Početna stranicaPretraľnikAvon gume 610RegistracijaLogin

 

 Avon gume

Go down 
+6
maxart
Jastreb
Safet(y)
jsimic
Dule
merla
10 posters
Autor/icaPoruka
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimepet 24 vel 2012, 17:04

maxart je napisao/la:
merla je napisao/la:
sada je gore Avon storm 200/50ZR17
novi model je Avon storm 2 ultra 200/50ZR17
tu dimenziju imaš i drugih proizvađaća (boljih sastava i držanja) zašto baš Avon druga stvar da je 18 cola koje nemaju drugi proizvađaći drž se teme

of

od kad sam kupio warriora redovno pratim rswwarrior forum (djeluje od 2005, ima par desetaka tisuća članova koji ili voze ili su vozili warriora). aklamativno mišljenje na tom forumu je da je avon storm, ili storm 2 ultra, najbolja guma za ovaj motor. obzirom da u HR ima svega 5 ili 6 warriora, sklon sam povjerovati takvoj količini iskustva (a ima puuuno tema o raznim gumama tamo).
koju gumu bi ti preporučio?
drugi razlog da tražim baš ovu gumu je da je blatobran oblikovan prema njoj, i nisam siguran da i neka druga guma ima isti profil, pa ako je stavim to više neće biti "to"

Dule sorry što smo ti malo "onečistili" temu...


_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 57
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimepet 24 vel 2012, 21:42

Merla nije problem, samo da se priča o motorima....Smile

Ja bi stavio i Metzeler ako dobijem, ima vizuelno još širi profil od Avona. zavisi šta ima....kod ovih naših šalabajzera.
[Vrh] Go down
jsimic
cro chopper forum
cro chopper forum
jsimic


Broj postova : 584
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : yamaha road star warrior 1700
Na forumu od : 05.01.2010

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 07:59

Prije dva miseca stavio gume na warriora zadnju metzeller , a perednju pirelli angel profili se prate jer je bilo nemoguće naći metzeler marathon u dimenziji za warriora .MOTOBOX iz splita je generalni uvoznik za metzelera i pirellia tako ako ti treba guma nazovi jer ja sam potrošio dva miseca tražeći po Sloveniji i ništa ,a reka mi je Matko iz MOTOBOXA da mu naružba za metzelera dolazi u treći misec.
Šta reći za Avona dobra guma ali kako doći do nje po meni nemoguća misija.
Puno sriće
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 08:57

pratim temu... kad nadjete gume javite.. dobar




dule, dule... gdje ti je kraj..? zeljno ocekujem prve rezultate.. dobar3

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 10:07

Citat :
merla je napisao/la:
maxart je napisao/la:
merla je napisao/la:
sada je gore Avon storm 200/50ZR17
novi model je Avon storm 2 ultra 200/50ZR17
tu dimenziju imaš i drugih proizvađaća (boljih sastava i držanja) zašto baš Avon druga stvar da je 18 cola koje nemaju drugi proizvađaći drž se teme

of

od kad sam kupio warriora redovno pratim rswwarrior forum (djeluje od 2005, ima par desetaka tisuća članova koji ili voze ili su vozili warriora). aklamativno mišljenje na tom forumu je da je avon storm, ili storm 2 ultra, najbolja guma za ovaj motor. obzirom da u HR ima svega 5 ili 6 warriora, sklon sam povjerovati takvoj količini iskustva (a ima puuuno tema o raznim gumama tamo).
koju gumu bi ti preporučio?
drugi razlog da tražim baš ovu gumu je da je blatobran oblikovan prema njoj, i nisam siguran da i neka druga guma ima isti profil, pa ako je stavim to više neće biti "to"

Dule sorry što smo ti malo "onečistili" temu...


Ko veli da nema Avonki , ima ih dovoljno , ako trebas samo javi ....
Malo o toj gumi , za crusere i turere odlicna guma u testovima na suhom odnijela najvisu ocjenu , na mokrom nije se pokazala dobrom , vec dosta losom , po obicnim cestama jako dugo traje ( nepoderiva) ko vozi puno autopu jako brzo se podere .... za sve ostale motore poput sport- turer ili sport masine, opce nije preporuciva ...
Imam susjeda svabu koji je biker godinama i ima svoju vulkanizersku radnju , tako on govori ... po njemu najbolja guma za motore je Metzler i Bridgestone ...
Ima svih vrsta guma , mozda bi mogao dati i jeftinije , ja ga pitao ima ih i cijenu
Mislim da za tvog Varia su dimenzije :
Prednja - 120/70ZR18 (59W) TL / STORM 2 ULTRA AV55 , cijena 122,99€
Zadnja - 200/50ZR17 (75W) TL / STORM 2 ULTRA AV56 , cijena 179,99€
Za tvoj motor tih dimenzija nema bolje gume od Avonke ....

Ja imam na TDMu Avonke , kod lagane voznje odlicne, pogotovo na suhom, ako ga malo gnjavim ,mjese bjezi , a na mokrom se vozim ko po jajima , na autoputu voznja oko 150 - 180 dobre ( brzije se nisam ni vozio ) , meni se ta guma jako svidja kod naglog kocenja i stajanja ...

[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 11:53

Nebih se skožio da je Avon dobra guma šta se voznih svojstva tiće ,bio sam sudionik testiranja guma ispred Motorevije a za majčinsku reviju Motorrad(D) 2009 i to 3800km u 5 dana.Stoga mogu tvrditi da se Avonka pokazala dosta loša (predzadnje mjesto) .Testiranje je vršeno na autcesti ,brtske ceste i staza i to u suhim i mokrim uvjetima na različitim temperaturama.Avon se probio na EU custom tržište ekstremnim dimenzijama i ljepim dizajnom .Sory Dule drž se teme
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 12:39

Maxart, na kojoj vrsti motora je rađeno testiranje? (sport, naked, touring ili cruiser?)
Poznato je da je avon praktički specijaliziran za chopper/cruiser gume (ako se tako može reći), a da su im gume za drugu vrstu motora puno lošije... Recimo, ekipa sa warrior foruma kaže da su inače Metzeler gume odlične, ali na warrioru se nisu pokazale dobre... preporuka za njega je avon, dunlop sportmax (nju imam naprijed) pa čak i Shinko su se pokazale bolje od Metzelera i Bridgestona.
Npr. imao sam iskustvo na venturi sa Metzelerom marathon, guma je fenomenalna za touring motore. U mom klubu ih svi imaju (bmw lt, bmw cl, kawa 1500) i prezadovoljni su. na venturi je svi izbjegavaju jer se prečesto događalo da dođe do raspadanja zadnje gume (dogodilo se i meni). nije jasno zašto, ali se događa praktično samo na venturama...
@jastreb: javim ti se za stražnju avon dobar

mogli bi admini odvojiti ovaj dio rasprave o gumama u novu temu, dosta je interesantna pljuga


drž se teme

Dule, kad će slike da vidimo kako će ispasti?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Avon gume Empty
PostajNaslov: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 12:46

merla je napisao/la:
Maxart, na kojoj vrsti motora je rađeno testiranje? (sport, naked, touring ili cruiser?)
Poznato je da je avon praktički specijaliziran za chopper/cruiser gume (ako se tako može reći), a da su im gume za drugu vrstu motora puno lošije... Recimo, ekipa sa warrior foruma kaže da su inače Metzeler gume odlične, ali na warrioru se nisu pokazale dobre... preporuka za njega je avon, dunlop sportmax (nju imam naprijed) pa čak i Shinko su se pokazale bolje od Metzelera i Bridgestona.
Npr. imao sam iskustvo na venturi sa Metzelerom marathon, guma je fenomenalna za touring motore. U mom klubu ih svi imaju (bmw lt, bmw cl, kawa 1500) i prezadovoljni su. na venturi je svi izbjegavaju jer se prečesto događalo da dođe do raspadanja zadnje gume (dogodilo se i meni). nije jasno zašto, ali se događa praktično samo na venturama...
@jastreb: javim ti se za stražnju avon dobar

mogli bi admini odvojiti ovaj dio rasprave o gumama u novu temu, dosta je interesantna pljuga


drž se teme

Dule, kad će slike da vidimo kako će ispasti?
6 CBR-a jedan bandit 1250 i KTM
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 17:47

maxart je napisao/la:
Nebih se skožio da je Avon dobra guma šta se voznih svojstva tiće ,bio sam sudionik testiranja guma ispred Motorevije a za majčinsku reviju Motorrad(D) 2009 i to 3800km u 5 dana.Stoga mogu tvrditi da se Avonka pokazala dosta loša (predzadnje mjesto) .Testiranje je vršeno na autcesti ,brtske ceste i staza i to u suhim i mokrim uvjetima na različitim temperaturama.Avon se probio na EU custom tržište ekstremnim dimenzijama i ljepim dizajnom .Sory Dule drž se teme

Koje su gume zauzele prva 2 mjesta?
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimesub 25 vel 2012, 19:12

Citat :
Vladek je napisao/la:
maxart je napisao/la:
Nebih se skožio da je Avon dobra guma šta se voznih svojstva tiće ,bio sam sudionik testiranja guma ispred Motorevije a za majčinsku reviju Motorrad(D) 2009 i to 3800km u 5 dana.Stoga mogu tvrditi da se Avonka pokazala dosta loša (predzadnje mjesto) .Testiranje je vršeno na autcesti ,brtske ceste i staza i to u suhim i mokrim uvjetima na različitim temperaturama.Avon se probio na EU custom tržište ekstremnim dimenzijama i ljepim dizajnom .Sory Dule drž se teme

Koje su gume zauzele prva 2 mjesta?

Nemozes tako gledat na gume koje su najbolje ili najlosije , koje nose prvo mjesto ...
Svaki motor u svojoj klasi ima gumu koja je za njega najbolja , docim ta ista guma za drugu vrstu motora je totalno losa ....
Neznam kako je tu , ali ovdi se gleda godina proizvodnje , namjena motora , njehgova snaga i kubikaza , marka motora ,tip motora , tvornicki mu je odredjena velicina gume i sad se uzima u obzir marka gume ... i onda ide na testiranje , po tome se ocjenuje koja marka gume je za taj motor dobra ili losa ...
Ako su testirali Avonku na CBR 600 , Banditu 1200 naravno da je Avonka najlosija guma za tu vrstu motora , zato je Avonka za Yamahu Vario najbolja guma , za tu vrstu motora nema bolje ...
Tesko mi je to pisat i objasnit , malo me j..e prevod sa njemackog na Hr, jer upravo sjedim sa svabom i diskutiramo o ovoj temi i gumama , dok ispijamo cuga a on se razvezal kao gramafonska ploca, ja pokusam to uhvatit i napisat ovdi ...
Za CBR 600 Tip: PC 43 ,godina 2008 --- Bridgestone BT016F PRO je jedna od dobrih / vec Bridgestone BT57FU je puno losija ... itd...

Al se je rasprical, nemogu vise nista pohvatat ... do sutra cu sve zaboravit ... covik ima radnju preko 20g . a motore vozi od od 15g. sad mu 50 godina ... jedino cu ga pitat koliki ce mi popust dati dancingbanana
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 08:38

Jastreb je napisao/la:
Citat :
Vladek je napisao/la:
maxart je napisao/la:
Nebih se skožio da je Avon dobra guma šta se voznih svojstva tiće ,bio sam sudionik testiranja guma ispred Motorevije a za majčinsku reviju Motorrad(D) 2009 i to 3800km u 5 dana.Stoga mogu tvrditi da se Avonka pokazala dosta loša (predzadnje mjesto) .Testiranje je vršeno na autcesti ,brtske ceste i staza i to u suhim i mokrim uvjetima na različitim temperaturama.Avon se probio na EU custom tržište ekstremnim dimenzijama i ljepim dizajnom .Sory Dule drž se teme

Koje su gume zauzele prva 2 mjesta?

Nemozes tako gledat na gume koje su najbolje ili najlosije , koje nose prvo mjesto ...
Svaki motor u svojoj klasi ima gumu koja je za njega najbolja , docim ta ista guma za drugu vrstu motora je totalno losa ....
Neznam kako je tu , ali ovdi se gleda godina proizvodnje , namjena motora , njehgova snaga i kubikaza , marka motora ,tip motora , tvornicki mu je odredjena velicina gume i sad se uzima u obzir marka gume ... i onda ide na testiranje , po tome se ocjenuje koja marka gume je za taj motor dobra ili losa ...
Ako su testirali Avonku na CBR 600 , Banditu 1200 naravno da je Avonka najlosija guma za tu vrstu motora , zato je Avonka za Yamahu Vario najbolja guma , za tu vrstu motora nema bolje ...
Tesko mi je to pisat i objasnit , malo me j..e prevod sa njemackog na Hr, jer upravo sjedim sa svabom i diskutiramo o ovoj temi i gumama , dok ispijamo cuga a on se razvezal kao gramafonska ploca, ja pokusam to uhvatit i napisat ovdi ...
Za CBR 600 Tip: PC 43 ,godina 2008 --- Bridgestone BT016F PRO je jedna od dobrih / vec Bridgestone BT57FU je puno losija ... itd...

Al se je rasprical, nemogu vise nista pohvatat ... do sutra cu sve zaboravit ... covik ima radnju preko 20g . a motore vozi od od 15g. sad mu 50 godina ... jedino cu ga pitat koliki ce mi popust dati dancingbanana
dakle kao prvo CBR 1000 6komada kao drugo gume se poboljšavaju iz dana u dan i u tom slučaju mi je blesavo voziti (gume) koje su u međuvremenu poboljšane više puta Evil or Very Mad isto tako po tebi za motore 15 20 godina stare nema više guma jer ih ne proizvode.Žao mi je ali ti teorija ne stoji Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 09:09

Citat :
dakle kao prvo CBR 1000 6komada kao drugo gume se poboljšavaju iz dana u dan i u tom slučaju mi je blesavo voziti (gume) koje su u međuvremenu poboljšane više puta Evil or Very Mad isto tako po tebi za motore 15 20 godina stare nema više guma jer ih ne proizvode.Žao mi je ali ti teorija ne stoji Evil or Very Mad [/quote][/quote]

Nije to moja teorija , nemogu ja puno diskutirat o gumama , nemam n i iskustva...
Imam ovdje susjeda koji ima vec godinama vulkanizersku radnju i godinama vozi motore , sinoc sjedili i pricali , pa sam pokusao njegovo misljenje ovdi napisat ...

Sinoc dogovorili ,ovih dana na mojega idu Metzeler , to ce mi on sredit ...
110/80ZR18 (58W) TL Z8 ROADTEC FRONT
150/70ZR17 (69W) TL Z8 ROADTEC ,


Zadnja promjena: Jastreb; ned 26 vel 2012, 09:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 09:09

Preferiram iskljuchivo Avon i kao shta je vech recehno meni odlichna guma za suhu cestu,
na mokroj treba malo pripazit, jedino shta se meni ne svidja je da se dosta brzo troshe, makar to isto
nije problem, kad se gume mijenjaju svake dvije godine, ko ih ne potroshi prije.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 09:38

Vladek je napisao/la:
maxart je napisao/la:
Nebih se skožio da je Avon dobra guma šta se voznih svojstva tiće ,bio sam sudionik testiranja guma ispred Motorevije a za majčinsku reviju Motorrad(D) 2009 i to 3800km u 5 dana.Stoga mogu tvrditi da se Avonka pokazala dosta loša (predzadnje mjesto) .Testiranje je vršeno na autcesti ,brtske ceste i staza i to u suhim i mokrim uvjetima na različitim temperaturama.Avon se probio na EU custom tržište ekstremnim dimenzijama i ljepim dizajnom .Sory Dule drž se teme

Koje su gume zauzele prva 2 mjesta?
hvala adminu na odvajanju teme king Michelin pilot road 2 i Pireli Angel ST to su prva dva mjesta .Da se razumijemo nisam protivnik Avona ,dapać volim ga zbog ponude u ekstremnim dimenzijama isto kao i Metzeler koje povremeno koristim no neke standardnije dimenzije od 17 cola u ponudi su svih proizvađaća i to razlićitih sastava ,no opet je na šta ćemo odabrati
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 15:37

....vozio Avon i sad vozim ma Metzeler maraton...
...e sad, metzeler svi nešto hvale, a ja neznem šta!?......osrednje držanje na suhom ili katastrofalno držanje po mokrom..
..na Avonu sam vozija po suhom i mokrom gotovo jednako(a nisam baš puž na cesti) dok na Metzeleru na vodi vozim ospravno jer bilokakvo naginjanje je glava u torbi o kočenju niti ne pomišljam...
....osim toga kad pričamo o markama gume Avon je u auto kategoriji u VB marka sa Kraljevskim jamstvom i prva ugradnja u Bentlija i Rollsa mislim...
...i bitan detalj je i sam model gume(moj je bio Venom) i tip motora, možda venom se nije pokazala dobra za R motore al je za choppere i cruizere bogom dana guma...

...e da, surfajući naletija sam na jednu firmu iz ZG koja uvozi Avon za auta i u napomeni stoji da naručuju i za motore po potrebi...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 17:31

ica je napisao/la:
.

...e da, surfajući naletija sam na jednu firmu iz ZG koja uvozi Avon za auta i u napomeni stoji da naručuju i za motore po potrebi...

koja firma?
znam da je prije par godina jedna firma dobila prava na uvoz avon guma, ali i propala prije nego je počela prodavati, pa zato i već neko vrijeme u Hrv nema dobavljača za avon, sve ide preko prekupaca, pa je i cijena prevelika...
nadam se da taj podatak koji si našao nije star i da se odnosi na tu firmu, ali bojim se da je tako Evil or Very Mad

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 17:38

http://www.as-centar.hr/modules/viewContentDetails.php?link=autogume
pogledaj na dnu stranice


Također - http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?suchen=Ordern&cart_id=28396292.144.31408&ranzahl=1&Breite=120&Quer=70&Felge=18&S_Z=ZR&Transport=P&dsco=144&m_s=1&Ang_pro_Seite=10&sort_by=brand

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=28396292.144.31408&typ=R-180779&ranzahl=1&Breite=200&Herst=Avon&Quer=50&Felge=17&S_Z=ZR&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=144&m_s=1
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 17:56

http://www.as-centar.hr/modules/viewContentDetails.php?link=autogume
pogledaj na dnu stranice

...to je to dobar ..

[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 18:03

Citat :
merla je napisao/la:
ica je napisao/la:
.

...e da, surfajući naletija sam na jednu firmu iz ZG koja uvozi Avon za auta i u napomeni stoji da naručuju i za motore po potrebi...

koja firma?
znam da je prije par godina jedna firma dobila prava na uvoz avon guma, ali i propala prije nego je počela prodavati, pa zato i već neko vrijeme u Hrv nema dobavljača za avon, sve ide preko prekupaca, pa je i cijena prevelika...
nadam se da taj podatak koji si našao nije star i da se odnosi na tu firmu, ali bojim se da je tako Evil or Very Mad

Dogovorio sam sa svabom cijenu za tebe , ako ti odgovara ...
Imas PP
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 18:40

Jastreb je napisao/la:
Citat :
merla je napisao/la:
ica je napisao/la:
.

...e da, surfajući naletija sam na jednu firmu iz ZG koja uvozi Avon za auta i u napomeni stoji da naručuju i za motore po potrebi...

koja firma?
znam da je prije par godina jedna firma dobila prava na uvoz avon guma, ali i propala prije nego je počela prodavati, pa zato i već neko vrijeme u Hrv nema dobavljača za avon, sve ide preko prekupaca, pa je i cijena prevelika...
nadam se da taj podatak koji si našao nije star i da se odnosi na tu firmu, ali bojim se da je tako Evil or Very Mad

Dogovorio sam sa svabom cijenu za tebe , ako ti odgovara ...
Imas PP

dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitimened 26 vel 2012, 20:16

Citat :
merla je napisao/la:
Jastreb je napisao/la:
Citat :
merla je napisao/la:
ica je napisao/la:
.

...e da, surfajući naletija sam na jednu firmu iz ZG koja uvozi Avon za auta i u napomeni stoji da naručuju i za motore po potrebi...

koja firma?
znam da je prije par godina jedna firma dobila prava na uvoz avon guma, ali i propala prije nego je počela prodavati, pa zato i već neko vrijeme u Hrv nema dobavljača za avon, sve ide preko prekupaca, pa je i cijena prevelika...
nadam se da taj podatak koji si našao nije star i da se odnosi na tu firmu, ali bojim se da je tako Evil or Very Mad

Dogovorio sam sa svabom cijenu za tebe , ako ti odgovara ...
Imas PP

dobar

Naruceno , za koji dan bi trebalo stici ...
Hersteller: AVON
Profil: STORM 2 ULTRA AV56
Bezeichnung: 200/50ZR17 (75W) TL
YAMAHA XV 1700 ROAD STAR WARRIOR (VP14)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avon gume Empty
PostajNaslov: Re: Avon gume   Avon gume Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Avon gume
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» AVON gume
» AVON Tyres - gume
» ..gume, gume, gume trilema...
» GUME ZA HONDU
» gume

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: