Početna stranicaPretraľnikINFO Kako Do TWIN HORN - PULA 610RegistracijaLogin

 

 INFO Kako Do TWIN HORN - PULA

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mirzalicman
man
man



Broj postova : 25
Godina imam : 49
Prebivalište : Tuzla BiH
Vozim : VN 900
Na forumu od : 07.04.2008

INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Empty
PostajNaslov: INFO Kako Do TWIN HORN - PULA   INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Icon_minitimepon 02 lip 2008, 15:58

Rado bi se uputio is TZ za Pulu na Twin Horn Moto Susret (28-31-Avgust-08). Posto sam pocetnik ne bi zelio sam krenuti na meni tako dalek put. Pitam se da li iz Zagreba idete svi zajedno ili kako se vec organizujete. Ne bi mi bio problem krenuti sam iz TZ ali nadam se da ide jos neko pa da usput (TZ do ZG i iz ZG do PU) furamo zajedno. Takodje, kakva su iskustva vasa bila? Sta je neophodno za ponjeti i tako zelim malo vise informacija. Nisam nikada putovao tako daleko. Postavljam ovaj topic malo ranije tako da skupim sto vise informacija.

cuga
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Empty
PostajNaslov: Re: INFO Kako Do TWIN HORN - PULA   INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Icon_minitimepon 02 lip 2008, 16:44

Do Pule još ima dovoljno vremena, tak da sigurno će se naći neka ekipa, kojoj se i ti možeš priključiti!

Put do Pule nije previše naporan, glavno je dokotrljati se do Karlovca. Dalje dolazi Gorski Kitar, i lijepa i zanimljiva cesta kroz lijepe šumovite krajolike, a ništa ektremno teško.

Kad se stigne do Rijeke, tamo ima odmorište Vrata Jadrana, s divnim pogledom na Kvarner, Opatiju, Krk, Cres i t.d.

Ja sam prošle godine dalje putovao cestom uz obalu mora, i bilo je predivno. Neki kojima se jako žuri, idu kroz tunel i dalje po Ipsilonu.

Susret je jako posjećen, lokacija je u bivšoj mornaričkoj vojarni, šatori su uz samo more. Treba ti šator i nešto osobnih stvari. U svakom slučaju zanimljiva vožnja i iskustvo, posebno kada se putuje prvi puta...
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Empty
PostajNaslov: Re: INFO Kako Do TWIN HORN - PULA   INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 20:07

Do Pule ima još al ne brinite se kad se bude dolazilo ja vas sve čekam na ulazu u moj grad ja vas vodim onda di god želite,ali otom potom ima vremena
[Vrh] Go down
Simba my way
man
man
Simba my way


Broj postova : 259
Godina imam : 54
Prebivalište : Bilje
Vozim : Vulkan 900 classic
Na forumu od : 29.12.2007

INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Empty
PostajNaslov: Re: INFO Kako Do TWIN HORN - PULA   INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Icon_minitimepet 06 lip 2008, 20:07

mirzalicman je napisao/la:
Rado bi se uputio is TZ za Pulu na Twin Horn Moto Susret (28-31-Avgust-08). Posto sam pocetnik ne bi zelio sam krenuti na meni tako dalek put. Pitam se da li iz Zagreba idete svi zajedno ili kako se vec organizujete. Ne bi mi bio problem krenuti sam iz TZ ali nadam se da ide jos neko pa da usput (TZ do ZG i iz ZG do PU) furamo zajedno. Takodje, kakva su iskustva vasa bila? Sta je neophodno za ponjeti i tako zelim malo vise informacija. Nisam nikada putovao tako daleko. Postavljam ovaj topic malo ranije tako da skupim sto vise informacija.

cuga


Ja idem za Pulu(90%) iz Osijeka! Štati treba ponijeti: Šator i vreću za spavanje (osim ako ne misliš uzeti pansion//sobu ili šta već) na put se ne ide bez kišnog odjela i podosta para party je odličan i samo se tope!
Ja sam potrošio oko 2000 kn. Tu je uračunato gorivo i svi putni troškovi tamo i nazad i troškovi u samom gradu i na partiju. Kad malo razmislim mislim da bi minimum bio ok 1500Kn
Bio sam prošle godine i bilo je odlično, mada ti u principu dobar party čini ekipa s kojom si!
Ako je ekipa prava i tebi je dobro ako je loša onda ti je i party loš.
U svakom slučaju ćemo se još čuti nije ni problem da se nađemo negdje oko Zg.
Toliko za sada
Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Empty
PostajNaslov: Re: INFO Kako Do TWIN HORN - PULA   INFO Kako Do TWIN HORN - PULA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
INFO Kako Do TWIN HORN - PULA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Twin horn pula
» TWIN HORN MC CROATIA - Pula, 01.-04.09.2011.
» TWIN HORN MC - BIKE WEEK - Pula,26.08.-01.09.2013.
» 16.TWIN HORN BEACH PARTY 2.-5.9.2010 - Pula
» Twin horn - Winter party

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: