Početna stranicaPretraľnikpo jutru se ne poznaje dan - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 po jutru se ne poznaje dan

Go down 
+10
buba
zanotti
Zmija
klesoo
Saba
jebiki
dragger
huš
stain
magna
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: po jutru se ne poznaje dan   po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Icon_minitimečet 12 lip 2008, 07:01

ma to sam objasnio u drugoj temi (poskakivanje) guma je dva put balansirana na na drugačiji način i u nuli je. doduše retrovizori nisu original, tako da nisu ni mjerodavni, a na nogama sam imao tanke nogavice koje su mi "masirale" noge, a negdi pročitah da i V-2 motor ima svoje vibracije. magna je na svim brzinama mirno i dostojanstveno prela tako da mi je saad ovo novo, ali kažem ima puno faktora tako da ipak ne treba donositi unaprijed zaključke
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: po jutru se ne poznaje dan   po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Icon_minitimepet 02 srp 2010, 17:04

magna je napisao/la:
ma to sam objasnio u drugoj temi (poskakivanje) guma je dva put balansirana na na drugačiji način i u nuli je. doduše retrovizori nisu original, tako da nisu ni mjerodavni, a na nogama sam imao tanke nogavice koje su mi "masirale" noge, a negdi pročitah da i V-2 motor ima svoje vibracije. magna je na svim brzinama mirno i dostojanstveno prela tako da mi je saad ovo novo, ali kažem ima puno faktora tako da ipak ne treba donositi unaprijed zaključke

... i kakva su iskustva sada, nakon dvije godine i preko nekoliko prijedjenih milja? (osim sto crkava kad pokisne guza )

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: po jutru se ne poznaje dan   po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Icon_minitimepet 02 srp 2010, 18:16

poskakivanja su rezultat predimenzionirane prednje gume (140 umisto 120), vraćeni su original retrovizori, tako da više nema neugodnih vibracija. izmjenom zadnjeg lančanika, te dodavanjem hyperchargera, te otvornog auspuha i povećanjem dizni sam dobio dosta dobre performanse. mjenjamnjem volana sice, te dodavanjem crash bara sa dodatnim fuzićima sam dobio na udobnosti.
sad imam motor s kojim sam skroz zadovoljan te nemam u skoroj budućnosti potrebu za zamjenom
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: po jutru se ne poznaje dan   po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Icon_minitimepet 02 srp 2010, 21:42

magna je napisao/la:
pa kad ljubim čep rezervoara dolazim do 150 neznam može li jošjer se odmah vratim. doduše od 130 vi nekako previše vibrira. u retrovizorima se ništa ni nevidi. s obzirom da ga toliko nisam vozio sa starim gumama neznam jeli to normalno

Znači, može se reći da si ga uspješno "odsušio" od Balatona.. Jel radio fen, oli si ga objesio sa šunjama u pušnici? :-))
[Vrh] Go down
Sponsored content





po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: po jutru se ne poznaje dan   po jutru se ne poznaje dan - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
po jutru se ne poznaje dan
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: