Početna stranicaPretraľnikaluminijski fuzić 610RegistracijaLogin

 

 aluminijski fuzić

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 19:32

e imo sam kipanje preko ležećeg policajca ne policajke pa sa skršio fuzić ljevi.fuzić je od aluminija pa me zanima dal neko zna di se može u zg dati variti takove stvari .narućio sam novi ali moram ga ćekat 10 dana a to znaći i petnaest pa bi dal ovog spovarit da se mogu vozit dok ne stigne novi
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 21:23

Jelinić, iza Ciboninog tornja ti vari sve vrste metala. Znam da vare alu felge, a tam sam nosil i dve glave motora (od auta) na brušenje.
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 367
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 21:30

Specijalna zavarivanja "Vidović" ... ideš npr. iznad bolnice Sv. Duh prema Šestinama i cca 3 km od bolnice na lijevo ti je tabla (ako se dobro sječam ima znak za Audi i VW)

VIDOVIĆ BRANKO , automehaničarska radionica
10000 Zagreb, Matuni 20

Meni čovjek prije skoro 10 godina na starom audiu dizelu (pet cilindara) vario AL glavu na nekoliko mjesta, radio i uprešavao vodilice ventila i hoblao glavu i sve vrhunski odradio

Znam da ih ima još ali ja za druge neznam
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 23:18

huš je napisao/la:
e imo sam kipanje preko ležećeg policajca ne policajke pa sa skršio fuzić ljevi.fuzić je od aluminija pa me zanima dal neko zna di se može u zg dati variti takove stvari .narućio sam novi ali moram ga ćekat 10 dana a to znaći i petnaest pa bi dal ovog spovarit da se mogu vozit dok ne stigne novi

...bitno da si nam ti živ i zdrav!!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimesri 18 lip 2008, 07:58

imaš u španskom (selu) specijalna zavarivanja brundić
[Vrh] Go down
Gost
Gost




aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimesri 18 lip 2008, 08:48

Kako ne spominješ da i kod tebe ima nekih oštečenja predpostavljam da si čitav i fala bogu da je tako .
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitimečet 19 lip 2008, 19:29

evo danas rješio kod jelinića iza ciboninog tornja , 60kn dok ne stigne novi bit će okej .
tnx cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





aluminijski fuzić Empty
PostajNaslov: Re: aluminijski fuzić   aluminijski fuzić Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
aluminijski fuzić
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: