Početna stranicaPretraľnikinternacionala 610RegistracijaLogin

 

 internacionala

Go down 
+9
Zmija
stain
Kamikaza
Kum
lord
calc69
cro.chopper
necchi
magna
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: internacionala   internacionala Icon_minitimesub 24 svi 2008, 14:20

evo da najavim prvi internacionalni forumski susret. miamor vill $ friends dolaze večeras u šibenik, a možda i u zadar. čuli smo se i dopisujemo se sms-om. taman kući vježban pivati internacionalu....
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimesub 24 svi 2008, 14:28

jesi zagrijao ruke i noge?
ako ti zafali engleskih riči da možerš lakše mahat!!!!
i ne zaboravi: It is OK (Fani Čapalija), to uvik pali
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimesub 24 svi 2008, 14:42

daj im majcu koju ako imaš

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimesub 24 svi 2008, 19:29

evo bio s ljudima estoncima popili velebitsku, pa sam ih prosljedio handdeployu, on će napraviti klasičnu sačekušu sa gradelama. malo opširnije sa slikama malo kasnije
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimesub 24 svi 2008, 21:39

svaka čast magna, pa ti radiš sve u 16...... nisam mogao dobit boljeg moderatora svaka cast

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 07:33

evo ovako je počelo, majmor se odavno najavio da će doći ali sad kad je stvarno bio pred odlazak, preko pm smo se načelno dogovorili. jučer mi je oslao sms da su u dubrovniku i da idu u zadar na neki moto party. ok kad budu u prolazu sjesti ćemo i popiti pivo. međutim handy javlja da je party otkazan što ja prosljeđujem. plan se mjenja te odlučuju prespavati u šibeniku te me zamole da im nađem smještaj. pali mašinen i traži. stvarno sam mislio da je to jednostavnije. sezona još nije počela tako da samo rijetki iznajmljuju. cijene su različite za istu uslugu. neka mi je žena tražila 150 eura za jednu noć??!!??
uspio sam im naći za 60. kad su mi javili da imaju još 80 km dogovorio sam sastanak na izlazu auto puta

internacionala 2506yd0


prvi je došao frik na r zuji. nisam ni skužio jer je bio sam na r-u a ja čekam njih 5 na čoperima. on se zaustavi ja pogledam tablice i utvrdim da je estonac. ok čojek se predstavi i kaže da je i on s njima ali on vozi 290 km/h po auto putu što mi i dokaže snimkom na mobitelu kojim je snimao digitalni pokazivač brzine. frik. nakon 10 min stižu i ostali. fin neki narod. siđe s motora skine rukavice i kacigu i mirno se predstavi. kad ih nabrojah 5 (nijedan čoper) kažem idemo na pivo. ali čekaj ima još jedan - čoper koji uvjek kasni. to je naš član miamor vil. sad kad smo na broju odvedem ih u moto pub
internacionala Jug0ic

vidite ih svi su plavušani s više ili manje kose
lipo se smjestimo naručim im velebitsko po naputku konobarice. objasnim im kako stoje stvari sa smještajem i kažem im da ako odu u zadar hand deploy ih čeka sa gradelama i besplatnim smještajem. oduševljenje zavlada. malo smo pročakulali izmjenili poklone (oni su dobili majice foruma a ja bočicu estonskog alkohola). izvadio vil cijelu kesu malih bočica, ali sam uzeo samo dvije a ostatak poslao u zadar jer ih je tamo više

internacionala 8xoleg



i vrlo brzo dođe vrijeme rastanka


internacionala 9943mh


internacionala 2nb82oo

ovo je miamor i ima stvarno veeelike torbe na motoru. začudio sam se jer nije bilo nijedne honde ni bmw-a, uglavnom suzuki, jedan ducati i vil na yamahi

i jedna skupna za kraj

internacionala 2ima8k
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 09:23

...a čija je ono blješteča Honda bez bisaga... cheers
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 10:58

Mrak cheers
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 11:21

:bravo: :bravo:

Decki, to je ono sto je najljepse kod nas bajkera! Osjecaj da imas obitelj od nekoliko stotina ljudi. Uzdizete svoj i nas rejting visoko u nebesa. Hvala vam na tome. Ovaj forum lagano prerasta u "organizaciju" ili svojevrstan "fenomen". svaka cast

Magna, samo jos jednom probaj isticati nesto sto ja napravim bacit cu te u more tako da ti kosa naraste. JESI CUO!! pljuga lol! lol!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 12:27

Bravo! Svaka čast! Tako se ponašaju bajkeri! :bravo:
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 14:22

to necci: engleski je moj drugi jezik, a to saznaš kad počneš razmišljati i sanjti na engleski

to every body: još čekamo da čujemo handdeploya, mislim da je on napravio daleko veću gestu
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 14:35

evo handy šalje poruke, reći ću samo da mi je žao što nisam bio tamo
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 19:21

[quote="magna"]to necci: engleski je moj drugi jezik, a to saznaš kad počneš razmišljati i sanjti na engleski

svaka cast svaka cast svaka cast
to je bilo ono: just in case.....
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 19:28

magna je napisao/la:
evo handy šalje poruke, reći ću samo da mi je žao što nisam bio tamo

Hoće li nam handy poslat koju sliku i malo teksta kao čto si nas i ti usrećio?
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 21:19

po dobrom starom običaju moje ekipe ako se negdi ne vozimo onda se držimo gradela...druga je opcija kraća vožnja pa opet gradele i piva
nastavim li ovako trebaće mi puno više od 125 ccm da me vuče uokolo...

anyway...

juče vožnja nije bila u planu, ali sve ostalo jest...onda je Magna nazvao da će popit pivo s Estoncima...pa, kad ih je on već napio, a meni već gori vatra, zašto da ljudi ne osjete kako se živi kod nas na jugu, umjesto da plaćaju sive hotele ili kampove...

odmah se oformio odbor za doček: Bučni, Zrno (nije na forumu, ali je prva postava klape) i ja

internacionala Dsc00671zp5




Bučni, iznenađen, bio je malo kratak s opremom, pa se snalazio usput...

internacionala Dsc00673gk5

uskoro, zanimljiva ergela okupila se u malom mjestu Kožino kraj Zadra, u neslužbenom Clubhousu moje klape...

internacionala Dsc00676nv0

internacionala Dsc00674yv3

tu sad malo fali fotodokumentacije, jer nisam imao aparat nego mobitel koji je neupotrebljiv čim malo padne sunce...sačekaćemo Bučnog, koji vjerovatno ima koju iz noćnog perioda...

Uglavnom, budući su Estonci izjavili da su njihovi tankovi prazni i da će trebat dosta goriva dobro smo se opremili...
nakon početnog upoznavanja, situacija se polako opustila i pretvorila u dobro raspoloženje i ugodno druženje s veselim gostima...
bilo je tu još ljudi, poput Ante iz MK Stankovci, zatim njegove žene Sande, bolje polovice Bučnog Sanje i frendice Mirne koje su sredile oko kužine ono što nama slabije ide...(bila je i jedna beba koju sve to uopće nije smetalo)...pa Neno što je glumio malo dostavu, malo kuhara...itd...
piva za pivom, pa viski, pa bočice tradicionalnog likera iz Talinna...sve uz miris ćevapa i mesa s gradela...
Ljudi je bila puna kuća, Estoncima smo našli mjesta za šatore ( unutar dvorišta je mala šuma )...
sve je kulminiralo oko 2 ujutro spontanim koncertom Bučnog na klavijaturi, mene za mikrofonom i gitarom te vođe ekspedicije Estonije Miamorom za bubnjevima....

rano jutro, traženje kave, mamurluci i slično...i polagane pripreme ekipe za nastavak putovanja...

internacionala Dsc00677rn5

kako sam vlasnik reče, za Ducatija mora uvijek imat spremnu hrpu alata...u trenutku kad je čovjek vidio da mora namazati lanac a nije kupio sprej, upada četvrti član klape Bodul (također nije na forumu) koji nije mogao doći jučer jer je radio...Bodul odma odlazi kući i vraća se s potrebnim sprejevima...

internacionala Dsc00680vl4

polazak na 4000 km dug put...

internacionala Dsc00678mi5
internacionala Dsc00679ff5

za kraj, pozvani smo na gostovanje u Estoniju...s obzirom na naš vozni park to bi bila prava avantura...Bučni je dobio i majicu MC Flaming Heads

ipak kao trenutak večeri izdvojio bih riječi Miamora uz zdravicu koja je slijedila:

You know guys, for a few minutes i forgot how far i am from home. Thank you for this!


Zadnja promjena: handdeploy; ned 25 svi 2008, 23:08; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 21:23

magna je napisao/la:
evo bio s ljudima estoncima popili velebitsku, pa sam ih prosljedio handdeployu, on će napraviti klasičnu sačekušu sa gradelama. malo opširnije sa slikama malo kasnije


...svaka pohvala za izbor PIVA!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 21:34

magna je napisao/la:

vidite ih svi su plavušani s više ili manje kose

...e sad sam primjetio; pa to si ti Hendya htio proturiti za Tallin jer čini mi se da on najbolje Estonski djeluje!!! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 21:39

eto handy mi je vratio natrag estonce, nakon što ih je podučio gradelama, pivi i whiskyju. smjestio sam ih u udoban apartman po fer cijeni, odveo na čevape, napojio pivom a onda sam ja morao otići.
skužio sam da su prošli slavoniju i cijelu dalmaciju i da su se javili samo meni i mogu reći da mi to ipak laska
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimened 25 svi 2008, 21:39

lukylipik je napisao/la:
magna je napisao/la:

vidite ih svi su plavušani s više ili manje kose

...e sad sam primjetio; pa to si ti Hendya htio proturiti za Tallin jer čini mi se da on najbolje Estonski djeluje!!! lol! lol! lol!

imam i drugu kvalifikaciju: položena vožnja po snijegu lol!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimepon 26 svi 2008, 06:29

What to say, except svaka cast

Bravo decki! :bravo:

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimepon 26 svi 2008, 06:37

:bravo:

Svaka vam čast! Lipo ste ih naili, napili i pokazali kakvi su pravi bikeri!
Jedino što će im sad bit gadno kad se vrate tamo gore na hladni sjever pa se sjete svega toga lipoga što ste im priredili.

svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
Bučni
man
man
Bučni


Broj postova : 164
Godina imam : 45
Prebivalište : Zadar
Vozim : Honda CB125T, VN 800 A
Na forumu od : 08.05.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimepon 26 svi 2008, 17:30

Eto, kao što reče Hand, par slika i od mene iako se nisam baš koncentrirao na slikanje, više na druženje!



Ovako je to izgledalo prije dolaska Flaming Head-sa iz Estonije


internacionala Img_2810


A nešto se već i pojelo

internacionala Img_2811


Evo i gazde svoga ognjišta

internacionala Img_2812

Onda smo se zaletili i doveli

internacionala Img_2813

internacionala Img_2814

Malo smo jeli i pili i razgovarali

internacionala Img_2815

internacionala Img_2816

internacionala Img_2817

Meso se peklo i peklo i djevojke su bile vrijedne

internacionala Img_2818

Čak smo pokušali i zapaliti prste namazane jakim alkoholom(ne sićan se zašto, ali bio je dobar razlog, hmm), kojim se oni griju u hladne dane u Estoniji, a njih je puno

internacionala Img_2819


I to bi bilo to.
Ja san ujutro morao ići na krštenje nećaka, a Hand ih je otpratija.
Nadam se da ćemo jednom moći i uzvratiti dolaskom u Estoniju, a do tada pozdrav svima!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimepon 26 svi 2008, 19:20

to bučni tako se to radi
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimepon 26 svi 2008, 23:59

2 bučni: mogu li i kontinentalci s vama???
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Bučni
man
man
Bučni


Broj postova : 164
Godina imam : 45
Prebivalište : Zadar
Vozim : Honda CB125T, VN 800 A
Na forumu od : 08.05.2008

internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 21:43

Pa možete svi s nama, ali možete koristiti samo jedan cilindar, tako da Hand i ja ne budemo ljubomorni! :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:
[Vrh] Go down
Sponsored content





internacionala Empty
PostajNaslov: Re: internacionala   internacionala Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
internacionala
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: