Početna stranicaPretraľnikDva maraudera 800 610RegistracijaLogin

 

 Dva maraudera 800

Go down 
+13
MP86
Bosqeto
cuki1
maxart
Zlac
cro.chopper
merla
Vladek
Karlo
Rocker-C
One Night Stand
Safet(y)
black&white
17 posters
Autor/icaPoruka
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimečet 22 pro 2011, 22:25

Pozdrav.
Imal sam prometnu prije tri godine, tek ove sam počel slagati. Evo par slika. Kupljen je drugi motor bez mašine. Budući da je stanje motora bilo dosta loše promijenjen je svaki šaraf, polirano je sve kaj se polirati moglo i još dosta toga. Uglavnom, uloženo je dosta truda. Mašina je stavljena od mojeg motora, isto obnovljena. Ima širi volan, felgu, duple diskove, komplet remus. Nemam najnovije slike, sad je cijeli motor spušten, produženi fuzići i trenutno se igram s bisagama i nosačima koje idu na blatobran bez suv. sica.

Dva maraudera 800 Fiv686nm8sz9ngv8ie_thumb
Dva maraudera 800 Muynjqwrqkpwh6tb0otd_thumb
Dva maraudera 800 Iluvh07p4lixy1zu33_thumb
Dva maraudera 800 Vfb410pxv4u1tzlao_thumb
Dva maraudera 800 Xnkfm41bs859yxaf8u9b_thumb

Tijekom slaganja ovog prvog, nabavljeni su dijelovi za slaganje drugog, između ostalog i mašina. Tu je bilo sreće, zovem na jedan stari oglas, čovjek veli da mašina nije dobra,dobila je bregasta, klipnjača, nece u brzinu, a kad ubaci odmah se ugasi, pa ga opet muke dobiti u ler. Idem ipak pogledati jer po njegovom pričanju neznaš kaj je na kraju s mašinom. Imal sam kleme sa sobom, njih s akumulatora direktno na anlaser, vrti ok, bez čudnih zvukova, kompresija je na "prst" dobra. Mijenjali su lamele i cijeli kunplung su krivo složili. Da ne duljim, kupljen je dobar agregat za malo love. Za sad dvije slike, bude otvorena tema u preradama, jer bude prerada u bobber. Samo još neke sitnice, dijelovi su nabavljeni vecinom od starih traktora. Tipa, zadnji blatobran prati linjiu kotača, a to je u biti malo prerađeni prednji od Fendta iz 50 i neke, sic je na opruge, tj, suvozački od Steyera, zadnje malo okruglo svijetlo od Mana, ape i auspusi( za primjer napravljeni su za sad od rosfraja, kasnije inox) domaće proizvodnje. Idem na kombinaciju mat crne i bijele( sic, white wall gume sa punom zadnjom felgom). Nadam se da budem uskoro počel slagati, pa više slika u preradama.

Dva maraudera 800 K44ncc72ca1wv2rzzgkx_thumb
Dva maraudera 800 8b1axuo4vyt2u9h82wc7_thumb

Sretan Božić svima koji slave i sve najbolje u Novoj!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimečet 22 pro 2011, 22:31

...odlicno... zima je pred tobom, pa polako sa sredjivanjem da na proljece budete oba spremni... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimečet 22 pro 2011, 23:09

E stvarno mi je drago da ćeš se opet popeti na konjića! dobar Sretno! Wink
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 01:17

Sretno sa sređivanjem motora Exclamation
dobar
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 06:57

Bravo . dobar
Tebi zima neće biti duga .

Ovo mi je malo nejasno ( za primjer napravljeni su za sad od rosfraja, kasnije inox) scratch
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 08:11

Bravo! Znao sam da se vračaš nazad u sedlo bez obzira na sve nedaće! dobar

Eto, iskreno si me razveselio , a sebe vjerujem još i više!
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 08:22

znači ipak se nešto radi dobar

tako dugo bez motora, a onda odmah 2... tako se to radi Wink

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 09:06

toooooooo majstore, idemo dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 09:30

Odlično bit če dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 10:53

oooooooo temeljito se poćelo dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
cuki1
man
man
cuki1


Broj postova : 141
Godina imam : 47
Na forumu od : 25.07.2009

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 11:28

svaka čast samo naprijed i sretno!!
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 11:56

kolega cstitke na novoj makini i asamo naprijeed dobar dobar
[Vrh] Go down
MP86
man
man
MP86


Broj postova : 463
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb - Gajnice
Vozim : VN 800 Bobber
Na forumu od : 12.10.2011

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 12:28

sretno!

još jedan bobber roker
[Vrh] Go down
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 42
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepet 23 pro 2011, 13:57

bravo!!! nek prođu km kao i onaj što si kupio iz oglasa i bit će super!!!
osobno jako dobro znam onaj motor.... na njemu ima dosta stvari zanimljivih.. široki volan, dupli disk naprijed, air brush!!!!
što se tiče mašine i nisam znalac, ali gore su novi klipovi i karike!!!

sretno!!! dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimesub 24 pro 2011, 20:36

Pozdrav i želim ti uspjeh u daljem radu i da problemi i nedostaci ostanu iza leđa a uspjeh i širok drum što veći i dužiiii............ dobar biker2 geek cuga
[Vrh] Go down
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimened 25 pro 2011, 00:45

Vlado
Ma to je ok, hvala još jednom tebi i tvojem prijatelju kaj mi je pogledal nalaze. Kak i on veli, tak je kak je i najbolje na tome ostati. Ma ide to meni, malo je frka na motoru , ali imam taktiku. Tampon, ups tupfere u nos Very Happy , kad se spusti krv, druge unutra, sam ih treba dobro namazati s masti za vlaženje sluznice, na sve, ušpricaš malo fiziološke i skoro sam ko novi .A i kaciga je prilagođena svemu tome tak da, štima dobar

Karlo
Napravljeni su topovi od rosfraja, imam dosta materijala doma, lakše ga je savijati pa s njim napravim auspuhe koji meni izgledom najbolje odgovaraju na određeni motor. Kak je rosfraj ipak pretanak kasnije dam po njima napraviti auspuhe od inoxa nekome ko ima svu odgovarajucu aparaturu , a meni i varovi još za sad nisu vrli, pa bolje neko drugi. Evo jedna slika na xs-u, isto je rastauriran cijeli motor, topovi su došli za kraju, a buduci da nije više bilo love niti živaca ostali su od rosfraja.
Dva maraudera 800 Jaq0bna3h9x69eixmy1_thumb

Micky
Reko mi je i bivši vlasnik da su klipovi novi, karike, membrane ,naručeni iz Mađarske i kasnije je dato nekome na slaganje. Mi smo se čuli par puta kasnije, al ja sam u međuvremenu nabavil drugi agregat, kak sam napisal ispalo je tak uz malo sreće, pa je ovaj original od motora tek nedavno rastavljan. Klipovi jesu novi, međutim klip na prvom cilindru je krivo okrenut. Ovaj drugi agregat je kupljen bez rasp. pa su mi trebali ovi original. Membrana na rasplinjaču prvog cilindra je nova, ali je stavljena kriva, jer membrane za rasplinjače prvog i drugog cilinda nisu iste. Doslovce je zgurana unutra, nije sjela niti na pipce i zaribala se skroz prilkom stavljanja poklopca. Ta je zamijenjena sad novom. Druga mislim da nije tak skoro mijenjana, ali nije bila raspucana, imala je samo jednu malu rupicu, al za prvu silu malo cijanofiksa i bude ok. Kaj se tice samog agregata, getriba je isto rastavljanja, unutra sam našel komadic nekog federa, makar ovi koji su unutra nisu odlomljeni. Bude se vidlo. Još prikom stavljanje šire gume, podlagan je prednji lančanik pomoću pikse. Ta piksa je na jednom kraju s donje strane bila uža, a s gornje šira,i zaribala je semering na pogonskoj osovini lančanika. Čim malo zavrtiš mašinu odmah pod priskom curi ulje. Kaj se tice ostalog, zadnji kotač, moral sam mijenjati selen-blokove lančanika, imal je lufta ko u priči:), pa su uprešani drugi. Ferode su bile od nekog drugog motora, vidi se da brušeno brusilicom da ih se pripaše. Na motoru sam mijenjal gotovo kompletnu instalaciju, uslijed loših amortizera i suvozača zadnja guma je pojela sve žice ispod blatobrana. Žice iz kutije paljenja prebrikane su na sve moguće načine. Ovi auspusi koji su bili na motoru, izlazne grane iz cilindara su bez stijenki , tak da nije bilo nikakvog povratnog hlađenja,samo neki mali prigušivaci na izlaznim topovima. Nije niti čudo da su nakon nekog vremena ošli klipovi i karike. I tak:) Mijenjani su i semerinzi na prednjim vilicama,dali su svoje. Uglavnom, ne znam kolko je vlasnika do sad promijenjeno, ali, taj ali motor je bome izvožen uzduž i popreko: ). Moram još rastaviti cijeli agregat da vidim u kavom je stanju bregasta, ak se ne iplati slagati bude za dijelove.
Sreća kaj sam imal dosta dijelova za marauder već od prije, a i poklopilo mi se da je tijekom slaganja bilo dijelova i u oglasnicima. Tak da me nije financijski puno koštalo, al kak je vec napisano uloženo je puno truda i vremena, jer sad je promijenjeno gotovo sve, a i motor ne namjeravam uskoro mijenjati. S druge strane nisam dijelove moral uzimati od svojeg motora, pa sad imam sve za slaganje drugog.
Nažalost, nemam više broj od Marijana,ak se ti čuješ s njim, evo kakvo je u biti bilo stanje motora. Mi smo imali neke dogovore da bi on čak uzel moju mašinu, ali i bez obira na to trebalo je još puno ulagati u ostatak cijelog motora, kaj baš i njie isplativo ak vec nemaš rezervnih dijelova. Na kraju, sve u svemu je ispalo ok.
Kaj se tice airbrusha, napravljeno je kvalitetno. Samo kaj, ovaj lik na tanku s povezom preko oka nije dobro prošel, jer prilikom slaganja tank je skinut i pala je cijev na njega i to je drito strefila u ovo drugo oko kaj mu je bilo zdravo:) Sad više ne vidi ni prst pred nosom:) Nastala je mala udubina i na tom mjestu je ogreban tank. Il bude za sad ostalo tak ili bude dobil platneni povez i preko drugog oka. Ak može na lijevom može i na desnom:)
PS. Poslan mi je pp od strane kolege za taj airbrush, zanima ga. Ja ne znam, pa vas molim ak imate više info da mu pošaljete poruku ( Cuki1 ).
I hvala svima na lijepim željama dobar


[Vrh] Go down
dac
cro chopper forum
cro chopper forum
dac


Broj postova : 1237
Godina imam : 43
Prebivalište : kumrovec
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 03.01.2009

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimened 25 pro 2011, 09:55

roker

Sused sretno!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimened 25 pro 2011, 12:15

@ dario: Rock hard! Ride free! roker

geek
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimened 25 pro 2011, 12:25

black&white je napisao/la:
Vlado
Ma to je ok, hvala još jednom tebi i tvojem prijatelju kaj mi je pogledal nalaze. Kak i on veli, tak je kak je i najbolje na tome ostati. Ma ide to meni, malo je frka na motoru , ali imam taktiku. Tampon, ups tupfere u nos Very Happy , kad se spusti krv, druge unutra, sam ih treba dobro namazati s masti za vlaženje sluznice, na sve, ušpricaš malo fiziološke i skoro sam ko novi .A i kaciga je prilagođena svemu tome tak da, štima dobar

Karlo
Napravljeni su topovi od rosfraja, imam dosta materijala doma, lakše ga je savijati pa s njim napravim auspuhe koji meni izgledom najbolje odgovaraju na određeni motor. Kak je rosfraj ipak pretanak kasnije dam po njima napraviti auspuhe od inoxa nekome ko ima svu odgovarajucu aparaturu , a meni i varovi još za sad nisu vrli, pa bolje neko drugi. Evo jedna slika na xs-u, isto je rastauriran cijeli motor, topovi su došli za kraju, a buduci da nije više bilo love niti živaca ostali su od rosfraja.
Dva maraudera 800 Jaq0bna3h9x69eixmy1_thumb

Micky
Reko mi je i bivši vlasnik da su klipovi novi, karike, membrane ,naručeni iz Mađarske i kasnije je dato nekome na slaganje. Mi smo se čuli par puta kasnije, al ja sam u međuvremenu nabavil drugi agregat, kak sam napisal ispalo je tak uz malo sreće, pa je ovaj original od motora tek nedavno rastavljan. Klipovi jesu novi, međutim klip na prvom cilindru je krivo okrenut. Ovaj drugi agregat je kupljen bez rasp. pa su mi trebali ovi original. Membrana na rasplinjaču prvog cilindra je nova, ali je stavljena kriva, jer membrane za rasplinjače prvog i drugog cilinda nisu iste. Doslovce je zgurana unutra, nije sjela niti na pipce i zaribala se skroz prilkom stavljanja poklopca. Ta je zamijenjena sad novom. Druga mislim da nije tak skoro mijenjana, ali nije bila raspucana, imala je samo jednu malu rupicu, al za prvu silu malo cijanofiksa i bude ok. Kaj se tice samog agregata, getriba je isto rastavljanja, unutra sam našel komadic nekog federa, makar ovi koji su unutra nisu odlomljeni. Bude se vidlo. Još prikom stavljanje šire gume, podlagan je prednji lančanik pomoću pikse. Ta piksa je na jednom kraju s donje strane bila uža, a s gornje šira,i zaribala je semering na pogonskoj osovini lančanika. Čim malo zavrtiš mašinu odmah pod priskom curi ulje. Kaj se tice ostalog, zadnji kotač, moral sam mijenjati selen-blokove lančanika, imal je lufta ko u priči:), pa su uprešani drugi. Ferode su bile od nekog drugog motora, vidi se da brušeno brusilicom da ih se pripaše. Na motoru sam mijenjal gotovo kompletnu instalaciju, uslijed loših amortizera i suvozača zadnja guma je pojela sve žice ispod blatobrana. Žice iz kutije paljenja prebrikane su na sve moguće načine. Ovi auspusi koji su bili na motoru, izlazne grane iz cilindara su bez stijenki , tak da nije bilo nikakvog povratnog hlađenja,samo neki mali prigušivaci na izlaznim topovima. Nije niti čudo da su nakon nekog vremena ošli klipovi i karike. I tak:) Mijenjani su i semerinzi na prednjim vilicama,dali su svoje. Uglavnom, ne znam kolko je vlasnika do sad promijenjeno, ali, taj ali motor je bome izvožen uzduž i popreko: ). Moram još rastaviti cijeli agregat da vidim u kavom je stanju bregasta, ak se ne iplati slagati bude za dijelove.
Sreća kaj sam imal dosta dijelova za marauder već od prije, a i poklopilo mi se da je tijekom slaganja bilo dijelova i u oglasnicima. Tak da me nije financijski puno koštalo, al kak je vec napisano uloženo je puno truda i vremena, jer sad je promijenjeno gotovo sve, a i motor ne namjeravam uskoro mijenjati. S druge strane nisam dijelove moral uzimati od svojeg motora, pa sad imam sve za slaganje drugog.
Nažalost, nemam više broj od Marijana,ak se ti čuješ s njim, evo kakvo je u biti bilo stanje motora. Mi smo imali neke dogovore da bi on čak uzel moju mašinu, ali i bez obira na to trebalo je još puno ulagati u ostatak cijelog motora, kaj baš i njie isplativo ak vec nemaš rezervnih dijelova. Na kraju, sve u svemu je ispalo ok.
Kaj se tice airbrusha, napravljeno je kvalitetno. Samo kaj, ovaj lik na tanku s povezom preko oka nije dobro prošel, jer prilikom slaganja tank je skinut i pala je cijev na njega i to je drito strefila u ovo drugo oko kaj mu je bilo zdravo:) Sad više ne vidi ni prst pred nosom:) Nastala je mala udubina i na tom mjestu je ogreban tank. Il bude za sad ostalo tak ili bude dobil platneni povez i preko drugog oka. Ak može na lijevom može i na desnom:)
PS. Poslan mi je pp od strane kolege za taj airbrush, zanima ga. Ja ne znam, pa vas molim ak imate više info da mu pošaljete poruku ( Cuki1 ).
I hvala svima na lijepim željama dobar



mozda zvuchi glupo ali daj mi molim te objasni u chemu je razlika,
rosfraj i inox je jedno te isto, jedino postoje razlike kvalitete i razlike u debljini scratch a
samim time, normalno i u cijeni.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitimepon 26 pro 2011, 01:54

Ma kaj bi zvučalo glupo, tek sad sam skužil o čemu se radi pa da se ispravim. Stvar je u tome kaj ovi lokalni majstori od kojih moji prijatelji i ja znamo nabavljati materijal upotrebljavamo takve nazive vec duže vrijeme ovisno o debljii materijala, makar niti to nema nikakve veze, pa instinktno tak i napišem . Kad nam treba tanji materijal velimo rosfraj, a deblji inox. Velim, mi to kemijamo s tanjim materijalom doma jer nam je jednostavije, učimo još a kad treba pošteno napraviti onda to majstori (da ne reklaimiram sad) naprave od debljeg materijala kak spada. Tak da inox, rosfraj... neovisno i o debljini je jedno te isto.
Moja greška jer je tak napisano,u pravu si:)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dva maraudera 800 Empty
PostajNaslov: Re: Dva maraudera 800   Dva maraudera 800 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dva maraudera 800
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» info u vezi Maraudera
» Koje dimenzije guma na maraudera?
» POMOC U VEZI SUZUKI MARAUDERA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: