Početna stranicaPretraľnikMK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI

Go down 
+15
Ivan27
boober1
Kicho
Harry
Vilko
klesoo
Mačak
Mr.DJ
chipo
Safet(y)
Karlo
Bart
Acyd
Free Spirit
cro.chopper
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 13:58

ZIGGY je napisao/la:
Acyd je napisao/la:
Bilo nas je 30-ak,od toga barem 10 parova i nitko od nas nije platio ulaz ako je došao motorom. Ovo je odgovor iz prve ruke...a ne rekla-kazala!

Meni nisu ( mojoj ženi) , ali dvojici klubskih prijatelja su naplatili i nisu dali ući.Ja nisam htio platiti i već sam se spremao okrenut kad je lik rekao .. posprdno ..ajd teraj..

Al svejedno, standardno dobra zabava.

i ti si nakon toga svejedno ušao!!! Evil or Very Mad

ne bi me vidjeli s takvim ponašanjem ni da oni meni plate Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 15:34

Ljudi sory Question Question Question Exclamation
Ja zbog nekih poslovnih obaveza u petak nisam ni bio A u subotu sam išao tek u kaaasnim većernjim satima (nisam se zadržao dugo jer sam išao sa puta ) tako da nisam
neka osoba koja može dati neke odgovore A cak nisam ni clan tog kluba A koliko znam ulaz se NIJE naplaćivao suvozačima al moje znanje je izgleda krhko..
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 17:15

Vilko, mi smo došli još u petak i nismo platili ali dosta ljudi iz Broda je platilo za suvozače, i Ziggy je potvrdio, meni je to sve skupa bezveze sa plaćanjem, zabava je bila dobra i moto suret kao takav je bio skroz OK.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 23:43

merla je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Acyd je napisao/la:
Bilo nas je 30-ak,od toga barem 10 parova i nitko od nas nije platio ulaz ako je došao motorom. Ovo je odgovor iz prve ruke...a ne rekla-kazala!

Meni nisu ( mojoj ženi) , ali dvojici klubskih prijatelja su naplatili i nisu dali ući.Ja nisam htio platiti i već sam se spremao okrenut kad je lik rekao .. posprdno ..ajd teraj..

Al svejedno, standardno dobra zabava.

i ti si nakon toga svejedno ušao!!! Evil or Very Mad

ne bi me vidjeli s takvim ponašanjem ni da oni meni plate Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz

Vidi , jasno da je došlo do generalnog zajeba, ali dečki koji su bili na ulazu nemaju blage veze o klubskoj sceni u našoj maloj prčiji.Zbog toga smo ostali pribrani i uspjeli nagovorit na kraju da Zeljo( stariji član kluba) ne plati ulaz koji se vozio sa predsjednikom jer je došao sa Raba u 5-12 kao hitna pošiljka i ostavio auto u gradu da ne vozi pijan.

Nije tu kriv MK B. već krivi ljudi na ulazu.

Za ostalo MK B dobar za organizaciju !

Vidimo se i sljedeće godine.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 23:48

Ma ljudi moji. Stvarno mi je puno oko više ovoga u vezi brodskog partija i plaćanja ulaza... Recite mi samo jednu stvar, jer ne znam - je li ikako moguće da netko napokon više odbaci tu praksu naplaćivanja i da se zatvori financijska konstrukcija i da se zaradi na prometu ili slično?!?.. Je li moguće da je toliko bitan financijski dio od karata?...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Gost
Gost




MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 00:03

asy je napisao/la:
Ma ljudi moji. Stvarno mi je puno oko više ovoga u vezi brodskog partija i plaćanja ulaza... Recite mi samo jednu stvar, jer ne znam - je li ikako moguće da netko napokon više odbaci tu praksu naplaćivanja i da se zatvori financijska konstrukcija i da se zaradi na prometu ili slično?!?.. Je li moguće da je toliko bitan financijski dio od karata?...

Gle Asy, to je ipak pomalo prekompicirana štorija.
Činjenica je da ovako veliki susreti se moraju pokriti jer je to prioritet za grad Brod.Ja sam za naplatu ali samo posjetiteljima koji su došli na kirvaj ( čitak feštu).
Moto populacija ne bi trebala platiti upad.

e sad, recimo u Srbiji je plaćanje upada za motoriste stvar časti i međusobnog pomaganje (ne)prijateljskim klubovima. ( Posjetitelji NE plaćaju upad). Kod nas to nije zaživilo niti neće.

Evo mi ove godine izbacijemo upad ( simboličnih 20 kuna) jer pravimo MOTO rock party za prijatelje i putnike namjernike dobar
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 00:09

ZIGGY je napisao/la:

Nije tu kriv MK B. već krivi ljudi na ulazu.


.

????

a šta rade ljudi koji nemaju veze sa MK na ulazu na MK susret?????

i onda se TO još uvijek naziva moto susret???????


smiješno.


over and out... (ne želim više pisati o ovome...)
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Gost
Gost




MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 00:26

merla je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:

Nije tu kriv MK B. već krivi ljudi na ulazu.


.

????

a šta rade ljudi koji nemaju veze sa MK na ulazu na MK susret?????

i onda se TO još uvijek naziva moto susret???????


smiješno.


over and out... (ne želim više pisati o ovome...)

Valjda mlade snage, ja dečke ne poznam bajdvej.


Pošteno, također i od mene. Sleep
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 00:34

prijatelju Asy ja stvarno mislim da mk Brod ima više štete od tih karata nego plusa al to je problem koji će vjerovatno oni ii morati riješiti,
ja mislim da je veći problem ovaj što Ziggy spominje a to se odnosi na likove koji uopće ne poznaju nikakvu klubsku scenu niti ljude iz klubova
A (veliko a) rade na ulazu i naplaćuju karte.Mislim da u klubu Brod 90 % ćlanova nepozna nikakvu scenu niti živi klubski život ( o bože što serem)
jedino treba pohvaliti grupu ljudi koja to vuće i iz godine u godinu je umornija.
Samo da napomene to su veliki susreti i veliki troškovi mislim da ove godine policija za osiguranje susreta i za zatvaranje državne ceste da bi se održala
trka ubrzanja uzela ili fakturirala raćun na oko 120.000 kn .Onom tko pravi nekakve susrete ili nekakve druge zabave tj osobi koja ima iskustva sa organiziranjem
nećega sve je jasno .Da koliko ja znam OVE godine NIJE trebao biti ulaz ALI pošto grad brod nije dao niti kune kao što je obićno davao ulaz se je morao odraditi.
Jbg ja sam platio ulaz mome sinu koji ima 14 godina i još sam platio dijeci koja nisu imala a iz njegovog su razreda .Jbg .Neznam koliki su raćuni a to mk brod plati
udrugi SJP (za one koji neznaj čitaj specijalna jedinica policije) koji rade na šankovima a sa tom lovom što im da mk brod dećki održavaju spomenike od svojih prijatelja
koji su poginuli za ovu državu npr.u Vukovaru,Velebitu itd tako da mk brod tu poslje susreta jako tanko piški i nema tu love jer sve se plaća ,a da plaćaju se i grupe ,,strip.tete
nagrada u utrci ubrzanja mislim oko 1500 eura za obe klase itd.nebranim nikoga al to je tako otprilike a da ne govorimo o bajkerima (/al sam se raspiso upm.) koji ponesu pola konzuma ,kauflanda i onda u hladu dva dana roštiljaj i piju svoje pivo i budu na susretu a jedino koristi imao todorić.I dok oni fino roštiljaju njima sviraju grupe koje netko treba platit a potrošaći tj mi jedemo svoje kobasice,pijemo svoje pivo a da napomenem ja znam i ljude koji idu na susret sa 100 kn a vrate se nakon dva dana sa 150 nemoj me e jbg zato ulaz .
Neda mi se više srati , jer mi slavonci znamo da ovi što seru po forumima za ulaz i da u SLavonskom Brodu na motorijadi i nebude ulaz oni će otić u Umag jer je to ipak umag a ne sl.brod.
E zato ulaz.
Da ajd kad već pišem da napišem ukratko zašto suvozaći plaćaju EEE zato što prijašnjih godina frajer upali motor ide po pivu u konzum pa onda kad se vraća pun ko brod još ga ustopa neko i on ga kao svog suvozaća uveze u prostor gdje se održava susret.Dakle frajer uneo svoje piće ,klopu, povezo nekog lika i gdje je tu pravda. A ja bi volio sad da se nas 10-tak skupi pa da odemo negdje na susret pa ponesemo pola janjeta ,pola svinje pa to fino zalijemo pivom iz konzuma fino se izljubimo sa domaćinom koji negdje žuri ,nema vremena kao sav je rastrgan (kurac je rastrgan neplaća mu se nikome ni voda) pa se ljepo islikamo i sve to stavimo na forum i fejs i mi smo super prošli bili na susretu potošili više baterije u aparatima nego love itd (uf bolje da stanem)

THE END


ZATO ULAZ BAJKERI MOJI rendeer
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 00:44

Vilko je napisao/la:
prijatelju Asy .........



Evo Vilko je u malo dužem tekstu objasnio štoriju koju ja nisam istipkao, ali manje više je poznata.
Ja sam oduvijek bio za suport bilo kojeg kluba , makar se radilo i o quorumskm klubu sa predznakom moto ,iako su dobri lovci krivolovci.

jesam li rekao da je over and out.. ev ..

Suma sumarum, odličan vikend roker
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 01:06

Ma ziggy nije moje da branim mk brod zabole me ona stvar al stani malo ako netko nešto priređuje normalno ja da i mora sve platit.
Nisam još rekao da je svirao u petak Psihomodo pop a u subotu divlje jagode a samo bina sa razglasom je oko 70.00 ALO o ćemu više
palamuditi.
Vijerovatno će mk brod psihomodopop platiti u drvima a divlje jagode u ugljenu-ma mislim .
Sve je to wc i STVARNO u ovoj našoj državi svaki trud je na stupu srama i onda se pitamo kako scena slabi pa normalno da slabi
jer kad ljudi vide koji hoće raditi da će biti popljuvani odustaju i onda dođe vikend ideš negdje na susret u vatrogasni dom gdje izbija osigurać svakih pet minuta
ili dođeš na livadu a likovi sviraju na kamionu sa podignutom ceradom al jebiga NEMA ULAZA i nema veze što je piva topla i što ćevape pravi teta od 100 godina
100 kg i u trenerci ABIBAS sa podvrnutim nogavicam i rukavioma jer joj je toplo a i doktor joj je to preporućio jer tako odjevena skida očni tlak nemoj me
ajd sad rendeer
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 01:09

vilko je dotaknuo problem, ali problem je uvijek financijski!!!!!!!!!!

Zato imamo mogucnost ici ili ne! Nitko nas ne moze prisiliti (osim neke) da radimo one sto ne zelimo!

SB i Umag su veliki projekti koji organizatoru trebaju donijeti neku lovu. Tu se vrte stotine tisuca kn... Eh, kada se u neko mjesto sleti 10 000 ljudi, onda cijela zajednica (grad, zupanija, kafici,...) trebaju prepoznati svoj interes i izvuci lovu od gosta, a kod nas to nije slucaj! Rijetki su bikeri koji od doma nose pol svinje i gajbu piva, a na susret dolaze radi glazbe i druzenja. Vecina ipak popije i potrosi na susretu ili okolnim birtijama. Da si bio u KA, vidio bi kako je grad nespreman docekao tisuce ljudi!

Kada motorijade budu feste KLUBOVA, u klupskim prostorima, onda ce pozivati svoje prijatelje, oni ce doci i "podrzati"domacina - otprilike kako se to radi na svadbama. Sve je gratis, ali red je - platiti Smile

Nemojte pretjerivati s pljuvanjem, jer vas nitko ne tjera ni na sto!
Wink

[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 01:17

Ja stvarno nemam namjeru nikog pljuvat i nemam takav odgoj govorim sve iz osobnog iskustva.
Stojim iza svake svoje izjave.
dobar
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 01:29

nisam mislio na tebe, vec na svekoliko clanstvo foruma.

Uhvatili su se tog placanja k'o pijan plota. I ja sam onomad kritizirao ekipu, ali ne idem tamo, pa me nije puno ni briga. A zamisli, u SB sam zivio i majka mi je jos tamo, trebao bih osjecati nesto prema tom gradu i ekipi.... ali ne privlaci me dernek za svekoliko pucanstvo.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 01:54

Klesoo sve pet al da je dernek za svekoliko pucanstvo je al da ga se treba platit i to je .
Ma imam par prijatelja koji su u samom vrhu organizacije i znam šta prolaze te dane pa
mi onda bude malo krivo al to je to.
Jućer sam sijedio sa jednim prijateljem koji mi je rekao da im je želja još stisnut zube i
iduće godine napraviti 10.ti moto susret a onda prepustit tu man.mlađim a šta ce se
onda događati živi bili pa vidjeli ,ALI moje mišljenje ja da brod i moto scena ostaje bez jednog
događaja koji malo ljude bar na trenutak udalji od surove stvarnosti.Jbg.
dobar rendeer biker2
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 02:49

..nisam se imao namjeru opet ukljucivati u ovakvu raspravu, ali ipak imam potrebu jos jednom o ovome reci svoje misljenje... iagree Vilko je to lijepo objasnio, onako iskreno... dobar


..svi imaju slobodan izbor kamo ce ici i kome svoje novce ostaviti.. i taj izbor nikome ne daje za pravo da pljuje po necijem trudu i radu.. kritika da, ali ne i obezvrjedjivanje necije muke.. decki su ulozili i novce i sebe u cijeli projekt.. to je njihova ideja i njihova vizija oko organizacije dogadjanja.. s druge strane, jedan drugi susret dize se u nebasa, a gotovo nikome ne smeta sto za dolazak na prasnu livadu SVI moraju platiti ulaz i za to dobiti sto? .. mlako pivo?.. ali taj susret je IN... i takvih primjera ima koliko hocemo..

..dakle da se vratim na pocetka.. svatko ide kamo hoce i kad hoce, barem dok je slobodni vozac.. ako ima boje na ledjima, tada to vise opet nije njegov izbor, nego politika kluba, ali to je vec za neku drugu temu...

..i za kraj, da ne bismo i opet previse wc o ovoj stoput prozvakanoj temi, ima li kakvig slicica.. ako ne bendova i pijanih bajkera, a onda barem tete cice ? Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 06:40

Evo ti jedna kad si navalio .

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 2v8mzd0
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 08:38

Zaista je moto susret u Brodu veliki događaj, i želim mu da uspije u svakom pogledu, organizacija takvog događaja je vrlo komplicirana stvar, to svi znamo, i zato skidam kapu ljudima koji se uopće upuštaju u današnja recesijska vremena u takvo što. Udovoljiti svima je nemoguća misija, ali mislim da je glavni krivac za sva nezadovoljstva sveopća kriza koja za sobom povlači mnogo čega, nema se para , ljudi postaju nervozni, nazadovoljni, sve im smeta. Svi se pokušavamo dobro zabaviti ali moramo paziti i na kućni budžet (ne mislim na one kojima lova nije problem), tako da nevidim ništa loše ako se ponese nešto i sa sobom u bisagama, bio sam tamo dva dana i noći i da sam sve što sam pojeo i popio platio po birtaškim cijenama za mene i suprugu to bi bilo previše , ovako sam to učinio pola-pola, nešto smo ponijeli ali potrošili smo i pod šatorom MK Brod sasvim pristojnu svotu novca ( a i donio sam nešto bonova kući skojima sad mogu obrisati dupe). A treba mislit i na predstojeće vikende, moto scena ide dalje,valja posjetiti još poneke susrete.
Ovo sa plaćanjem više nema smisla komentirati to će oni sami morati riješiti, ali broj skuteraša i nemotorista na ovom susretu je debelo prevelik i očito je da se njima mora naplatiti ulaz, dijelom da se nešto zaradi, a dijelom da se smanji broj "uljeza".
Dolazimo i dogodine , ma što bilo. dobar dancingbanana
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 08:51

Ajd da napravim još SVOJ neki kraj za ovu temu pa da kažem da sve te grupe koje sviraju na moto susretu
a glase i drže se kao neke zvijezde MORAŠ ih platiti i po mjesec ranije.Pa nece davor gobac iliti psihomodopop
a to vrijedi i za divlje jagode cekati fajrunt da sve završi pa da im daš lovu onako po 10 .20 kn u novčanicama.
A da tu je i zamp .....
MIslim da je hladni start koliko sam upucen oko 150.000 kn a ostalo poslje programa ,bonovi,jambo plakati ,plakati
komunalac,vatrogasci,osiguranje,,hitna sa osobljem (ove gobine zigiyeva ekipa sponzorirala hitnu pomoc )itd...

Ma jedva cekam da se dogodi ono klesinoo da motosusreti budu klupski i da svaki klub organizira nešto
u svom nekom prostoru pa da pozove svoje prijatelje da ih pocasti onako prijateljski gratis,ma da ja vidim
koji su to klubovi ,
Klub kojeg sam ja pripadnik NAJVJEROVATNIJE u buducnosti ce to i raditi a to smo vec i radili
samo dan prije našeg partya a to znaju i neki naši dragi forumaši koji su bili naši gost.i

Da zaboravio sam još i rasvijeta cijelog poloja i nekoliko kilometara kablova ,agregati i sve to u suradnji elektre
jer da bi se to sve nahranilo strujom treba ,puno,puno.(bina,aparati ,šatori) a o 30-tak wc nevrijedi ni prićat i o njihovom pražnjenju dva dana.
E tako možda sam ispao glup al tako otprilike ljudi moji stvare stoje.(cifre cu morat polako brisat jer one nisu za javnost al nek se zna OTPRILIKE)
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 09:37

Nemoj Vilko više Very Happy . Svakako onaj kome je ulaznica trn u oku sve nabrojano zanemaruje .
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 10:46

Nisam se zelio ukljciti u raspravu, jer tko sam ja da dajem svoje komentare, no sa druge strane sve "javne" pojave su tu da ih se komentira na ovaj ili onaj nacin, posebno na furumu, pa evo i mene.

Ustvari, nemam sta reci, klesso je sve rekao, cisto kao suza, zaista nije fer kritizirati PRIVATNU zabavu i davati instrukcije kako da se napravi. Meni je situacija jasna kao dan: kome se ide, neka ide, kome se ne ide, neka ne ide. Da li se placa ulaz ili se ne placa, to je do organizatora, a do posjetilaca je da li ce doci ili nece doci.

Realno, ovo je veliki susret, i nekako mi se cini realno da se naplacuje ulaz.

NO (PISEM VELIKIM SLOVIMA) GADI MI SE AKO ME NETKO POZOVE DA DODJEM KOD NJEGA/NJIH NA PARTY, PA MI JOS HOCE NAPLATITI ULAZ, JA DOSAO PO MAKSUZ POZIVU, A ON NIJE U STANJU NITI JEDNU PIVU DA PRIPREMI GRATIS - E, TO MI SE GADI. KOJI ME QRAC POZIVAS ONDA? DOCI CU I BEZ TEBE, AKO BUDEM ZELIO DOCI.

Skoro sam bio pozvan (sa povelikom ekipom) negdje na jedno mjesto (necu sad da tracam), a na kraju balade sam morao platiti 20 KM za ono na sto sam bio pozvan. Nije mi do 20 KM, niti sam miš mekinjaš, ali ne volim ove šeme da me netko POZIVA da mu (na)pravim promet.

Sto se tice Broda, privatni aranzman, privatna odluka kako ce se raditi, kome se svidja - bujrum, kome se ne svidja, dovidjenja. Malo sma grub, ali u realnosti je to tako.

Aj živjeli. Laughing
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 13:36

Ma Emire ti si u pravu i mi kao klub i ja kao pojedinac sam i smo pozvani X puta pa smo dobili made in China br.46 u guzicu,
ALI nikad nismo pljuvali i pisali po forumima o tom .
Tuđe kese se ne broje.Lave il jaši il sjaši.
Ajd sad rendeer biker2
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 01:27

Vilko je napisao/la:
Ajd da napravim još SVOJ neki kraj za ovu temu pa da kažem da sve te grupe koje sviraju na moto susretu
a glase i drže se kao neke zvijezde MORAŠ ih platiti i po mjesec ranije.Pa nece davor gobac iliti psihomodopop
a to vrijedi i za divlje jagode cekati fajrunt da sve završi pa da im daš lovu onako po 10 .20 kn u novčanicama.
A da tu je i zamp .....
MIslim da je hladni start koliko sam upucen oko 150.000 kn a ostalo poslje programa ,bonovi,jambo plakati ,plakati
komunalac,vatrogasci,osiguranje,,hitna sa osobljem (ove gobine zigiyeva ekipa sponzorirala hitnu pomoc )itd...

Ma jedva cekam da se dogodi ono klesinoo da motosusreti budu klupski i da svaki klub organizira nešto
u svom nekom prostoru pa da pozove svoje prijatelje da ih pocasti onako prijateljski gratis,ma da ja vidim
koji su to klubovi ,
Klub kojeg sam ja pripadnik NAJVJEROVATNIJE u buducnosti ce to i raditi a to smo vec i radili
samo dan prije našeg partya a to znaju i neki naši dragi forumaši koji su bili naši gost.i

Da zaboravio sam još i rasvijeta cijelog poloja i nekoliko kilometara kablova ,agregati i sve to u suradnji elektre
jer da bi se to sve nahranilo strujom treba ,puno,puno.(bina,aparati ,šatori) a o 30-tak wc nevrijedi ni prićat i o njihovom pražnjenju dva dana.
E tako možda sam ispao glup al tako otprilike ljudi moji stvare stoje.(cifre cu morat polako brisat jer one nisu za javnost al nek se zna OTPRILIKE)


roker cheers svaka cast
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 04:01

Vilko je napisao/la:
Ma ziggy nije moje da branim mk brod zabole me ona stvar al stani malo ako netko nešto priređuje normalno ja da i mora sve platit.
Nisam još rekao da je svirao u petak Psihomodo pop a u subotu divlje jagode a samo bina sa razglasom je oko 70.00 ALO o ćemu više
palamuditi.
Vijerovatno će mk brod psihomodopop platiti u drvima a divlje jagode u ugljenu-ma mislim .
Sve je to wc i STVARNO u ovoj našoj državi svaki trud je na stupu srama i onda se pitamo kako scena slabi pa normalno da slabi
jer kad ljudi vide koji hoće raditi da će biti popljuvani odustaju i onda dođe vikend ideš negdje na susret u vatrogasni dom gdje izbija osigurać svakih pet minuta
ili dođeš na livadu a likovi sviraju na kamionu sa podignutom ceradom al jebiga NEMA ULAZA i nema veze što je piva topla i što ćevape pravi teta od 100 godina
100 kg i u trenerci ABIBAS sa podvrnutim nogavicam i rukavioma jer joj je toplo a i doktor joj je to preporućio jer tako odjevena skida očni
tlak nemoj me
ajd sad rendeer

E to su bili moto susreti, tko ih se sjeća, mislim na ovu prikolicu zaplavljeno o.p.a.,,, kada su nagrade bile polomljene klipnjaćei i slićno i kada se je na susrete dolazilo zbog prijatelja ili neprijatelja svejedno je druženje uvijek bilo savršeno, ali jbg moram ipak reći i ja poneku; svi vi iz Broda jako dobro znate da je kod Vas uvijek bilo puno svijeta ( nebajkera ) i isto tako znate da ste ( dobro nisu svi ) od zarade išli na grobnik na par dana i da je klub to plačao od zarade i da ste uvijek dovodili zvučna imena kako bi privukli što više "naroda" i uvijek je zarada bila na prvom mjestu pa bi onda stvarno bilo dovoljno isprika tipa nismo to mi, pa mora se sve to platiti itd, treba biti pošten i reći ; da mi radimo moto susret, mega dernek za narod a motori su ovdje samo kolorit.

Bio sam sa svojom boljom polovicom u Brodu, nije mi nitko naplatio ulaz, ostavio sam oko 500kn sa gorivom naravo, sreo se sa nekoliko dragih prijatelja i uopće mi nije bilo bitno tko svira, kada želim nekoga slušati onda idem na njihov koncert, a na moto susret idem ipak radi druženja.
Ne želim nikoga uvrijediti, niti kritizirati a još manje nekome soliti pamet kako da nešto radi no ovo je moje mišljenje.
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 08:11

moto susret na kojem je više "civila,žena,djece i ranjenika" nije moto susret,nego pučko veselje na koje neki dođu i motorima ,a da se može bez ulaznica,može se
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Sponsored content





MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI   MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MK. Brod 9.MEGA BIKERS SUSRETI
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» MK BROD 10. MEGA BIKERS SUSRET 10.-12.05.2013
» Mega Bikers susreti u svibnju u Slavonskom Brodu
» MK BROD - Slavonski Brod 7.- 9. 05.2010
» MK BROD Slavonski Brod , 09. - 11.05. 2014
» MK BROD - Slavonski Brod , 13. - 15. 05. 2016.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: