Početna stranicaPretraľnikdjir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 610RegistracijaLogin

 

 djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka

Go down 
+3
TommyZG
Reponja
Bosqeto
7 posters
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 12:26

plan je pao spontano Very Happy
u cetvrtak po danu se cuo sa nasim Pinkyem koji je rekao da je slobodan petak navecer i subotu po danu,
spremanje stvari i Wilda,
u cetrvrtak navecer u 19 h otisao odraditi nocnu smjenu,
u petak ukutro u 7.30 dolazim kuci,
spavanac do 11.30,rucak,tusiranje,
oko 13 h se krece put Banja Luke preko Gruda,Posusja,Tomislavgrada,Kupresa,Bugojna,D.Vakuf,Jajce i Banja Luka:dancingbanana:

prvu pauzu pravim nakon 120-ak km na benzinskoj u gradu Kupresu,
tu je pala Zuja-nazalost *mala* Smile

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 69nn  " />

Wild odmara tik ispred mene Very Happy

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Jsxa  " />

slika crkvenih toranja u izgradnji Kupreske crkve

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 2owa  " />

iduca pauza je u Jajcu,
prva stanica Vodopadi nadomak centra grada,
sa uerdejenim setalistem i pristupom,
aparat nije nesto ali mozda cete skontati i par kupaca koji su tu potrazili osvijezenje dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Ykpa  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 4i5r  " />

slika tvrdjave koja se nazire sa Vodopada

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Mhz  " />

uredjena setnica

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 5vkc  " />

dalje idem prema Mlincicima koji su takodjer jedna od karakteristika grada Jajca,
nalaze se na Plivskim jezerima,
takodjer omiljenoj destinacija sto posjetilaca sto domacih ljudi koji tu odmaraju i osvijeze se dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka E3nc  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Pluy  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Q8k6  " />

800-njak metara ispod Mlincica nalazi se prekrasan motel Plaza,
tu sam odmorio uz toceni Nektar,naravno *veliki*  Very Happy

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka M8pu  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Kahf  " />

moguce je iznajmiti jedan od brodica i obici Plivsko jezero,
te se takodjer provozati setalistem uz jezero kocijom dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Zt3w  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Hrga  " />

nakon odmora i osvijezenja nastavljam prema Banja Luci,
kratko stajem na prosirenje da bacim par slika tvrdjave na koju se nisam imao vremena penjati,
jer treba pjeske Evil or Very MadVery Happy

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 6d6p  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Omve  " />

jedna *dokazna* Very Happy

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Teqw  " />

dalje pilam za Banja Luku bez pauza,
Pinky mi je isao ususret i negdje nadomak BL se sastajemo i pilamo do njega kuci na *osvijezenje* dobar

Kruzerica i Wild u avliji cekaju polazak za grad,
a mi odvalili po Jelenu *velikom* naravno* dobar3

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 864h  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Rxws  " />

nakon par Jelena sjedamo i bacamo *gradsku* po BL i pilamo ravno do pivnice koja je otvorena u okviru pivovare Nektar,
pivnica je prelijepa,sva u drvetu sa velikim sankom na sredini,
da ne spominjem cijene i zivu muziku,uuuu kako smo zameracili ja i Pinky,
vrhunski provod,piva,mjuza,meso,
a zeeeneee toliko ih je da se pocnes *plasiti sebe i njih* slinimdobar3
sto mi je blic losss,jebemu Evil or Very Mad

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Zw3i  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Jjy7  " />

bit ce jos lika iz pivnice sa Pinkyeva moba,
mene aparat nesto zezo Evil or Very Mad

poslije pivnice furamo u grad u klub Underground,uuuuuuu dobardobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Cw3k  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Dghi  " />

oko 3.30 dolazimo kuci i u krpe,
iako se meni jos ostajalo Very Happy:D

sutradan u neka doba kada smo se probudili,
idemo u obilazak grada Very Happy

centar grada,glavni trg,Gospodska ulica,Pravoslavna crkva,opcina,parkovi,
Kastel,gradska tvrdjava,
Banja Luka je stvarno prekrasna,
cista i puna zelenih povrsina,starina i krasnih lokala uz rijeku dobardobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Kvuz  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 0ine  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Scie  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka C7zw  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 1bdo  " />

ostaci porusene Crkve SV.Trojstva

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Ighy  " />

glavni gradski trg

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Bvxu  " />

*glavna dzada* Very Happy

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 1h2j  " />

dalje idemo prema Kastelu-ostacima stare gradske tvrdjave

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Z9h2  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 9on6  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Ajgg  " />

prolazimo kroz prethodno uslikana vrata tornja i izlazimo na Vrbas,lijepo covjece dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Yqfu  " />

restoran usred Kastela

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Vxc3  " />

mjesto odrzavanja Wave festivala elektronske mjuze usred Kastela,
nesto u fazonu Exita u Novom Sadu  dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Kwpj  " />

dalje idemo na obilati dorucak i ovaj,ali samo taj put mineralnu jer tu ne sluze alkohol Very Happy
tu nestaje baterije pa nema slika,
ali evo opisa;pizza Calzone sa suhim vratom,sirom,preljevom od domaceg paradajza i gljive,
a preko kao neki mileram,kajmak sa aromaticnim biljem,
pa to je bilo za 5 petica,
a kolika je da sam je ja jedva pojeo dobar

poslije toga idemo do stana i ispravljamo sa Jelenom onu mineralnu od maloprije,
full spremanje i idemo do najljepseg mjesta restorana i caffe bara uz Vrbas,
nalazi se van grada 10-ak km,
oaza mira i ljepote,svjezine uz rijeku,
uuuuu nista me ne pitajte dobar
uuuu opet mi Banja Lucanke zadaju zadnje i najgore udarce pred odlazak bolestan2curabolestan2

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 1o3e  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 3ce3  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka O4l6  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Gsfo  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 1fjf  " />

tu je i kajak centar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Sicp  " />

teska srca napustam ovu logu kraj Vrbasa,uuuu dobro sam ziv palipilu

nize ovog mjesta 10-ak kilometara je izvor Kupe na Vrbasu,
prekrasno mjesto,prirodna ljepota,idealno za odmor i rostilj sa ekipom dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Zu91  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Ah6z  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka V7sy  " />

stara mlinica u kojoj covjek jos kao prije mnogo godina na identican nacin proizvodi vise vrsta brasna dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Jao5  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Pi3t  " />

most s kojeg su napravljene sve ove divne slike dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Wde5  " />

Kruzerica i Wild

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 9zm5  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Pc5c  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Y814  " />

na ovoj lokaciji se ja i moj dragi jaran Pinky pozdravljamo,
i ja nastavljam prema Jajcu,a on nazad....

evo ovim putem mu se jos jednom zahvaljujem na gostoprimstvu,
bilo je i vise nego odlicno,uuuuuu uspomene predivne cura

prije Jajca stajem da slikam crkvu Sv.Ivana u izgradnji,
bas jucer je kod njih bio Ivandan i to je velika festa dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka U793  " />

stara crkva sa muzejom

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Chcw  " />

satori za festu koja je bila jucer

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 7cj8  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka 3l8b  " />
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka U6zy  " />


zaustavljam se u Jajcu jer su mi jarani bili na njihovoj motorijadi,
popio jedan tocenjak sa njima i bjezanija,
jer ujutro je ipak trebalo na 24 h smjenu  Twisted Evil

evo par slika sa moto skupa

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Zi5a  " />

lokacja je na brani uz vodu,bas extra

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Emj2  " />

jos jedna sa sanka za ispis dobar

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka <a href=djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka D3im  " />

prelijepa 2 dana,srce i dusa puni ko oko.....forume hvala,Wildu hvala

pozdrav do iduceg putopisa od El Bosqeta,nadam se da ste uzivali.....rendeer
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 13:07

Predivan putopis, lijepo sročeni tekstovi popraćeni predivnim slikama... Zbog ovakvih postova sam se i regao na forum, da mogu dok sjedim za kompom imati barem dio osjećaja nekoga tko je to vrijeme iskoristio kvalitetnije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 13:14

Kvragu ja na godišnjem pa sjedim za kompom i programiram ali od sutra slinim... putopis je super i olakšao mi ovo sjedenje na kompu imaš pivu za to kada se sretnemo dobar
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 13:18

... nakon ovog putopisa definitivno sam siguran da još ovu sezonu dolazim u B. Luku na jedan đir !
Pinky, stavi hladit jednog Jelena Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 13:33

super boske dobar
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 17:18

Bravo za vas dvojicu.dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 17:26

Vilko je napisao/la:
Bravo za vas dvojicu.dobar

da nisam morao u nedjelju na posao,bili bi mi do vas svratili dobar

ali plan mi je i vas dio Slavonije malo obici,
ako Bog da,ubrzo Very Happy
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 17:27

hvala ekipa na lijepim rijecima....dobar
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimesri 26 lip 2013, 13:48

sad vidm zašto si s onolikim osmjehom priča o ta dva dana Very Happy:hapy1:dobar
najviše me se dojmia onaj omjer koji si spominja  Twisted Evil Cool
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimečet 27 lip 2013, 22:29

Boske prijatelju, jaraneee moj, putopis je dobardobardancingbanana,
mogu ti reći da je sve ispalo čista 10-ka, ja i moje curke smo zajedno sve pregledali,
i da znaš da su kritike jako dobre...
Prijatelju bilo mi je drago praviti ti društvo i naravno dočekati te i ugostiti onako narodski,
(tebi hvala za posjetu),
jedino mi je žao što nismo imali više vremena ali Bože zdravlja...
Sljedeća investicija će biti foto-aparat...
Vidimo se uskorooooo..dancingbananacugabiker2
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimečet 27 lip 2013, 22:45

pinky je napisao/la:
Boske prijatelju, jaraneee moj, putopis je dobardobardancingbanana,
mogu ti reći da je sve ispalo čista 10-ka, ja i moje curke smo zajedno sve pregledali,
i da znaš da su kritike jako dobre...
Prijatelju bilo mi je drago praviti ti društvo i naravno dočekati te i ugostiti onako narodski,
(tebi hvala za posjetu),
jedino mi je žao što nismo imali više vremena ali Bože zdravlja...
Sljedeća investicija će biti foto-aparat...
Vidimo se uskorooooo..dancingbananacugabiker2

hvala jos jednom na svemu,bilo je na obostranooo zadovoljstvooo Very Happy:D

takodjer se nadam skorom susretu dobar cuga
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimečet 27 lip 2013, 22:56

cheersrendeercugacuga
Stigao iz Rumunije oko 21,30, prevalio 1300 km,
sve dobro prošlo, jedino mi je žao Bosqe što nije bilo Wild i Kruzerica...

[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitimečet 27 lip 2013, 23:04

pinky je napisao/la:
cheersrendeercugacuga
Stigao iz Rumunije oko 21,30, prevalio 1300 km,
sve dobro prošlo, jedino mi je žao Bosqe što nije bilo Wild i Kruzerica...


ako Bog da nekada,nikada ne znas dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Empty
PostajNaslov: Re: djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka   djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
djir Ljubuski-Jajce-Banja Luka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Banja Luka
» 11-13.8.2017. mk istok, banja luka BiH
» Moto Party Banja Luka BiH
» MOTO FEST BANJA LUKA (BiH) 26-27.5.2017.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: