Početna stranicaPretraľnikČišćenje mušica sa kožne odjeće 610RegistracijaLogin

 

 Čišćenje mušica sa kožne odjeće

Go down 
+3
maxart
freshman
nenad barinić
7 posters
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 11:23

Znam da je bilo govora na glavnom forumu o čišćenju plijesni sa mokre kožne odjeće, ali na koji način najsigurnije i najbezbolnije skinuti mušice sa kožne odjeće? Imam kožnu jaknu i hlače od obične, nazovimo je sjajne kože, i hlače od brušene kože, a po svemu raspljeskanih mušica Question ? Nadam se da već negdje nije bio ovakav upit a da sam ga previdio, pa se unaprijed ispričavam ako ima, a neka admin smjesti ovo tamo gdje je mjesto upitu....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 12:09

vešmašina + ariel = blistava čistoča dobar3 lol! lol!
sorry..moral sam lol!
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 12:40

vešmašina baš nije nešto ,bolje je ručno zbog habanja.No ja sa spožvicom umočen u OPAL očistim mušice zatim namažem sa kremom za kožu a brušenu sa sprayem za antilop.Ima spray za čišćenje i za zaštitu moto odjela od kože (ako se odlučiš za tu opciju mogu ti pomoći oko nabavke ako nemaš gdje) pljuga pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 13:26


Momci na sportskim motorima i ne čiste odjela . Svaka mušica im je kao neki trofej , da se vidi kako brzo voze .
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 13:30

Karlo je napisao/la:

Momci na sportskim motorima i ne čiste odjela . Svaka mušica im je kao neki trofej , da se vidi kako brzo voze .

A oni žešči ni motore Very Happy
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 15:38

maxart je napisao/la:
vešmašina baš nije nešto ,bolje je ručno zbog habanja.No ja sa spožvicom umočen u OPAL očistim mušice zatim namažem sa kremom za kožu a brušenu sa sprayem za antilop.Ima spray za čišćenje i za zaštitu moto odjela od kože (ako se odlučiš za tu opciju mogu ti pomoći oko nabavke ako nemaš gdje) pljuga pljuga

eh...ja ručno samo kad baš moram.. Embarassed ... lol! lol!
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 18:27


Provozaš se po kiši Very Happy
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 19:13

Very Happy
freshman je napisao/la:
vešmašina + ariel = blistava čistoča dobar3 lol! lol!
sorry..moral sam lol!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ... i ja sam pomislio, hahahhahaha
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 19:31

Rekao mi je sada jedan kolega iz UHBM-a koji je nekada radio u kožari, za hlače od brušene kože, kako bi moglo upaliti ručno otklanjanje mušica koliko se uspije, a zatim miješanje brašna sa medicinskim alkoholom te sa tom smjesom namazati mjesta masna od mušica. Alkohol čisti mrlje a brašno, kao i puder, veže masnoću u sebe.Kada alkohol ispari, brašno iščetkati. sada trebam naći nešto od brušene kože pa isprobati Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 19:48

voda, neki blagi sampon i lago rukom ili spuzvicom operes... kad se osusi, dobro namazi nekom od krema ili mlijekom za kozu... vrijedi i za napu (sjajnju) i nubuk (brusenu).

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitimepon 17 lis 2011, 20:01

Hvala...da, nubuk je naziv kože od koje su mi ove druge hlače, tako je rekao da se zove.... hvala puno
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





Čišćenje mušica sa kožne odjeće Empty
PostajNaslov: Re: Čišćenje mušica sa kožne odjeće   Čišćenje mušica sa kožne odjeće Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čišćenje mušica sa kožne odjeće
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: