Početna stranicaPretraľnikulje za zing 125 610RegistracijaLogin

 

 ulje za zing 125

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
simke81
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 42
Prebivalište : Subotica,Vojvodina
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 13.08.2012

ulje za zing 125 Empty
PostajNaslov: ulje za zing 125   ulje za zing 125 Icon_minitimepon 13 kol 2012, 13:25

Pozdrav svim zing-asima...ja sa iz Subotice i posedujem Kymco Zing 125cc 2001 godiste,jako ga volim otisli smo sa njim sa suprugom na more 2000km za 5 dana i izdrzao nas je bez ikakvih problema...ali ima nesto sto mi ne da mira i to je zvuk u motoru koji se cuje kao da dolazi od ventila.e sad ja sam ventile stelovao i sad sam ih podesio jako dobro.ali jos uvek ima neki zvuk koji me zeza a i menjac takodje.pa sam vas hteo zamoliti ako neko zna mozda,kad upalim motor menjac radi perfektno i taj zvuk se ne cuje,ali kad se motor zagreje onda se pojavi taj zvuk i menjac tesko radi,moram ga sa gasom izbacit iz brzine i tesko prebacujem brzine na dole..posto koristim SILKOLENE 15w 50 ulje,a citao sam da puno njih stavlja 10w 40,pa neznam da li mi se to desava zbog ulja ili??

Izvinjavam se sto sam otvorio zbog ovoga novu temu ali nisam nasao kako da odem na forum sa vec postojecom temom.unapred hvala svima vama geek
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

ulje za zing 125 Empty
PostajNaslov: Re: ulje za zing 125   ulje za zing 125 Icon_minitimepon 13 kol 2012, 13:35

prebacit ću ti temu u za to predviđen forum ,a tebe bi zamolio da se prvo predstaviš u kratko u knjizi članova dobar
[Vrh] Go down
 
ulje za zing 125
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kymco Zing ulje
» Ulje za VN 900
» Ulje za Four-ku
» Ulje
» Ulje u Venox

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: