Početna stranicaPretraľnik2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 2003 Harley-Davidson XL Custom

Go down 
+16
dac
lunaroid
Zlac
Bosqeto
MP86
pinky
Emil
Vladek
poč85
stain
Safet(y)
ica
cro.chopper
jsimic
nenad barinić
hrg
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
hrg
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : Dubrovnik
Vozim : Harley-Davidson Sportster Custom
Na forumu od : 08.03.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 18:56

Registracija je ostala ista, pa nisam lud da prijavljujem vecu kubikazu, ionako je preskupo Cool
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 19:05

hrg je napisao/la:
Registracija je ostala ista, pa nisam lud da prijavljujem vecu kubikazu, ionako je preskupo Cool
Pa normalno nisam ni mislio.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 19:37

hrg je napisao/la:
Registracija je ostala ista, pa nisam lud da prijavljujem vecu kubikazu, ionako je preskupo Cool

dobar
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
hrg
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : Dubrovnik
Vozim : Harley-Davidson Sportster Custom
Na forumu od : 08.03.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 19:55

Zlac je napisao/la:
hrg je napisao/la:
Registracija je ostala ista, pa nisam lud da prijavljujem vecu kubikazu, ionako je preskupo Cool
Pa normalno nisam ni mislio.

promijenio sam samo registarsku tablicu Very Happy Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: hrg; pet 30 oľu 2012, 19:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 19:55

ljepooooooooo dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 56
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 21:07

sve je super ( osim tablice.... Very Happy )

bravo dobar
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 23:16

Zakon! Dok sam imao Irona razmišljao sam o tom kitu za povećanje zapremine...koliko si dobio na snazi? Da li si u nekom trenu bio na stolu s njim?

[Vrh] Go down
hrg
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : Dubrovnik
Vozim : Harley-Davidson Sportster Custom
Na forumu od : 08.03.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimesub 31 oľu 2012, 11:16

lunaroid je napisao/la:
Zakon! Dok sam imao Irona razmišljao sam o tom kitu za povećanje zapremine...koliko si dobio na snazi? Da li si u nekom trenu bio na stolu s njim?


razlika u snazi i okretnom momentu je stvarno velika, tako da bih to preporučio svima. Ja sam stavio originalne kovane klipove bas namijenjene za tu preradu na 1200, nove cilindre a glave su ostale iste, promijenio sam i prednji prijenos - stavio 29 zuba a bilo je 27 i to je to, motor 30 000 km nakon prerade radi ko sat.

na stol ga nisam vodio, nije mi toliko bitno koliko ima konja. sve ovo sam radio jer sam relativno jeftino nabavio dijelove iz USA - komplet originalnih kovanih klipova i cilindara me dosao 550$, pa zasto ga onda ne pojačati
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimesub 31 oľu 2012, 20:42

Super. Hvala ti na odgovoru, baš me to zanimalo! Radio si sve sam? Čini mi se kao popriličan zahvat, pogotovo sa mijenjanjem pogonskog zupčanika...
[Vrh] Go down
hrg
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : Dubrovnik
Vozim : Harley-Davidson Sportster Custom
Na forumu od : 08.03.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimened 01 tra 2012, 22:47

lunaroid je napisao/la:
Super. Hvala ti na odgovoru, baš me to zanimalo! Radio si sve sam? Čini mi se kao popriličan zahvat, pogotovo sa mijenjanjem pogonskog zupčanika...

nisam mijenjao sam, ali moze se, nije problem. zupcanik odnosno remenicu isto nije problem promijeniti, samo bi bilo dobro imati kompresorski pistolj
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepon 02 tra 2012, 10:23

Hvala na odgovoru! I zadnje pitanje, u kitu su i ležajevi radilice ili se koriste postojeći?
[Vrh] Go down
hrg
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : Dubrovnik
Vozim : Harley-Davidson Sportster Custom
Na forumu od : 08.03.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepon 02 tra 2012, 16:53

lunaroid je napisao/la:
Hvala na odgovoru! I zadnje pitanje, u kitu su i ležajevi radilice ili se koriste postojeći?

ne, radilica i lezajevi ostaju isti, u biti jedina razlika izmedju 883 i 1200 masine je u cilindrima, klipovima, glavama i razlicitoj remenici.

za preradu imas vise opcija, mozes uzeti 1200 aluminijske klipove kakvi su na 1200 modelima, ali onda treba mijenjati i glave jer bi kompresija bila prevelika ili preraditi postojece glave.

ja sam uzeo isto orignalne klipove ali namijenjene preradi kada ne mislis dirati glave, ti klipovi su kovani i nesto skuplji nego obicni ali sam isao na tu opciju jer nisam htio kupovati nove niti obradjivati stare.

remenica moze ostati i ista, ja sam moju promijenio, smanjio mi se broj okretaja motora a na okretnom momentu sam dobio preradom na 1200. sa originalnim prijenosom bi jos bolje primao ali bi puno vise motor vrtio...

paljenje moze ostati isto, ja sam moje naknadno zamijenio twin-tec programabilnim, ali i s originalnim je radio odlicno.

[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepon 02 tra 2012, 19:55

Puno hvala na iscrpnom i preciznom odgovoru! Smile
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepon 02 tra 2012, 20:36

hrg je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Hvala na odgovoru! I zadnje pitanje, u kitu su i ležajevi radilice ili se koriste postojeći?

ne, radilica i lezajevi ostaju isti, u biti jedina razlika izmedju 883 i 1200 masine je u cilindrima, klipovima, glavama i razlicitoj remenici.

za preradu imas vise opcija, mozes uzeti 1200 aluminijske klipove kakvi su na 1200 modelima, ali onda treba mijenjati i glave jer bi kompresija bila prevelika ili preraditi postojece glave.

ja sam uzeo isto orignalne klipove ali namijenjene preradi kada ne mislis dirati glave, ti klipovi su kovani i nesto skuplji nego obicni ali sam isao na tu opciju jer nisam htio kupovati nove niti obradjivati stare.

remenica moze ostati i ista, ja sam moju promijenio, smanjio mi se broj okretaja motora a na okretnom momentu sam dobio preradom na 1200. sa originalnim prijenosom bi jos bolje primao ali bi puno vise motor vrtio...

paljenje moze ostati isto, ja sam moje naknadno zamijenio twin-tec programabilnim, ali i s originalnim je radio odlicno.

...znači postojeće cilindre si honoval po novim klipovima, jesi moral kaj modificirat na ventilima, povećavat ih ili kaj drugo?..., nego kolko nofca su cca ti kovani klipovi..di si ih nabavio...'ko ti je napravil sve to ili si se sam upustil u preradu....čini mi se prilčno "jednostavno" s opcijom kovanih klipova obzirom da netreba frezat glave...
..baš me interesira!...


Nego ljepi Sporty, dobar reci mi kak' windshild funkcionira, jel ima vrtloženja pri određenim brzinama oko glave..?


Zadnja promjena: mrljo#2; pon 02 tra 2012, 20:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepon 02 tra 2012, 20:39

mrljo#2 je napisao/la:
hrg je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Hvala na odgovoru! I zadnje pitanje, u kitu su i ležajevi radilice ili se koriste postojeći?

ne, radilica i lezajevi ostaju isti, u biti jedina razlika izmedju 883 i 1200 masine je u cilindrima, klipovima, glavama i razlicitoj remenici.

za preradu imas vise opcija, mozes uzeti 1200 aluminijske klipove kakvi su na 1200 modelima, ali onda treba mijenjati i glave jer bi kompresija bila prevelika ili preraditi postojece glave.

ja sam uzeo isto orignalne klipove ali namijenjene preradi kada ne mislis dirati glave, ti klipovi su kovani i nesto skuplji nego obicni ali sam isao na tu opciju jer nisam htio kupovati nove niti obradjivati stare.

remenica moze ostati i ista, ja sam moju promijenio, smanjio mi se broj okretaja motora a na okretnom momentu sam dobio preradom na 1200. sa originalnim prijenosom bi jos bolje primao ali bi puno vise motor vrtio...

paljenje moze ostati isto, ja sam moje naknadno zamijenio twin-tec programabilnim, ali i s originalnim je radio odlicno.

...znači postojeće cilindre si honoval po novim klipovima, jesi moral kaj modificirat na ventilima, povećavat ih ili kaj drugo?..., nego kolko nofca su cca ti kovani klipovi..di si ih nabavio...'ko ti je napravil sve to ili si se sam upustil u preradu....čini mi se prilčno "jednostavno" s opcijom kovanih klipova obzirom da netreba frezat glave...
..baš me interesira!...
slabo pratiš temu Wink
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimepon 02 tra 2012, 20:45

....a je max, jebiga nisam od petka niš pratil tak da,...eto vidim cijenu gore,...ma skužajte... Embarassed
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
hrg
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : Dubrovnik
Vozim : Harley-Davidson Sportster Custom
Na forumu od : 08.03.2012

2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitimeuto 03 tra 2012, 16:25

mrljo#2 je napisao/la:
hrg je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Hvala na odgovoru! I zadnje pitanje, u kitu su i ležajevi radilice ili se koriste postojeći?

ne, radilica i lezajevi ostaju isti, u biti jedina razlika izmedju 883 i 1200 masine je u cilindrima, klipovima, glavama i razlicitoj remenici.

za preradu imas vise opcija, mozes uzeti 1200 aluminijske klipove kakvi su na 1200 modelima, ali onda treba mijenjati i glave jer bi kompresija bila prevelika ili preraditi postojece glave.

ja sam uzeo isto orignalne klipove ali namijenjene preradi kada ne mislis dirati glave, ti klipovi su kovani i nesto skuplji nego obicni ali sam isao na tu opciju jer nisam htio kupovati nove niti obradjivati stare.

remenica moze ostati i ista, ja sam moju promijenio, smanjio mi se broj okretaja motora a na okretnom momentu sam dobio preradom na 1200. sa originalnim prijenosom bi jos bolje primao ali bi puno vise motor vrtio...

paljenje moze ostati isto, ja sam moje naknadno zamijenio twin-tec programabilnim, ali i s originalnim je radio odlicno.

...znači postojeće cilindre si honoval po novim klipovima, jesi moral kaj modificirat na ventilima, povećavat ih ili kaj drugo?..., nego kolko nofca su cca ti kovani klipovi..di si ih nabavio...'ko ti je napravil sve to ili si se sam upustil u preradu....čini mi se prilčno "jednostavno" s opcijom kovanih klipova obzirom da netreba frezat glave...
..baš me interesira!...


Nego ljepi Sporty, dobar reci mi kak' windshild funkcionira, jel ima vrtloženja pri određenim brzinama oko glave..?

Ne, stavio sam nove cilindre i klipove, donio prijatelj iz USA, cijena kovanih klipova je bila negdje oko 300$ a cilindri su bili oko 200-250, ne sjecam se tocno. Obični klipovi su bili duplo jeftiniji, negdje oko 150$-ali onda treba obraditi glave.

Windshield je super, puno pomaze na dužim turama
[Vrh] Go down
Sponsored content





2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2003 Harley-Davidson XL Custom   2003 Harley-Davidson XL Custom - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
2003 Harley-Davidson XL Custom
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Harley Davidson
» Mala prerada Harley Davidson Sportster 1200 Custom
» Harley-Davidson
» Harley Davidson V Rod
» Harley Davidson Fat Boy Special

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: