna dilema ,Kamo otići malo u vožnju. Sve što nam je bilo na umu  već smo posjetili. Very Happy  Ići ponovo ili nešto novo Question  .Bolje bi bilo nešto novo !   Zato pomozite prijedlozima. Gdje ste bili i da vam se svidjelo,a da je vrijedno vožnjice biker2 biker2 biker2 chopper hvalax hvalax
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 08:45

Procitas par naslova u temi putopisi i eto ideja Cool 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 40
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 09:04

Trakošćan? Mene oduševio Smile
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 09:10

vroc-bobi je napisao/la:
Procitas par naslova u temi putopisi i eto ideja Cool 
Putopisi su uglavnom duže rute i ne pokrivaju uglavnom ono šta mene zanima a to su izletišta i zanimljive stvari u okolici gradova a ne doći u neki grad popit kavu prošetat i vratit se. Radije dobro mjesto za kupanje, roštilj s društvom.zanimljivi prirodni fenomeni , lijep pogled itd.
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 09:57

rikitumba je napisao/la:
vroc-bobi je napisao/la:
Procitas par naslova u temi putopisi i eto ideja Cool 
Putopisi su uglavnom duže rute  i ne pokrivaju uglavnom ono šta mene zanima  a to su izletišta i zanimljive stvari u okolici gradova  a ne doći u neki grad popit kavu prošetat i vratit se.  Radije dobro mjesto za kupanje,  roštilj s društvom.zanimljivi prirodni fenomeni ,  lijep pogled  itd.
posto si iz St,ja bih ti predlozio otok Brac recimo....
ili otidiji do NP Krka,
ili baci djir do legendarnog Knina,
ili otidji do Makarske pa se popenji na Sv.Juru na Biokovo,
ili otidji do Imotskog vidjeti Jezera....
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 10:10

Voznjca do trilja,kupanje na cetini,soparnik i domace vino
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 10:19

Skoči do Ljubuških, tamo ti je jedan Bosqe pa ti vidi dalje Very Happy
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 12:54


[/quote]posto si iz St,ja bih ti predlozio otok Brac recimo....
ili otidiji do NP Krka,
ili baci djir do legendarnog Knina,
ili otidji do Makarske pa se popenji na Sv.Juru na Biokovo,
ili otidji do Imotskog vidjeti Jezera....[/quote]
Sve već obašao više puta i Radmanove mlinice i Cerovaćke pečine i oko peručkog jezera i Brać Hvar Šoltu Pag, Rab, Pelješac I bosanske piramide,Mostar,Sarajevo,itd. biker2  dobar3 
Nešto što je tu nije uobičajena ruta a lijepo je! scratch scratch geek 
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 20:51

Pa koliko se ja sječam lijepa dionica za vožnju je bila cesta preko Žrnovnice za Srimjine, Tugare i nastaviš do rijeke Cetine tam je ak se dobro sjećam jedno dobro izletište za klopu. A dalje dolinom Cetine koja je sama po sebi ljiepa.
Ali velim davno je bilo kad sam se vozil po tim cestama tak da neznam u kakvom su stanju i dali se što promijenilo.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 21:14

Onda idi do Molunta , okupaj se u moru , i nazad Cool 
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 43
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 21:30

darko68 je napisao/la:
Pa koliko se ja sječam lijepa dionica za vožnju je bila cesta preko Žrnovnice za Srimjine, Tugare i nastaviš do rijeke Cetine tam je ak se dobro sjećam jedno dobro izletište za klopu. A dalje dolinom Cetine koja je sama po sebi ljiepa.
Ali velim davno je bilo kad sam se vozil po tim cestama tak da neznam u kakvom su stanju i dali se što promijenilo.
...vidi se da odavno nisi tuda proša, cesta je koma, na nekim djelovima uska i nepregledna, a i nema ništa spektakularno za vidit i doživit osim ako si suicidalan tip lol! ..
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 21:36

ica je napisao/la:
darko68 je napisao/la:
Pa koliko se ja sječam lijepa dionica za vožnju je bila cesta preko Žrnovnice za Srimjine, Tugare i nastaviš do rijeke Cetine tam je ak se dobro sjećam jedno dobro izletište za klopu. A dalje dolinom Cetine koja je sama po sebi ljiepa.
Ali velim davno je bilo kad sam se vozil po tim cestama tak da neznam u kakvom su stanju i dali se što promijenilo.
...vidi se da odavno nisi tuda proša, cesta je koma, na nekim djelovima uska i nepregledna, a i nema ništa spektakularno za vidit i doživit osim ako si suicidalan tip lol! ..
Rekao sam lijepo da je to davno bilo,a inače sam tom cetom prolazil sa šleperom i nije tak jako uska,i ne nisam suicidan tip.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 22:04

Evo sad bas razmisljam , meni je ponekad dovoljan smjer , a destinacija ...pa dokle dodjem ...svugdi ima nesto lipo za vidit
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 08 ruj 2013, 22:16

vroc-bobi je napisao/la:
Evo sad bas razmisljam , meni je ponekad dovoljan smjer , a destinacija ...pa dokle dodjem ...svugdi ima nesto lipo za vidit
iagree  dobar
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimepon 09 ruj 2013, 00:50

darko68 je napisao/la:
Pa koliko se ja sječam lijepa dionica za vožnju je bila cesta preko Žrnovnice za Srimjine, Tugare i nastaviš do rijeke Cetine tam je ak se dobro sjećam jedno dobro izletište za klopu. A dalje dolinom Cetine koja je sama po sebi ljiepa.
Ali velim davno je bilo kad sam se vozil po tim cestama tak da neznam u kakvom su stanju i dali se što promijenilo.
To  sam bio i juće  ,kupanje u cetini u Radmanovim mlinicama povratak do Omiša preko Blata na cetini palačinke i sladoled u Omišu pa povratak u Split.


Najbolje bi bilo kad bi svatko napisao o svom kraju gdje je šta zanimljivo i dobro tako da ljudi kad prolaze ne voze ko muhe bez glave nego da imaju neku ideju gdje otići

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitimened 22 ruj 2013, 09:32

vroc-bobi je napisao/la:
Onda idi do Molunta , okupaj se u moru , i nazad Cool 
dobar  Sviđa mi se ali to ipak ne bih za jedan dan, čini mi se da se tu isplati provesti više dana. Čim skupin nekoliko slobodnih u komadu idem
hvalax 
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Sponsored content





Šta se isplati posjetit? Empty
PostajNaslov: Re: Šta se isplati posjetit?   Šta se isplati posjetit? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šta se isplati posjetit?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: