Početna stranicaPretraľnikEMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI 610RegistracijaLogin

 

 EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Empty
PostajNaslov: EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI   EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Icon_minitimesri 04 lip 2008, 13:30

Kao klinacu nije mi prošla niti jedna motokros utrka (EP ili SP) na najljepšoj i najzahtjevnijoj stazi u Mladini kraj Jastrebarskog, i onda obavezno sa svojim BMX-om skakanje do kuće i brza vožnja po makadamu......, stoga VAS sve koji volite ovu vrstu sporta POZIVAM na EMX2 prvenstvo Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja na našoj najboljoj i svjetski poznatoj stazi Mladina
Priredba inače počinje već u petak, prijamom prvih gostiju i tehničkim pregledima. U subotu će biti kvalifikacijski dan, a u nedjelju uzbudljiva finala. Start prve utrke bit će točno u podne, u 13,00 sati bit će svečano otvaranje, a od 13,30 nastavak natjecanja. Proglašenje najboljih oičekuje se oko 17,30 sati. Ulaznice će biti po popularnoj cijeni od 50,00 kuna, a gledatelji s kupljenim ulaznicama imat će šansu dobiti zanimljive nagrade, među kojima je navrijednija, kao i prošle godine, skuter marke Honda, dar zlatnog sponzora Hrvatskog auto kluba.

izvor: www.motocross-jaska.com

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Empty
PostajNaslov: Re: EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI   EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Icon_minitimesub 07 lip 2008, 16:15

bio sam danas sa sinom na stazi, kvalifikacije za sutrrašnje finale............ ludilo do neba, kao se klinci voze, blato do jaja, padova .................. lol!
malo nas je kiša oprala, ali nema veze.

2 klesso kaj ti nebuš išel ? pa to su tvoji chopper

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Empty
PostajNaslov: Re: EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI   EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Icon_minitimesub 07 lip 2008, 21:16

aaaaa. fala sto si me podsjetio!!!! Totalno sam zaboravio. Sutra sam tamo, pa ako naidjes moze cuga

Jedino ne znam hocu li s raketlinom (The Black Beast), paKLEnim ili autom :-)
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Empty
PostajNaslov: Re: EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI   EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Icon_minitimesub 07 lip 2008, 21:31

išel budem sa malim,vidimo se

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Empty
PostajNaslov: Re: EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI   EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EMX2 prvenstvom Europe u motokrosu, 7. i 8. lipnja u MLADINI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Motocross u Mladini 05.09.2010
» MK OSIJEK - 25. - 27. lipnja 2010.
» Hello from Europe
» Star-riders Europe
» West Coast Choppers-Europe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: