Početna stranicaPretraľnikČunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 Čunga Lunga vožnje i okupljanja

Go down 
+27
Safet(y)
izigoing
Vilko
i.k.b
Genesis051
DavorS
palac
Tarze
Ivan-Shadow
merla
martinx
vroc-bobi
Drifter
freddie
Bosqeto
custom rider
rikitumba
Danijel
darko68
Reponja
sklopka222
Vladek
crocopzmaj
frutkejk
TommyZG
Lars_Viking
pinky
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimepon 16 ruj 2013, 22:16

Djoni_Gitara je napisao/la:
Evo konačno online - vratili smo se u Hrvatsku Lijepu našu i ponovno smo gosti u MK Dvije Rote - dečki su super bila ugodna večer u ćakuli - prala nas kiša od Skadra do Ulcinja i to prava sutra gibamo dalje nadamo se sa manje kiše - slike slijede pozdrav svima.
Pozz Djoni prijatelju tebi i Aniti, želim Vam sretan povratak doma i da bude suh a na mokar,
pozdrav i za ostatak družine, dobar biker2 rendeer cuga 
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimeuto 17 ruj 2013, 21:33


Uploaded with ImageShack.us


Putnici s Ohrida stigli do Splita
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimesri 18 ruj 2013, 08:18

rikitumba je napisao/la:
Putnici s Ohrida stigli do Splita
lijepo se vi zabavljate cheers 
popite jedno i u naše ime  koji šljakaju cuga


[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimesri 18 ruj 2013, 13:58

Nakon ugodnog druženja dragi nam osti moraju dalje.Lifan-mali div  je ponosno dosad odradio njihovo putovanje.Mi smo im se malo pridružili u vožnji i jednim dijelom ih otpratili a onda smo se morali oprostiti u madi da će mo se uskoro ponovo zajedno voziti


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimesri 18 ruj 2013, 14:48

rikitumba je napisao/la:



Uploaded with ImageShack.us

Djoni...koju si kolonu napravio.cuga cuga king king 

[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimesri 18 ruj 2013, 20:54

Dobro došli kućiiiii, sretan povratak i što brži odmor a zatim, navali na putopissss..!
dobar dancingbanana biker2 cuga cuga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimesri 18 ruj 2013, 23:31

Eto konačno doma u Rijeci kuhamo juhu iz vrećice i nazdravljamo slijedećim:
1. Rikitumba (ramo) pravi biker u duši i čovjek sa zlatnim rukama;
2. dečki iz MK Dvije Rote (to treba doživjeti)
3. Tommy Pinky i Darko68 na moralnoj i logističkoj poptopri;
4. Dečki iz Vatrogasci Podgora (i to treba doživjeti)
5. Svim ljudima dobre volje koje smo otkrili na ovom putovanju.

popis je proizvoljan nema značenja tko je na kojem mjestu samo prvi dojmovi.

Skraćeno odrađeno 2500 km za 250 cm3 - kinez. Tko mi nešto kaže protiv kineza dobije šljivu ali ne u čaši Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

prvo par slika na čunga lunga potom putopis i razjašnjenje svega navedenog.
Ekipa pozz dobar dobar dobar 
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 11:25

Dobro vi nama došli natrag i čekamo slike i dojmove sa putovanja dobar3
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 11:54

dobar 

čekamo detaljnija iskustva.

p.s. sad si valjda shvatio da te ljudi ne smatraju "nižom vrstom" zato što voziš "kineza od 250 ccm" Wink 

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 12:31

Put je odrađen i dojmovi su super. Ovo stvarno treba doživjeti. Evo par slikica sa putovanja:
Split pri odlasku:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 4j1u
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 J8mf
MK Dvije Rote:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 42mj

Skadar:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 P1i8
Ohrid:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Jv89

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 7prq
Zaljev kostiju:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 55l3
Boka Kotorska:
Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Y55j

Detaljnije u putopisu do tada samo da je ovo trebalo doživjeti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 12:42

merla je napisao/la:
dobar 

p.s. sad si valjda shvatio da te ljudi ne smatraju "nižom vrstom" zato što voziš "kineza od 250 ccm" Wink 
Ne na našim Čunga Lunga stranicama zato smo i oformili grupu dječijih motora, a to što drugi misle nije mi bitno budući da postoji Čunga Lunga grupa pa svatko sa svojima ili po volji. Da li sam shvatio da nisam niža vrsta? Nisam - budući da nisam to nikada ni mislio. Drugih koji to misle sigurno ima ali je to njihov problem ne moj.
U Splitu me jedan poznati mehaničar koji je pogledao lanac nakon silne kiše i pjeska sa Albanskih cesti samo pitao: "Recite mi kakav je to entuzijazam za motorima da vas dvoje sa malom makinom odradite toliki put". Odgovorio sam da je prosječna putna brzina na dobrim cestama 70 - 90 km/s na što sam dobio odgovor "Logično dovoljno za magistrale i putovanja".
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 13:05

Djoni - dobrodošao ti nama nazad ! cheers 

a ako sve bude prema planu Čunga-lungaši ovaj vikend napadaju Istru biker2 geek biker2 
čekamo na izvještaj s puta uživo !

okvirni je plan posjetiti i MK Templars-e u Vrsaru

predviđa se lijepo vrijeme, pa šteta propustiti još malo sunca prije zimske hibernacije

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Clv1
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 13:16

Dogovoreno pokušat ću organizirati spavanje petak večer kod mene za sve još moram pozvati Rikitumbu (Ramo) da nam se priključi - subotu palimo za Istru i moto susret.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 13:17

Djoni_Gitara je napisao/la:
Dogovoreno pokušat ću organizirati spavanje petak večer kod mene za sve još moram pozvati Rikitumbu (Ramo) da nam se priključi - subotu palimo za Istru i moto susret.
Chapter Zagreb i chapter Krapina-Rovno stižu u subotu Very Happy 
Petak nam je bukiran s poslom

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 13:23

TommyZG je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Dogovoreno pokušat ću organizirati spavanje petak večer kod mene za sve još moram pozvati Rikitumbu (Ramo) da nam se priključi - subotu palimo za Istru i moto susret.
Chapter Zagreb i chapter Krapina-Rovno stižu u subotu Very Happy 
Petak nam je bukiran s poslom

OK ručak kod mene (grah sa kobasicama salate piva) pa palimo na susret ili kako se dogovorimo danas i sutra?
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 14:52

I normalno uz kavicu iz prve ruke čujemo dojmove sa putovanja rendeer
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 18:09

[/quote]Chapter Zagreb i chapter Krapina-Rovno stižu u subotu Very Happy 

[/quote]
Dobra fora ovo sa chapterima.....jos malo pa nece biti lako negdje doci sa cung-lunga ekipom.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 18:55

Djoni prijatelju, dobro došli kući i ti i Anita, nadam se da ste prezadovoljni učinjenim i da ste odmor iskoristili, baš onako za sebe i svoju dušu...
Nažalost ja nisam u mogućnosti ovaj vikend za put do Istre, a jako bi volio da se ponovo sretnemo i družimo, a tek onaj tvoj čuveni, nezaboravni grah sa kobajom i slaninicom, uh njam, njam,...
Puno pozdrava i sjetite se i spomenite i Pinkija i Pinkicu i u naše zdravlje popite bar po jednu, svi redom.~dobar biker2 rendeer cuga cuga 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 18:58

pinky je napisao/la:
Djoni prijatelju, dobro došli kući i ti i Anita, nadam se da ste prezadovoljni učinjenim i da ste odmor iskoristili, baš onako za sebe i svoju dušu...
Nažalost ja nisam u mogućnosti ovaj vikend za put do Istre, a jako bi volio da se ponovo sretnemo i družimo, a tek onaj tvoj čuveni, nezaboravni grah sa kobajom i slaninicom, uh njam, njam,...
Puno pozdrava i sjetite se i spomenite i Pinkija i Pinkicu i u naše zdravlje popite bar po jednu, svi redom.~dobar biker2 rendeer cuga cuga 
Legendo žao mi što ne dolaziš ali valjda od Tommy-ja čujem vaš put na Faaker - ima dana do kraja 10. mjeseca pa se ti i Pinkica samo najavite chopper dobar 
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 18:58

Chapter Zagreb i chapter Krapina-Rovno stižu u subotu Very Happy 

[/quote]Dobra fora ovo sa chapterima.....jos malo pa nece biti lako negdje doci sa cung-lunga ekipom.[/quote]Ne se brigaj. Koga nije stid uvijek se može vozit s njima.Vozim vulkana ali bitna je ekipa a ne motor dobar biker2 
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 19:01

Djoni_Gitara je napisao/la:
pinky je napisao/la:
Djoni prijatelju, dobro došli kući i ti i Anita, nadam se da ste prezadovoljni učinjenim i da ste odmor iskoristili, baš onako za sebe i svoju dušu...
Nažalost ja nisam u mogućnosti ovaj vikend za put do Istre, a jako bi volio da se ponovo sretnemo i družimo, a tek onaj tvoj čuveni, nezaboravni grah sa kobajom i slaninicom, uh njam, njam,...
Puno pozdrava i sjetite se i spomenite i Pinkija i Pinkicu i u naše zdravlje popite bar po jednu, svi redom.~dobar biker2 rendeer cuga cuga 
Legendo žao mi što ne dolaziš ali valjda od Tommy-ja čujem vaš put na Faaker - ima dana do kraja 10. mjeseca pa se ti i Pinkica samo najavite chopper dobar 
Dogovoreno, i čujemo se:hapy1: biker2 cuga 
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 21:05

Chapter Zagreb i chapter Krapina-Rovno stižu u subotu Very Happy 

[/quote]Dobra fora ovo sa chapterima.....jos malo pa nece biti lako negdje doci sa cung-lunga ekipom.[/quote]
A pogledaj strateški raspored po karti od Splita preko Rijeke,Zagreba,Zagorja pa do Banja Luke Twisted Evil  Twisted Evil  nemoj me  glup
[Vrh] Go down
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimečet 19 ruj 2013, 21:35

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RR0BlQzbOUk#t=43
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
rikitumba
man
man
rikitumba


Broj postova : 285
Godina imam : 60
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 07.05.2013

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimepet 20 ruj 2013, 19:11

I JA BIH S VAMA


Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
http://www.ramico.info
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitimepet 20 ruj 2013, 21:56

rikitumba je napisao/la:
I JA BIH S VAMA


Uploaded with ImageShack.us
Dobro došao Very Happy 

OK čuo sam se sa Tommy-jem i Drakom plan je slijedeći ekipa iz pravca Zagreb dolazi cca 12 sati ili nešto tako u Rijeku kod mene. Nakon malo odmora i osvježenja krećemo u Istru .... Milord je uz put do obilaznice i dobar je za jednu kavicu, postam kada se dogovorimo tko ima moj mob može se javiti za direkt info (svi iz Ri imaju moj mob) Reponja ide sa frendom na Templare i nije siguran za ostalo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čunga Lunga vožnje i okupljanja
[Vrh] 
Stranica 7 / 23.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Forumska okupljanja, nekad i danas...
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: