Početna stranicaPretraľnikDisk plocice skripe i nakon 11 000 km 610RegistracijaLogin

 

 Disk plocice skripe i nakon 11 000 km

Go down 
+4
emirharley
zanotti
merla
Bosqeto
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 14:29

oko 3. mjeseca sam promijenio disk plocice,stavio nove Trw,
naravno da sam promijenio i glicerin,majstor je sve odradio po Ps-u

od tada sam presao 11 000 km,a one i dalje skripe odnosno pri malim brzinama pa do potpunog stajanja cvrce kao da su jos nove,

isti zvuk od kada su stavljene,sve mislim proci ce,međutim nista!
pri vecim brzinama nema tog zvuka!
a u oba slucaja koci dobro i normalno!

da li da ih mjenjam odnosno da stavim od drugog proizvođaca?

vase misljenje,hvala
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 15:58

meni je auto serviser rekao da današnje pločice često cvile jer se u njih više ne smije stavljati neki metal (nisam siguran, ali mislim da je u pitanji nikal scratch )

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 16:41

Ploćice ti ne pašu i gotovo...
Ja sam isto tako stavio par puta pločice i to od poznatijih proizvođaća koje su cvilile te ih odmah skinuo...
Sad uzimam pločice od američkuh proizvođača(e-bay) namjenjene za njihovo tržište koje nisu uskračene tim štetnim supstancama i koče ko lude te ne cvile roker
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 17:18

Azbest, mislim. Koci masinom! nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 17:34

1. nisi mijenjao glicerin, vec kocionu tekucinu.

2. skripanje plocica se dogadja azto sto su plocice tvrde, pa se tresu dok koce. Samo skripanje se dogadja izmedju kocione plocice i KLIPICA kocnice, a ne diska!!!!!!

Ne znam imaju li tvoje kocnice "anti-skrip limic" ili ne? Malo ces si pomoci ako namazes plocice nakom mascu, ALI NE TARNU POVRSINU, vec zeljeznu stranu koja dira klipic. Kvalitetnije i skuplje rjesenje je zamjena plocica za neke mekse, koje ce i bolje kociti, manje ce derati disk, nece skripati, ali ce otici "u vjetar" puno brze....

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 17:47

emirharley je napisao/la:
Azbest, mislim. Koci masinom! nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup

da, azbest dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 18:08

klesoo je napisao/la:
1. nisi mijenjao glicerin, vec kocionu tekucinu.

2. skripanje plocica se dogadja azto sto su plocice tvrde, pa se tresu dok koce. Samo skripanje se dogadja izmedju kocione plocice i KLIPICA kocnice, a ne diska!!!!!!

Ne znam imaju li tvoje kocnice "anti-skrip limic" ili ne? Malo ces si pomoci ako namazes plocice nakom mascu, ALI NE TARNU POVRSINU, vec zeljeznu stranu koja dira klipic. Kvalitetnije i skuplje rjesenje je zamjena plocica za neke mekse, koje ce i bolje kociti, manje ce derati disk, nece skripati, ali ce otici "u vjetar" puno brze....

Wink

ma stavio bih ja neke druge jer ja ionako ne kocim puno,

koje bi preporucio?
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 18:10

emirharley je napisao/la:
Azbest, mislim. Koci masinom! nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup

danas si nesto posebno raspolozen da me furas Very Happy

buskajplatil buskajplatil
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 18:44

2bosqueto: ma cekao sam neki glupi, ali meni vazan e-mail, koji nikako da dodje, pa sam ubijao vrijeme na prozoru foruma, a kako si ti danas najaktivniji, to te i ja "pratim"

2klesso: nisam za ovo cuo ranije, zvuci mi interesantno i kao sasvim dobro saznanje, mada si rekao sve, ne bi bilo zgoreg ako mozes to jos malo izelaborirati. Thanks.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimesub 17 oľu 2012, 16:30

pored nove gume jucer sam u Splitu u Pribudica i Borcica uzeo i originalne Yamahine disk plocice,

popratio bih slikom ali ne mogu da aktiviram browser Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimesub 17 oľu 2012, 17:50

......original i nema greške....sve ostalo je loše.
ja sam prednje mjenjao prvi put na 10tkm a drugi put (stavio originalne skupe ko sam vrag cca 800kn dva para) na 22tkm.
To mi se činilo nekako malo km za preći sa njima i odlučio sam za zamjenske.
Nadaleko hvaljene i preporučene za cruisere "carbone loren" kupim ja njih.
To je cvililo škripalo i nikako kočilo. Probao neku bakrenu mast (ono o čemu klesso priča) i nije dalo dugotrajnog rješenja.

Najviše me zabrinula njihova tvrdoča, nakon cca 25tkm potrošile se možda i manje o jednog mm.
Nisam ih više htio koristiti i kupim neki USA šrot neke kevlarove.
čak sam ih morao brusiti da bi ih upasao, neki ludi materijal kojeg na rubovima možeš noktom kidati. čak je i kočiona površina manja za 20tak posto, nešto stvarno mižerno da me bilo strah i staviti.
ali kako nisam imao izbora, stavim ih.....i gle čuda, koče za nevirovat, doziranje izvrsno....ustvari sve najbolje....opet ću ih kupiti....a platio sam za prednje duple i zadnji dis oko 30$ ili oko 180 kn.

Bosketo, samo crvena naljepnica na plastičnom omotu je original, sve ostalo je dobra kopija...
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimesub 17 oľu 2012, 22:35

dragger je napisao/la:
......original i nema greške....sve ostalo je loše.
ja sam prednje mjenjao prvi put na 10tkm a drugi put (stavio originalne skupe ko sam vrag cca 800kn dva para) na 22tkm.
To mi se činilo nekako malo km za preći sa njima i odlučio sam za zamjenske.
Nadaleko hvaljene i preporučene za cruisere "carbone loren" kupim ja njih.
To je cvililo škripalo i nikako kočilo. Probao neku bakrenu mast (ono o čemu klesso priča) i nije dalo dugotrajnog rješenja.

Najviše me zabrinula njihova tvrdoča, nakon cca 25tkm potrošile se možda i manje o jednog mm.
Nisam ih više htio koristiti i kupim neki USA šrot neke kevlarove.
čak sam ih morao brusiti da bi ih upasao, neki ludi materijal kojeg na rubovima možeš noktom kidati. čak je i kočiona površina manja za 20tak posto, nešto stvarno mižerno da me bilo strah i staviti.
ali kako nisam imao izbora, stavim ih.....i gle čuda, koče za nevirovat, doziranje izvrsno....ustvari sve najbolje....opet ću ih kupiti....a platio sam za prednje duple i zadnji dis oko 30$ ili oko 180 kn.

Bosketo, samo crvena naljepnica na plastičnom omotu je original, sve ostalo je dobra kopija...

i ja sam cuo da su razocarale te Carbon Loraine,

a moram baciti oko na tu crvenu naljepnicu,
pa ne bi valjda uvalili u sluzbenom zastupnistvu,
a sta mislis da ti sutra posaljem mailom sliku pa da bacis oko jesu li me zalevatili,
da reklamiram dok ih nisam raspakovao
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimened 18 oľu 2012, 08:10

Bosqeto je napisao/la:
dragger je napisao/la:
......original i nema greške....sve ostalo je loše.
ja sam prednje mjenjao prvi put na 10tkm a drugi put (stavio originalne skupe ko sam vrag cca 800kn dva para) na 22tkm.
To mi se činilo nekako malo km za preći sa njima i odlučio sam za zamjenske.
Nadaleko hvaljene i preporučene za cruisere "carbone loren" kupim ja njih.
To je cvililo škripalo i nikako kočilo. Probao neku bakrenu mast (ono o čemu klesso priča) i nije dalo dugotrajnog rješenja.

Najviše me zabrinula njihova tvrdoča, nakon cca 25tkm potrošile se možda i manje o jednog mm.
Nisam ih više htio koristiti i kupim neki USA šrot neke kevlarove.
čak sam ih morao brusiti da bi ih upasao, neki ludi materijal kojeg na rubovima možeš noktom kidati. čak je i kočiona površina manja za 20tak posto, nešto stvarno mižerno da me bilo strah i staviti.
ali kako nisam imao izbora, stavim ih.....i gle čuda, koče za nevirovat, doziranje izvrsno....ustvari sve najbolje....opet ću ih kupiti....a platio sam za prednje duple i zadnji dis oko 30$ ili oko 180 kn.

Bosketo, samo crvena naljepnica na plastičnom omotu je original, sve ostalo je dobra kopija...

i ja sam cuo da su razocarale te Carbon Loraine,

a moram baciti oko na tu crvenu naljepnicu,
pa ne bi valjda uvalili u sluzbenom zastupnistvu,
a sta mislis da ti sutra posaljem mailom sliku pa da bacis oko jesu li me zalevatili,
da reklamiram dok ih nisam raspakovao


....može. poslikaj omot i naljepnicu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimened 18 oľu 2012, 11:37

Vidiš meni na Hyosi su originalno došle te njihove ( nekakva mekana komponenta) i potrošila se do željeza za 9000 km, Cvilile si ko lude , Nove EBC su odlične i ne cvile a tvrđe su .. scratch
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimened 18 oľu 2012, 22:50

evo slike napokon,naso sam mu caku Very Happy Twisted Evil

[img]Disk plocice skripe i nakon 11 000 km 0002232[/img][img]Disk plocice skripe i nakon 11 000 km 0002231[/img]
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimepon 19 oľu 2012, 00:30

emirharley je napisao/la:
2bosqueto: ma cekao sam neki glupi, ali meni vazan e-mail, koji nikako da dodje, pa sam ubijao vrijeme na prozoru foruma, a kako si ti danas najaktivniji, to te i ja "pratim"

2klesso: nisam za ovo cuo ranije, zvuci mi interesantno i kao sasvim dobro saznanje, mada si rekao sve, ne bi bilo zgoreg ako mozes to jos malo izelaborirati. Thanks.

http://www.pelicanparts.com/cgi-bin/smart/more_info.cgi?pn=BR-AS-004&catalog_description=Anti-Squeal%20Pad%20Inserts%2C%20Set%20of%20four

http://www.pelicanparts.com/cgi-bin/smart/more_info.cgi?pn=WRTH-890106&catalog_description=Wurth%20Anti%20Squeal%20Spray%2C%20300%20ml

klikni na "notes", ap procitaj....
Nemoj mene pitati zasto se majka priroda tako poigrava, odgovor potrazi kod znalaca Smile

Negdje sam procitao da pomaze i mast s dodatkom bakra. Namazati (jbg. lagano) metalni dio plocice i tako.... Ma zapravo mozes namazati i XXXX, ali motor treba usmjeriti prema traumatoloskoj bolnici...
Very Happy


edit=dragger
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimepon 19 oľu 2012, 12:53

problem bi mogao riješiti tako da kapneš par kapi ulja na XXXXX X XXXXXXX XX XXX...garantirano prestaju cviliti What a Face


edit, dragger
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimepon 19 oľu 2012, 19:57

...dečki, molim bez of ,

...netko za*ebanciju može shvatiti ozbiljno i eto pi*darije...hvala..

drž se teme
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimepon 19 oľu 2012, 20:16

dragger je napisao/la:
...dečki, molim bez of ,

...netko za*ebanciju može shvatiti ozbiljno i eto pi*darije...hvala..

drž se teme

oprosti, imaš pravo Razz

ipak, kako se radi o osobi koja ima nekih znanja o mehanici pretpostavio sam da će razumijeti da sam se šalio What a Face
još jednom, moje isprike
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimepon 19 oľu 2012, 20:35

....ma sve u redu Jack, znam da je to Bosqueto razumija, ali uvijek netko sa strane tko traži pomoć to može shvatiti drugaćije...
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimepon 19 oľu 2012, 22:56

dragger je napisao/la:
....ma sve u redu Jack, znam da je to Bosqueto razumija, ali uvijek netko sa strane tko traži pomoć to može shvatiti drugaćije...

oprosti, ali takav bas i ne bi smio/trebao imati vozacku dozvolu, motor i sl. Uostalom, ako bas i ne zna sto radi, mozda je bolje da posjeti servis!
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 20 oľu 2012, 07:05

cvijenje pločica ( pretvrdih ) rješava se brušenjem rubova pločica (užih djelova) pod 45 stupnjeva i to rješava problem u 95 posto slučajeva pljuga pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimeuto 20 oľu 2012, 21:12

klesoo je napisao/la:
dragger je napisao/la:
....ma sve u redu Jack, znam da je to Bosqueto razumija, ali uvijek netko sa strane tko traži pomoć to može shvatiti drugaćije...

oprosti, ali takav bas i ne bi smio/trebao imati vozacku dozvolu, motor i sl. Uostalom, ako bas i ne zna sto radi, mozda je bolje da posjeti servis!
Wink

....klesso legendo, sve je OK cuga
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimesri 21 oľu 2012, 00:43

maxart je napisao/la:
cvijenje pločica ( pretvrdih ) rješava se brušenjem rubova pločica (užih djelova) pod 45 stupnjeva i to rješava problem u 95 posto slučajeva pljuga pljuga

prvi glas! Isprobati cu!

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitimesri 21 oľu 2012, 00:44

dragger je napisao/la:


....klesso legendo, sve je OK cuga

moze, ali od pol litre!
Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Empty
PostajNaslov: Re: Disk plocice skripe i nakon 11 000 km   Disk plocice skripe i nakon 11 000 km Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Disk plocice skripe i nakon 11 000 km
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» disk lock
» Disk za M800
» Regal Raptor DD250E-09 HAWK

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: