Početna stranicaPretraľnikTurbo pretjerano!!! 610RegistracijaLogin

 

 Turbo pretjerano!!!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimečet 22 stu 2007, 02:01

Turbo pretjerano!!! Nesalomljivi
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: DRVENI!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimečet 22 stu 2007, 02:03

Turbo pretjerano!!! Drveni
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimečet 22 stu 2007, 19:06

A gle... tome i služe show bikeovi! Da majstori koje se bave izradom takvih motora pokažu kaj su sve sposobni napraviti! Ak može to, moći će i svaku tvoju želju pretvoriti u stvarnost (ak imaš dovoljno para)! Npr. ...prijenos sa volana na prednji kotač....ludilo! Ima jedan sličan bike koji je osvojio neke nagrade... bum ga stavio kad ga nađem! Neko je nekog kopirao!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimečet 22 stu 2007, 20:11

oni koji prave takovo nešta nisu ni svjesni kako je tanka linija između dobrog ukusa i neukusa . Neki idu iz krajnosti u krajnost . Što je lijepo lijepo je , a što je ružno netreba posebno opisivati .
[Vrh] Go down
Piva
girl
girl
Piva


Broj postova : 395
Vozim : suzuki marauder 250
Na forumu od : 08.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimečet 22 stu 2007, 20:38

One Night Stand je napisao/la:
A gle... tome i služe show bikeovi! Da majstori koje se bave izradom takvih motora pokažu kaj su sve sposobni napraviti! Ak može to, moći će i svaku tvoju želju pretvoriti u stvarnost (ak imaš dovoljno para)! Npr. ...prijenos sa volana na prednji kotač....ludilo! Ima jedan sličan bike koji je osvojio neke nagrade... bum ga stavio kad ga nađem! Neko je nekog kopirao!

Slažem se. Very Happy ...i meni je pao na pamet jedan sličan,samo je onaj crni i ne sjećam se gdje sam ga vidla,bum i ja potražila.
[Vrh] Go down
Piva
girl
girl
Piva


Broj postova : 395
Vozim : suzuki marauder 250
Na forumu od : 08.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimečet 22 stu 2007, 21:27

..jel si mislil na ovo

Turbo pretjerano!!! Resizeofoomegaistokotaviv8
Turbo pretjerano!!! Resizeduniquechopperbikkb0

ime prerade Oomega
autor Isto Katavuopio
firma "Chemical choppers"

http://www.chemicalchopper.com/bikes/
[Vrh] Go down
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimepet 23 stu 2007, 00:31

deep je napisao/la:
, a što je ružno netreba posebno opisivati .
Upravo suprotno..u svakom ružnom ima nećeg lijepog i tome treba pridodati posebnu važnost..samo treba sagledati u širem spektru ..to je ono kaj je bitno kod takvih motora i kaj im daje posebnu čar!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimepet 23 stu 2007, 08:32

mogu ja to gledati kako hočeš , ali i dalje sam mišljenja da je stvar izmakla dobrom ukusu . to je po meni isto kao kad tzv umjetnik slika na platnu bacajući boju iz ampera , a nakon toga da naziv slici "moj sunčani grad " . i što bi svi trebali vidjeti što je pjesnik htio reći . ma ne prolazi to .
[Vrh] Go down
Piva
girl
girl
Piva


Broj postova : 395
Vozim : suzuki marauder 250
Na forumu od : 08.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimepet 23 stu 2007, 09:59

tzv umjetnik mora itekoliko vremena i truda uložiti za ovako nešto,napravit nešto što nije viđeno i unikatno
no opet dođemo do one stare-o ukusima se ne raspravlja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimepet 23 stu 2007, 13:26

Piva je napisao/la:
tzv umjetnik mora itekoliko vremena i truda uložiti za ovako nešto,napravit nešto što nije viđeno i unikatno
no opet dođemo do one stare-o ukusima se ne raspravlja

ne bih htio da me se krivo shvati . ali moram reći da umjetnici svojom prezentacijom pokušavaju nametnuti svoje viđenje stvarnosti u trenutku njihovog napada kreativnosti .

Mislim da se to može pokazati kako bi mogla ići rasprava npr. o uloženom trudu , ali bogami i rasprava o tome dokle seze ljutska ludost da nekažem kreativnost .
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimepet 23 stu 2007, 19:38

hahahahahahahahaha u pravu ste svašta se da vidjeti na tim izložbama vjerujte mi a kaj ćete svaki umijetnik je neki excentrik hahahahahahaha ali o ukusima se ne diskutira to je nećije viđenje nečeg čega hmmm ok nebi u dubiozu teme ali to je tako možda se niti moji motori ne sviđaju svima ali ja barem radim motore koje netko naruči po svome viđenju i ukusu a to nekad nije lako napraviti.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitimened 25 stu 2007, 22:21

E Piva, baš taj! Nekak su mi preslični...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turbo pretjerano!!! Empty
PostajNaslov: Re: Turbo pretjerano!!!   Turbo pretjerano!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Turbo pretjerano!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sto je pretjerano...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: