Početna stranicaPretraľnikRavnanje rezervoara 610RegistracijaLogin

 

 Ravnanje rezervoara

Go down 
+3
Karlo
crocopzmaj
lex.stomp
7 posters
Autor/icaPoruka
lex.stomp
man
man
lex.stomp


Broj postova : 47
Godina imam : 44
Prebivalište : Varazdin
Vozim : Keeway superlight 125
Na forumu od : 24.01.2012

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 18:22

Pozdrav,

zanima me kako bi se najbolje moglo ovo izravnat i koliko bi to otprilike došlo?
Hvala

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/69/img20120609175107.jpg/
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 18:41

odgovor će ti najprije dati netko od majstora na forumu, ali od odgovora imam pitanje:

kako?!
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 19:02

Ako si to savio jajima onda si momak i po . Rolling Eyes king
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 19:58

...ili je sad cura i po! Very Happy (sorry za Off....morao sam!) glup
[Vrh] Go down
lex.stomp
man
man
lex.stomp


Broj postova : 47
Godina imam : 44
Prebivalište : Varazdin
Vozim : Keeway superlight 125
Na forumu od : 24.01.2012

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 20:09

Kolko god ste precijenili moja muda ipak nisu tak velika,kupio sam ga takvog.Tip veli da nije pao u vožnji nego da se prevrnuo u garaži i lupio rezervoarom u nekaj al ne sjećam se više u kaj.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 20:33

Da se poravnati , ima različitih metoda, ali moje mišljenje je da kreneš u nabavku polovnog ispravnog.

dobar

cijena za komplet reparaciju cca 1000 kuna +/-

Treba grijati, navarivati izbijač, peglanje (koliko je moguće) te lakirerski posao..
[Vrh] Go down
lex.stomp
man
man
lex.stomp


Broj postova : 47
Godina imam : 44
Prebivalište : Varazdin
Vozim : Keeway superlight 125
Na forumu od : 24.01.2012

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimesub 09 lip 2012, 21:34

ZIGGY je napisao/la:
Da se poravnati , ima različitih metoda, ali moje mišljenje je da kreneš u nabavku polovnog ispravnog.

dobar

cijena za komplet reparaciju cca 1000 kuna +/-

Treba grijati, navarivati izbijač, peglanje (koliko je moguće) te lakirerski posao..

Hvala na info dobar
Iskreno,nisam mislio da je to tolko skupo.sve mi se čini da će ostat tak kak je.ili možda stavim neku torbu na rezervoar i bok
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimened 10 lip 2012, 00:07

...ovo bi tribalo vidit uživo da bi se dala točna procjena posla, postoje vakumski izbijači koji se koriste za ovakve stvari...
...varenje ni slučjno, ono ostavlja nikro pukotine kroz koje probiju benzinske pare i lak/boja/kit se počnu odizat...
...osim toga uništavaš unutarnju zaštitu od krozije i prije ili kasnije rezervar će pustit...

..imam doma izbijač pa ti mogu stavit slike da vidiš o čemu se radi...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
lex.stomp
man
man
lex.stomp


Broj postova : 47
Godina imam : 44
Prebivalište : Varazdin
Vozim : Keeway superlight 125
Na forumu od : 24.01.2012

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimened 10 lip 2012, 09:31

ica je napisao/la:
...ovo bi tribalo vidit uživo da bi se dala točna procjena posla, postoje vakumski izbijači koji se koriste za ovakve stvari...
...varenje ni slučjno, ono ostavlja nikro pukotine kroz koje probiju benzinske pare i lak/boja/kit se počnu odizat...
...osim toga uništavaš unutarnju zaštitu od krozije i prije ili kasnije rezervar će pustit...

..imam doma izbijač pa ti mogu stavit slike da vidiš o čemu se radi...

e super,ako ti se da postaj mi sliku da vidim o čemu se radi dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimened 10 lip 2012, 14:17

ica je napisao/la:
...ovo bi tribalo vidit uživo da bi se dala točna procjena posla, postoje vakumski izbijači koji se koriste za ovakve stvari...
...varenje ni slučjno, ono ostavlja nikro pukotine kroz koje probiju benzinske pare i lak/boja/kit se počnu odizat...
...osim toga uništavaš unutarnju zaštitu od krozije i prije ili kasnije rezervar će pustit...

..imam doma izbijač pa ti mogu stavit slike da vidiš o čemu se radi...

Slažem se ica, postoje puno modernije tehnike izvlačenja i ukoliko imaš vakumski izvlakač onda Lex.stomp nemaš tu šta razišljati,
Vezano za grijanje i navarivanje da ostanu provari to je istina , ali lako se riješi čišćenje sa elektrolizom i ubacivanjem keramike za naknadnu zaštitu.
Ali opet napominjem isplativost .
Ovakako ulubljen rezervoar je neisplativo popravljat ( mislim da sam to naveo) jer bez uvrede ne radi se ovdje o Road Star Warrioru već o kineskom motociklu, i uz malo truda vjerujem da bi negdje mogao izroniti kakav u dijelovima.
dobar

Ne znam da li je itko vidio da na otpadima imate najviše rezervoara jer su popravci cjenovno u egalu sa zamjenskim.
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimened 10 lip 2012, 15:38

imas pp
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimened 10 lip 2012, 15:51

poprvak ovog rezrvara je oko 800 kuna sa lakiranjem pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
lex.stomp
man
man
lex.stomp


Broj postova : 47
Godina imam : 44
Prebivalište : Varazdin
Vozim : Keeway superlight 125
Na forumu od : 24.01.2012

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimened 10 lip 2012, 16:44

ZIGGY je napisao/la:
ica je napisao/la:
...ovo bi tribalo vidit uživo da bi se dala točna procjena posla, postoje vakumski izbijači koji se koriste za ovakve stvari...
...varenje ni slučjno, ono ostavlja nikro pukotine kroz koje probiju benzinske pare i lak/boja/kit se počnu odizat...
...osim toga uništavaš unutarnju zaštitu od krozije i prije ili kasnije rezervar će pustit...

..imam doma izbijač pa ti mogu stavit slike da vidiš o čemu se radi...

Slažem se ica, postoje puno modernije tehnike izvlačenja i ukoliko imaš vakumski izvlakač onda Lex.stomp nemaš tu šta razišljati,
Vezano za grijanje i navarivanje da ostanu provari to je istina , ali lako se riješi čišćenje sa elektrolizom i ubacivanjem keramike za naknadnu zaštitu.
Ali opet napominjem isplativost .
Ovakako ulubljen rezervoar je neisplativo popravljat ( mislim da sam to naveo) jer bez uvrede ne radi se ovdje o Road Star Warrioru već o kineskom motociklu, i uz malo truda vjerujem da bi negdje mogao izroniti kakav u dijelovima.
dobar

Ne znam da li je itko vidio da na otpadima imate najviše rezervoara jer su popravci cjenovno u egalu sa zamjenskim.

Ma u pravu si,nikako mi se ne isplati sad s tim zafrkavat jer nisam baš pri lovi nešto extra.Ostavit ću tak kak je i eventualno stavit neku malu tank torbu gore(ako ima ko kakvu za prodati nek se javi na PP).
Mislim da ću ga ionak mjenjat u neko dogledno vrijeme za nekaj jače.Mada sam u principu i prezadovoljan jer taj motor neobjašnjivo malo troši a lijepo ga je vozit.Muči me samo to kaj mu fali snage u pretjecanju.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 16:26

...nešto me net zadnjih dana zeza pa nisam stiga ranije stavit slike...
...evo ovako izgleda set za izvlačenje...
[img]Ravnanje rezervoara Izbaciva001 [/img]

...ovaj mehanizam se koristi za kontrolirano izvlačenje...


[img]Ravnanje rezervoara Izbaciva002 [/img]

[img]Ravnanje rezervoara Izbaciva005 [/img]

..."priljepci" u setu dolazi samo nekoliko osnovnih oblika, a ima ih cijela paleta za izvlačenje i najzahtjevnijih udubljena mada ova alatka nije svemoguća, sve ovisi o dubini udubljenja i sama pozicija na rezervaru ( tvoje nebi triba bit problem )

[img]Ravnanje rezervoara Izbaciva003 [/img]

...i na kraju ključna stvar....
...patrona za "vruće ljepilo" visoke čvrstoće, nimalo slična onoj koju koriste majke/žene/ljubavnice u izradi božićnih aranžmana..


[img]Ravnanje rezervoara Izbaciva007 [/img]

..ako imaš kakvih pitanja samo reci...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Sponsored content





Ravnanje rezervoara Empty
PostajNaslov: Re: Ravnanje rezervoara   Ravnanje rezervoara Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ravnanje rezervoara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» cep rezervoara dragstar
» Rezanje rezervoara
» eletroliza rezervoara???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: