Početna stranicaPretraľnikHarley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?

Go down 
+26
merla
Easy rider
fire fox
Zlac
brada
Karlo
vulkan
Ash
magna
maxart
boober1
googell
nenad barinić
Safet(y)
poč85
jsimic
emirharley
ica
Rukfa™
Acyd
Vladek
crocopzmaj
Genesis051
Hedo
cro.chopper
mrljo#2
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
googell
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 53
Prebivalište : hr
Vozim : motor
Na forumu od : 04.03.2012

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 14:43

Posto se ovdje vodi rasprava tipa rekao mi frend, cuo sam, kazali su mi .... te posto ste covjeka ga vec prikazali kao klosara i prevaranta duge brade i u trapez hlacama (zar nije stara poslovica da odijelo ne cini covjeka?) ja cu iznijeti moja iskustva sa Oldy-em, iz prve ruke, posto sa od njega, odnosno zajedno s njim kupio HArley Davidson.
Dakle, kao sto je vec na ovom topicu spomenuto, kupnja moze ici na nekoliko nacina:
Vecinu zanima najjeftiniji nacin a taj je: u Americi se nadje motor prema zeljama i mogucnostima buduceg vlasnika, te se Oldy-ju izvrsi prva uplata
dostatna za motocikl dovest u RH. Znaci cijena samog motocikla, prevoz po Americi do luke ukrcaja, kontejner,l (kome je hitno moze i avionom za cca 2000$), spediterske i US Custom usluge te trosak prijevoza. Prijevoz traje cca 3 tjedna.
Kada motocikl stigne u RH placa se drugi dio, opet spedicija te drzavni harac.
Moj dogovor s njim je bio isporuka registriranog motocikla, sa RI tablicama. Covjek je sve ispostovao, i drzao se dogovorene cijene. Nemam zamjerki. Kilometraza na motoru identicna onoj iz oglasa, sva dodatna oprema stigla sa motorom.......
Negativna strana ove kupnje je da ukoliko dodje do nekog problema kao npr. ostecenja u transportu, kradje, pada kontejnera u more i sl sva steta ide na racun buducega vlasnika, Oldy sa tim nema nista.
Druga varijanta je da Oldy za buducega vlasnika dovede motocikl s vlastitim novcima (i rizikom) ali tada cijena nije ista, provizija je znacajno veca. Razumljivo.
Iz gore navedenoga vidljivo je da je sve stvar dogovora.
Ja se dogovorio, malo riskirao, i evo vec mjesecima uzivam u biker2 , mozda nekad u zivotu treba malo i riskirat!

I da, zaboravite na big-twina ili sportstera za 5000E, toga jednostavno nema! Niti moze biti obzirom na visinu nameta od strane Lijepe nam nase!
A ni u Americi nisu badava, pogledajte oglase.

Ovaj Tomato komentar mi je najjaci, totalna glupost jer je vise puta on mene zvao nego ja njega. A pametni znaju cemu sluzi Skype!

Ovo je moje iskustvo, 100% pozitivno te ne zelim ni sa kim polemizirati, a ako nekoga zanima moze me kontaktirati na PM

POzdrav svima
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 14:54

Drago mi je da je netko objasnio ovo iz prve ruke i još ktome zadovoljan.
Meni osobno sve djelovalo sumnjivo i nebih riskirao na taj način ali... dobar

Bilio bi još lijepo da knjiga članova
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 16:50

googell običaj je na ccf-u da se prija pisanja predstavimo u knjizi članova,hvala

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 18:18

Lijep komentar, ali kao što kažu i drugi....knjiga članova pa onda udaraj... Što se tiče Tomata, istina je, međutim nigdje nije napisano da se Oldy time koristi. Osobno znam par majmuna koji rade na taj način, tako da nije glupost.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
googell
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 53
Prebivalište : hr
Vozim : motor
Na forumu od : 04.03.2012

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 18:37

cro.chopper je napisao/la:
googell običaj je na ccf-u da se prija pisanja predstavimo u knjizi članova,hvala

Znam da je obicaj ali, vjerovali ili ne, u mom browseru ne vidim 'novi post" dugme. Pokusao i neide. Za odgovor na topic moram naciljat tockicu velicine 1 piksla!

Moze ovdje: Gogo, rane cetrdesete, skoro godinu dana vozim Harleya, prije toga sve i svasta
Lokacija: na cesti, i to cesto
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 18:57

dobrodošao...nego, jesi Harleya platio 100 eura ili više? Obično piše u Njuškalu da je 100 eura, tako čovjek oglašava?
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 19:41

googell je napisao/la:
Posto se ovdje vodi rasprava tipa rekao mi frend, cuo sam, kazali su mi .... te posto ste covjeka ga vec prikazali kao klosara i prevaranta duge brade i u trapez hlacama (zar nije stara poslovica da odijelo ne cini covjeka?) ja cu iznijeti moja iskustva sa Oldy-em, iz prve ruke, posto sa od njega, odnosno zajedno s njim kupio HArley Davidson.
Dakle, kao sto je vec na ovom topicu spomenuto, kupnja moze ici na nekoliko nacina:
Vecinu zanima najjeftiniji nacin a taj je: u Americi se nadje motor prema zeljama i mogucnostima buduceg vlasnika, te se Oldy-ju izvrsi prva uplata
dostatna za motocikl dovest u RH. Znaci cijena samog motocikla, prevoz po Americi do luke ukrcaja, kontejner,l (kome je hitno moze i avionom za cca 2000$), spediterske i US Custom usluge te trosak prijevoza. Prijevoz traje cca 3 tjedna.
Kada motocikl stigne u RH placa se drugi dio, opet spedicija te drzavni harac.
Moj dogovor s njim je bio isporuka registriranog motocikla, sa RI tablicama. Covjek je sve ispostovao, i drzao se dogovorene cijene. Nemam zamjerki. Kilometraza na motoru identicna onoj iz oglasa, sva dodatna oprema stigla sa motorom.......
Negativna strana ove kupnje je da ukoliko dodje do nekog problema kao npr. ostecenja u transportu, kradje, pada kontejnera u more i sl sva steta ide na racun buducega vlasnika, Oldy sa tim nema nista.
Druga varijanta je da Oldy za buducega vlasnika dovede motocikl s vlastitim novcima (i rizikom) ali tada cijena nije ista, provizija je znacajno veca. Razumljivo.
Iz gore navedenoga vidljivo je da je sve stvar dogovora.
Ja se dogovorio, malo riskirao, i evo vec mjesecima uzivam u biker2 , mozda nekad u zivotu treba malo i riskirat!

I da, zaboravite na big-twina ili sportstera za 5000E, toga jednostavno nema! Niti moze biti obzirom na visinu nameta od strane Lijepe nam nase!
A ni u Americi nisu badava, pogledajte oglase.

Ovaj Tomato komentar mi je najjaci, totalna glupost jer je vise puta on mene zvao nego ja njega. A pametni znaju cemu sluzi Skype!

Ovo je moje iskustvo, 100% pozitivno te ne zelim ni sa kim polemizirati, a ako nekoga zanima moze me kontaktirati na PM

POzdrav svima

...eto, to sam cekao, informacija iz prve ruke, bravo, bas mi je drago sto si zadovoljan...
...idemo dalje....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 19:56

Lijepo je kada se zna da je čovjek ok i da to što radi nije muljaža, a to je ono što je sve tu na forumu zanimalo. Jer kada netko za HD-a napiše da košta 100 e, ne može se baš smatrati pouzdanim tipom, zvuči na navlakušu Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
boober1
man
man
boober1


Broj postova : 246
Godina imam : 44
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Bobber Chopper VN 800
Na forumu od : 23.02.2012

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 20:17

bulsit lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimened 04 oľu 2012, 23:09

googell je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
googell običaj je na ccf-u da se prija pisanja predstavimo u knjizi članova,hvala

Znam da je obicaj ali, vjerovali ili ne, u mom browseru ne vidim 'novi post" dugme. Pokusao i neide. Za odgovor na topic moram naciljat tockicu velicine 1 piksla!

Moze ovdje: Gogo, rane cetrdesete, skoro godinu dana vozim Harleya, prije toga sve i svasta
Lokacija: na cesti, i to cesto

..prvo, i nija bas dostatno za predstavljanje i osim toga je na krivom mjestu..

..kao drugo, cijenim tvoje misljenje i iskustvo.. i jos bi mi vjerodostojnije izgledalo kad bih znao i skim pricam i da je netko vidio i tebe i tvoj motor.. ne iskljucujem i da je sve sto govoris istina, a niti zelim reci nesto drugo, samo da je doslo iz pera (tipkovnice) nkoga koga ipak poznajem, bilo bi mi daleko vjerodostojnije.. ovako,za men je to i dalje rekla-kazala. osim onoga sto sam saznao osobno iz razgovora s doticnim gospodinom...

sto bi neki rekli,,, samo naglas razmisljam... pljuga

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
googell
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 53
Prebivalište : hr
Vozim : motor
Na forumu od : 04.03.2012

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 04:03

Kao sto sam rekao, ne zelim polemizirati, slobodno vjerujte u sto god hocete.

[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 05:28

nenad barinić je napisao/la:
Lijepo je kada se zna da je čovjek ok i da to što radi nije muljaža, a to je ono što je sve tu na forumu zanimalo. Jer kada netko za HD-a napiše da košta 100 e, ne može se baš smatrati pouzdanim tipom, zvuči na navlakušu Very Happy
Nenade i za djelove stavljaju cjenu po 1 euro jer moraju upisati cjenu da bi predali oglas a znači da je na upit zato i postoji broj telefona. Ne čitajmo oglase doslovno! pljuga i kilometražu uspoređujemo po slobodnoj prcjeni dali je točna ili ne .Na kraju razapeli čovjeka na stup srama na osnovu neke cjene koja je napisana samo da se ispuni rubrika a znamo da kvalitetniji Zippo košta toliko pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 06:06

maxart je napisao/la:
...Na kraju razapeli čovjeka na stup srama na osnovu neke cjene koja je napisana samo da se ispuni rubrika a znamo da kvalitetniji Zippo košta toliko pljuga

..ma nismo ga razapeli, barem ja nisam, samo govorim kakav sam dojam stekao iz razgovora s njim.. uglavnom, po meni, vrlo neozbiljan pristup.. ali ako netko ne zna kako kupiti i uvesti motor preko bare i ne zeli se s tim zamarati, samo naprijed dobar barem dok nisu moji novci u pitanju... iz iskustva znam da se lako opeci i s nekim koga poznajes, ponekad ga smatras i prijateljem, a ne s neznancem... pljuga

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 06:07

Ma ne treba razapinjati čovjeka, daleko od toga, kao što sam gore napisao drago mi je zbog toga što je netko napisao da je čovjek ok....ali očekujem da netko tko radi sa većim novčanim iznosima stavi baš tu cifru, a ne 1 kunu. Nema ni žvake za 1 kunu.... i to u kiosku kod poznate prodavačice.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 06:41

nenad barinić je napisao/la:
Ma ne treba razapinjati čovjeka, daleko od toga, kao što sam gore napisao drago mi je zbog toga što je netko napisao da je čovjek ok....ali očekujem da netko tko radi sa većim novčanim iznosima stavi baš tu cifru, a ne 1 kunu. Nema ni žvake za 1 kunu.... i to u kiosku kod poznate prodavačice.
Ja ti više volim da mi ne spominje kilometražu nego da me ubjeđiva kako auto ima 120 000 km a ono izlizan volan pohabani svi tapecirunzi kao da ih šmirglao svaki dan a mjenjćom kao da je žena kuhala Smile
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 07:00

.... čovjek je uistinu prešao toliku kilometražu, nego grčevito drži volan radničkim,udarničkim hrapavim rukama, a na nogama mu HTZ cokule, plašljiv je vozač pa stalno koči...zato je izlizano nemoj me glup nemoj me glup nemoj me glup ....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 09:31

srečom ne kupujem HD dancingbanana
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimepon 05 oľu 2012, 09:35

magna je napisao/la:
srečom ne kupujem HD dancingbanana

sta ce ti ga netko poklonit?.. What a Face

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimesri 04 tra 2012, 12:07

evo onda i u glavnoj temi da se nadje..

Ash je napisao/la:
vec dugo vrti sve te oglase..ono sto sam vidio je ocuvanost motora 0(ovaj model nisam vidio pa necu o njemu pricat) ali neki od ostalih imaju jako puno posla nakon kupnje..definitivno nisu sjedi i vozi motori..necu pljuvat po nikomu ali informativno da zna koga bude zanimalo:

Npr. na Screamin' Eagle modelu je sve savrseno u oglasu dok u stvarnosti fale retrovizori, sic je potrgan, neki djelovi su totalno zahrdjali, prednja guma je unistena, zadnje svjetlo je strgano, treba cijeli pregled motora(cirka 1000kn kako je serviser rekao), novi zmigavci posto su gore crveni americki i pogotovo poradit na auspusima(buka) jer nece proci tehnicki..i to je samo ono sto se dalo vidjet u 10 min. tko zna sto jos fali ili nije u redu..


tko ima love i zivaca sredjivat ih nakon kupnje onda H-D moze kod njega jeftino nabavit..
[Vrh] Go down
vulkan
man
man
vulkan


Broj postova : 153
Godina imam : 71
Prebivalište : Rijeka
Vozim : VN900 classic
Na forumu od : 18.07.2011

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimečet 19 tra 2012, 10:57

maxart je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Ma ne treba razapinjati čovjeka, daleko od toga, kao što sam gore napisao drago mi je zbog toga što je netko napisao da je čovjek ok....ali očekujem da netko tko radi sa većim novčanim iznosima stavi baš tu cifru, a ne 1 kunu. Nema ni žvake za 1 kunu.... i to u kiosku kod poznate prodavačice.
Ja ti više volim da mi ne spominje kilometražu nego da me ubjeđiva kako auto ima 120 000 km a ono izlizan volan pohabani svi tapecirunzi kao da ih šmirglao svaki dan a mjenjćom kao da je žena kuhala Smile





Izgleda, nekima treba stvarno nacrtat. Kakve veze ima sta je napisano. Oldy zna cesto napisati cijenu: 1111 ili slicno. Svatko normalan bi trebao znat da to nije cijena, vec simbolicno samo da se nesto stavi.
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimečet 19 tra 2012, 11:40

vulkan je napisao/la:
maxart je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Ma ne treba razapinjati čovjeka, daleko od toga, kao što sam gore napisao drago mi je zbog toga što je netko napisao da je čovjek ok....ali očekujem da netko tko radi sa većim novčanim iznosima stavi baš tu cifru, a ne 1 kunu. Nema ni žvake za 1 kunu.... i to u kiosku kod poznate prodavačice.
Ja ti više volim da mi ne spominje kilometražu nego da me ubjeđiva kako auto ima 120 000 km a ono izlizan volan pohabani svi tapecirunzi kao da ih šmirglao svaki dan a mjenjćom kao da je žena kuhala Smile





Izgleda, nekima treba stvarno nacrtat. Kakve veze ima sta je napisano. Oldy zna cesto napisati cijenu: 1111 ili slicno. Svatko normalan bi trebao znat da to nije cijena, vec simbolicno samo da se nesto stavi.

iagree ta cijena znači "po dogovoru" kad se u njuškalu ne nudi ta mogučnost stavljanja u opis oglasa....
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimečet 19 tra 2012, 11:58

mrljo#2 je napisao/la:
...ne, ne, ne cijena je bez veze jer ju na njuškalu mora postavit da bi predao oglas, cijena je kak on veli po dogovoru a preko telefona ili bilo kojeg drugog srdedstva komuniciranja ne želi dati cijenu, sve kao dođi, vidi, dogovorićemo se....
...tak sam i ja došal pa nisam dobil niš konkretno, da bi se "uhvatil" za nešto...

...kao sto vidite pitanje navedene cijene oglasa smo rijesili na samom pocetku teme,.... vise bih se okrenuo drugom djelu...., znaci tko je imao kontakt s prodavacem ili zna za nekog tko je kupio motor od njega i kako je zadovoljan....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimečet 19 tra 2012, 15:28

vulkan je napisao/la:
maxart je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Ma ne treba razapinjati čovjeka, daleko od toga, kao što sam gore napisao drago mi je zbog toga što je netko napisao da je čovjek ok....ali očekujem da netko tko radi sa većim novčanim iznosima stavi baš tu cifru, a ne 1 kunu. Nema ni žvake za 1 kunu.... i to u kiosku kod poznate prodavačice.
Ja ti više volim da mi ne spominje kilometražu nego da me ubjeđiva kako auto ima 120 000 km a ono izlizan volan pohabani svi tapecirunzi kao da ih šmirglao svaki dan a mjenjćom kao da je žena kuhala Smile





Izgleda, nekima treba stvarno nacrtat. Kakve veze ima sta je napisano. Oldy zna cesto napisati cijenu: 1111 ili slicno. Svatko normalan bi trebao znat da to nije cijena, vec simbolicno samo da se nesto stavi.

Stvarno, kakve ima veze što je napisano? Mogao je napisati i 500.000,00 kn. Ma hajde koma koma koma "Kakve ima veze što je napisano?" Ima veze! Pa normalno da treba napisati pravu cijenu a ne obmanjivati ljude! To je neozbiljno i smatram da to nije pošteno. "Svatko normalan bi trebao znat da to nije cijena" - svi mi znamo da za 1 kunu nema Harley-a.... ali, treba čovjek napisati cijenu koja i jeste.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimečet 19 tra 2012, 15:32

...a sada, što bi trebalo značiti "1 kuna" u žargonu prodavača,preprodavača,lopova ili dilera, nije moje da se razmišljam kada pregledavam oglase.... Koji je izraz koji se upiše u cijenu motora ako želiš na Njuškalu dati oglas tipa "Kupujem" ? 2 kune? ... jer ni opcije "Kupujem" nema na Njuškalu Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitimečet 19 tra 2012, 15:40

nenad barinić je napisao/la:
mi znamo da za 1 kunu nema Harley-a.... .
Ima . Kupiš tvornicu za jednu kunu , prodaš i kupiš Harley-a . dancingbanana biker2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?   Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley Davidson-i na Njuškalu, misterija ili..?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Harley Davidson
» Harley-Davidson
» Harley Davidson V Rod
» Harley Davidson
» 2011 Harley-Davidson

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: