Početna stranicaPretraľnikH-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu 610RegistracijaLogin

 

 H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu

Go down 
+2
maxart
emirharley
6 posters
Autor/icaPoruka
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 10:44

Evo polako pripremamo slicice i tekstove za novi The First Sarajevo Harley-Davidson Club web site (stranicu "Sarajevo Bikers Club MC" gasimo, odnosno ostaje link na stranici SAHDC), pa sam izdvojio nekoliko fotki svoga motora koje ce biti tamo prezentirane, pa sam odlucio da to i ovdje postavim, s tim da fotografije motora drugih momaka iz ekipe ne stavljam ovdje, obzirom da oni i nisu clanovi ovoga foruma. Neke od ovih fotografija su stare i vec su vam poznate, neke su novije, ali posto je ovo moto forum, mislim da dodatne slike nikako nisu teret.

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu 03072011563 H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu 27072011637

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Hdflhrcijuly2008 H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Hdrkcleftsideview

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu 03072011588 H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Apehanger

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu 03072011587 H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu 13092011744

[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 12:22

a šta reči osim KRASNO -vidi se da je sa ljubalju mažen dobar dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 12:48

pa jel dosadasnji Sarajevo Bikers Club okuplja samo vlasnike hd-a??
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 13:10

klesoo je napisao/la:
pa jel dosadasnji Sarajevo Bikers Club okuplja samo vlasnike hd-a??

Ne, Sarajevo Bikers Club MC je nastao nekako odmah iza rata, pa je okupljao sve vrste ZALJUBLJENIKA u motore raznih vrsta, pa su se tu zadesili razni ljubitelji motora, cruiseri, touring, brzaneri itd, pa smo godinama se lijepo druzili, organizirali 4 velike akcije, no vremenom dolazi do transformacije, sto je i logicno, nekako su se brzaneri poceli sami voziti, mi sporaci u svojoj grupi i sve to dovodi do odluke da se nakon 10 godina, Sarajevo Bikers Club MC transformira u The First Sarajevo Harley-Davidson Club, sa ljudima koji voze H-D motocikle i one koji to planiraju nabaviti, a ostatak ekipe su uglavnom (p)ostali samostalni rideri.

Sto se tice SAHDC, vec sam rekao da za razliku od MC ili MK postavki, kad nas preovladava entuzijazam, bez namjere za nekim ozbiljnim udruzivanjem, ljubav i entuzijazam prema gradu iz kojeg dolazimo, kao i prema Harley-Davidson motociklima i ovo je ustvari i odgovor na pitanja koja dobijamo u smislu "zasto se ne zovete prvi BiH H-D club", jer ovo zaista i jeste prvi H-D club u BiH i HR (HOG na stranu, to je nesto drugo), dok takav jedan postoji u Srbiji, znaci samo grad iz kojeg dolzimo i motocikl koji vozimo. No, akcenat bacamo ipak na to da se blisko poznajemo, da mozemo jedni drugima doci doma na piche ili klopu, primanje novih potencijalnih clanova nece biti niti blizu kao u MC klubovima, ali ipak priznacete da je potrebno barem da prvo malo upoznamo novog clana kroz druzenje, barem da znamo da nije šupak i da uvazava nasu ekipu - kakva je - takva je, a ako mu se ne svidja, neka produzi, jer pun mi je kufer likova koji bi dali guze i sve sto treba samo da udju u raju, a kasnije ih boli qurac za sve. Jer, zivot je kratak i nemamo vremena za bilo cije frustracije, ako hoces da budemo prijatelji i da se zabavimo, dobro si dosao, no svoje komplekse i frustracije lijeci na drugom mjestu.

Ovu pozitivnu frekvenciju sam najbolje osjetio sa zagrebacko-istarskom ekipom koja me je pozvala na Grand Tour Europe 2009, a i kasnije na druge turneje i sve su to ljudi koji zele da se druze, nemaju svojih kompleksa i frustracija, odnosno, ako ih imaju, ostavili su ih doma, a na put su ponijeli samo diobre vibracije i nema naduravanja po principu vidi mene, a vidi tebe. Stvari su postavljene za uzuivanje i uvazavanje jedni drugih i zato je svaka voznja sa njima prava relaksacija i covjek NE MORA IMATI GARD KAO BOKSER i to takodjer zelim da postignem sa SAHDC - relaks, istinske prijateljske odnose, a ako mislis da to nije za tebe, jer si bolji ili losiji covjek, sve jedno je, produzi dalje, a nas ostavi, kakvi smo-takvi smo.

Ponavljam jos jednom, zivot je kratak i nemamo vremena za tudje frustracije, daj da uzivamo ako nam je Bog dao da mozemo da uzivamo, a minimum je da druge uvazavamo i postivamo, sto ocekujemo za uzvrat (ovdje mislim na odnose medju clanovima Kluba).

No, jasno je da sa i dalje vozi svak-sa-svakim, pa tako smo i na proslogodisnju Dalmatinu dosli sa sedam ili osam motora, od koji su samo dva bili H-D, u Biogradu na H-D susretu nas je bilo 6 motora, od koji 3 H-D, a na snimanje emisije za OBN Exkluziv Magazin, nisu se mogli pojaviti ni Mirza, ni Thomas, a nasi gosti su bili nasi prijatelji sa kojima se vozimo, a koji nemaju H-D motore, to su bili tom prilikom Saša i Sani. U krajnjoj instanci, ni BiH, a posebno Sarajevo nema puno H-D motora, Sarajevo oko petnaestak ukupno, od kojih se samo nekoliko vozi, a ostali sjede u garazi, a ono sto i ima, rasporedjeni su u neke drugacije postavke udruzivanja.

To je život, jbga i sreca je da MI BIKERI/MOTOCIKLISTI SVIH VRSTA mozemo da trunimo o ovakvim stvarima, a da ne razmisljamo i ozbiljnijim problemima koji imaju ljudi oko nas i samo mozemo da molimo Boga da nam ovakvu vrstu zivota nekim cudnim spletom okolnosti On ne oduzme!

Ajd živjeli. cuga
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 17:09

Slike necu ni komentirati,vidjeh sve uzivo,
zato kazem slike su dobre ali ni blizu ko uzivo dobar

a text je do jaja tek,znas opisati situaciju,pogoditi srz,a zakljucak je ko i uvijek secer na kraju,
bas gotivno uzivam u tvojim filozofiranjima,

mozda i vise nego drugi jer nisam gore vec neko vrijeme pa mi sve to fali,ta "sarajevska raja" Very Happy dobar

ko sto bi ti reko "samo kazem" dobar
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 18:37

emirharley je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
pa jel dosadasnji Sarajevo Bikers Club okuplja samo vlasnike hd-a??

Ne, Sarajevo Bikers Club MC je nastao nekako odmah iza rata, pa je okupljao sve vrste ZALJUBLJENIKA u motore raznih vrsta, pa su se tu zadesili razni ljubitelji motora, cruiseri, touring, brzaneri itd, pa smo godinama se lijepo druzili, organizirali 4 velike akcije, no vremenom dolazi do transformacije, sto je i logicno, nekako su se brzaneri poceli sami voziti, mi sporaci u svojoj grupi i sve to dovodi do odluke da se nakon 10 godina, Sarajevo Bikers Club MC transformira u The First Sarajevo Harley-Davidson Club, sa ljudima koji voze H-D motocikle i one koji to planiraju nabaviti, a ostatak ekipe su uglavnom (p)ostali samostalni rideri.

Sto se tice SAHDC, vec sam rekao da za razliku od MC ili MK postavki, kad nas preovladava entuzijazam, bez namjere za nekim ozbiljnim udruzivanjem, ljubav i entuzijazam prema gradu iz kojeg dolazimo, kao i prema Harley-Davidson motociklima i ovo je ustvari i odgovor na pitanja koja dobijamo u smislu "zasto se ne zovete prvi BiH H-D club", jer ovo zaista i jeste prvi H-D club u BiH i HR (HOG na stranu, to je nesto drugo), dok takav jedan postoji u Srbiji, znaci samo grad iz kojeg dolzimo i motocikl koji vozimo. No, akcenat bacamo ipak na to da se blisko poznajemo, da mozemo jedni drugima doci doma na piche ili klopu, primanje novih potencijalnih clanova nece biti niti blizu kao u MC klubovima, ali ipak priznacete da je potrebno barem da prvo malo upoznamo novog clana kroz druzenje, barem da znamo da nije šupak i da uvazava nasu ekipu - kakva je - takva je, a ako mu se ne svidja, neka produzi, jer pun mi je kufer likova koji bi dali guze i sve sto treba samo da udju u raju, a kasnije ih boli qurac za sve. Jer, zivot je kratak i nemamo vremena za bilo cije frustracije, ako hoces da budemo prijatelji i da se zabavimo, dobro si dosao, no svoje komplekse i frustracije lijeci na drugom mjestu.

Ovu pozitivnu frekvenciju sam najbolje osjetio sa zagrebacko-istarskom ekipom koja me je pozvala na Grand Tour Europe 2009, a i kasnije na druge turneje i sve su to ljudi koji zele da se druze, nemaju svojih kompleksa i frustracija, odnosno, ako ih imaju, ostavili su ih doma, a na put su ponijeli samo diobre vibracije i nema naduravanja po principu vidi mene, a vidi tebe. Stvari su postavljene za uzuivanje i uvazavanje jedni drugih i zato je svaka voznja sa njima prava relaksacija i covjek NE MORA IMATI GARD KAO BOKSER i to takodjer zelim da postignem sa SAHDC - relaks, istinske prijateljske odnose, a ako mislis da to nije za tebe, jer si bolji ili losiji covjek, sve jedno je, produzi dalje, a nas ostavi, kakvi smo-takvi smo.

Ponavljam jos jednom, zivot je kratak i nemamo vremena za tudje frustracije, daj da uzivamo ako nam je Bog dao da mozemo da uzivamo, a minimum je da druge uvazavamo i postivamo, sto ocekujemo za uzvrat (ovdje mislim na odnose medju clanovima Kluba).

No, jasno je da sa i dalje vozi svak-sa-svakim, pa tako smo i na proslogodisnju Dalmatinu dosli sa sedam ili osam motora, od koji su samo dva bili H-D, u Biogradu na H-D susretu nas je bilo 6 motora, od koji 3 H-D, a na snimanje emisije za OBN Exkluziv Magazin, nisu se mogli pojaviti ni Mirza, ni Thomas, a nasi gosti su bili nasi prijatelji sa kojima se vozimo, a koji nemaju H-D motore, to su bili tom prilikom Saša i Sani. U krajnjoj instanci, ni BiH, a posebno Sarajevo nema puno H-D motora, Sarajevo oko petnaestak ukupno, od kojih se samo nekoliko vozi, a ostali sjede u garazi, a ono sto i ima, rasporedjeni su u neke drugacije postavke udruzivanja.

To je život, jbga i sreca je da MI BIKERI/MOTOCIKLISTI SVIH VRSTA mozemo da trunimo o ovakvim stvarima, a da ne razmisljamo i ozbiljnijim problemima koji imaju ljudi oko nas i samo mozemo da molimo Boga da nam ovakvu vrstu zivota nekim cudnim spletom okolnosti On ne oduzme!

Ajd živjeli. cuga

ma ovo me interesiralo, ali kad kazes... znaci nema vise sto je bilo...

btw. u RH su postojali Harley Riders, a danas su, naravno- HOG, tako da je postojao klub u RH...
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 18:43

Ima SADA u Zagrebu jos jedan Harley club, a zove se H-D MC, jedan od lidera je meni drag lik Mario Divljak, a puni naziv kluba je Harley-Davidson Mens Club. dancingbanana

2bosqeto: hvala puno dragi prijatelju, na lijepim rijecima. Sto se tice Sarajeva - bujrum. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 19:46

unaprijed oprosti na off-u ali moram ovo prenijeti,

gledam bas ove tvoje videe,a na jednom gdje si ti pred garazama i snimas svoju Harliku dolje stoji komenatar,

PAZITE OVO;"How did a Harley end up in Bosnia?"

pa ne mozes da vjerujes sta oni misle o nama "balkancima" Very Happy glup glup
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 20:25

Pa kad je kauboj u Americi nosio pismo na konju - to se je zvalo Pony Express, Sarajevo je imalo - tramvaj! dancingbanana

[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 21:40

dobar dobar dobar svaka čast Emire, dopada mi se tvoja priča i stav dobar cuga
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 22:33

Bosqeto je napisao/la:
unaprijed oprosti na off-u ali moram ovo prenijeti,

gledam bas ove tvoje videe,a na jednom gdje si ti pred garazama i snimas svoju Harliku dolje stoji komenatar,

PAZITE OVO;"How did a Harley end up in Bosnia?"

pa ne mozes da vjerujes sta oni misle o nama "balkancima" Very Happy glup glup

I ja sam to primjetio. Oni valjda misle da smo svi neki brđani s ovcama i kozama, ali nema veze. Imam i ja predrasuda prema njima. dancingbanana

Inače slike su mrak, a tekst ..kao i uvijek. Srž svega.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitimened 06 stu 2011, 23:05

pinky je napisao/la:
dobar dobar dobar svaka čast Emire, dopada mi se tvoja priča i stav dobar cuga

Emircina odmah uzvrati paljbu nemislosrdno i teskom artiljerijom,samo mu je falilo dole;

"just sayin" dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Empty
PostajNaslov: Re: H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu   H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
H-D RKC FLHRCI, priprema za web stranicu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» H-D Road King Classic FLHRCI EFI
» BOJANJE LAKIRANJE PRIPREMA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: