Početna stranicaPretraľnikTOMOS TORI - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 TOMOS TORI

Go down 
+16
mrengel
freshman
Munja
pinky
učo_sb
maxart
Zlac
Reponja
gaso999
Hedo
Kicho
Karlo
Mr. Mrgud
Acyd
Vladek
Virago535
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Chopper friend
man
man
Chopper friend


Broj postova : 15
Godina imam : 34
Prebivalište : Oštarije
Vozim : Još ništa
Na forumu od : 23.03.2013

TOMOS TORI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: TOMOS TORI   TOMOS TORI - Page 2 Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 17:46

Pozdrav!!!
Evo da se i ja pohvalim ovom prilikom da imam Tomos Tori 1988.god, od pokojnog djeda uspomena koji je trenutno raskopan i čekam toplije dane da ga sredim i složim,inače je stanje dosta dobro. mašina ko nova,jedino me gume zazaju,sve imaju gazni sloj kao tačka(katastrofa) Razz https://2img.net/r/ihimizer/img826/2126/fffmd.jpg https://2img.net/r/ihimizer/img33/8366/hhhwm.jpg https://2img.net/r/ihimizer/img132/2452/hnhu.jpg
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

TOMOS TORI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: TOMOS TORI   TOMOS TORI - Page 2 Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 19:09

Kada sam ja bio ponosni vozac Torija sjecam se da smo stari i ja nakon gumi defekta otisli do jedine "Željezarije" u gradu i kupili gumu (vanjsku i nutarnju) za šukare tj. tačke. Vozi miško! Nije me brinuo gazni sloj i povrsina prijanjanja,samo zadnja kočnica koja se "pušila" malo malo od moje "divlje vožnje" ! glup
[Vrh] Go down
Chopper friend
man
man
Chopper friend


Broj postova : 15
Godina imam : 34
Prebivalište : Oštarije
Vozim : Još ništa
Na forumu od : 23.03.2013

TOMOS TORI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: TOMOS TORI   TOMOS TORI - Page 2 Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 19:31

Ma mislim te gume za torija od tačke(mislim da još pašu i od tzv.grablji za sijeno koje se priključuju na traktor),vrlo imaju tanku gumu jer kad sam se vozil po makadamu jednostavno sam ju rasikal i probila se,pa stavljal iznutra bajlagu..... orginalne gume su bile obilićevo al takvi više nema Crying or Very sad
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

TOMOS TORI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: TOMOS TORI   TOMOS TORI - Page 2 Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 21:38

engin2 je napisao/la:
Nečete vjerovati zbog ove teme sam postao član foruma! Pred 10tak godina sam nabavio Torija kros za sina.On ga je vozio dok ga nije prerasao i već dosta godina je stajao u garaži. Nije bio baš u nekom super stanju i čekao je šminkanje. Ideja mi je bila srediti ga, konzervirati i objesiti ga na zid. Pošto žena nije htjela ni čuti o dnevnom boravku,haha,trebao je krasiti garažu. Medjutim moj pametni 17estogodišnji sin pred mjesec dana,mjenjao ga za mobitel. Bjes, ljutnja, normalno i kazna,ali Tori otisao nepovratno. Evil or Very Mad

What a Face What a Face What a Face ode tori

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

TOMOS TORI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: TOMOS TORI   TOMOS TORI - Page 2 Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 21:40

Virago535 je napisao/la:
Oblačno je i slikano sa mobitela ali se vidi kako je na kraju ispao.
TOMOS TORI - Page 2 Tori3f


tori izgleda mrak, svaka čast na trudu

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





TOMOS TORI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: TOMOS TORI   TOMOS TORI - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TOMOS TORI
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tomos apn 6
» Tomos 14 (chopper)
» P: Gumenjak RIS Maestral 18 + penta tomos 4 (vintage )

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: