Početna stranicaPretraľnikKawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK

Go down 
+17
darko68
DavorS
Karlo
palomas
chipo
poč85
Cube
Bosqeto
pinky
Vilko
nikomil1
Bart
Kunki
asy
Mačak
Zlac
Safet(y)
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 16 srp 2013, 15:34

Safet(y) je napisao/la:
..jesi to kupio u posti?  lol!


...simpa motoric.. a sad samo oprezno s njim, jer vidis sta se desava gotovo svima koji su presli s choppera na nesto drugo..  No

..i opet sam ja bio ta crna ptica koja nije znala drzat jezik za zubima Crying or Very sad 

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 16 srp 2013, 18:52

Ma nema beda, sranja se dešavaju, a uz to sam i dokazani baksuz, u zadnjih mjesec dana palo je bar 5 dobrih vozača koje poznam , ali svi su se samo dobro pogulili ili nekakvo isčašenje ili slomljena ključna kost, samo sam ja najebo pravo, a i u Crnoj Gori gdje se to desilo vrijede neka "druga" pravila u prometu ali i na to sam bio upozoren i sad šta je tu je, ŠBBKBB, vidimo se na proljeće na cesti, a dotad sam auto bojna (trenutno niti to al nadam se da ću uskoro bar malo moć auto vozit).
Svima koji ste u sedlu želim ugodnu vožnju.
[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 16 srp 2013, 18:53

U pm, kaj si pao?
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 16 srp 2013, 19:13

Nažalost godišnji je loše završio, prilikom povratka iz Tivta imali smo nesreću u Herceg Novom na mjestu gdje su nesreće česte a naročito motorista, nizbrdica prije semafora, uglačan i neravan asfalt, pješak je izletio pred auto ispred koji je naglo kočio, ja sam isto kočio, pokušao sam izbjeći udarac u njega pa sam prošao malo desno od auta, prednji kotač je proklizao na pijesku uz rub ceste i pali smo na lijevi bok. Nasreću supruzi nista, motor samo dvije crte na plastici i pukao lijevi retrovizor, ali je meni puklo lijevo koljeno , u Dubrovniku sam na traumatologiji operiran , i sve je pod kontrolom, sad sam kod kuće, čekam drugu operaciju rekonstrukcije ligamenata.
[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 16 srp 2013, 19:37

A je..m mu sve, drz se, valjda ce te dobro zakrpati, koljeno je zeznuta stvar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 17 srp 2013, 19:37

forumski kolega zelim ti sto brzi i laksi oporavak i drzi se dobar 
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 24 srp 2013, 06:17

Barte želim ti čim brži oporavak i da bude sve u redu sa koljenom.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 24 srp 2013, 12:52

Šta reći osim što uspješniji oporavak,
ne očajavaj, nadam se da će operacija proteći dobro,
i da ćeš što prije sjesti na dva kotača.
dobar cuga sretno
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 24 srp 2013, 13:36

Jučer je kawac stigao kući, bio je u Splitu , čekalo se da prijatelj iz S. Broda ide kamionom ili kombijem po njega.
Upalio sam ga u garaži, srce mi je zaigralo ali to je trenutno jedino što mogu u vezi motora, tek na proljeće se nastavlja dalje, nažalost. Bar je motor ispravan kad ja nisam, haha, pukao je lijevi retrovizor , ogreban je malo vizir i svega jedna crtica na lijevom uhu koje nosi žmigavac, takodjer je pogreban lijevi kofer koji je spasio bolju polovicu, njoj nije ama baš ništa bilo nasreću.
A koljeno ko koljeno, to je jebena ozljeda i oporavak je minimum pola godine pa nadalje.
Život ide dalje, uvijek se nadajmo boljem, čuvajte se malo sami , a malo nas možda sačuva i onaj gore.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimepet 26 srp 2013, 12:32

Bart je napisao/la:
Život ide dalje, uvijek se nadajmo boljem, čuvajte se malo sami , a malo  nas možda sačuva i onaj gore.

ovo si jako dobro napisao dobar 

drago mi je da si ti relativno dobro,a i bike Smile 

ko sto sve,tako ce i to proci,
proljece je blizu i nazad u sedlo....biker2 

drzi se dobar 
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesub 27 srp 2013, 16:19

Hvala decki, treba pozitivno misliti, ne vracati se u proslost, iskoristiti ono sto imas sada, i od te tocke ici naprijed, sto nas ne ubije ucini nas jacim.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimepon 29 srp 2013, 21:21

E #ebi ga, ne volim čitati ovakve stvari, žao mi je Bart zbog ove nezgode! Vidio sam još proši tjedan da je ova tema osvježena, ali sam (krivo) pretpostavljao da se piše o motoru, a ne o ovome!

Želim ti da čim prije ozdraviš i zaliječiš rane, do sljedeće sezone na ovo već budeš zaboravio. Cool 
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 25 oľu 2014, 17:53

Ponovo na cesti!
Dragi prijatelji, danas, nakon devet mjeseci  i dva dana ponovo  na motoru, samo do tehničkog i nazad, ali i to je bilo dovoljno za početak, za vikend ako bude lijepog vremena u prvi đir nakon dugo vremena.
Noga još boli ali dovoljno je dobra za normalno funkcioniranje , mada uz veliki oprez.
Vidimo se na cesti! biker2 roker dobar
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 25 oľu 2014, 20:42

roker dobar cuga 

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 25 oľu 2014, 21:51

Bart je napisao/la:
Ponovo na cesti!
Dragi prijatelji, danas, nakon devet mjeseci  i dva dana ponovo  na motoru, samo do tehničkog i nazad, ali i to je bilo dovoljno za početak, za vikend ako bude lijepog vremena u prvi đir nakon dugo vremena.
Noga još boli ali dovoljno je dobra za normalno funkcioniranje , mada uz veliki oprez.
Vidimo se na cesti! biker2 roker dobar
nadam se da ti prva vožnja neće biti do mene na pivo scratch 
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimeuto 25 oľu 2014, 22:00

Munja je napisao/la:
Bart je napisao/la:
Ponovo na cesti!
Dragi prijatelji, danas, nakon devet mjeseci  i dva dana ponovo  na motoru, samo do tehničkog i nazad, ali i to je bilo dovoljno za početak, za vikend ako bude lijepog vremena u prvi đir nakon dugo vremena.
Noga još boli ali dovoljno je dobra za normalno funkcioniranje , mada uz veliki oprez.
Vidimo se na cesti! biker2 roker dobar
nadam se da ti prva vožnja neće biti do mene na pivo scratch 

Neće zato što je tvoj red da prvo ti dođeš do mene na pivo , hehe  cuga 
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 08:20

Bart je napisao/la:
Ponovo na cesti!
Dragi prijatelji, danas, nakon devet mjeseci  i dva dana ponovo  na motoru, samo do tehničkog i nazad, ali i to je bilo dovoljno za početak, za vikend ako bude lijepog vremena u prvi đir nakon dugo vremena.
Noga još boli ali dovoljno je dobra za normalno funkcioniranje , mada uz veliki oprez.
Vidimo se na cesti! biker2 roker dobar

Odlična vijest! Drago mi je da si se oporavio, a taman počela sezona! Uživaj!  dobar biker2
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 10:13

Sretno!
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 10:32

Ajde , hvala bogu .  biker2 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 12:48

biker2  sretno i polako  geek 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 14:57

Very Happy 
laganini pa na pivu kod onog privatnika......tu kod Gradiške
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 16:57

Hvala na dobrim željama, bit će i pive i vožnje, samo lagano. dobar 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2014, 20:19

odlicna vijest,a vjerujem da je bio i poseban osjecaj nakon toliko vremena  roker roker 

sretno i drago mi je zbog tebe  dobar 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK   Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz  OK - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kawasaki ER6N, nije chopper al je skroz OK
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gas sajla za Kawasaki er6n
» Novi bike Kawasaki er6n
» moji ... (Kawasaki er6n,zephyr 750)
» ...nije chopper

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: