Početna stranicaPretraľnikKawasaki VN iz Supetra - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Kawasaki VN iz Supetra

Go down 
+32
zed12
stain
mbani83
emirharley
dragger
poč85
MP86
ghibli
Kicho
nenad barinić
Kuma
palomas
pinky
Sos
cro.chopper
GreatJumbo
Bosqeto
geroman
webrider
Zlac
micky
Karlo
Bart
Rocker-C
asy
freddie
Safet(y)
maxart
zanotti
magna
vedranst
NadanVN
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimesri 28 pro 2011, 18:46

Misli da je previše stavio pa ga je sram lol! lol!
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimesri 28 pro 2011, 21:21

Vraga sam zaboravio... Ne mogu se nikako konektirat na onu stranicu za staviti slike (tinypic)-jednostavno je ne mogu otvorit. Mislim da je problem u bežičnom internetu, jer sam bio u nekoj posjeti popodne gdje je fiksni internet i od tamo sam je bez problema otvorio. Zato ću slike staviti sutra s posla. A u međuvremenu ću se zahvaliti onima koji su to zaslužili. Dakle najprije hvala Vedranu, koji me doveo na ovaj forum i zahvaljujući kome sam upoznao vas - divne ljude. Hvala Asy-ju koji mi je preporučio auspuhe koje sam stavio i omogućio kontakt (usput budi rečeno Dubravčić je odradio posao vrhunski - odlična izrada i vrhunski zvuk). Hvala Karlu koji je sa svojim motorom odradio posao" manekena" i za sve korisne savjete koje mi je dao (a koje očekujem i ubuduće...). I na kraju veliko hvala Magni koji je zaslužan što su dodatna svjetla (Cobra) od jučer na mom motoru - čovjek je u ove Blagdanske dane došao u Split, donio svjetla i sve to montirao i pospajao... Još malo strpljenja i nadam se da su ujutro slike na forumu... biker2 geek sory vn900
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimesri 28 pro 2011, 21:44


Neću zaspat bez Helexa . nemoj me glup
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimesri 28 pro 2011, 22:12

Mene Helex omami, bolji mi je Xanax Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 10:20

Evo konačno slike...

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Igixxv
Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 34xq5ow
Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Dgh1ev
Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 2vd01eu
Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 157bt7d
Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 2q3yk5d
Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Oo9zp

Dobri naš Magna u akciji...

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Sql1zt
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 10:27

Uf...prekrasno izgleda u kompletu!!!! Jos da je i video pa da cujemo zvuk!!!! Istina, na auspuhu mi se ne svidja prekrupna reklama.... ali, sami auspusi izgledaju do jaja slinim !!!! I stijenka je podebela, preko 1 mm, tko ga proprzi svaka mu cast dobar ....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 10:35

dobar dobar dobar
Da li to i žmigavci svijetle ili je samo odsjaj ?
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 10:51

nenad barinić je napisao/la:
Uf...prekrasno izgleda u kompletu!!!! Jos da je i video pa da cujemo zvuk!!!! Istina, na auspuhu mi se ne svidja prekrupna reklama.... ali, sami auspusi izgledaju do jaja slinim !!!! I stijenka je podebela, preko 1 mm, tko ga proprzi svaka mu cast dobar ....

Nenade, meni je zvuk vrhunski... Kad stanem na raskršću i dam malo gasa, svi gledaju. A kad krenem i podignem broj okretaja - to je rock&roll... A mislim da ću ga teško propržit. Asy ih ima 3 godine i kaže da su mu kao iz dućana... dancingbanana
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 10:56

Karlo je napisao/la:
dobar dobar dobar
Da li to i žmigavci svijetle ili je samo odsjaj ?

Karlo, sve vidiš. Svaka ti čast - svijetli lijevi žmigavac. uključio sam ga zbog efekta... Šteta da ne mogu sva četiri svijetliti istovremeno... Usput budi rečeno, zašto nema botun da sva 4 blinkaju ? Na skuteru (x9) sam to imao...
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:02

NadanVN je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Uf...prekrasno izgleda u kompletu!!!! Jos da je i video pa da cujemo zvuk!!!! Istina, na auspuhu mi se ne svidja prekrupna reklama.... ali, sami auspusi izgledaju do jaja slinim !!!! I stijenka je podebela, preko 1 mm, tko ga proprzi svaka mu cast dobar ....

Nenade, meni je zvuk vrhunski... Kad stanem na raskršću i dam malo gasa, svi gledaju. A kad krenem i podignem broj okretaja - to je rock&roll... A mislim da ću ga teško propržit. Asy ih ima 3 godine i kaže da su mu kao iz dućana... dancingbanana

Molim te cim uspijes, snimi video da cujemo taj zvuk!!! Buka motora je pola sigurnosti, gledaj kada se priblizavas nekom autu na semaforu koliko sada ranije vozac podigne pogled prema centralnom retrovizoru - JER TE CUJE!!! I onda pazi jer zna da si iza sa motorom, a prije toga, dok su bili normalni auspusi, eventualno je skuzio siluetu tek kada si dosao do njega, sto u nekim situacijama moze biti pogubno za motoristu (npr. kod radnje pretjecanja)....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:14

nenad barinić je napisao/la:
NadanVN je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Uf...prekrasno izgleda u kompletu!!!! Jos da je i video pa da cujemo zvuk!!!! Istina, na auspuhu mi se ne svidja prekrupna reklama.... ali, sami auspusi izgledaju do jaja slinim !!!! I stijenka je podebela, preko 1 mm, tko ga proprzi svaka mu cast dobar ....

Nenade, meni je zvuk vrhunski... Kad stanem na raskršću i dam malo gasa, svi gledaju. A kad krenem i podignem broj okretaja - to je rock&roll... A mislim da ću ga teško propržit. Asy ih ima 3 godine i kaže da su mu kao iz dućana... dancingbanana

Molim te cim uspijes, snimi video da cujemo taj zvuk!!! Buka motora je pola sigurnosti, gledaj kada se priblizavas nekom autu na semaforu koliko sada ranije vozac podigne pogled prema centralnom retrovizoru - JER TE CUJE!!! I onda pazi jer zna da si iza sa motorom, a prije toga, dok su bili normalni auspusi, eventualno je skuzio siluetu tek kada si dosao do njega, sto u nekim situacijama moze biti pogubno za motoristu (npr. kod radnje pretjecanja)....

Hoću, bez brige. Inače potpuno se slažem s tobom što se tiče sigurnosti. Uvijek sam govorio da je u gradu opasnije voziti mali motor kojega vozači auta niti vide niti čuju... a često ga ni ne žele čuti jer kao "što će se taj meni gurat". A ovdje ti se doslovno miču s puta...
[Vrh] Go down
ghibli
man
man
ghibli


Broj postova : 68
Godina imam : 57
Prebivalište : Labin
Vozim : Yamaha BT1100 Bulldog
Na forumu od : 14.12.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:20

Svaka čast. Prva liga makina. roker
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:26

NadanVN je napisao/la:

Karlo, sve vidiš. Svaka ti čast - svijetli lijevi žmigavac. uključio sam ga zbog efekta... Šteta da ne mogu sva četiri svijetliti istovremeno... Usput budi rečeno, zašto nema botun da sva 4 blinkaju ? Na skuteru (x9) sam to imao...

Ja imam ovo iz Luisa , nije skupo i jednostavno se montira .

http://www.louis.de/_208796f7fa30b32b90331ab8e04b85f785/index.php?topic=artnr&artnr=10034951

[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:36

Karlo je napisao/la:
NadanVN je napisao/la:

Karlo, sve vidiš. Svaka ti čast - svijetli lijevi žmigavac. uključio sam ga zbog efekta... Šteta da ne mogu sva četiri svijetliti istovremeno... Usput budi rečeno, zašto nema botun da sva 4 blinkaju ? Na skuteru (x9) sam to imao...

Ja imam ovo iz Luisa , nije skupo i jednostavno se montira .

http://www.louis.de/_208796f7fa30b32b90331ab8e04b85f785/index.php?topic=artnr&artnr=10034951


Ko će imat ako neće Karlo ? Stavi fotku kada ti bude zgodno da vidim kako to izgleda na našem motoru...
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:42

ghibli je napisao/la:
Svaka čast. Prva liga makina. roker

Hvala... trudim se. Nadam se da će biti još ljepši sa još nekoliko sitnica u budućnosti...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:44

da se nadovežem na sigurnost. osim dobrih auspuha upravo ova dodatna svjetla razlikuju naše motore od npr skutera. zamisli situaciju kad vozač auta/traktora/kamiona vidi svjetlo dok se uključuje na glavnu cestu ili kad pretječe po cesti. kad vidi jedno svjetlo u glavi mu je pretpostavka da je to skuter ili motor koji uvijek ima više mjesta da njega zaobiđe ili mu se makne u stranu. kad taj dotični vidi ova tri svjetla sigurno će zastati jer je to relatovno rijetka pojava na cesti tj ispada iz šablona (jedno svitlo - motor; dva svitla - auto)
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:48

...zastane i razmislja sto bi to moglo biti sa 3 svijetla....ali zastane... planiram i ja sebi uzeti dodatne farove bas iz toga razloga... jer si razmisljam na prsa kod srca istetovirati "Sin svih nesreca" Very Happy ...svaki dan izbjegnem 3-5 prometnih nezgoda, uvijek sav uplasen dodjem kuci Shocked
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:49

magna je napisao/la:
(jedno svitlo - motor; dva svitla - auto)

....hehhehehehehe - tri svitla - auto vija motor Very Happy - da zastanem dok prodju biker2 biker2 biker2
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:56

NadanVN je napisao/la:

Ko će imat ako neće Karlo ? Stavi fotku kada ti bude zgodno da vidim kako to izgleda na našem motoru...

Nema se tu šta vidit sve je " sakriveno " pod rezervarom i sicem . Ja sam i prekidač postavio da nije uočljiv , jer je velik i neugledan . Very Happy



Zadnja promjena: Karlo; čet 29 pro 2011, 11:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:56

magna je napisao/la:
da se nadovežem na sigurnost. osim dobrih auspuha upravo ova dodatna svjetla razlikuju naše motore od npr skutera. zamisli situaciju kad vozač auta/traktora/kamiona vidi svjetlo dok se uključuje na glavnu cestu ili kad pretječe po cesti. kad vidi jedno svjetlo u glavi mu je pretpostavka da je to skuter ili motor koji uvijek ima više mjesta da njega zaobiđe ili mu se makne u stranu. kad taj dotični vidi ova tri svjetla sigurno će zastati jer je to relatovno rijetka pojava na cesti tj ispada iz šablona (jedno svitlo - motor; dva svitla - auto)

Mislit će da je američka policija došla na ispomoć u turističkoj sezoni... cheers
[Vrh] Go down
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 11:59

nenad barinić je napisao/la:
magna je napisao/la:
(jedno svitlo - motor; dva svitla - auto)

....hehhehehehehe - tri svitla - auto vija motor Very Happy - da zastanem dok prodju biker2 biker2 biker2

Tri svitla ? scratch scratch Možda se nečastivi spustia na zemlju...
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 12:07

A-ne-ne...ako je Necastivi i ako su to dojavile none, onda osim farova ima i plavih ledica i jurca nocu oko Sibenika na bijelom biker2 .... nemoj me glup nemoj me glup nemoj me glup
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 12:10

magna je napisao/la:
da se nadovežem na sigurnost. osim dobrih auspuha upravo ova dodatna svjetla razlikuju naše motore od npr skutera. zamisli situaciju kad vozač auta/traktora/kamiona vidi svjetlo dok se uključuje na glavnu cestu ili kad pretječe po cesti. kad vidi jedno svjetlo u glavi mu je pretpostavka da je to skuter ili motor koji uvijek ima više mjesta da njega zaobiđe ili mu se makne u stranu. kad taj dotični vidi ova tri svjetla sigurno će zastati jer je to relatovno rijetka pojava na cesti tj ispada iz šablona (jedno svitlo - motor; dva svitla - auto)

Imao sam puno puta bliski susret sa automobilom unatoč upaljenim svjetlima i glasnim auspusima . Sva sreća da je dobro završavalo , a baja kaže " jebi ga , nisam te vidio " .
Zato ne računam na uočljivost nego na stalnu koncentraciju i predviđanje poteza ostalih učesnika u prometu .
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 12:15

Motorist u retrovizoru inace ima usku siluetu, ukoliko ide brze i ukoliko je vozac automobila dekocentriran ili uopce ne razmislja da i motori ucestveluju u prometu, dobar zvuk je sigurno detalj koji ce ga na to upozoriti u dosta slucajeva. Zato glasam dobar za dobar zvuk!!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitimečet 29 pro 2011, 14:56

nenad barinić je napisao/la:
Uf...prekrasno izgleda u kompletu!!!! Jos da je i video pa da cujemo zvuk!!!! Istina, na auspuhu mi se ne svidja prekrupna reklama.... ali, sami auspusi izgledaju do jaja slinim !!!! I stijenka je podebela, preko 1 mm, tko ga proprzi svaka mu cast dobar ....

A ovo je sitno ? lol! Very Happy

Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 B18e
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kawasaki VN iz Supetra   Kawasaki VN iz Supetra - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kawasaki VN iz Supetra
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pozdrav iz Supetra
» Kawasaki EN 500
» Kawasaki EN 500
» Kawasaki VN 900..
» Kawasaki GPZ 500 S

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: