Početna stranicaPretraľnikshadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 shadow 750 jos jedna u nizu...ili?

Go down 
+16
custom rider
lukylipik
chinaski
lord
Tomo-vz
simke
tamigo
merla
Saba
freshman
magna
stain
Zmija
Ash
jebiki
sef-sale
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2008, 10:06

kod motora gdje su auspusi 2 u 1 kad se uradi modifikacija da svaki cilindar ima svoj auspuh OBAVEZNO se moraju promijeniti dizne i podesiti mješavina

inače motor puca i pucketa kod svakog oduzimanja gasa plus ne ide kako bi trebao
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2008, 10:48

vstarrider je napisao/la:
kod motora gdje su auspusi 2 u 1 kad se uradi modifikacija da svaki cilindar ima svoj auspuh OBAVEZNO se moraju promijeniti dizne i podesiti mješavina

inače motor puca i pucketa kod svakog oduzimanja gasa plus ne ide kako bi trebao

ma da...rkeo mi je kucelj da ne treba zato kaj su to lonci ,za sad malo pucketa ...ali nije jako bucno...kad sam je uzeo imala je otvorene cijevi, e to je bio uzas ...em je pucalo , em se dero ko svinjce pri klanju...sad ima bas ljep zvuk samo jos mrvu zivciraju ta pucketanja kaj se znaju desit... a da se samo ustima omjer benge i zraka , bi to pomoglo
?
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2008, 10:52

[

inače motor puca i pucketa kod svakog oduzimanja gasa plus ne ide kako bi trebao[/quote]
a kaj se ovoga ticen , ja ni neznam kak bi onda on trebao ic...meni za sad ide savrseno. .i tak se nemrem vozit prek 130 jer je mali zaj... kad te pocne samarat vjetar na sve strane...a kaj se toga tice dovoljno lijepo ubrzava ....samo me pred dan dve pocela nmalo zajebavat jer se do posla vozim na malim okretajima pa se zna kao malo zagusit ..tj. nece trenutno primit gas neg se mrvicu zblesira....al opet ..tocio sam ga na ini .tako da bi to i moglo bit do goriva...
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2008, 10:54

klesoo je napisao/la:
odlicno. De reci jesu li pipes gole ili imaju nesto sto slici loncu? Ovako na oko (iako ne vidimo kako izgledaju iza) mi se cini paKLEno bucno.
Wink

ko sto rekoh ..bile su na njoj prije otvorene cijevi ali sam dao napravit bas lonce jer je ono prije bilo uzas zivi...em izgledom,em zvukom...
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2008, 19:12

Bravo majstore. :bravo:

Lijep uradak.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimečet 29 svi 2008, 12:06

vstarrider je napisao/la:
kod motora gdje su auspusi 2 u 1 kad se uradi modifikacija da svaki cilindar ima svoj auspuh OBAVEZNO se moraju promijeniti dizne i podesiti mješavina

inače motor puca i pucketa kod svakog oduzimanja gasa plus ne ide kako bi trebao

ja sam stavio 2 cijevi i motor mi ide puno bolje nego pije, lakse ubrzava, manje trosi, a puca samo ponekad na abgasu...

sekol, po vecini ljudi najbolji servis za hondu u Hr, je rekao da ne treba nista dirati.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 11:23

sekol, po vecini ljudi najbolji servis za hondu u Hr, je rekao da ne treba nista dirati.[/quote]

onda cemo slusat majstora...jer mi se neda bezveze bacit 600 kn za "čiščenje i uštimavanje"...
[Vrh] Go down
Sponsored content





shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: shadow 750 jos jedna u nizu...ili?   shadow 750 jos jedna u nizu...ili? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
shadow 750 jos jedna u nizu...ili?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HONDA SHADOW 600PC21=honda shadow 600VLX(USA)!??
» Dragstar XVS 250 fresh

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: