Početna stranicaPretraľnikVulanizer za motocikle....PREPORUKA! 610RegistracijaLogin

 

 Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Empty
PostajNaslov: Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!   Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Icon_minitimesub 10 oľu 2012, 14:29


Prije sat vremena vratio sam se s promjene guma na motoru i htjeo bi preporučiti (barem ekipi iz Zagreba) ove dečke u slučaju da trebate zamjenu guma na motoru (rade i aute i automehaniku), balansiranje, krpanje,......bez obzira nosite li gume sa sobom, samo felge ili dođete motorom!

Napominjem da nemam ništa od ove "reklame" i dečke sam upoznao prije 3 sata, ali me oduševilo kako rade, koliko vode brigu o detaljima i koliko sigurno sjedate na motor nakon njihovog posla.

Svi alati i strojevi na kojima mijenjaju gume su specijalizirani za moto felge i gume i nema šanse da Vam ogrebu felgu ili nekaj slično. Bez obzira imate li lanac ili kardan ili remen.....sve rade. Sve Vam podmažu, propisno pritegnu "kilo-ključem", provjere 5 puta prije nego motor spuste i doguraju Vam na izlaz....a uvjeriti će te se i koliko brinu o tome da Vam nešto ne zamažu na motoru dok rade.....stvarno, zazujao sam dobar

Pišem ovo jer sam 2 puta do sada posjećivao neke druge vulkanizere koji "rade i motore".,.....Bože sačuvaj!! Zato i jesam iz Sesveta išao u N.Zagreb, jer sam čuo priče kako dečki rade i da su definitivno br.1 za motore po tom pitanju. Uostalom, i sami su motoristi dobar

Ako admini smatraju da ovo treba premjestiti ili maknuti, jer je neplaćena reklama, sve ok dobar Samo sam htjeo preporučiti iz vlastitog iskustva (ali i po pričama ostalih motorista koji su ih posjetili) ovu dvojicu braće koji stvarno kvalitetno i pedantno rade svoj posao, jer već dugo nisam naišao na slična iskustva i pedantnost u poslu. A i mislim da kotači/gume na motoru nisu baš isto što i oni/e na autima dobar

Ovo je stranica sa svim informacijama:

http://www.darioauto.hr/motovulkanizacija.htm

[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Empty
PostajNaslov: Re: Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!   Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Icon_minitimesub 10 oľu 2012, 15:06

I ja sam kod njih mijenjao gume na intruderu (kardan), prednju i zadnju i zadovoljan sam bio sa učinjenim! dobar Bio sam s njima dok su radili, usput mi održali tečaj stavljanja crvića ako pukne guma (na nekoj staroj gumi sa njihovim materijalom), popili kavu i sve prošlo brzo i zanimljivo! Twisted Evil
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Empty
PostajNaslov: Re: Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!   Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Icon_minitimesub 10 oľu 2012, 15:20

prošle godine smo kunki i ja imali situaciju da smo hitno u subotu morali promjeniti gume (ispao nam nenadano jedan duži put). zvao sam par vulkanizera da li može promjena (obe zadnje gume), ali kad su čuli koji motori su u pitanju svi su me otkantali Evil or Very Mad (na venturi je promjena zadnje gume malo veći posao)
došao sam do njihovog broja, nazvao, lik mi rekao "gle, puni smo, ali ako je hitno, dodji pa ćemo ti napraviti čim stignemo..."
rade stvarno odlično, kilo ključ uvijek, npr. kad skinu kočiona klješta, umotaju ih u flanelsku vrećicu Shocked .... ostali oko sat vremena duže na poslu radi nas...

sve pohvale i preporuka svima dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Empty
PostajNaslov: Re: Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!   Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Icon_minitimesub 10 oľu 2012, 20:50

merla je napisao/la:
prošle godine smo kunki i ja imali situaciju da smo hitno u subotu morali promjeniti gume (ispao nam nenadano jedan duži put). zvao sam par vulkanizera da li može promjena (obe zadnje gume), ali kad su čuli koji motori su u pitanju svi su me otkantali Evil or Very Mad (na venturi je promjena zadnje gume malo veći posao)
došao sam do njihovog broja, nazvao, lik mi rekao "gle, puni smo, ali ako je hitno, dodji pa ćemo ti napraviti čim stignemo..."
rade stvarno odlično, kilo ključ uvijek, npr. kad skinu kočiona klješta, umotaju ih u flanelsku vrećicu Shocked .... ostali oko sat vremena duže na poslu radi nas...

sve pohvale i preporuka svima dobar

Da....pa oni "čički" koje stavljaju na ručke volana....da se ne zamažu Shocked
Podmazivanje osovina prilikom vraćanja ....neku mast stavljaju i na šarafe kočionih kliješta, koliko sam skužio.

Naravno, počastili dečki s kavicom, još malo popričali uz pljugu....sve u svemu, ostao sam ugodno iznenađen....pogotovo u današnje vrijeme dobar

E da, i nekakve utege su mi stavili prilikom balansiranja, kakve još nisam vidio. Budem poslikao pa stavim....ne znam, možda sad svagdje stavljaju takve...?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Empty
PostajNaslov: Re: Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!   Vulanizer za motocikle....PREPORUKA! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vulanizer za motocikle....PREPORUKA!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sajle za motocikle
» Antifriz za motocikle
» GPS - preporuka
» dijelovi za kineske motocikle
» Eni ulja za motocikle - iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: