Početna stranicaPretraľnikČunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Čunga Lunga vožnje i okupljanja

Go down 
+27
Safet(y)
izigoing
Vilko
i.k.b
Genesis051
DavorS
palac
Tarze
Ivan-Shadow
merla
martinx
vroc-bobi
Drifter
freddie
Bosqeto
custom rider
rikitumba
Danijel
darko68
Reponja
sklopka222
Vladek
crocopzmaj
frutkejk
TommyZG
Lars_Viking
pinky
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 01 srp 2013, 13:10

Ako ćemo čunga-lunga opis gledati kao na azijate, jel' ima mjesta za još jednog?
Pijem, hrčem, loše pjevam i još gore plešem...
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 01 srp 2013, 17:40

Reponja je napisao/la:
Ako ćemo čunga-lunga opis gledati kao na azijate, jel' ima mjesta za još jednog?
Pijem, hrčem, loše pjevam i još gore plešem...

azijati i svi ostali kosooki dobar3 
najbolje da se čuješ s Djoni-jem kad kreće
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 01 srp 2013, 18:22

Reponja je napisao/la:
Ako ćemo čunga-lunga opis gledati kao na azijate, jel' ima mjesta za još jednog?
Pijem, hrčem, loše pjevam i još gore plešem...

Mislim da si isti kao i svi ostali koji idu Twisted Evil Twisted Evil svaka cast 
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 01 srp 2013, 19:04

Ajde da se i ja dodam na popis...

Ažuriraniji popis:

1. Djoni +1
2. Pinky
3. TommyZG (98,9%)
4. frut (87,4%)
5. Reponja
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 13:06

Nažalost, ništa od mene..... Crying or Very sad 
moram na put i neću se vratiti do subote navečer

1. Djoni +1
2. Pinky
3. frut (87,4%)
4. Reponja
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 17:49

TommyZG je napisao/la:
Nažalost, ništa od mene..... Crying or Very sad 
moram na put i neću se vratiti do subote navečer

1. Djoni +1
2. Pinky
3. frut (87,4%)
4. Reponja

Tommy žao mi što ne ideš roker 
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 20:31

i moji su se izgledi smanjili al vidit cu jos. Prijatelj slavi rodjendan u subotu a i placa mozda ne sjedne do tad.

mozda i bude jos kaj, javim sve.

ak nis, na dalmatini se vidimo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 20:38

I moji se izgledi smanjuju radi zamjene suspenzora (klizača) lanca ... još javim ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 20:40

frutkejk je napisao/la:
i moji su se izgledi smanjili al vidit cu jos. Prijatelj slavi rodjendan u subotu a i placa mozda ne sjedne do tad.

mozda i bude jos kaj, javim sve.

ak nis, na dalmatini se vidimo

Frut kamp je besplatan grah je besplatan piva jeftinjava ... ako dolazim imate od mene 2 ture pive ...
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 20:45

Djoni_Gitara je napisao/la:
TommyZG je napisao/la:
Nažalost, ništa od mene..... Crying or Very sad 
moram na put i neću se vratiti do subote navečer

1. Djoni +1
2. Pinky
3. frut (87,4%)
4. Reponja

Tommy žao mi što ne ideš roker 

u Frankfurt ipak idem avionom, ali ne mogu uloviti povratni let u 15h u petak,  da  bi se se vratio na vrijeme, pa ostajem za subotu ujutro...
eto , to ti je tak

ali bolje ništa ne forsirati, imam loša iskustva s takvim stvarima... u svakom slučaju vidimo se na Dalmatini
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 21:39

Djoni_Gitara je napisao/la:
frutkejk je napisao/la:
i moji su se izgledi smanjili al vidit cu jos. Prijatelj slavi rodjendan u subotu a i placa mozda ne sjedne do tad.

mozda i bude jos kaj, javim sve.

ak nis, na dalmatini se vidimo

Frut kamp je besplatan grah je besplatan piva jeftinjava ... ako dolazim imate od mene 2 ture pive ...

znam da ne treba puno, al opet, nemrem bez para baš ić

Još ću vidit do vikenda

@Tommy, ja ti idem subotu popodne ak idem pa ak si doma do tad i bude ti se dalo ić možemo zajedno
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimesri 03 srp 2013, 10:12

frutkejk je napisao/la:

@Tommy, ja ti idem subotu popodne ak idem pa ak si doma do tad i bude ti se dalo ić možemo zajedno

javim se još svakako - danas ću znat da li mogu uloviti kakav let za Zagreb čim ranije u subotu
ali sve mi je to teško izvesti....
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimesri 03 srp 2013, 19:19

Uspio sam predati motor majstoru - nadam se samo da suspenzor (klizač) lanca paše ... ako je sve OK motor gotov u petak - hvala Reponji i on mi je naša majstora prije nego sam se sam osigurao pljuga pljuga 
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimesri 03 srp 2013, 22:27

kazu i lose vrijeme za vikend, mozda se promjeni i to
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimesri 03 srp 2013, 23:35

Prvo se nadam popraviti motor u petak gledamo vremensku prognozu ... king king 
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimečet 04 srp 2013, 13:56

Po ovim prognozama kakve su trenutno, biti će kišno na tom dijelu...
Javi kada zvijer dođe sa mehanizacije...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimečet 04 srp 2013, 17:50

Reponja je napisao/la:
Po ovim prognozama kakve su trenutno, biti će kišno na tom dijelu...
Javi kada zvijer dođe sa mehanizacije...

Sve rješeno sada sam dopeljao motor sa srevisa ... znači samo kiša i granica EU nas može zaustavit. dancingbanana dancingbanana

Idemo ubuduće na sms kratko je za postove dogovorimo sutra polazak i ostalo.
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 08 srp 2013, 13:38

Daklem, kad već nisam okinuo puno fotki, da barem napišem nekoliko riječi... Djoni Gitara sa suputnicom i ja smo na kraju bili glavni akteri priče koja je trebala sadržavati još vas par forumaša koji ste na neki način bili spriječeni. Iskreno, nekako sam si razmišljao, zbog nepovoljne vremenske prognoze, da i ja odustanem. Onda sam se malo zamislio; Na godišnjem sam, u Bihaću nikada nisam bio, motor ima smiješno malu potrošnju (spuštena na 2.7) a uvijek ću si naći neku ispriku za ne otići negdje. I tako smo se dogovorili, našli na piću službenog upoznavanja dan ranije, raspravili o rutama (ma meni sve paše, ionako nemam sliku u glavi kuda idem...) i dogovorili mjesto i vrijeme kretanja.

Evo karta, da lakše pratite:

View Larger Map

Sljedeće jutro je vrijeme u Rijeci bilo predivno, otišao sam malo ranije na mjesto nalaska (Bakarac) kako bi u miru i tišini popio drugu kavu. Nekako mi dan ne može početi bez jutarnje tišine (tj. bez razgovora), a ne želim ispasti grintav...

Prvo stajanje je bilo u Novom Vinodolskom, uz kavu (meni treća), ćakulica u kafiću iza benziske,
lokacija održavanja susreta MK Law Riders-a. Nastavak đirade do Senja i Otočca, gdje nas je prala kiša (ali imali smo i kišna odijela), propuhivanje vjetra (imamo mi i težinu). Uslijedilo dotankavanje u Otočcu, da kasnije nebi morali trpati aditive zbog lošijeg goriva. Na toj benziskoj smo vidjeli dosta motorista, sve njih su putevi vodili u Bihać. Prišao nam je dečko, Nijemac, pitajući nas za put prema Pagu. Malo nam je trebalo vremena dok smo skužili da je na kružnom toku u Senju skrenuo krivo. Objasnili smo mu kuda mora ići, rekli kuda ćemo mi i pozvali ga da ide sa nama. Poziv je prihvatio i družina je dobila +1 R6. Jesmo, jesmo, rekli smo mu da smo sporiji (2X250), nije imao ništa protiv.

Stali smo još par puta na piće i razgibavanje, te došli u Bihać.

Put do mjesta održavanja susreta je bio maštovit, pretpostavljam zbog održavanja regate (na isti dan... Evil or Very Mad). Montiranje šatora je malo potrajalo, pošto je Djoni jedini uzeo čekić, a dizali smo tri istovremeno. Pozicija u kampu nije ulijevala nadu. Naime, hlad je već bio zauzet od dana prije, sve je bilo blatno i mokro. Kiša nas je još dugo vremena prala, popustila je tek u neko doba noći. Da budem iskren, nisam siguran koji je bend bio, jer mi nije palo napamet po pljusku stajati pred binom. Defile je bio odgođen, policija nije dala dozvolu za izlaz zbog održavanja regate. Moguće da se i dogodio kasnije, ne bih znao.
Područje kampa je bilo krcato, neka Djoni napravi procjenu ja nisam mogao. Mogu samo zamisliti koliko bi nas bilo da je bilo lijepo vrijeme... Neću vas daviti sa glazbom, hranom i pićem, to je sve više-manje isto na svim susretima. Jedina razlika je što smo pili pivu (na "P" počinje, nemrem se sjetiti imena, lager) iz Bihaća. Na prvih par je super, ali nakon desete se lagano vidi da ćeš ujutro imati problema, pa ne trebaš ni stajati...

Nakon montaže šatora smo otišli u grad, na pitu (Burek - savijača) i piće. Iako je bilo najavljeno, ostao sam malo iznenađen primanjem svih valuta. Ali imaju čudne omjere i vole dizati cijene. Čisti primjer je bila savijača koja dođe jedan iznos u KM, 30Kn ili 6 eura. Još par puta sam naletio na
takav bezobrazluk, ali si nisam htio kvariti raspoloženje i svađati se. Na domaćem terenu bi svašta čuli... Neka - neka, popiti će i oni kavu u Opatiji i Dubrovniku...

Kako sam došao sav nadobudan, sa poremećenim bio-ritmom (prvi tjedan godišnjeg), zabrazdio sam malo dulje nego što sam trebao (oko 6 ujutro sam se vratio do šatora), što je uzrokovalo poremećaj kretanja. Naime, imao sam sreću što su se sažalili nadamnom i pustili me ćornuti prije puta. Sam sebe bi bacio u Unu na buđenje... Nakon par litara vode, par kavi i dosta provjetravanja, lagano sam došao na sebe. Negdje oko Otočca. Taman na vrijeme da počnem uživati u boljoj klimi i suhoj cesti. Kada smo se napokon dočepali Senja, imao sam osjećaj zbog mora i vjetra kao da mi je Rijeka iza zavoja. Magistrala, vjetar i sunce su nakon magluštine i tuče došli kao melem, vožnja je bila prava uživancija...

Da pokušam skratiti (iako je, mojim načinom pisanja, i ovo skraćena verzija), susret je cijeli protekao u dobrom tonu, upoznao sam puno dobrih i dragih ljudi (Djonija i dragu mu Anitu na prvom mjestu), jedino mi je žao vas koji niste bili i što vrijeme nije bilo bolje. Ali zato sada imamo Dalmatinu!

Evo dvije slike koje sam uspio okinuti (uvijek zaboravim više slikati)

Dakle, gospa Anita i gospodin Djoni
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 9e5b


I Djoni i Zagi (Zegi, Zigi?), tj. Sergej kojeg smo prekrstili odmah po upoznavanju
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Ujw5

Sebe nisam uspio fotkati, što i nije toliki propust jer znam kako izgledam. To neka vam pokaže Djoni

rendeer 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 08 srp 2013, 14:08

Reponja je napisao/la:

Evo karta, da lakše pratite:

View Larger Map

Svaka čast na vožnji dobar 
Nažalost ja sam u subotu sletio na aerodom tek oko 14h i to u veliku oluju ...ma nije bilo šanse da vam se pridružim..
...ali se zato vidimo u petak !!!!








[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 08 srp 2013, 17:57

dobar Pozdrav Reponja tebi, Aniti i Djoniju.
Žao mi je što nisam stigao pridružiti Vam se, a u Bihaću je čak bio spreman i doček,
ali jbg., imamo popravni u Vodicama na Dalmatini a tamo će biti vremena za razgovor!
rendeer Vidimo se ako Bog daa i svim Vama koji krećete biker2 na Dalmatinu ugodnu i
sugurnu vožnju:rendeer: 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 08 srp 2013, 18:51

Najbolje reći da je Reponja dobar kompanjon za sve - ne žali se ne grinta i voljan uvijek za akciju. Kiša nas je počela prati već na pola uspona Senj - Vratnik ali vozili smo do kraja i tada pod vjetrom uskočili u kišna odijela. Nadalje do otočca kiša sa refulima bure na benzinskoj gdje su Reponja i Anita pričali sa Zagijem (njemac koji nam se pridružio) djelovalo je da idemo u bolje sutra odnosno da se razvedrava ali do Plitvica smo prošli kroz maglu, kišu i maglu, i tuču (sitniji led ne baš tuča pravog kalibra ja to zovem krupica) ali reponja vozi cool i dobiva moj respect - imam dojam da su sjekire padale da bi samo otresao sa kacige i rekao da je i to OK.

Bihać susret:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Dxj2

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 1u25

Frendovi na prvi pogled:

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 I1jv

Jutarnja kava:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Q7yk

Zadnja zajednička cigareta nakon prelaska granice:

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 6iez

Na povratku smo prošli samo kroz kišu i maglu sve ostalo se nije računalo - ali isplatilo se.

[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimeuto 09 srp 2013, 08:34

Djoni_Gitara je napisao/la:
... gdje su Reponja i Anita pričali sa Zagijem (njemac koji nam se pridružio)


tak treba...., vrbovat ljude za Čunga-Lunga čapter - Dojčland dobar





[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 srp 2013, 11:46

Čunga-lunga je posjetila ovogdišnju Dalmatinu

evo slikica:

Venox pod punom spremom:

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Jvl0


...stigo Darko sa suprugom

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 8zge


U Karlovcu nam se pridružio Frutkejk

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 64ba


Pauza na putu prema Rijeci ...

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 9pe0


Anita i Djoni su nas počestili u Rijeci s ručkom... da se malo okrijepimo i odmorimo za dalje,
U Rijeci nam se pridružio i Reponja

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Ox8k


...za to vrijeme i motori odmaraju

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Jztb


nažalost , pokvarilo se svijetlo na Djonijevom motoru, ali sve se otklonilo u hodu... majstor Reponja Smile

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Fu3q


pauziranje u hladu

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 32e0


kava u Karlobagu

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 9v6o


izdržljive pile...i više nego dobri - jedan kinez, dva tajvanca i jedan koreanac  .... ali bio je i jedan japanac :-)

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 4ahw


večera u fastfood u Vodicama - stigli u pol 11 - odojka više nije bilo, ali niti prevelike izbirljivosti...daj što daš :-)

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 74jq

jutarnji doručak u debelom hladu

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 I7rp


smještaj - all exclusives

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 S9og

roštiljanje u kampu - DavorS i Vilko - HVALA !!!!
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Uxi2


ujutro se Darko primio kuhanja kave s obzirom da je već u 5:00 bio budan Smile
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Zwl5


posljednja fotka na Masleničkom mostu prije nego smo se radvojili prema Zagrebu i Rijeci

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Ikxh



Još jednom hvala Čunga-Lungašima na prvoj dužoj vožnji....
Bilo je odlično, nadam se da ćemo uskoro opet na kakvo duže putovanje....

ajd sad i ostali sa slikama Smile

PS: fali mi Pinky..ne znam kako to da ga nisam uslikao ...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: čunga lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 srp 2013, 15:30

Ko kaže da nema Pinkija Image Hosted by ImageShack.us

A evo jedne zjedničke Image Hosted by ImageShack.us

I jedne za album čunga-lungaša Image Hosted by ImageShack.us
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 srp 2013, 17:57

Grickalice prije večere na koju nismo zakasnili (pao i koji aperitiv)

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Alcb

Frut u slobodnim aktivnostima

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 6d8w

Još jedna sa maslenice

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 7n3h

Grupa pravac rijeka - "Zašto je ovaj burek tako mali?"

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Qty6

Kava u Cesarici ali je...eš nas bitne su pile:

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Po9v

Pozdrav svima bili ste super ekipa za vožnju čim prije još jedna vožnja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čunga Lunga vožnje i okupljanja
[Vrh] 
Stranica 2 / 23.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Forumska okupljanja, nekad i danas...
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: