Početna stranicaPretraľnikDragstar 650 custom 610RegistracijaLogin

 

 Dragstar 650 custom

Go down 
+2
Bosqeto
andropg
6 posters
Autor/icaPoruka
andropg
man
man



Broj postova : 22
Godina imam : 35
Prebivalište : Podgorica
Vozim : dragstar 650
Na forumu od : 04.09.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 12:03

Pozdrav svim clanovima foruma

Evo da predstavim i svoju masinu

Posle dugog traganja za motorom, napokon sam nasao motor koji mogu sebi da priustim, motor je yamaha dragstar 650 custom, 2000g. i ispao me vrlo povoljno za tu klasu motora dancingbanana

Evo i nesto slika, sa tel su pa i nije neki kvalitet ali nisu lose Smile

Dragstar 650 custom 1hfk
Dragstar 650 custom Ui6g
https://2img.net/r/ihimizer/img27/2383/t67y.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img594/6487/l85z.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img41/9582/9ns0.jpg


Vozim ga vec par mjeseci i bas sam odusevljen sa njim, mada vec planiram neke prerade kad prodje fino vrijeme Smile 
Nime imam u planu da mu stavim ape hanger, zamjena zadnjeg blatobrana, mozda i tanka, i da sto me najvise zanima jeste zamjena prednje viljiske za spring viljusku, ili u najgorem slucaju produzenje postojece viljuske.

Sad ne znam dali da otvaram novu temu u vezi savjeta sa viljuskom ili mogu i ovdje, posto vidim da ima clanova sa foruma koji su stavljali spring viljuske?roker 

[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 13:13

koliko mi je poznato samo je Drifter ushemio springer vilicu dobar 

nije bas cesta pojava na ovom forumu,
a on je opet stavio na svoj HD iz 72*,

a tko je stavljao springer na japanca kontaktiraj mozda naseg clana Felixa,
on je *svasta radio i pokusavao* Cool Very Happy

p.s DragStar izgleda jako ocuvano,imam jako lijepe uspomene i iskustvo s ovim bajkom,

moj prvi chopper dobar dobar 
[Vrh] Go down
andropg
man
man



Broj postova : 22
Godina imam : 35
Prebivalište : Podgorica
Vozim : dragstar 650
Na forumu od : 04.09.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 13:50

vidjecu sta mogu da uradim

a vidio sam da je spring vuljusku stavljao na svog gsx-a glavina01, a i martinPache mi se cini da je stavjao spring viljusku
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 15:11

andropg je napisao/la:
vidjecu sta mogu da uradim

a vidio sam da je spring vuljusku stavljao na svog gsx-a glavina01, a i martinPache mi se cini da je stavjao spring viljusku
jeste ima ekipe,ali nije cesta pojava,
nadalje mislio sam na Dragstara mi nije poznato da je iko sa foruma stavljao Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimečet 05 ruj 2013, 15:41

Lijepa pila !!!
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 06:54

Bosqeto je napisao/la:
andropg je napisao/la:
vidjecu sta mogu da uradim

a vidio sam da je spring vuljusku stavljao na svog gsx-a glavina01, a i martinPache mi se cini da je stavjao spring viljusku
jeste ima ekipe,ali nije cesta pojava,
nadalje mislio sam na Dragstara mi nije poznato da je iko sa foruma stavljao Rolling Eyes 
Manje je bitan model, postupak je manje vise uvjek isti. Namece se pitanje dali namjeravas montirati original springer vilicu ili je praviti
Ako montiras original , potrebno je prilagoditi trn prema Dragstarovoj rami i osovinu kotaca pljuga 
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 09:45

ajde javi kad i gdje nabavis springera jer sam i ja t brijao raditi:twisted: Twisted Evil Twisted Evil 
[Vrh] Go down
andropg
man
man



Broj postova : 22
Godina imam : 35
Prebivalište : Podgorica
Vozim : dragstar 650
Na forumu od : 04.09.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 10:33

javljam ti ako sta uspijem, mada imas i varijantu da produzis postojece viljuske, sto cu i ja da uradim ako ne pronadjem nacin kako se prave spring, jer da ih kupijem su skoro 2000 eura, pa mi se ne da toliko ulagati, a nadam se da cu jeftinije proci ako budem mogao da ih napravim, jer na izgled nije nesto komplikovano

a evo i kako produzujes postojece
http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/hirochishop/cabinet/goods_image_pid6/img57093282.jpg

ovo uopste nije problem napraviti, samo nadjes prohrom i odneses kod metalostrugara da ti obradi materijal, posle ga navidas umjesto postojecih cepova na stapovima.
Gledao sam ovo kod prijatelja na motoru i izgleda bas dobro
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 59
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 10:53

andropg je napisao/la:
ovo uopste nije problem napraviti, samo nadjes prohrom i odneses kod metalostrugara da ti obradi materijal, posle ga navidas umjesto postojecih cepova na stapovima.
Gledao sam ovo kod prijatelja na motoru i izgleda bas dobro
Mogao bi kakav foto-strip napraviti na tu temu, pa da vidimo kako to ide...
[Vrh] Go down
https://route66.me
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 11:00

o da...
To je lijep primjerak i super baza za krenuti u bilo kojem smjeru s preradom
Nemoj srljati dobro promisli i vidi dali paše to što planiraš izvesti...
Uspoređivaj ,gledaj,mjeri, pitaj i nikako ne kupuj unaprijed nešto što nisi siguran da će sjest na motor po tvom guštu,
a pošto sam i ja vlasnik takvog primjerka s zanimanjem ću pratiti tvoj budući napredak ako ga podjeliš sa nama..
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t14441p15-dragec-vragec
moj primjerak Drageca je otišao u skroz drugaćiju stranu prerade i nije produžen nego spušten ,skraćen,i baš mi je drag takav baš zato što je drugačiji a tako i ti napravi po svom nemoj puno kopirati druge nego pokušaj napraviti nešto samo za sebe..

Kako god bilo sretno ti i puuuno kilometara s osmijehom...

P.S.
može li koja slikica i desne strane Smile
[Vrh] Go down
andropg
man
man



Broj postova : 22
Godina imam : 35
Prebivalište : Podgorica
Vozim : dragstar 650
Na forumu od : 04.09.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 11:50

P.S. može li koja slikica i desne strane je napisao/la:
Hahaha nisu mi topovi kao tvoji, mada i moj ima fin zvuk, ali i tu planiram nesto da mijenjam, da mu stavljam sire cijevi...ali vidjet cemo, a ima slika i sa jedne i sa druge strane scratch 
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 14:51

sorry nije bila provokacija ali vidio sam samo dvije slike lijeve strane jer mi ne otvara ostale ali slijedio sam poslije link pa našao e hebiga kad sam spor u glavi Smile
desna strana me zanima jer ja na svom imam problemčić sa koljenom cijevi gornje grane točnije sa termozaštitom pa da vidim kak je kod tebe
ali bajk je roker  samo napred
[Vrh] Go down
andropg
man
man



Broj postova : 22
Godina imam : 35
Prebivalište : Podgorica
Vozim : dragstar 650
Na forumu od : 04.09.2013

Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitimepet 06 ruj 2013, 19:45

Ma opusteno, nisam shvatio kao provokaciju samo se salim dobar  a i meni smeta sto mi je cijev bez zastite tako da to planiram isto da regulisem, ali mnogo toga ima sto ja planiram da regulisem, pa mislim da cu sledece ljeto bas da uzivam na njemu ako ispadne kako sam ja zamislio Laughing 

Interesuje me ima li ko iskustvo sa visokim volanom, od prilike visina ramena, kakvi su za malo duzu voznju, umaraju li se ruke i slicno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dragstar 650 custom Empty
PostajNaslov: Re: Dragstar 650 custom   Dragstar 650 custom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dragstar 650 custom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Yamaha Dragstar custom
» Yamaha Dragstar 1100 custom
» Yamaha dragstar 650 custom
» dragstar 1100 custom
» Yamaha dragstar 650 custom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: