Početna stranicaPretraľnikMotor na "prodaju" 610RegistracijaLogin

 

 Motor na "prodaju"

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ex-yu
man
man
ex-yu


Broj postova : 42
Godina imam : 62
Prebivalište : Kitchener, Ontario, Kanada
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 24.10.2010

Motor na "prodaju" Empty
PostajNaslov: Motor na "prodaju"   Motor na "prodaju" Icon_minitimesri 19 pro 2012, 03:00

E ovako: Spremam se da dopremim suzuki volusia motor do hrvatske. Napravit cu turu po evropi i treba da ga prodam prije odlaska za Kanadu. Naravno prodaja je "lova ispod stola" i sto se mene tice ja nikada nisam imao motor u Hrvatskoj. Zainteresovani pogledajte par blogova pod imenom ex-yu i ostavite poruke na moj forum e-mail.
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Motor na "prodaju" Empty
PostajNaslov: Re: Motor na "prodaju"   Motor na "prodaju" Icon_minitimesri 30 sij 2013, 20:31

ex-yu je napisao/la:
E ovako: Spremam se da dopremim suzuki volusia motor do hrvatske. Napravit cu turu po evropi i treba da ga prodam prije odlaska za Kanadu. Naravno prodaja je "lova ispod stola" i sto se mene tice ja nikada nisam imao motor u Hrvatskoj. Zainteresovani pogledajte par blogova pod imenom ex-yu i ostavite poruke na moj forum e-mail.

Eh, da si to napravio prije godinu dana, ja bih sada vozio Volusiu. Jer bio je tada jedan karambolirani u oglasniku. Napraviš, sastaviš i ostane ti jedan za dijelove. Jbg.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
 
Motor na "prodaju"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Venox na prodaju
» Orlica na prodaju
» Aquila na prodaju
» Aquila GV 250 na prodaju
» Trike bike na prodaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: