Početna stranicaPretraľnikmisterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?

Go down 
+26
merla
Easy rider
fire fox
Zlac
brada
Karlo
vulkan
Ash
magna
maxart
boober1
googell
nenad barinić
Safet(y)
poč85
jsimic
emirharley
ica
Rukfa™
Acyd
Vladek
crocopzmaj
Genesis051
Hedo
cro.chopper
mrljo#2
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepet 20 tra 2012, 02:00

heheheh,tako može dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepet 20 tra 2012, 06:35

Karlo je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
mi znamo da za 1 kunu nema Harley-a.... .
Ima . Kupiš tvornicu za jednu kunu , prodaš i kupiš Harley-a . dancingbanana biker2
a dali je još koja ostala Sad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepet 20 tra 2012, 09:42

Pa,sada kada mi znamo kako se može kupiti i imamo tu 1 kunu, sigurno više nijedna nije ostala dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
brada
man
man



Broj postova : 31
Godina imam : 66
Prebivalište : Osijek
Vozim : vozio sam i vozit ću kad sastavim vz 1600
Na forumu od : 25.07.2009

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepet 20 tra 2012, 14:09

možda nema veze sa problemom ili raspravom ali osobno sam trgovao sa gospodinom. tada je posao obavljen na obostrano zadovoljstvo. Zvao sam ga zbog oglasa o motorima HD sjetio se da smo poslovali prije gotovo 15 godina i na pitanje o cijeni je rekao da se možemo dogovoriti. razgovor sam usmjeri na motor u rijeci ili djelove koje prodaje za preradu i dobo sam točnu cijenu, ali može biti i manja kad dođem kod njega.
ne bih rekao da je nepošten. to nikako možda je malo osebujan ali to je njegovo pravo.
ako prodam djelove svog motora možda vam posvjedočim iz prve ruke kako je poslovati sa Oldyijem
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepet 20 tra 2012, 14:28

.....ok!..super,. dobar uprav suprotno, tvoje iskustvo spada u ovu temu, koja je ovako i bila zamisljena, informacije iz prve ruke.....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimened 15 oľu 2015, 14:56

...nisam znao dali da stavim ovaj oglas u rubriku "dobra prilika" ili ovdije... čini mi se dobra prilika i cijena je sve manja a i dalje stoji u oglasniku...
...dali je netko kontaktirao Alena u svezi ove Electre!?
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepon 16 oľu 2015, 19:19

Vidio ga ja dosta dugo se vrti po oglasniku a još nije prodan scratch
[Vrh] Go down
fire fox
man
man
fire fox


Broj postova : 363
Godina imam : 52
Prebivalište : PGŽ
Vozim : trenutno ništa
Na forumu od : 05.08.2012

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 17:23

Pričao o motoru sa poznanikom koji tvrdi da mu je Mudri rekao : "Moraš staviti 2.000,00 € na sic onda pričamo dalje", i normalno ovaj se okrenuo i otišao.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 18:02

fire fox je napisao/la:
Pričao o motoru sa poznanikom koji tvrdi da mu je  Mudri rekao : "Moraš staviti 2.000,00 € na sic onda pričamo dalje", i normalno ovaj se okrenuo i otišao.

Kaj bi to trebalo značit?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 18:22

Znaci da moras pokazati da si dosao kupiti motor a ne potrositi vrijeme. Mislim da je to ok
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 18:22

cro.chopper je napisao/la:
fire fox je napisao/la:
Pričao o motoru sa poznanikom koji tvrdi da mu je  Mudri rekao : "Moraš staviti 2.000,00 € na sic onda pričamo dalje", i normalno ovaj se okrenuo i otišao.

Kaj bi to trebalo značit?
Čudna kombinacija Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 21:44

fire fox je napisao/la:
Pričao o motoru sa poznanikom koji tvrdi da mu je  Mudri rekao : "Moraš staviti 2.000,00 € na sic onda pričamo dalje", i normalno ovaj se okrenuo i otišao.

Naravno da se okrenuo i otišao...kao kupac ipak ima na raspolaganju daleko više opcija nego prodavač. A sa tim *forama* teško da će itko prodati motor...Stavite se u poziciju kupca !! Uostalom, uvijek je otvorena i daleko pristojnija opcija potencijalnom kupcu ponuditi vožnju na sražnjem sicu pa napraviti čak i manju turu ako treba.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 22:17

magna je napisao/la:
Znaci da moras pokazati da si dosao kupiti motor a ne potrositi vrijeme. Mislim da je to ok
Sa 2000 Eura bi i ja isao kupiti takav motor.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimesub 21 oľu 2015, 10:19

magna je napisao/la:
Znaci da moras pokazati da si dosao kupiti motor a ne potrositi vrijeme. Mislim da je to ok

tebi respect , al meni nije OK . ja to gledam kao : who the f..k you think you are ... mislim na njega ne tebe . te sheme o prepoznavanju financijski sposobnih su kod nas pogresne do jaja

my 2 cents anyway
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimesub 21 oľu 2015, 13:30

S obzirom da m je posal u trgovackoj bransi a i vise puta sam prodavao vozila, ja suosjecam s likom. Kupci ponekad mogu biti stvarno pain in the ass pa zog takvih najebu i drugi normalni. Sjecam se samo kako me je jedan izjebao za Hondu da je na kraju naravno i nije kupio jer nije imao pare
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimened 22 oľu 2015, 16:23

slažem se da takav stav nije najprijateljskiji...najblaže rečeno.....ali mogu reći da sam se kroz prodaju auta nagledao hrpu folera koji ispituju zadnju cijenu samo da bi imali materijala za nešto pričati na kavi.
Harley je uvijek interesantna tema i privlači mnoštvo znatiželjnika pa vjerujem da u jednom momentu čovjeku dopizdi pa odreagira kako odreagira.

Da me motor stvarno zanima i da ga imam namjeru kupiti (ako je čemu) ja bi mu pokazao 2 soma i probao maksimalno skinuti cijenu - jer očito nema previše kupaca....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimened 22 oľu 2015, 19:26

Ljudi su katastrofalno bezobrazni.

Ja kad sam prodavao 800-tku dobim sms u 7 sati u jutro nudim xx cifru, bez dobar dan i slicno. Motor mi je bio 2004. godina, medju zadnjim serijama, vrhunsko stanje, cijena je bila najniza jer sam ga htio rijesiti, ali ni to nije dovoljno. Nikad nisam nikome pravio problem oko cijene kad sam kupovao, takva sam osoba, ako nesto zelim i netko trazi toliko, platiti cu ili traziti dalje.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepon 23 oľu 2015, 09:01

...definitivno je činjenica da ima kupaca dušitelja koji zovu ili dođu s namjerom da si malo skrate vrijeme a prodavatelju ga uzalud oduzimaju... dali je način pare na sunce dobar način ili ne u to ne ulazim, svatko ima svoje metode...
..glede dušitelja... kad dajem oglas potrudim se maksimalno opisati stanje onog što prodajem i isto poslikati...., napišem odgovore na pitanja koja će biti postavljena, koja bi mogla biti postavljena i ona koja zasigurno neće biti postavljena!
.baš radi toga da me ne zovu bez veze,.. i onda zove baja i pita " u kakvom je stanju!??..." ili "..opišite mi malo...."..samo mi se smrači!!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepon 23 oľu 2015, 10:19

mrljo#2 je napisao/la:
...definitivno je činjenica da ima kupaca dušitelja koji zovu ili dođu s namjerom da si malo skrate vrijeme a prodavatelju ga uzalud oduzimaju... dali je način pare na sunce dobar način ili ne u to ne ulazim, svatko ima svoje metode...
..glede dušitelja... kad dajem oglas potrudim se maksimalno opisati stanje onog što prodajem i isto poslikati...., napišem odgovore na pitanja koja će biti postavljena, koja bi mogla biti postavljena i ona koja zasigurno neće biti postavljena!
.baš radi toga da me ne zovu bez veze,.. i onda zove baja i pita " u kakvom je stanju!??..." ili "..opišite mi malo...."..samo mi se smrači!!

To je redovan slučaj da likovi ispituju o onome o čemu već sve piše u oglasu. Tako da se možda i ne treba razbijati oko opisa, ionako ćeš sve to morati ispričati ponovo. Very Happy

Znam jednog lika iz SB koji je bez novaca i namjere za kupnju išao od prodavača do prodavača i probao motor gdje god je mogao. I tak si je čovjek ispunio slobodno vrijeme, vozajući se na tuđim motorima.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitimepon 23 oľu 2015, 10:24

@kicho

super fora,kaj mi nisi ranije to rekal nemoj me nemoj me nemoj me mogel sam ušparat preko 100 tisuća

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   misterija ili - Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Harley Davidson
» Harley-Davidson
» Harley Davidson V Rod
» Harley Davidson
» 2011 Harley-Davidson

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: