Početna stranicaPretraľnikHarley davidson Night rod special - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Harley davidson Night rod special

Go down 
+34
merla
dadmad
lunaroid
Karlo
trokut
Vilko
Kicho
zed12
GIBO56
pemba
jsimic
jazzy-d
mrljo#2
magna
Dule
maxart
Bosqeto
Rocker-C
emirharley
enygma
Bart
MP86
Kingman
Safet(y)
geroman
custom rider
nenad barinić
pinky
Hedo
Vladek
Zlac
jebiki
cro.chopper
bLind faiTh
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 23:34

za Magnu; Dragstar nema vodeno hladjenje,vec zracno,ali Magni je to vjerojatno bio lapsus,

moj osobni stav je da mi je zvuk ovog HD-a previse sportski nabrijan,
iako je i sam motor u tom nekom djiru,po meni je previse odskocilo od neke *nase price* No

dok mi je sam motor prestrasan,
cak sam imao priliku baciti krug,pravo mi se dopada dobar

sada neovisno od HD-a vozio sam i Intrudera 1800,
opcenito mi taj tip motora ne lezi,opet kazem,to je moj osobni stav,

prejak okretni moment,siroka guma koja ponekad u jacim ulascima u okuke meni odaje osjecaj kao da mi motor tone,nikako nemam osjecaj da ga * imam* Evil or Very Mad

jednom rjecju *prezestok za mene i moj stil voznje* Twisted Evil
[Vrh] Go down
enygma
man
man
enygma


Broj postova : 141
Godina imam : 41
Prebivalište : Međimurje
Vozim : HD Forty Eight
Na forumu od : 03.11.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 07:46

To je motor sa dušom a sve ostalo je subjektivno i baš to ga čini je...om pilom! dobar Uživaj!
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 07:58

100 ljudi 100 različitih mišljenja.... kako bilo izkovala ga HD factory .
Glavno da vozi roker . Mazi i pazi se . Very Happy

http://www.bikez.com/pictures/harley-davidson/1997/978_0_1_2_electra%20glide%20ultra%20classic_Ron%20Padgett-Scottsdale%20AZ..jpg

mada mi ovo više paše slinim
[Vrh] Go down
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 57
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 08:18

iloveharleydavidson i love yamaha
[Vrh] Go down
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 23:18

emirharley je napisao/la:
Ti si dosao na plodno tlo jer sam ja morao godinama slusati na ovome forumu da je Harley-Davidson zadnje smece, i boriti se protiv toga, a da je sve drugo cisto zlato. No, sada se je politika i klima foruma promijenila i pusu neki drugi vjetrovi, pa vise nije "sramota" voziti Harley-Davidson. Twisted Evil

Hm..da..nekad su neki drugi "ljudski" faktori jači od samih ljudi..pa chesto čujemo one tamne strane koje jednotsavno izlaze iz njih...uglavnom, nije lijepo..
Nikad za ničiji motor nebi rekao da je sranje ili smece...taman da je nesto najgore na svijetu..treba cijeniti drugu stranu..da svi ovdje prisutni imamo jednu zajedničku stvar bez obzira dal netko vozi motor za 2000kn ili 20 000 eura - uživanje u vožnji!
A jos uvijek ima onih koji ce reci "Vozis Harley, jel imas sve ključeve za servis kad ides na put?" i sl. - možda nekad tako bilo..danas? sumnjam..
Da rezimiram... iloveharleydavidson

& hondailoveit i love yamaha ilovesuzukibikes

biker2
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 23:50

pih
vn900
sory of
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 00:05

emirharley je napisao/la:
Ti si dosao na plodno tlo jer sam ja morao godinama slusati na ovome forumu da je Harley-Davidson zadnje smece, i boriti se protiv toga, a da je sve drugo cisto zlato. No, sada se je politika i klima foruma promijenila i pusu neki drugi vjetrovi, pa vise nije "sramota" voziti Harley-Davidson. Twisted Evil

Najveći problem Harley-a je njegova cijena, pogotovo ovdje na europskom tj. ne-američkom tlu.

Prvog Harley-a u životu vidio sam kao klinac jednog ljeta u Zadru. Od tog dana sam ga valjda sanjao. Znao sam ga skužit na nekoj fotografiji gdje se vidi samo žmigavac i far, ili retrovizor. Ono, Stallone se slika na nekom motoru, a ja po retrovizoru znam da je to Harley.

Sad ga više ne sanjam. Ni ne gledam ih previše. Znam da ga vjerojatno neću imati, a ne želim cijeli život podrediti kupovini Harley-a. Nakon sezone na Hondi znam da se i na drugim pilama može baš lijepo voziti (omjer uloženog i dobivenog je više nego povoljan) a uskoro ću s malo bojanja i prepravki dobiti motor koji me i izgledom tj. stilom zadovoljava.

Dakle - voziš ono što možeš. Drugi voze što i koliko mogu. I svi se vozimo i svima nam lijepo. Laughing
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 09:11

Ovo si napisao prvorazredno i slazem se apsolutno 100%.

I jos bih rekao da razliku izmedju "Harley-evaca" i drugih ne isticu "Harley-evci" vec upravo ovi drugi (samo neki izuzeci, naravno ne svi), jer NIKADA neces cuti "Harley-evaca" da kaze "vidi mene na Harley, a vidi njega na...nečemu drugom", a cijeli svoj "Harley zivot" slusam kako drugu pljuju po Harleyu i pokusavaju da pljuju i po meni jer vozim - Harley. No, to sto pljuju, ja mogu samo da kazem "mogu mi pljunuti iza ledja ili pod prozor", a ja i DALJE nikoga ne prozivam, niti ponizavam tko ne vozi Harley, jer smatram upravo ono sto si ti i rekao "svatkom njegovo i idemo zajedno popiti kavu". Ukoliko ti ne smeta sto ja vozim - Harley. Meni ne smeta sto ti vozis to nesto drugo (ove dvije zadnje recenice se ne odnose na Kichu, niti na bilo koga posebno, vec su koristene samo kao parabola). Zivot je prekratak za zajebancije ove vrste.

Just sayin'...... dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 09:17

iloveharleydavidson dobar rendeer
[Vrh] Go down
trokut
man
man



Broj postova : 124
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : sportser 883
Na forumu od : 19.06.2011

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 13:40



iloveharleydavidson cuga cuga
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 14:34

emirharley je napisao/la:
Ovo si napisao prvorazredno i slazem se apsolutno 100%.

Jbg, nisu džaba moj i mnogi slični motori bezobrazne kopije Harley-Davidsona.

Zašto su japanci imali puno manje uspjeha s chopperima (tj. cruiserima) prije dvadeset i više godina, a imali su ih u ponudi?

Zato što su svi zapravo htjeli vozit V-twin TATU, a ne one kratke i visoke stepenice na dva kotača (iako bi možda bilo zanimljivo imati više snage u takvim mašinama, kako su te "stepenice" nekad imale).

A zna se tko je tata, jel...

Ali, kažem - došli su ti Japanci do te faze kad daju puno za uloženi novac. Puno "američkog" šarma. I zato ja danas mogu reći da sam zadovoljan onim što imam.


[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 15:51

Ali ima i druga strana medalje: bila je prije jedno dvije godine neka emisija na "Discovery Channel" o NAJBOLJIM motociklima na svijetu i po tom izboru ( u USA) najbolji apsolutno je bio neki japanski motor, skoro savrsenstvo, ciklistika, izrada, cijena, sve, bas sve, ali rezultati prodaje jako losi. Kada su kasnije istrazivali kako je moguce da je motor po svim izjavama apsolutno savrsen, a rezultati prodaje nikakvi, dok sa druge strane Harley prdi, smrdi, pusta ulje i trese se, generalni komentar - kao odgovor - je bio: da, motor je savršen, ne dešava se ništa!!! Twisted Evil dancingbanana

Analgno tome, u USA je Toyota daleko najbolji automobil po svim testovima koji se apsolutno ne kvari (na stranu proslogodisnji problemi, govorim o visegodisnjem prosjeku), pa ipak i opet je Ford Mustang zelja onih koji traze vozilicu sa dušom, a taj isti Ford Mustang ima unutrasnjost uredjenu kao Stojadin (govorim o nama prihvatljivom modelu GT). Pa i ja, koji vozim VW Passat i kojeg sam kupio novog, koji je - po mom skromnom misljenju - savrsenstvo vozila, evo vec godinu dana "bacam oko" kako bih ga zamijenio za Forda Mustanga (malo doplatio ili izgubio, to sada nije tema), a cinjenica jeste da je izrada, dekor, dizajn Forda Mustanga vizuelno na nivou Stojadina, pocev od onog glupog plasticnog volana, pa nadalje.

Ali kazem, i duša ima svoje zahtjeve, pa sto se ovoga tice, vidjeti cemo sta ce meni sutrasnjica donijeti, ali primjer Passat vs Mustang mi je samo posluizio da izelaboriram odnos savrsenog motocikla prema nekom drugom koji mozda nije savrsen, ali neki ljudi smatraju da ima dušu, naravno, uslovno rečeno (na stranu sada price i cijeni, vrijednosti i ostalo).

Eto....to je to....(trazicu dnevnicu od uprave Foruma za proaktivan i prekovremeni rad) nemoj me glup


Zadnja promjena: emirharley; čet 16 vel 2012, 16:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 16:00

emirharley je napisao/la:
Ali ima i druga strana medalje: bila je prije jedno dvije godine neka emisija na "Discovery Channel" o NAJBOLJIM motociklima na svijetu i po tom izboru ( u USA) najbolji apsolutno je bio neki japanski motor, skoro savrsenstvo, ciklistika, izrada, cijena, sve, bas sve, ali rezultati prodaje jako losi. Kada su kasnije istrazivali kako je moguce da je motor po svim izjavama apsolutno savrsen, a rezultati prodaje nikakvi, dok sa druge strane Harley prdi, smrdi, pusta ulje i trese se, generalni komentar - kao odgovor - je bio: da, motor je savršen, ne dešava se ništa!!! Twisted Evil dancingbanana
Amerikanci su pravi domoljubi i ozbiljno shvaćaju poruku " Kupujmo američko " . Twisted Evil
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 16:12

Ovo je druga tema, ne znam za Amerikance, no ja za SVOJ novac koji mi nije pao sa neba kupujem samo ekvivalent najboljeg, pa makar iz Zambije, a posto sam ja u odredjenom poslu koji na neki nacin "dodiruje" politicku akciju "Kupujmo domaće" (u smislu hrane) ja javno izjavljujem da je ovo najvece zlo za BiH narod i da ni u kojem slucaju ne kupuju domacu hranu, jer je kontrola nikakva, pa proizvodjaci urgadjuju najjeftiniju mogucu sirovinu, da bi dobili ekstra profit. Ima mnogo primjera, evo skoro je dokazano da je jedna mesna industrija koja je napravila imperiju na frazi "Kupujmo domace meso", ustvari cijelo vrijeme prodavala zaledjnu brazilsku govedinu, sto po zakonu nije nikakavo krivicno djelo. Moj savjet BiH konzumentima hrane je kupujte hrvatsko, jer znam da se hrana i zivezne namirnice veoma kontroliraju u Hrvatskoj, kupujte austrijsko, njemacko, ali ni za Boga dragog - ako mozete da birate, ne kupujte slovenacko, srbijansko ili BiH. Evo, da malo referiramo na slovenacko "Alpsko mlijeko": ono tamo, onomad pri kraju bivse YU, cijela Europa se je dignula na noge radi kancerogenog slovenackog "Alpskog mlijeka" (zabranjeni antibiotik chloramphenicol), da bi sada PONOVNO prije mjesec dana bila odvratna akcija koju su objavili slovenacki mediji da je PONOVNO slovenacko mlijeko KANCEROGENO (aflatoksini), jer se stoka/krave hranili kancerogenom (aflatoksini) stočnom hranom!!! Znaci, akcija "Kupujmo domace" na svim podnebljima je samo za budale, kupujmo za svoj novac i za SVOJU DJECU samo ono sto je po nasoj savjesti ili saznanjima - najbolje, jer nama novac i zdravlje ne padaju sa neba! Sto se tice hrane u HR, po mojim saznanjima, kontrole i testiranja su na prilicno dobrom nivou. Pridruzivanje EU, jbga. Very Happy A u BiH: nek nam je Bog dragi na pomoci! Ovo mislim zaista i bez uvijanja ili zadnjih misli. Evil or Very Mad


Zadnja promjena: emirharley; čet 16 vel 2012, 16:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
jsimic
cro chopper forum
cro chopper forum
jsimic


Broj postova : 584
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : yamaha road star warrior 1700
Na forumu od : 05.01.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 16:17


Ali u kratko....vozio sam prije toga 3 motora...3 Yapanca..i probao jos dosta motora ovako od frendova i poznanika..od honde,yamahe,bmw-a...od choppera, touring krstarica do super sport motora...izmedu ostalog vozio sigurno oko 10 modela Harleya...i mogu vam reci samo jedno....
Ovakav osmijeh na lice, zadovoljstvo u jajima, toplinu oko srca pruža jedino HD - oni koji voze, znaju o čemu pričam..
Slika govori više od 100 000 riječ


Zaključak - :ilove HD

dobar dobar ALI JEBIGA NISI VOZIJA WARRIORA

Šalu na stranu motor je lip do jaja ali jebiga ljudi su naučili klasiku kod HD tako da nije čudno za ovakve komentare jer kad je izašao V-rod to je bilo zgražanje PRVI HD sa vodenim hlađenjem .
Po meni dobar dobar bike puno sritnih kilometara
[Vrh] Go down
enygma
man
man
enygma


Broj postova : 141
Godina imam : 41
Prebivalište : Međimurje
Vozim : HD Forty Eight
Na forumu od : 03.11.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimečet 16 vel 2012, 18:11

emirharley je napisao/la:
Ali ima i druga strana medalje: bila je prije jedno dvije godine neka emisija na "Discovery Channel" o NAJBOLJIM

Eto....to je to....(trazicu dnevnicu od uprave Foruma za proaktivan i prekovremeni rad) nemoj me glup

E, to je ono kaj sam i ja prije napisao, doduše puno kraće, da ovaj motor ima dušu i to je njegova najveća posebnost.
[Vrh] Go down
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimened 19 vel 2012, 16:00

Odvozil danas 2-3 kruga po gradu..kakav užitak... roker
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepet 30 oľu 2012, 14:48

Kakva zvijer!!! Predivan je.
Sretno!!
[Vrh] Go down
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 13:30

evo nekoliko slikica još od prošlog ljeta.. radi se na motoru.. uskoro više detalja Smile

Harley davidson Night rod special - Page 3 Podroom2.th

Harley davidson Night rod special - Page 3 Podroom4.th

Harley davidson Night rod special - Page 3 Podroom13.th

Harley davidson Night rod special - Page 3 Podroom25.th

Harley davidson Night rod special - Page 3 Podroom27.th

Harley davidson Night rod special - Page 3 Podroom20

[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 13:38

čekamo dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
dadmad
man
man
dadmad


Broj postova : 78
Godina imam : 51
Prebivalište : jastrebarsko
Vozim : vn 800
Na forumu od : 01.03.2013

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 13:38

...krasan.... slinim
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 14:00

za motor dobar

ali, crash bar mi , osobno, na njemu uopće ne paše... pljuga

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 19:34

Night roda vozi jedan prijatelj i kad god putujemo meni slinim za njim.

Koji ti je to model kacige šta imaš?
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 19:38

mavo je napisao/la:

Koji ti je to model kacige šta imaš?
Harley davidson Night rod special - Page 3 Titan_kult-500x500

Titan - http://www.bikermotoshop.com/shop/index.php?route=product/product&path=45_93&product_id=279
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitimepon 11 oľu 2013, 19:46

Hvala Zed! dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harley davidson Night rod special - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Harley davidson Night rod special   Harley davidson Night rod special - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley davidson Night rod special
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Harley Davidson Fat Boy Special
» Harley Davidson
» Harley Davidson V Rod
» Harley Davidson
» Harley-Davidson

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: