Početna stranicaPretraľnikDilema oko odabira ape hangera - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Dilema oko odabira ape hangera

Go down 
+5
One Night Stand
dragger
emirharley
magna
Beatnik
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema oko odabira ape hangera   Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Icon_minitimečet 01 pro 2011, 15:09

Felix je napisao/la:
.... im'o ja Šedovku k'o Magninu, kupio je novu kod uvoznika za Srbiju i bijo metrički korman, kod Magne isti motor colovni, kod Zanotija Dragica colovna dok je kod Beatnik-a metrički, ..bem li ga zbog čega je to tako ........
...na volusiji volan paše od cola (uz malo lima od limenke karlovačkog Wink ) i koliko mi je poznato, ostali japanci su na colima izuzev starijeg tipa chopera tipa Viraga,Magne...

Beatnik...mislim da ima na e-bayu posebno ape hanger za springer modele koji imaju širu redukciju za 1" risere,možda bi ti pasali bez 'glodanja'
http://www.ebay.com/itm/BUFFALO-12-5-APE-HANGER-HARLEY-SPRINGER-/370544056321?hash=item5646259801&item=370544056321&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema oko odabira ape hangera   Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Icon_minitimečet 01 pro 2011, 19:47

Felix je napisao/la:
.... im'o ja Šedovku k'o Magninu, kupio je novu kod uvoznika za Srbiju i bijo metrički korman, kod Magne isti motor colovni, kod Zanotija Dragica colovna dok je kod Beatnik-a metrički, ..bem li ga zbog čega je to tako ........


......kod svih yamaha serije "star" su inčni volani....pa tako i od Beatnik-a.
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema oko odabira ape hangera   Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Icon_minitimečet 01 pro 2011, 20:26

dragger je napisao/la:
Felix je napisao/la:
.... im'o ja Šedovku k'o Magninu, kupio je novu kod uvoznika za Srbiju i bijo metrički korman, kod Magne isti motor colovni, kod Zanotija Dragica colovna dok je kod Beatnik-a metrički, ..bem li ga zbog čega je to tako ........


......kod svih yamaha serije "star" su inčni volani....pa tako i od Beatnik-a.

......... odlično, onda ćemo se u neko skorije vreme diviti lepim fotkama, nego me samo interesuje gde izmeri on 22 mm šublerom What a Face
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema oko odabira ape hangera   Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Icon_minitimečet 01 pro 2011, 21:21

Felix je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Felix je napisao/la:
.... im'o ja Šedovku k'o Magninu, kupio je novu kod uvoznika za Srbiju i bijo metrički korman, kod Magne isti motor colovni, kod Zanotija Dragica colovna dok je kod Beatnik-a metrički, ..bem li ga zbog čega je to tako ........


......kod svih yamaha serije "star" su inčni volani....pa tako i od Beatnik-a.

......... odlično, onda ćemo se u neko skorije vreme diviti lepim fotkama, nego me samo interesuje gde izmeri on 22 mm šublerom What a Face

hmmmm što li je on to mjerio Question nemoj me
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema oko odabira ape hangera   Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Icon_minitimepet 02 pro 2011, 00:08

E porka majka, dodite kod mene doma izmjerit pa cete vidit da je 22mm, ako nije onda su mi prodali neispravan calibar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dilema oko odabira ape hangera   Dilema oko odabira ape hangera - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dilema oko odabira ape hangera
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pomoc pri odabiru ape hangera
» A-Test, Homologacija ape hangera
» Dilema
» Pipa za gorivo dilema

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: