Početna stranicaPretraľnikHarley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012

Go down 
+39
darko68
freebee
zgrdic
jsimic
lunaroid
Dea
Dr.Ma$$a
mih@
Karlo
kuna
poč85
Tomo-vz
Dule
Vilko
Beatnik
zed12
medo
stain
anchi
mrljo#2
mayco
freshman
bLind faiTh
emirharley
klesoo
Jack
dac
Safet(y)
HD Biker
merla
cro.chopper
magna
Genesis051
Rocker-C
Vladek
maxart
Bosqeto
Acyd
One Night Stand
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimesub 24 oľu 2012, 09:58

Mi smo oko 12-1 tamo.. Vidimo se..
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimesub 24 oľu 2012, 14:26

super je bilo,lijepo organizirano, ljubazno osoblje, nažalost bili smo kratko, ali uspilo se proletit kroz salon,malo pipit i pojist. bend je čista 5-ica.
vidli mrlju, klesu i masu.
na žalost imamo drugih obaveza pa smo morali gibat dobar

e da, HD majica 300 čuna Razz
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimesub 24 oľu 2012, 20:47

Mogli ste koju sliku stavit, da vidimo kak to zgleda.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 09:36

....sve je super i sve je za pet, dućan u stilu HD-a...
...ali bratko cijene većine ponuđenih artikala su blago rečeno BOLESNE!!..
... jebiga kaj je je, uz najbolju namjeru da kupim majcu odustao sam bi sam spreman dat 150-200 ćuna ali 300 (prošlu sezonu preko ebay-a 3 za 9,9$/kom)!!!, niš kupit ću si barem šalicu 150kn affraid ajd da spustim kriterij, barem čašicu za rakiju 100 kn confused....mislim si, nedem praznih ruku barem privjesak 190kn koma ....set kromiranih šerafa cca 30 kom 450-750kn Bohmann ....ma daj me nemoj sex ,...
...otišo biker2 praznih cheers ruku...al' ak niš upuznal cro-choppera, vidil vladeka i još neke sorry...dečki na prvu nikak ne pamtim imena....
..zaključak je da i dalje iloveharleydavidson no isto tako dok je nama ebay-a......
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 09:45

A, hoce li nam e-Bay raditi sevis? Scanalyzer? Jednom rječju, blago vama sto imate zastupnika i servisera, ja bih bio veoma zadovoljan da postoji u BiH, znam da su cijene izuzetno visoke, kao uostalom i u cijeloj Europi, nije HR H-D izuzetak, za vas je to šok, ali ja sve to znam vec 10 godina i nisam ocekivao cjenovna čuda, ali ovo je skup hobi i skup motocikl, a djabe nema ni u stare babe...jbga.....
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 09:52

emirharley je napisao/la:
A, hoce li nam e-Bay raditi sevis? Scanalyzer? Jednom rječju, blago vama sto imate zastupnika i servisera, ja bih bio veoma zadovoljan da postoji u BiH, znam da su cijene izuzetno visoke, kao uostalom i u cijeloj Europi, nije HR H-D izuzetak, za vas je to šok, ali ja sve to znam vec 10 godina i nisam ocekivao cjenovna čuda, ali ovo je skup hobi i skup motocikl, a djabe nema ni u stare babe...jbga.....

ima emire, ima, još uvijek ima....neznam za stre babe , ali u mlađahnih cura se uvijek nađe nešto džabe
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 10:45

Predbilježi me! nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Gost
Gost




Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 11:22

Zakon ponude i potražnje, zna se tko može voziti HD i servisirati. Skup je brand to je oduvijek tako bilo na ovim prostorima.
Ne znam čemu se toliko čudiš mrljo#2??
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 12:04

....ne.ne, dečki krivo smo se razumjeli, vrlo dobro znam što je brend i koliko on ima udjela u formiranju cijene i to je neupitno...
...ono čemu se ja "čudim" odnosno što me uvijek nanovo iznenadi i fascinira su nezasitne marže naših trgovaca kako na ovom primjeru tako i općenito....
....ako je s jedne strane "normalna marža" 30-50%, nevjerujem da se i vi slažete da je normalno, da marža bude 300% +....
...oprostite ali meni to nije normalno, znam da su poslovni prostori skupi i da to treba platiti i da se to dobrim djelom financira iz prodajne marže, no svjedoci smo da se baš zbog nerealnih marži zatvaraju trgovine....
...jedan primjer pred par godina kad sam se raspitivao o novom Sportsteru tu u Forticaru ključ u ruke je bio 10 000€ (imali smo 21%PDV) a u Ljubljani je isti takav model ključ u ruke bio 7 000€ (19%PDV).....
...neznam možda je to normalno a možda....
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 12:18

ZIGGY je napisao/la:
Zakon ponude i potražnje, zna se tko može voziti HD i servisirati. Skup je brand to je oduvijek tako bilo na ovim prostorima.
Ne znam čemu se toliko čudiš mrljo#2??
2 Ziggy ,bio sam kratko i mogu reći samo rjeći hvale za ponudu a što se cjena tiče takve su kakve jesu i netreba mješati lončiće .Na kraju najezdom kineskih proizvoda i niskih cjena izgubili smo osječaj kako za vrjednosti tako i za kvalitetu. H-D je ipak statusni simbol i kao takav treba i ostati pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 14:48

maxart je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Zakon ponude i potražnje, zna se tko može voziti HD i servisirati. Skup je brand to je oduvijek tako bilo na ovim prostorima.
Ne znam čemu se toliko čudiš mrljo#2??
2 Ziggy ,bio sam kratko i mogu reći samo rjeći hvale za ponudu a što se cjena tiče takve su kakve jesu i netreba mješati lončiće .Na kraju najezdom kineskih proizvoda i niskih cjena izgubili smo osječaj kako za vrjednosti tako i za kvalitetu. H-D je ipak statusni simbol i kao takav treba i ostati pljuga

2max, kao što sam rekao.

Recimo kad uzmeš HD šaraf u ruke, točno se osjeti težina , kvalitet, obrada.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 18:30

Cinjenica je da je H-D majica svugdje u Europi cca 35 euro (na stranu rasporodaje i sl.), a tu pri tome mislim na one - kada ih uzmes u ruku - "teske" majice (kratkih rukava), a kosulje su cca 100 euro. Jakne su varjabila, ali reda velicina - prosjecna jakna - 500 euro.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimened 25 oľu 2012, 20:38

cijene motora mi se cine dobar
ali oprema, dijelovi i to baš i ne...nažalost..

kao sto je vec spomenuto..majica na kojoj piše HD Zagreb 300kn?? Rolling Eyes
svugdje u svijetu...je HD majica oko 35 eura (kratki rukav)..a majica na kojoj pise npr. HD Klagenfurt, HD Graz ili HD bilošto je jeftinija..ovisi...od 25-35 eura.. a zasto bi kod nas onda HD Zagreb trebala bit 40eura?
Ista stvar sa još nekom opremom...sreca pa sam dan prije bio u HD u Frankfurtu...i zapamtio cijene..uglavnom, skuplje je nekih 20% (s tim da vani dobiš povrat poreza još Twisted Evil )
Jos jedna stvar..u frankfurtu sam kupio jaknu, kacigu, ruksak, nekoliko majica...svasta...i na kraju dobio 5-10% popusta na svaki artikl..a bio je obican dan.. a da se kod nas za neko "otvorenje" ili "open dejz" nemože stavit nekakav simboličan popust - to ne vjerujem! Bio sam spreman kupit nesto, potrosit novac....ali ok, politika je takva, pa nisam Rolling Eyes

sve u svemu, lijep salon, super ljudi, super provod, druženje, vožnja.. - sretno Wink
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 09:02

Dečki, dečki ... dečki...
Tko kupuje "Arlija" ----- kupuje san, a motor dobije pride Very Happy

Mislim stvarno tko će kupiti "Arlijevu" majicu ako nema "Arlija" Very Happy .. ..ako si kupio motor koji košta ohohohooo onda brate imaš para i za majicu,kožnu jaknu s utisnutim logom , čizmama , rukavicama i inim opremama potrebnim za vožnje. Very Happy

P.S. cijena motora u salonu u Zagrebui je trenutno jeftinija nego u salonu u Austriji


Usput kao info uskoro dolazi njihov kamion i bit će probnih vožnjica Wink
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 09:32

kuna je napisao/la:
Dečki, dečki ... dečki...
Tko kupuje "Arlija" ----- kupuje san, a motor dobije pride Very Happy

Mislim stvarno tko će kupiti "Arlijevu" majicu ako nema "Arlija" Very Happy .. ..ako si kupio motor koji košta ohohohooo onda brate imaš para i za majicu,kožnu jaknu s utisnutim logom , čizmama , rukavicama i inim opremama potrebnim za vožnje. Very Happy

P.S. cijena motora u salonu u Zagrebui je trenutno jeftinija nego u salonu u Austriji


Usput kao info uskoro dolazi njihov kamion i bit će probnih vožnjica Wink
Vidim da si se nagledala previše "uspješnih stričeka" u subotu, a posebno u petak! Evil or Very Mad
Ako je tvoja izjava točna, onda mogu odmah servis zatvoriti, jer se opisani nemaju vremena voziti! Cool
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 10:39

....ok, na kraju krajeva ovo je forum svrha mu je razmjena misljenja i svako ima pravo na svoje osobno....ii nicije ne zelim kritizirati ili osporavati....
...no moram se zapitati zasto u ljepoj nasoj sve mora biti skuplje i zasto bi se morali pomiriti s time, pa nismo bas neka bogata nacija....
...svjestan sam da smo pretvoreni u potrosacko drustvo da svaka roba ima svog kupca, no trgovine ne prosperiraju na nekolicini ljudi da bi se odrzale vec na masama......
...obzirom da mi nismo velika zemlja treba se jebacki potruditi da privuces sto veci krug ljudi time dobijes kolicinu .....u suprotnom.......hmmm....
..reci cu jos samo jedno meni novac ne pada s neba i iz svake jebeno zaradjene kune zelim izvuci maksimalnu vrijednost ulozeno-dobiveno!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 12:08

Ja se slazem da je skupo, žara, ali za tebe kao vlasnika Harley-Davidson motocikla je velika stvar da imaš servis "pod rukom" , tako da ih treba podrzati na svaki nacin! dancingbanana dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 12:36

emirharley je napisao/la:
Ja se slazem da je skupo, žara, ali za tebe kao vlasnika Harley-Davidson motocikla je velika stvar da imaš servis "pod rukom" , tako da ih treba podrzati na svaki nacin! dancingbanana dobar

...ha...sad ispada da su jedino ja oko neceg bunim...ii da Emire u potpunosti se slazem s tobom imam ovlastenog dilera pod nosom....ii da slazem se s tobom da Harley Davidson kao takav treba poduprijeti to cinim kad god mogu ma na kakav nacin to bilo....
...ali ne zelim podupirati vlasnika licence u Hrvatskoj da bi trpao nerealne cifre kod njega u djep...

....da podkrijepim jos jednim primjerom i vise necu pisati u ovoj temi...
..danas sam nazvao HD Zagreb trazio cijenu odredjenog artikla za svoj motor, decko je bio ljubazan, uzeo je moj broj ii nazvao me za pola sata, cijena doticnog 1450 kn.....u isto vrijeme mi stize mail od Janba za artikal iste namjene 575kn.....!
...sad sam bas u dilemi koga cu poduprijeti!?
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 13:00

ja oču arlija... a ne majcu,čizme,jaknu ili privjesak za ključ...tak da me cijene istih ne hebu ni najmanje....
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 13:02

možda nije moje da ovdje nešto kažem - ali opet zašto ne ?

i meni je prilično dosta da iz nekog meni potpuno nerazumljivog razloga u hr ( namjerno pisano malim slovom ) sve košta više...

naravno, može se reći da se radi o prestižnom proizvodu ( nekim je takav motor aksesoar - i na to imaju pravo ) - ali prestižnih proizvoda ima masu...
evo nekih :

- Mercedes
- Heckler & Koch
- Stihl
- Swarowski
- Hasselblad
- Bang & Olufsen...
- Mac

dakle, za svaki od tih ' prestižnih proizvoda ' bi potencijalni vlasnik trebao dati više ( zapravo, bitno više ) u hr nego u nekoj drugoj zemlji ?

a zašto ?

gledajte - imamo relativno male carine, na većinu artikala je 5 - 10 %, i na to dodate pdv
dakle, davanja su u rangu s onima u drugim evropslim zemljama - a ipak su neke stvari i 50 % skuplje...
o tome da je nešto 100, 200 ili više % skuplje ne želim niti pisati...

činjenica je da se u svijetu sasvim u redu imati godišnju zaradu od 10. 15 ili 20 % od prometa...
a hrvatima se ništa ne isplati, jer su najpametniji...

neki dan sam bio u Tehničkom muzeju, i imao priliku prošetati se fora maketom ugljenokopa...
i vodič kaže ' svugdje u svijetu se ugljen još uvijek kopa - u D postoje rudnici sa 800 km tunela u sistemu, svi kopaju ugljen, i naši susjedi Bosanci imaju rudnike - samo se u hr to navodno ne isplati '

da, tu se ništa ne isplati - ako ti taj posao za 5 ili deset godina ne osigura doživotnu egzistenciju Sad

[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 14:48

Jack je napisao/la:
možda nije moje da ovdje nešto kažem - ali opet zašto ne ?

i meni je prilično dosta da iz nekog meni potpuno nerazumljivog razloga u hr ( namjerno pisano malim slovom ) sve košta više...

naravno, može se reći da se radi o prestižnom proizvodu ( nekim je takav motor aksesoar - i na to imaju pravo ) - ali prestižnih proizvoda ima masu...
evo nekih :

- Mercedes
- Heckler & Koch
- Stihl
- Swarowski
- Hasselblad
- Bang & Olufsen...
- Mac

dakle, za svaki od tih ' prestižnih proizvoda ' bi potencijalni vlasnik trebao dati više ( zapravo, bitno više ) u hr nego u nekoj drugoj zemlji ?

a zašto ?

gledajte - imamo relativno male carine, na većinu artikala je 5 - 10 %, i na to dodate pdv
dakle, davanja su u rangu s onima u drugim evropslim zemljama - a ipak su neke stvari i 50 % skuplje...
o tome da je nešto 100, 200 ili više % skuplje ne želim niti pisati...

činjenica je da se u svijetu sasvim u redu imati godišnju zaradu od 10. 15 ili 20 % od prometa...
a hrvatima se ništa ne isplati, jer su najpametniji...

neki dan sam bio u Tehničkom muzeju, i imao priliku prošetati se fora maketom ugljenokopa...
i vodič kaže ' svugdje u svijetu se ugljen još uvijek kopa - u D postoje rudnici sa 800 km tunela u sistemu, svi kopaju ugljen, i naši susjedi Bosanci imaju rudnike - samo se u hr to navodno ne isplati '

da, tu se ništa ne isplati - ako ti taj posao za 5 ili deset godina ne osigura doživotnu egzistenciju Sad

To je iz razloga šta bi se obogatili i vratili uložena sredstva u prvoj godini a ostale godine samo se bogatili dok u inozemstvu planiranje povrata uloženih sredstsva je 5-7 godina i to je razlog šta se kod nas "ništa ne isplati"
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 17:00

ma ne bojim se ja da se neće kupovati majice
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 17:20

cro.chopper je napisao/la:
ma ne bojim se ja da se neće kupovati majice

..ja nemam jos uvijek ni jednu majicu.. doduse, neki kazu da nemam ni harlija... What a Face
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 17:42

Safet(y) je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
ma ne bojim se ja da se neće kupovati majice

..ja nemam jos uvijek ni jednu majicu.. doduse, neki kazu da nemam ni harlija... What a Face
nemoj me glup dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 17:57

Safet(y) je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
ma ne bojim se ja da se neće kupovati majice

..ja nemam jos uvijek ni jednu majicu.. doduse, neki kazu da nemam ni harlija... What a Face
to se ljepo kaže rđendan mi je tada a nemam majicu za motor Very Happy ako ništa drugo nacrtat čemo je Laughing
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sponsored content





Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012   Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012 - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley Davidson Zagreb Hrvatska 2012
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» OTVORENA VRATA - Harley Davidson Zagreb
» Otvorena Vrata Harley Davidson Zagreb, 2016.
» ROCK'N'ROLL DAY powered by HARLEY- DAVIDSON Zagreb
» Otvoren vrata Harley Davidson Zagreb 28.9.2013
» Otvorena vrata Harley Davidson Zagreb , proslava 110 godina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: